www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

G.Skill uvedl moduly Trident Z DDR4-3466 pro AMD

G.Skill uvedl moduly Trident Z DDR4-3466 pro AMD
, , aktualita
Výrobce pamětí G.Skill představil nové paměťové moduly Trident Z RGB DDR4-3466 ideální pro platformu AMD X399. Nabídne tedy vysokou frekvenci, RGB osvětlení a balení se čtyřmi moduly pro 4kanálové zapojení.
K oblíbeným
reklama
Od společnosti G.Skill jsme se dočkali opět o něco rychlejších paměťových modulů, které jsou ideální pro platformu AMD X399 a procesory Threadripper. Jde o set Trident Z RGB DDR4-3466 32GB (4x8GB), tedy čtyři 8GB moduly pro celkem 32 GB paměti RAM a čtyřkanálové zapojení. Řada Trident Z RGB pro AMD je známá také jako TZRX.
 
G.Skill Trident Z RGB DDR4-3466
 
Přitom se můžete těšit na vysokou frekvenci 3466 MHz (dosud v této řadě G.Skill nabízel nanejvýš DDR4-3200). Tyto paměti nabízí časování CL18-22-22-42 při napětí 1,35 V. Moduly jsou vybaveny také RGB osvětlením, které je dnes velmi v módě. Víme, že budou dostupné už v tomto čtvrtletí, ale zatím neznáme jejich cenu.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
V záznamech EEC se objevily celé řady nových GeForce a Radeonů V záznamech EEC se objevily celé řady nových GeForce a Radeonů
V materiálech EEC (Eurasian Economic Commission) se našly mnohé modely nových karet, a to včetně takových, které ani nečekáme, což ale není neobvyklé. Jde přitom o novinky jak od AMD, tak od NVIDIE. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Tim Sweeney: exkluzivity v obchodu Epic fungují Tim Sweeney: exkluzivity v obchodu Epic fungují
CEO společnost Epic Games Tim Sweeney se rozpovídal o tom, jak funguje strategie obchodu Epic Games Store. Jak dobře víme, ten jde cestou exkluzivit, takže řada titulů je (zatím) pouze v jeho nabídce a to se řeší především.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Microsoft chce oživit Age of Mythology Microsoft chce oživit Age of Mythology
Microsoft si pro nás chystá oživení Age of Mythology, dosud ojedinělého titulu, který svým způsobem patří do série Age of Empires. A jak je z názvu celkem zřejmé, jde o strategii, která těží z mytologie. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 % Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 %
Herní počítače byly po začátku PC krize ostrůvkem naděje, který neustále klesající prodeje neohrožovaly. Není divu, že se běžně dostupný hardware už zcela běžně označuje za herní, nicméně aktuální krize celého polovodičového průmyslu ovlivnila i herní PC.
Včera, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý
V úterý se dle VideoCardz konečně dozvíme, co si NVIDIA připravila v rámci nové řady GeForce RTX 2000 SUPER, nebo jak se tyto karty budou nakonec jmenovat. Na tom ani tak nezáleží, jako spíše na jejich specifikacích a cenách.
Včera, aktualita, Jan Vítek