reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Expetiáda s MSI - chyba v informativních mailech o potvrzení účasti - UPDATE

13.12.2007, Karel Polívka, aktualita
Expetiáda s MSI - chyba v informativních mailech o potvrzení účasti - UPDATE
Před chvílí byly účastníkům expertiády s MSI o herní notebook rozeslány informativní e-maily obsahující následující informace o jejich účasti: Počet získaných bodů: (0 až 10) Postup do slosování: (ano/ne - na základě počtu bodů) Vyplněná...
Před chvílí byly účastníkům expertiády s MSI o herní notebook rozeslány informativní e-maily obsahující následující informace o jejich účasti:

Počet získaných bodů: (0 až 10)
Postup do slosování: (ano/ne - na základě počtu bodů)
Vyplněná kompletní adresa: (ano/ne)
Možnost získat výhru: (ano/ne - na základě kompletní adresy)

Tyto informativní e-maily bohužel obsahovaly špatnou hodnotu v poli "Vyplněná kontaktní adresa" a díky tomu tedy posléze i v poli "Možnost získat výhru". Za tuto chybu se omlouváme. Avšak jak už bylo dříve dáno na vědomí (a je také uvedeno v popisu a pravidlech expertiád), jedná se pouze o informativní e-maily, které nemají spojitost se samotným losováním (ověřování údajů v profilu totiž při vylosování ověřuje člověk, nikoli program). Viz citace z popisu expertiád:Půjde ale už opravdu o pouhé oznámení a potvrzení Vašich údajů, které má informační hodnotu pouze pro vás a nebude mít spojitost s losováním, proto je třeba brát na vědomí následující:
1. Oznámení může v krajním případě obsahovat nesprávný závěr týkající se vyplněné kompletní adresy a tedy i možnosti získat výhru, pokud jste vyplnil kontaktní údaje nějakým nestandardním způsobem - správnost kontaktních údajů se ale naštěstí ověřuje až po losování "ručně", nikoli automaticky podle nějaké nemyslící definice (z které vychází právě tyto informační e-maily rozesílané robotem).
2. Pokud se někdo expertiády zúčastní a pak díky tomuto oznámení zjistí, že skutečně neměl vyplněnou kompletní adresu, tak její následné doplnění nebude mít na vyhodnocení už ukončené expertiády vliv - jinými slovy dotyčný nebude moci získat cenu, přestože by se na něj usmálo štěstí a byl vylosován. Proto tímto předem apeluji na všechny potenciální účastníky našich expertiád, aby si ve svých profilech vyplnili pravdivě své kontaktní údaje, což znamená:

Jméno, Příjmení, Ulice (společně s číslem popisným), PSČ, Obec

Poznámka: Pokud jste z vesnice, kde nejsou jednotlivé ulice, tak pro správnost údajů v automaticky zasílaných informačních e-mailech po skončení expertiády napište do pole "Ulice" to samé jako do pole "Obec". Pokud budete mít v takovémto případě pole Ulice prázdné, tak v automaticky zaslaném e-mailu budete mít uvedeno, že jste neměl vyplněnou kompletní adresu, díky čemuž jste neměl šanci získat cenu, přestože ve skutečnosti to tak nebude, protože u vylosovaných účastníků profily procházím ručně, čili bych poznal, že adresa kompletní je. Postupem času prezentaci expertiád samozřejmě stále vylepšujeme.Jakmile naši programátoři chybu odstraní, budou informativní e-maily znovu rozeslány. Vzhledem k počtu e-mailů, které mi od té doby dorazily s upozorněním na tento problém, na ně nemohu z časových důvodů reagovat - předem děkuji za pochopení.


UPDATE 16:30 - před chvílí byly všem znovu rozeslány informativní e-maily obsahující již platné údaje a zároveň informující o vzniklém problému společně s omluvou.
reklama