www.svethardware.cz
>
>

Finále Mistrovství ČR v počítačových hrách začíná v pátek

Finále Mistrovství ČR v počítačových hrách začíná v pátek
, , aktualita
Na Brněnském výstavišti BVV se o tomto víkendu uskuteční finále Mistrovství České republiky v počítačových hrách. To budeme moci navštívit osobně jako desetitisíce dalších lidí, nebo je alespoň sledovat online. 
reklama
Mistrovství České republiky v počítačových hrách tak proběhne ve dnech 10. až 12. listopadu na Brněnském výstavišti BVV, kde loni na finálový turnaj zavítalo přes 46 tisíc návštěvníků a na 220 tisíc lidí mělo zápasy sledovat online nebo poté v rámci televizního vysílání. Pro letošní rok si organizátoři slibují ještě větší zájem diváků i návštěvníků. 
 
 
Účastníci finálových klání budou bojovat o výhry v celkové hodnotě 280.000 Kč, takže s velkými evropskými, natož pak světovými turnaji se české mistrovství v tomto ohledu nedá srovnávat, ale to je pochopitelné. 
 
 
Letos proběhne, respektive bude zakončen, 7. ročník této akce. V něm budou proti sobě bojovat týmy ve hrách League of Legends, CS: Global Offensive a nyní jsou tak již dávno známí finalisté, kteří se závěrečných soubojů zúčastní. Více si můžete zjistit na stránkách Mistrovství ČR v počítačových hrách
 
Zdroj: TZ mcrpc.cz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Gigabyte nabízí externí box s Radeonem RX 580 Gigabyte nabízí externí box s Radeonem RX 580
Aktuálně jsou externí boxy vybavené desktopovými grafickými kartami velice zajímavé zboží, neboť mohou být paradoxně i levnější než samotné karty. Proto se vyplatí si všimnout i nového RX 580 Gaming Box od firmy Gigabyte.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
MSI ukázalo kartu Gaming Storage do běžných PC pro velice rychlé úložiště MSI ukázalo kartu Gaming Storage do běžných PC pro velice rychlé úložiště
Společnost MSI je dobře známá pro své herní notebooky i PC, kde často používá úložná řešení zvaná Super RAID. Jde prostě o podporu více SSD zapojených v režimu striping a o tom samém je i karta Gaming Storage.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Vesmírnému teleskopu Kepler se krátí čas, brzy dojde palivo Vesmírnému teleskopu Kepler se krátí čas, brzy dojde palivo
Díky zařízení Kepler Space Telescope bylo identifikováno už více než 2000 exoplanet a další bezpochyby na své objevení teprve čekají, neboť analýza dat ještě bude nějakou dobu trvat. Nicméně samotnému teleskopu dochází čas společně s palivem. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Do Star Wars Battlefront 2 nakonec opravdu přichází mikrotransakce Do Star Wars Battlefront 2 nakonec opravdu přichází mikrotransakce
Dá se říci, že vody kolem hry Star Wars Battlefront II už konečně utichly a nyní je opět zčeří společnost Electronic Arts, která připravila přepracovaný systém mikrotransakcí i postupu ve hře. Co je nového?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Město zakázalo nové minery bitcoinů, spotřebují více než 100% elektromobilita Město zakázalo nové minery bitcoinů, spotřebují více než 100% elektromobilita
Těžba kryptoměn je velkým problémem pro spotřebu elektrické energie a ve městě Plattsburgh v USA už toho mají dost. Zavedli 18měsíční ban na výstavbu nových center pro těžbu kryptoměn. Ta totiž spotřebují enormní množství elektřiny.
17.3.2018, aktualita, Milan Šurkala13 komentářů