Epic nabídne zdarma Star Wars Battlefront II: Celebration Edition

Epic nabídne zdarma Star Wars Battlefront II: Celebration Edition
, , aktualita
Společnost Epic Games od včerejšího dne nabízí už v rámci klasické týdenní obměny sci-fi titul Crying Suns. Stejně jako nás ale zhruba před rokem překvapila českou hrou Kingdom Come: Deliverance zdarma, tak si přichystala i nyní velice zajímavou nabídku.
K oblíbeným
reklama
Epic Games Store loni v únoru přidal do nabídky her zdarma úspěšný český AAA titul Kingdom Come: Deliverance a i nyní se chystá udělat podobnou věc, a to v tom smyslu, že si po vánoční sérii méně známých her na zimu nového roku přichystá opět další AAA hru, a to tentokrát Star Wars Battlefront II: Celebration Edition od Electronic Arts. 
 
 
Ještě dříve tu však máme taktickou rogue-like sci-fi hru Crying Suns v rozpixelované retrografice, která je k dispozici od včerejšího odpoledne. Jde o příběhovou hru, v níž se dostaneme do kůže velitele vesmírné flotily, který bude odhalovat pravdu o záhadném padlém impériu. 
 
Máme tu procedurálně generovaný vesmír, taktické souboje vesmírných lodí (2D s hexagonálními políčky) a rozsáhlý příběh rozdělený do šesti kapitol. Kritika si na této hře cenila právě především jejího příběhu a pak i soundtracku. Tato hra bude nabízena zdarma do příštího čtvrtku a poté ji vymění právě Star Wars Battlefront II: Celebration Edition.
 
 
Jedná se tak o nechvalně známou AAA hru, která před lety odstartovala "povstání" proti lootboxům a především pak Pay to Win mechanikám, v nichž mají značnou výhodu hráči, kteří jsou ochotni platit za svůj postup ve hře. Společnost Electronic Arts tehdy dostala přes prsty a ve světě odstartovalo politické tažení proti lootboxům, respektive proti gamblerským prvkům, ovšem toto téma už dnes zdaleka nepřitahuje tolik pozornosti jako kdysi. 
 
Co ale představuje Celebration Edition této hry? Jednoduše má jít o plnou verzi hry plus veškerý obsah, který v ní bylo možné kdy získat od začátku až po věci inspirované filmem Star Wars: The Rise of Skywalker.  
 
Touto nabídkou také Epic ukazuje své partnerství s firmou Electronic Arts, která na Epic Games Store nabízí již dva své tituly ze světa Star Wars, a to Jedi: Fallen Order a Squadrons. Vedle toho také dobře víme, že Electronic Arts mají svou nabídku už opět i na Steamu, takže někdo tu evidentně zjistit, že škudlit si své hry pouze na Originu není z hlediska prodejů to pravé ořechové. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Krtek InSight na Marsu končí, NASA vzdala marné pokusy o zavrtání pod povrch Krtek InSight na Marsu končí, NASA vzdala marné pokusy o zavrtání pod povrch
Ne vždy se při průzkumu vesmíru daří, aby vše šlo podle plánů. To se již dlouhou dobu děje se sondou, která je součástí InSight a měla za úkol se zavrtat do podpovrchových vrstev na planetě Mars. Nyní NASA své marné snažení končí.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková4 komentáře
Kosmická loď Orion je připravená letět k Měsíci v rámci mise Artemis Kosmická loď Orion je připravená letět k Měsíci v rámci mise Artemis
Už v tomto roce by měla proběhnout první fáze programu Artemis. Americká kosmická agentura NASA plánuje vyslat k Měsíci kosmickou loď Orion, která je nyní již kompletní a připravená na svůj první let.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Muž nabízí městu 50 mil. GBP, když mu dovolí na skládce najít HDD se 7500 BTC Muž nabízí městu 50 mil. GBP, když mu dovolí na skládce najít HDD se 7500 BTC
Lidí, kteří vyhodili pevné disky s Bitcoiny, je mnoho. Dalším z nich je jeden obyvatel Newportu, který měl na disku několik tisíc Bitcoinů. O nález se chce podělit s městem, pokud mu dovolí ho vykopat ze skládky.
16.1.2021, aktualita, Milan Šurkala16 komentářů
Asus uvedl herní monitory ROG Swift PG279QM a TUF Gaming VG28UQL1A Asus uvedl herní monitory ROG Swift PG279QM a TUF Gaming VG28UQL1A
V nabídce herních monitorů společnosti Asus se objevil nejen velký 32" model ROG Swift PG32UQ, ale i menší 28" varianty TUF Gaming VG28UQL1A a 27" ROG Swift PG279QM. Ten druhý zvládne 240 Hz.
16.1.2021, aktualita, Milan Šurkala
TP-Link uvádí routery s Wi-Fi 6E včetně Archer AX206 s 10GbE TP-Link uvádí routery s Wi-Fi 6E včetně Archer AX206 s 10GbE
Na letošním CES 2021 se objevilo několik nových routerů s podporou Wi-Fi 6E. Mezi nimi byly i modely od společnosti TP-Link. Najdeme mezi nimi i Archer AX206 se dvěma 10GbE porty pro velmi rychlé drátové připojení.
15.1.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář