www.svethardware.cz
>
>

Finále Mistrovství ČR v počítačových hrách začíná v pátek

Finále Mistrovství ČR v počítačových hrách začíná v pátek
, , aktualita
Na Brněnském výstavišti BVV se o tomto víkendu uskuteční finále Mistrovství České republiky v počítačových hrách. To budeme moci navštívit osobně jako desetitisíce dalších lidí, nebo je alespoň sledovat online. 
reklama
Mistrovství České republiky v počítačových hrách tak proběhne ve dnech 10. až 12. listopadu na Brněnském výstavišti BVV, kde loni na finálový turnaj zavítalo přes 46 tisíc návštěvníků a na 220 tisíc lidí mělo zápasy sledovat online nebo poté v rámci televizního vysílání. Pro letošní rok si organizátoři slibují ještě větší zájem diváků i návštěvníků. 
 
 
Účastníci finálových klání budou bojovat o výhry v celkové hodnotě 280.000 Kč, takže s velkými evropskými, natož pak světovými turnaji se české mistrovství v tomto ohledu nedá srovnávat, ale to je pochopitelné. 
 
 
Letos proběhne, respektive bude zakončen, 7. ročník této akce. V něm budou proti sobě bojovat týmy ve hrách League of Legends, CS: Global Offensive a nyní jsou tak již dávno známí finalisté, kteří se závěrečných soubojů zúčastní. Více si můžete zjistit na stránkách Mistrovství ČR v počítačových hrách
 
Zdroj: TZ mcrpc.cz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Intel Core i9-9900K je tu, jak si vede? Intel Core i9-9900K je tu, jak si vede?
Dnes už konečně padlo informační embargo na nové procesory Intel, a tak se můžeme podívat na první nezávislé testy procesoru Core i9-9900K, o jehož testování firmou Principled Technologies se tak moc mluvilo. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Crucial P1, nová rychlá SSD s QLC čipy Crucial P1, nová rychlá SSD s QLC čipy
Také společnost Crucial představila nová velmi rychlá SSD. Využívají M.2 2280 formátu a sběrnice PCIe s NVMe podporou. Může se chlubit rychlostí až 2000 MB/s díky vyrovnávacímu SLC bufferu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Ve vesmíru byl poprvé vytvořen Boseho-Einsteinův kondenzát Ve vesmíru byl poprvé vytvořen Boseho-Einsteinův kondenzát
Pomocí experimentálního čipu vyslaného do vesmíru byl lidmi poprvé v jeho prostředí vytvořen Boseho-Einsteinův kondenzát. Ten by mohl přispět k rozšíření přehledu o fyzice a ke studiu temné hmoty a gravitačních vln. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD vyjádřilo svou nespokojenost s benchmarky zveřejněnými Intelem AMD vyjádřilo svou nespokojenost s benchmarky zveřejněnými Intelem
Intel si u firmy Principled Technologies objednal benchmarky nových Core a konkurenčních procesorů. Ty byly značně nepřesné vlivem nevhodného nastavení platforem AMD. A právě firma AMD k tomu dosud mlčela. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Začíná mise BepiColombo: dvě sondy zítra startují na cestu k Merkuru Začíná mise BepiColombo: dvě sondy zítra startují na cestu k Merkuru
Evropská ESA a japonská JAXA se spojily v rámci mise BepiColombo, která má za úkol zmapovat planetu Merkur. Vzhledem k extrémním teplotním výkyvům to nebude snadné a snadná nebude ani cesta. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek