www.svethardware.cz
>
>
>

Facebook kupuje GIPHY, chce ho ještě více integrovat

Facebook kupuje GIPHY, chce ho ještě více integrovat
, , aktualita
Facebook opět nakupoval a tentokrát šlo o projekt GIPHY. Ten nabízí spoustu různých animovaných GIFů a nálepek, které lidé obvyklé vkládají ke svým příspěvkům na diskuzních fórech. Často právě na Facebooku a jeho službách.
K oblíbeným
reklama
Společnost Facebook pohltila už spoustu projektů a nyní tu máme další z nich. Odkoupila GIPHY, který nabízí animované GIFy a nálepky pro vkládání do konverzací. Ostatně Facebook je těchto animací plný a sama společnost říká, že služby Facebooku tvoří polovinu provozu celého GIPHY. Jeho odkoupení tak bylo vcelku logickým krokem.
 
Logo GIPHY
 
Hovoří se o dalším prohloubení integrace se službami Facebooku a především Instagramem, který je čtvrtinou provozu celého GIPHY (tedy polovinou toho, k čemu ho využívá celý Facebook). Vedle Instagramu se u služeb společnosti používá na samotném Facebooku (sociální síti), Messengeru i WhatsAppu. Společnost Facebook si od nákupu slibuje ještě lepší provázání se Stories a Direct např. co se vyhledávání týče. GIPHY bude nadále fungovat jako externí knihovna se stejným API, které bude nadále přístupné i jiným vývojářům stejně jako doposud.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
SSD Kingston DC450R a DC500R nyní s kapacitou až 7,68 TB SSD Kingston DC450R a DC500R nyní s kapacitou až 7,68 TB
Kingston aktualizoval dvě řady svých podnikových 2,5" SATA SSD disků, DC450R a DC500R. Obě dvě jsou určeny do datových center a nově budou k dispozici i s opravdu velmi vysokou kapacitou 7,68 TB.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Crew Dragon odstartoval, astronauti míří na Mezinárodní vesmírnou stanici Crew Dragon odstartoval, astronauti míří na Mezinárodní vesmírnou stanici
NASA a SpaceX se rozhodly dnes opět zkusit štěstí a nečekat na neděli, kdy by se počasí mělo už výrazně zlepšit. Šance na dobré počasí v momentě plánovaného startu jsou přitom zhruba 50 na 50. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Video: prototyp Starship od SpaceX explodoval po testu motorů Video: prototyp Starship od SpaceX explodoval po testu motorů
Společnost SpaceX Elona Muska v pátek testovala ve svém texaském středisku další prototyp Starship. Zkouška se bohužel nepodařila podle představ, prototyp SN4 totiž explodoval při testu motorů.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková5 komentářů
Donald Trump útočí zpět, podepsal výkonné nařízení proti sociálním sítím Donald Trump útočí zpět, podepsal výkonné nařízení proti sociálním sítím
Před pár dny Twitter pořádně naštval amerického prezidenta Donalda Trumpa, neboť si dovolil označit jeho příspěvek za zavádějící a nabídl jiné informace. Trump to nenechal jen tak a podepsal výkonné nařízení, který sociálním sítím trochu zavaří.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Výplata z Tesly pro Elona Muska: může koupit akcie, které nemůže prodat Výplata z Tesly pro Elona Muska: může koupit akcie, které nemůže prodat
Muskovi se to podařilo. Dosáhl na první z 12 stupňů, které ho opravňují k výplatě za své působení v automobilce Tesla. Nyní má právo na odkup 1,69 milionu akcií Tesla za pouhých $350 za jednu akcii. Má to ale háček.
29.5.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář