www.svethardware.cz
>
>

Finále Mistrovství ČR v počítačových hrách začíná v pátek

Finále Mistrovství ČR v počítačových hrách začíná v pátek
, , aktualita
Na Brněnském výstavišti BVV se o tomto víkendu uskuteční finále Mistrovství České republiky v počítačových hrách. To budeme moci navštívit osobně jako desetitisíce dalších lidí, nebo je alespoň sledovat online. 
reklama
Mistrovství České republiky v počítačových hrách tak proběhne ve dnech 10. až 12. listopadu na Brněnském výstavišti BVV, kde loni na finálový turnaj zavítalo přes 46 tisíc návštěvníků a na 220 tisíc lidí mělo zápasy sledovat online nebo poté v rámci televizního vysílání. Pro letošní rok si organizátoři slibují ještě větší zájem diváků i návštěvníků. 
 
 
Účastníci finálových klání budou bojovat o výhry v celkové hodnotě 280.000 Kč, takže s velkými evropskými, natož pak světovými turnaji se české mistrovství v tomto ohledu nedá srovnávat, ale to je pochopitelné. 
 
 
Letos proběhne, respektive bude zakončen, 7. ročník této akce. V něm budou proti sobě bojovat týmy ve hrách League of Legends, CS: Global Offensive a nyní jsou tak již dávno známí finalisté, kteří se závěrečných soubojů zúčastní. Více si můžete zjistit na stránkách Mistrovství ČR v počítačových hrách
 
Zdroj: TZ mcrpc.cz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Facebook brzy vypustí satelity pro golbální internet Facebook brzy vypustí satelity pro golbální internet
Především chudé země mají velký problém s pokrytím internetem i jeho cenou. Facebook se to už dlouho snaží vyřešit a nyní to vypadá, že použije satelity systému Athena na nízké orbitě. Ty by se mohly objevit už velmi brzy.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Doporučené PC sestavy: červenec 2018 Doporučené PC sestavy: červenec 2018
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek52 komentářů
Microsoft Identity Bounty Program, za nalezení chyby až $100 000 Microsoft Identity Bounty Program, za nalezení chyby až $100 000
Microsoft spustil Identity Bounty Program, kdy za nalezení závažné chyby v systémech přihlašování u vybraných služeb Microsoftu můžete dostat nemalou peněžní odměnu. Ta může činit až 100 tisíc dolarů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Hackeři z MoneyTaker ukradli v ruské bance 20 mil. Kč Hackeři z MoneyTaker ukradli v ruské bance 20 mil. Kč
Nesprávně nastavený a neaktualizovaný router stál za úspěšným útokem hackerské skupiny MoneyTaker na ruskou banku PIR Bank. Hackeři byli schopni převést a vybrat peníze v hodnotě téměř 20 milionů korun.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Samsung uvádí obří 43" zakřivený monitor C43J89 Samsung uvádí obří 43" zakřivený monitor C43J89
Samsung představil nový obrovský 43" monitor C43J89, který pochopitelně disponuje zakřivenou obrazovkou s poměrem stran 32:10. Díky VA panelu potěší vysokým kontrastem 3000:1 a nabídne i 120Hz frekvenci.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář