www.svethardware.cz
>
>
>

Facebook mění své logo, chce odlišit firmu a sociální síť

Facebook mění své logo, chce odlišit firmu a sociální síť
, , aktualita
Facebook už dávno není jen sociální sítí. Dnes má pod sebou i WhatsApp, Instagram, Oculus, Calibru a další firmy, které poslední dobou přidaly dovětek "from Facebook". Mateřská společnost zastřešující všechny tyto služby tak dostává nové jednoduché logo.
K oblíbeným
reklama
Sociální síť Facebook je tu s námi už nějaký ten pátek, je to zhruba 15 let. Za tu dobu na sebe nabalila mnoho dalších firem a portfolio společnosti Facebook se tak značně rozšířilo. Vedle stejnojmenné sociální sítě je to i další síť Instagram, aplikace WhatsApp, společnost Oculus, služby Workplace, Portal a nově založená Calibra. Aby bylo jasné, kdo tyto služby vlastně vytváří, dostaly poslední dobou přídomek "from Facebook".
 
Facebook logo
 
Nejsem si však jistý, zda to při tom kvantu skandálů Facebooku není spíše kontraproduktivní. Facebook ale zároveň chce lépe odlišit firmu jako takovou a sociální síť pod ní spadající. Nové logo je extrémně jednoduché, je tvořeno pouze nápisem FACEBOOK v různých barvách. Během následujících týdnů by se nové logo mělo začít používat v produktech společnosti, marketingových materiálech i webu společnosti. Mateřská společnost dokonce zvažovala i přejmenování, ale z toho nakonec sešlo. Připomeňme to, že např. v případě Googlu dostala mateřská společnost jiné jméno, Alphabet.
 
From Facebook
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Rembrandt, van Gogh, Genesis, Floyd, anebo budoucnost společnosti AMD Rembrandt, van Gogh, Genesis, Floyd, anebo budoucnost společnosti AMD
Server Expreview nabízí přehled o budoucích, respektive možných budoucích procesorových generacích společnosti AMD včetně serverových platforem a APU. Kam si tak můžeme zařadit kódové názvy jako Rembrandt, van Gogh, Genesis či Floyd?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Samsung, Kioxia, WDC a ostatní: jaké NAND Flash si chystají? Samsung, Kioxia, WDC a ostatní: jaké NAND Flash si chystají?
V dnešní zprávě společnosti TrendForce se také dočteme o tom, jaké plány mají největší světoví výrobci elektronických pamětí typu NAND Flash. Podívejme se tak na to, jaké další generace se chystají. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
TrendForce: poptávka po NAND Flash silně roste díky datovým centrům TrendForce: poptávka po NAND Flash silně roste díky datovým centrům
Ještě během zimy přicházely zprávy o tom, jak se můžeme chystat na prudké zvyšování cen pamětí NAND Flash a ušetřeny nebudou ani DRAM. Koronavirus však tyto predikce zdánlivě rozcupoval a nyní můžeme být zvědaví na to, jaká je realita.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
HyperX nabízí nové poloprůhledné klávesy pro ještě svítivější klávesnice HyperX nabízí nové poloprůhledné klávesy pro ještě svítivější klávesnice
Mechanické klávesnice dnes již běžně nabízí podsvícení, a to rovnou RGB se světelnou diodou pod každou klávesou zvlášť. Jde přitom o výbavu, která není každému po chuti, přičemž HyperX nyní cílí především na ty, kterým vyhovuje.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
QNAP TS-431KX: 4diskový NAS přináší podporu 10GbE QNAP TS-431KX: 4diskový NAS přináší podporu 10GbE
Společnost QNAP přichází na trh s novým NASem TS-431KX. Ten přináší pozice pro 4 disky a zaujme především podporou síťového rozhraní 10GbE. Díky tomu slibuje přenosové rychlosti přesahující 1100 MB/s.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře