www.svethardware.cz
>
>
>

Facebook Watch, alternativa YouTube, bude celosvětově dostupný

Facebook Watch, alternativa YouTube, bude celosvětově dostupný
, , aktualita
Před rokem se rozjel Facebook Watch v USA, kde měl být alternativou k populárnímu YouTube. Později přidal monetizaci videí a nyní se dostává do dalších zemí. Watch bude k dispozici celosvětově.
reklama
Loni Facebook v USA rozjel novou službu Facebook Watch, která je alternativou ke známému YouTube. Uživatelé sem mohou nahrávat vlastní videa a další uživatelé se na ně pak mohou dívat. V únoru 2018 byly přidány i možnosti monetizace obsahu. Stejně jako na YouTube, tak i na Watch tak nyní mohou "youtubeři" vydělávat za shlédnutí reklam přilepených k jejich videům. Nyní každý měsíc využije Facebook Watch přes 50 milionů lidí, kteří se podívají alespoň na jednu minutu videa. Doba sledování se od počátku roku 2018 zvýšila 14násobně.
 
Facebook Watch
 
Nyní se Facebook Watch rozšiřuje do všech ostatních zemí. Bude nabízet systém vyhledávání videosekvencí, možnost sledovat oblíbené tvůrce, samozřejmostí bude také schopnost si uložit videa k pozdějšímu shlédnutí a přibudou také funkce pro zapojení obecenstva do tvorby videa.
 
Facebook dále rozšiřuje svůj program Ad Breaks aneb již zmíněnou monetizaci videosekvencí. Ta je ale dostupná jen v několika málo zemích. K USA se nyní přidává Velká Británie, Irsko, Austrálie a Nový Zéland, brzy ale přibudou další. Facebook má nicméně striktní podmínky pro zapojení do programu, takže kanál musí mít nejméně 10 tisíc sledujících (YouTubu stačí tisícovka) a během posledních 60 dní je potřeba mít alespoň 30 tisíc více než jednominutových shlédnutí u videí delších než 3 minuty.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Honda testuje autonomní čtyřkolky, budou i na CES 2019 Honda testuje autonomní čtyřkolky, budou i na CES 2019
Na začátku letošního roku představila společnost Honda koncept autonomních vozítek 3E-D18, které dále vyvíjí a testuje. Tyto terénní čtyřkolky už jsou nasazeny ve třech úplně odlišných projektech.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Google Chrome chce řešit stránky s nefunkčním tlačítkem "zpět" Google Chrome chce řešit stránky s nefunkčním tlačítkem "zpět"
Na internetu je spousta stránek, a to nejen vždy těch dobrých. Spousta z nich v zájmu navyšovat počty zobrazených reklam manipuluje historií prohlížeče, čímž znemožňují jít zpět. Prohlížeč Chrome toto možná bude řešit.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Cenzurovaný Google Dragonfly pro Čínu byl poslán k ledu Cenzurovaný Google Dragonfly pro Čínu byl poslán k ledu
Cenzurovaný vyhledávač Google Dragonfly je velkým tématem, proti kterému se bouří i samotní pracovníci v Googlu. Negativní odezva i další problémy ale stojí za tím, že se Google rozhodl projekt ukončit.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Astronomové našli nejvzdálenější známý objekt naší soustavy: Farout Astronomové našli nejvzdálenější známý objekt naší soustavy: Farout
Astronomové potvrdili, že stále ještě nemusíme znát všechny velké objekty naší soustavy. Tím narážíme na tzv. devátou planetu, která tedy nyní objevena nebyla, ale máme tu něco jiného: asi 500km planetku Farout. 
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
JEDEC aktualizovala specifikace HBM pro propustnost až 307 GB/s JEDEC aktualizovala specifikace HBM pro propustnost až 307 GB/s
JEDEC Solid State Technology Association přišla s vylepšeným standardem pro paměti typu High Bandwidth Memory (HBM). Jedná se o verzi slibující paměťovou propustnost 307 GB/s. Co to znamená? 
Včera, aktualita, Jan Vítek