www.svethardware.cz
>
>
>

Facebook Watch, alternativa YouTube, bude celosvětově dostupný

Facebook Watch, alternativa YouTube, bude celosvětově dostupný
, , aktualita
Před rokem se rozjel Facebook Watch v USA, kde měl být alternativou k populárnímu YouTube. Později přidal monetizaci videí a nyní se dostává do dalších zemí. Watch bude k dispozici celosvětově.
K oblíbeným
reklama
Loni Facebook v USA rozjel novou službu Facebook Watch, která je alternativou ke známému YouTube. Uživatelé sem mohou nahrávat vlastní videa a další uživatelé se na ně pak mohou dívat. V únoru 2018 byly přidány i možnosti monetizace obsahu. Stejně jako na YouTube, tak i na Watch tak nyní mohou "youtubeři" vydělávat za shlédnutí reklam přilepených k jejich videům. Nyní každý měsíc využije Facebook Watch přes 50 milionů lidí, kteří se podívají alespoň na jednu minutu videa. Doba sledování se od počátku roku 2018 zvýšila 14násobně.
 
Facebook Watch
 
Nyní se Facebook Watch rozšiřuje do všech ostatních zemí. Bude nabízet systém vyhledávání videosekvencí, možnost sledovat oblíbené tvůrce, samozřejmostí bude také schopnost si uložit videa k pozdějšímu shlédnutí a přibudou také funkce pro zapojení obecenstva do tvorby videa.
 
Facebook dále rozšiřuje svůj program Ad Breaks aneb již zmíněnou monetizaci videosekvencí. Ta je ale dostupná jen v několika málo zemích. K USA se nyní přidává Velká Británie, Irsko, Austrálie a Nový Zéland, brzy ale přibudou další. Facebook má nicméně striktní podmínky pro zapojení do programu, takže kanál musí mít nejméně 10 tisíc sledujících (YouTubu stačí tisícovka) a během posledních 60 dní je potřeba mít alespoň 30 tisíc více než jednominutových shlédnutí u videí delších než 3 minuty.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Elon Musk tvrdí, že kdo používá lidar, míří do záhuby Elon Musk tvrdí, že kdo používá lidar, míří do záhuby
Na Autonomy Day, kde automobilka Tesla hovořila o svých autonomních technologiích, se Elon Musk vyjádřil nelichotivě i na adresu lidaru. Podle něj je tento senzor pro autonomní auta cestou k záhubě.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Zaklínač 3 může díky novým nástrojům nabídnout ambiciózní modifikace Zaklínač 3 může díky novým nástrojům nabídnout ambiciózní modifikace
Pokud jde o modifikace nadšených fanoušků her, titul Zaklínač 3 na tom nikdy nebyl tak, jako třeba Skyrim ze série The Elder Scrolls. Modifikace to tak byly spíše kosmetické, ale nyní se otevírá úplně nová cesta. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Tesla se zbavila NVIDIE, už má nasazeny vlastní AI čipy Tesla se zbavila NVIDIE, už má nasazeny vlastní AI čipy
Vypadá to, že Tesla se s konečnou platností zbaví hardwaru firmy NVIDIA pro své AI systémy pro řízení vozů. Mluvilo se o tom už minulý rok a nyní tu máme informace o čipu Tesla FSD, který má nabídnout 21násobek výkonu NVIDIA DGX. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Výroční Ryzen 7 2700X potvrzen, přijde i speciální Radeon VII Výroční Ryzen 7 2700X potvrzen, přijde i speciální Radeon VII
Samotná společnost AMD už potvrdila, že se opravdu chystá oslavit své 50leté výročí i pomocí speciální edice procesorů Ryzen 7 2700X. Navíc se dozvídáme, že k nim přibudou také karty Radeon VII, ale ukázalo se konečně, v čem budou zvláštní?
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
NASA chystá misi na Psyche, jeden z nejzajímavějších známých asteroidů NASA chystá misi na Psyche, jeden z nejzajímavějších známých asteroidů
Už dříve jsme se mohli dozvědět o misi Discovery, která se týká asteroidu 16 Psyche, což by mohlo být ve skutečnosti jádro protoplanety. Jde o asteroid typu M, který je tak i potenciálním zdrojem surovin v hodnotě kvadrilionů dolarů.
Včera, aktualita, Jan Vítek