www.svethardware.cz
>
>
>
>

FSP uvedl malé zdroje SFX Dagger Pro 550W a 650W

FSP uvedl malé zdroje SFX Dagger Pro 550W a 650W
, , aktualita
Společnost FSP nezapomíná ani na malé zdroje SFX formátu, kam míří nové modulární zdroje Dagger Pro 550W a 650W. Nabídnou vysoký výkon a účinnost v kompaktním balení se semi-pasivním chlazením.
K oblíbeným
reklama
V nabídce počítačových zdrojů značky FSP se objevují dva nové zdroje SFX formátu. Ty se používají v malých počítačích, zpravidla u těch s mini-ATX základními deskami. Přestože mají menší rozměry než ATX zdroje, novinky nabídnou vysoký výkon 550W a 650W. Oba dva splňují certifikaci 80 Plus Gold, takže nabídnou více než 90% účinnost při 50% zatížení. Jde o modulární zdroje, takže použijete jen ty kabely, které jsou potřeba, což usnadňuje management kabelů ve skříni.
 
FSP Dagger Pro
 
Oba dva mají 6+2pinový PCIe konektor, výkonnější 650W model přidává ještě jeden 8pinový PCIe. I když velké grafické karty vyžadující takové napájení se do těchto malých skříní zpravidla nevlezou, SFX zdroj jde namontovat i do ATX skříně a použít jej v PC klasické velikosti. Zdroj má semi-pasivní chlazení. Je zde tedy tichý 92mm ventilátor, ale ten se spouští jen při vysokých odběrech a zdroj tak většinou funguje pasivně. Cena novinek byla stanovena na $125 u 550W verze a $135 u varianty s 650W výkonem.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Alphabet vlastnící Google dosáhl hodnoty 1 bilionu USD Alphabet vlastnící Google dosáhl hodnoty 1 bilionu USD
Společnost Alphabet, pod níž spadá i Google, je čtvrtou americkou společností, která dosáhla na hodnotu jednoho bilionu USD. Doplňuje tak předchozí trojici v podobě Applu, Amazonu a společnosti Microsoft.
Včera, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
PigeonBot: dron, který je inspirován holubem PigeonBot: dron, který je inspirován holubem
Výzkumný tým ze Stanfordovy univerzity se zabývá vývojem dronu, který by měl nabídnout lepší manévrovací schopnosti při letu. Při navrhování bezpilotního letounu jim inspirací byla holubí křídla. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Corsair K95 RGB Platinum XT: mechanika pro hráče i streamery Corsair K95 RGB Platinum XT: mechanika pro hráče i streamery
Corsair si připravil novou verzi své již známé klávesnice K95, a sice model s celkovým označením K95 RGB Platinum XT Mechanical Keyboard. Ten slibuje velice dobrou výbavu, která má vyhovovat i streamerům.
17.1.2020, aktualita, Jan Vítek
Grafenové baterie Real Graphene pomalu míří na trh Grafenové baterie Real Graphene pomalu míří na trh
Máme zde další průlom ve světě akumulátorů. Společnost Real Graphene totiž slibuje už velmi brzký příchod grafenových baterií, které se mají rychle nabíjet, být bezpečnější a vydržet mnohem více nabíjecích cyklů.
17.1.2020, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Mojo Vision připravuje kontaktní čočky s rozšířenou realitou Mojo Vision připravuje kontaktní čočky s rozšířenou realitou
Už i lehké brýle schopné poskytovat rozšířenou realitu je výkřik techniky, který zatím není připraven pro široký trh a Mojo Vision chce přitom nabídnout něco podobného prostřednictvím kontaktních čoček. 
17.1.2020, aktualita, Jan Vítek