reklama
Aktuality  |  Bleskovky  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Facebook vyvíjí aplikaci Dating pro seznamování

, , aktualita
Facebook vyvíjí aplikaci Dating pro seznamování
Sociální síť Facebook chystá novou služb Dating. Bude jí seznamka, která má pomoci lidem navazovat nové vztahy. V zájmu o soukromí ale bude oddělena od klasického facebookového profilu, i když bude na založena na jeho infrastruktuře.
Facebook vyvíjí aplikaci Dating pro seznamování
Jednou z novinek, kterou Mark Zuckerberg prezentoval na konferenci F8, je vývoj aplikace Dating pro seznamování přes Facebook. I když bude používat infrastrukturu Facebooku, propojení klasického facebookového profilu a toho seznamovacího bude ve velké míře eliminováno. Nová aplikace tak bude zveřejňovat pouze křestní jméno, bude mít svou vlastní schránku na zprávy (má tedy být mimo klasického Messengeru) a již potvrzení přátelé se nebudou zobrazovat v návrzích na seznámení. Ti také nebudou jakkoli informováni o tom, že máte seznamovací profil.
 
Facebook logo
 
Pro větší bezpečnost a soukromí dovolí aplikace zasílání textových zpráv, ale už neumožní zasílání fotografií a odkazů, což má platit pro první chatování. Návrhy budou založeny na osobních nastaveních, společných zájmech i společných přátelích. Také se využije integrace s Událostmi, kdy lze odemknout profil a zjistit, kdo další jde na událost, která vás zajímá. Nová aplikace půjde do testovacího provozu v tomto roce a podle Facebooku nebude šmírovat konverzaci pro cílení reklam tak, jak to dělá v Messengeru.
 
Oznámení nadělalo hodně vrásky konkurenčním službám jako je např. velmi známý Tinder. Ten přímo využívá facebookové profily, což po nedávném skandálu Facebooku ohrožuje jeho možnost práce s daty a oznámení aplikace Dating je další ránou do zad. Společnost Match Group, která provozuje Tinder nebo např. Match.com, tak utrpěla strmý pád hodnoty svých akcií. Ta během včerejška spadla o více než 22 %.
 


reklama
reklama
reklama