www.svethardware.cz
>
>
>

Facebook Watch, alternativa YouTube, bude celosvětově dostupný

Facebook Watch, alternativa YouTube, bude celosvětově dostupný
, , aktualita
Před rokem se rozjel Facebook Watch v USA, kde měl být alternativou k populárnímu YouTube. Později přidal monetizaci videí a nyní se dostává do dalších zemí. Watch bude k dispozici celosvětově.
K oblíbeným
reklama
Loni Facebook v USA rozjel novou službu Facebook Watch, která je alternativou ke známému YouTube. Uživatelé sem mohou nahrávat vlastní videa a další uživatelé se na ně pak mohou dívat. V únoru 2018 byly přidány i možnosti monetizace obsahu. Stejně jako na YouTube, tak i na Watch tak nyní mohou "youtubeři" vydělávat za shlédnutí reklam přilepených k jejich videům. Nyní každý měsíc využije Facebook Watch přes 50 milionů lidí, kteří se podívají alespoň na jednu minutu videa. Doba sledování se od počátku roku 2018 zvýšila 14násobně.
 
Facebook Watch
 
Nyní se Facebook Watch rozšiřuje do všech ostatních zemí. Bude nabízet systém vyhledávání videosekvencí, možnost sledovat oblíbené tvůrce, samozřejmostí bude také schopnost si uložit videa k pozdějšímu shlédnutí a přibudou také funkce pro zapojení obecenstva do tvorby videa.
 
Facebook dále rozšiřuje svůj program Ad Breaks aneb již zmíněnou monetizaci videosekvencí. Ta je ale dostupná jen v několika málo zemích. K USA se nyní přidává Velká Británie, Irsko, Austrálie a Nový Zéland, brzy ale přibudou další. Facebook má nicméně striktní podmínky pro zapojení do programu, takže kanál musí mít nejméně 10 tisíc sledujících (YouTubu stačí tisícovka) a během posledních 60 dní je potřeba mít alespoň 30 tisíc více než jednominutových shlédnutí u videí delších než 3 minuty.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Britská MET hackerovi zabavila Bitcoiny za 920.000 GBP, vrátí je obětem Britská MET hackerovi zabavila Bitcoiny za 920.000 GBP, vrátí je obětem
Mladý hacker Grant West souhlasil s tím, aby se jemu zabavené Bitcoiny prodaly a s jejich pomocí vyplatily prostředky zpět obětem, které hackersky napadl. Jinak by totiž ve vězení strávil ještě několik let navíc.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080 Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080
Ze všemožných výrobců grafických čipů pro PC nám zůstaly už jen dvě společnosti, které udávají krok a ty zde není třeba jmenovat. Nicméně jedna čínská firma se bude snažit o to, aby se mezi ne protlačila. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň
Společnost Lian Li specializující se na hliníkové skříně nám přináší v obvyklém černém a stříbrném provedení nové skříně, a to TU150. Jde o základ pro skutečně přenosné počítače, což poznáme dle vestavěného madla. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů
Superpočítač Ocelote na Univerzitě v Arizoně posloužil pro vytvoření tzv. Universe Machine. Ta vytvořila miliony virtuálních vesmírů a sledovala jejich vývoj, aby se výsledky daly porovnat s tím, co můžeme vidět na vlastní oči. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Partneři Microsoftu naslouchali záznamům pořízeným Xboxy, je to ovšem problém? Partneři Microsoftu naslouchali záznamům pořízeným Xboxy, je to ovšem problém?
Už od roku 2014 dodavatelé společnosti Microsoft, kteří měli co do činění s Xboxem, nahrávali audio záznamy pořízené v domácnostech herními konzolemi. To probíhalo ve snaze vylepšit funkce hlasových příkazů, ovšem ne vždy.
Včera, aktualita, Jan Vítek