www.svethardware.cz
>
>
>

Facebook vyvíjí aplikaci Dating pro seznamování

Facebook vyvíjí aplikaci Dating pro seznamování
, , aktualita
Sociální síť Facebook chystá novou služb Dating. Bude jí seznamka, která má pomoci lidem navazovat nové vztahy. V zájmu o soukromí ale bude oddělena od klasického facebookového profilu, i když bude na založena na jeho infrastruktuře.
K oblíbeným
reklama
Jednou z novinek, kterou Mark Zuckerberg prezentoval na konferenci F8, je vývoj aplikace Dating pro seznamování přes Facebook. I když bude používat infrastrukturu Facebooku, propojení klasického facebookového profilu a toho seznamovacího bude ve velké míře eliminováno. Nová aplikace tak bude zveřejňovat pouze křestní jméno, bude mít svou vlastní schránku na zprávy (má tedy být mimo klasického Messengeru) a již potvrzení přátelé se nebudou zobrazovat v návrzích na seznámení. Ti také nebudou jakkoli informováni o tom, že máte seznamovací profil.
 
Facebook logo
 
Pro větší bezpečnost a soukromí dovolí aplikace zasílání textových zpráv, ale už neumožní zasílání fotografií a odkazů, což má platit pro první chatování. Návrhy budou založeny na osobních nastaveních, společných zájmech i společných přátelích. Také se využije integrace s Událostmi, kdy lze odemknout profil a zjistit, kdo další jde na událost, která vás zajímá. Nová aplikace půjde do testovacího provozu v tomto roce a podle Facebooku nebude šmírovat konverzaci pro cílení reklam tak, jak to dělá v Messengeru.
 
Oznámení nadělalo hodně vrásky konkurenčním službám jako je např. velmi známý Tinder. Ten přímo využívá facebookové profily, což po nedávném skandálu Facebooku ohrožuje jeho možnost práce s daty a oznámení aplikace Dating je další ránou do zad. Společnost Match Group, která provozuje Tinder nebo např. Match.com, tak utrpěla strmý pád hodnoty svých akcií. Ta během včerejška spadla o více než 22 %.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD
Sony minulý týden konečně zveřejnila dlouho očekávaný software, který uživatelům umožní využít běžně dostupná SSD pro rozšíření kapacity konzolí PlayStation 5. Prozatím jde o betaverzi, ale už tu máme slibné výsledky. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny
Nová megabaterie Victoria Big Battery v Austrálii koncem minulého týdne zachvátil požár. Jde o jedno z největších akumulátorových úložišť na světě, které zde pomáhá vykrývat špičky a řešit zásahy FCAS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck
AMD nebylo nikdy úspěšnějším výrobcem konzolového hardwaru, než je dnes. Za to aktuálně platí uživatelé PC, kteří nemají k dispozici tolik hardwaru od AMD, kolik by si mohli přát, ale s tím se nedá nic dělat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik? Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik?
Těžba Etherea dnes už pro mnohé není výdělečný podnik kvůli nepříznivému mixu nákladů na energie, výši odměn a hodnoty samotného Etherea. To má svůj vliv i na cenu pamětí GDDR5 či především GDDR6 na trhu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu
Společnost CATL dosáhla dalšího významného milníku. Sodíkové akumulátory se jí podařilo vyvinout do takové podoby, že by se už brzy měly dostat na trh. Zajímavé mají být např. vyšší odolností vůči chladu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře