www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

G.Skill uvedl DDR4 moduly Trident Z RGB optimalizované pro AMD

G.Skill uvedl DDR4 moduly Trident Z RGB optimalizované pro AMD
, , aktualita
Společnost G.Skill představila nové paměťové moduly DDR4 řady Trident Z RGB. Novinky přináší optimalizaci pro platformy AMD Ryzen a Threadripper. K dispozici budou v kitech s kapacitou až 128 GB.
K oblíbeným
reklama
Pro platformu AMD jsou optimalizovány nové paměťové moduly společnosti G.Skill řady Trident Z RGB. V konfiguraci 2 nebo 4 modulů jsou určeny pro procesory AMD Ryzen, ve verzích se 4 nebo 8 moduly jsou pak vhodné i pro AMD Threadripper. Tyto modely lze poznat podle písmena "X" na konci označení, např. F4-3200C14Q-32GTZRX. Podporují profily pro přetaktování na kompatibilních základních deskách.
 
G.Skill Trident Z RGB
 
V prodeji budou 8GB a 16GB moduly v různě velkých setech. Základem bude DDR4-2400 s latencí CL15-15-15-35 a napětím 1,2 V. V tomto případě půjde sehnat konfigurace 2×8GB, 4×8GB, 8×8GB, 2×16GB, 4×16GB a 8×16GB. Dvoumodulové verze jsou určeny pro Ryzen, osmimodulové pro Threadripper a čtyřmodulové pak pro obě platformy.
 
Výkon poroste s moduly DDR4-2933. Ty jsou určeny jen pro Threadripper, neboť jsou k dispozici v setech 8×8GB nebo 8×16GB. Mají napětí 1,35 V a bude možné sehnat pomalejší verze CL16-16-16-36 nebo rychlejší CL14-14-14-34. Nabídka končí verzemi DDR4-3200. Mají napětí 1,35 V a časování CL14-14-14-34. Pro Ryzen bude k dispozici konfigurace 2×8GB, pro Threadripper pak 4×8GB. Prodej bude zahájen v říjnu letošního roku.
 
Zdroj: gskill.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu
Na trh příští měsíc vstoupí čtveřice monitorů od AOC z nové řady V4: U27V4EA, Q32V4, Q27V4EA3 a Q24V4EA. Nabízí modely s rozlišením QHD či UHD a úhlopříčkami od 23,8" do 31,5". Zaujmout by mohly hlavně zákazníky zaměřené na design a cenu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Upcycling v praxi: baterky z koloběžek Lime skončí v reproduktorech Gomi Upcycling v praxi: baterky z koloběžek Lime skončí v reproduktorech Gomi
Doprava přechází na elektřinu a s tím se také objevují otázky, co s akumulátory, které už dosloužily. V případě elektrických koloběžek Lime je jednou z možností upcycling. Svůj druhý život mají najít v Bluetooth reproduktorech Gomi.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Samsung dosáhl rekordních 5,23 Gbps na 5G síti Samsung dosáhl rekordních 5,23 Gbps na 5G síti
Společnosti Samsung se povedlo překonat rekord v přenosové rychlosti na 5G síti. Konkrétně jde o přenos na jedno zařízení, kdy bylo dosaženo 5,23 Gbps. Navíc šlo o běžně dostupný telefon na trhu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
JWST prošel 17denními finálními funkčními testy, říjnový start stále platí JWST prošel 17denními finálními funkčními testy, říjnový start stále platí
Čím více se blíží říjnový termín startu James Webb Space Telescope (JWST), tím pravděpodobnější je, že už nenastane žádné další zdržení. Nyní navíc přichází dobrá zpráva, a sice potvrzení o dokončení finálních funkčních testů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek9 komentářů