www.svethardware.cz
>
>
>

Facebook Watch, alternativa YouTube, bude celosvětově dostupný

Facebook Watch, alternativa YouTube, bude celosvětově dostupný
, , aktualita
Před rokem se rozjel Facebook Watch v USA, kde měl být alternativou k populárnímu YouTube. Později přidal monetizaci videí a nyní se dostává do dalších zemí. Watch bude k dispozici celosvětově.
reklama
Loni Facebook v USA rozjel novou službu Facebook Watch, která je alternativou ke známému YouTube. Uživatelé sem mohou nahrávat vlastní videa a další uživatelé se na ně pak mohou dívat. V únoru 2018 byly přidány i možnosti monetizace obsahu. Stejně jako na YouTube, tak i na Watch tak nyní mohou "youtubeři" vydělávat za shlédnutí reklam přilepených k jejich videům. Nyní každý měsíc využije Facebook Watch přes 50 milionů lidí, kteří se podívají alespoň na jednu minutu videa. Doba sledování se od počátku roku 2018 zvýšila 14násobně.
 
Facebook Watch
 
Nyní se Facebook Watch rozšiřuje do všech ostatních zemí. Bude nabízet systém vyhledávání videosekvencí, možnost sledovat oblíbené tvůrce, samozřejmostí bude také schopnost si uložit videa k pozdějšímu shlédnutí a přibudou také funkce pro zapojení obecenstva do tvorby videa.
 
Facebook dále rozšiřuje svůj program Ad Breaks aneb již zmíněnou monetizaci videosekvencí. Ta je ale dostupná jen v několika málo zemích. K USA se nyní přidává Velká Británie, Irsko, Austrálie a Nový Zéland, brzy ale přibudou další. Facebook má nicméně striktní podmínky pro zapojení do programu, takže kanál musí mít nejméně 10 tisíc sledujících (YouTubu stačí tisícovka) a během posledních 60 dní je potřeba mít alespoň 30 tisíc více než jednominutových shlédnutí u videí delších než 3 minuty.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Intel Core i9-9900K je tu, jak si vede? Intel Core i9-9900K je tu, jak si vede?
Dnes už konečně padlo informační embargo na nové procesory Intel, a tak se můžeme podívat na první nezávislé testy procesoru Core i9-9900K, o jehož testování firmou Principled Technologies se tak moc mluvilo. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Crucial P1, nová rychlá SSD s QLC čipy Crucial P1, nová rychlá SSD s QLC čipy
Také společnost Crucial představila nová velmi rychlá SSD. Využívají M.2 2280 formátu a sběrnice PCIe s NVMe podporou. Může se chlubit rychlostí až 2000 MB/s díky vyrovnávacímu SLC bufferu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Ve vesmíru byl poprvé vytvořen Boseho-Einsteinův kondenzát Ve vesmíru byl poprvé vytvořen Boseho-Einsteinův kondenzát
Pomocí experimentálního čipu vyslaného do vesmíru byl lidmi poprvé v jeho prostředí vytvořen Boseho-Einsteinův kondenzát. Ten by mohl přispět k rozšíření přehledu o fyzice a ke studiu temné hmoty a gravitačních vln. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
AMD vyjádřilo svou nespokojenost s benchmarky zveřejněnými Intelem AMD vyjádřilo svou nespokojenost s benchmarky zveřejněnými Intelem
Intel si u firmy Principled Technologies objednal benchmarky nových Core a konkurenčních procesorů. Ty byly značně nepřesné vlivem nevhodného nastavení platforem AMD. A právě firma AMD k tomu dosud mlčela. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Začíná mise BepiColombo: dvě sondy zítra startují na cestu k Merkuru Začíná mise BepiColombo: dvě sondy zítra startují na cestu k Merkuru
Evropská ESA a japonská JAXA se spojily v rámci mise BepiColombo, která má za úkol zmapovat planetu Merkur. Vzhledem k extrémním teplotním výkyvům to nebude snadné a snadná nebude ani cesta. 
Včera, aktualita, Jan Vítek