www.svethardware.cz
>
>
>
>

FSP uvedl malé zdroje SFX Dagger Pro 550W a 650W

FSP uvedl malé zdroje SFX Dagger Pro 550W a 650W
, , aktualita
Společnost FSP nezapomíná ani na malé zdroje SFX formátu, kam míří nové modulární zdroje Dagger Pro 550W a 650W. Nabídnou vysoký výkon a účinnost v kompaktním balení se semi-pasivním chlazením.
K oblíbeným
reklama
V nabídce počítačových zdrojů značky FSP se objevují dva nové zdroje SFX formátu. Ty se používají v malých počítačích, zpravidla u těch s mini-ATX základními deskami. Přestože mají menší rozměry než ATX zdroje, novinky nabídnou vysoký výkon 550W a 650W. Oba dva splňují certifikaci 80 Plus Gold, takže nabídnou více než 90% účinnost při 50% zatížení. Jde o modulární zdroje, takže použijete jen ty kabely, které jsou potřeba, což usnadňuje management kabelů ve skříni.
 
FSP Dagger Pro
 
Oba dva mají 6+2pinový PCIe konektor, výkonnější 650W model přidává ještě jeden 8pinový PCIe. I když velké grafické karty vyžadující takové napájení se do těchto malých skříní zpravidla nevlezou, SFX zdroj jde namontovat i do ATX skříně a použít jej v PC klasické velikosti. Zdroj má semi-pasivní chlazení. Je zde tedy tichý 92mm ventilátor, ale ten se spouští jen při vysokých odběrech a zdroj tak většinou funguje pasivně. Cena novinek byla stanovena na $125 u 550W verze a $135 u varianty s 650W výkonem.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
2021: A SpaceX Odyssey: deepfake video s Elonem Muskem 2021: A SpaceX Odyssey: deepfake video s Elonem Muskem
Deepfake videomontáže jsou neustále propracovanější a lepší. Společně s hrozbou, kterou mohou představovat, skrývají také spoustu zábavy. Nedávno se na YouTube objevilo video od Ctrl Shift Face, kde si Elon Musk zahrál ve filmu 2001: Vesmírná odysea. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková
Ukázala se nová generace nafukovacích modulů pro vesmírné stanice Ukázala se nová generace nafukovacích modulů pro vesmírné stanice
Nákladové prostory raket jsou stísněné, a tak se zařízení vysílaná do vesmíru musí jim přizpůsobovat. Proto se řeší možnosti výstavby přímo na oběžné dráze anebo ve speciálních případech možnost nafouknutí modulů, což platí především pro stanice.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Comet Lake-S: nová patice LGA 1200, sady 400 Series, ale kdy budou? Comet Lake-S: nová patice LGA 1200, sady 400 Series, ale kdy budou?
Procesory Comet Lake-S od Intelu, čili desktopové verze nových 14nm mobilních procesorů, očekáváme v příštím roce. Nyní se opět objevují informace o tom, že zapotřebí bude nová patice, a tak samozřejmě i nový čipset. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Průšvih u Applu: Apple Card se nesnese s peněženkami ani džínami Průšvih u Applu: Apple Card se nesnese s peněženkami ani džínami
Apple je občas společností netušených problémů. Nová kreditní karta Apple Card se totiž může poškodit při naprosto typickém a očekávaném použití. Např. při nošení v kožené peněžence nebo džínách.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
MoviePass nechal data karet zákazníků v nezaheslované databázi MoviePass nechal data karet zákazníků v nezaheslované databázi
Služba MoviePass nabízela svým zákazníkům jakousi debetní kartu pro placení za návštěvu kin. Jejich data včetně čísel kreditek a dat expirace ale nechal na internetu ve volně přístupné databázi bez hesla.
Včera, aktualita, Milan Šurkala