www.svethardware.cz
>
>
>
>

G.SKILL vypouští nejrychlejší dvoukanálovou sadu Trident RGB DDR4

G.SKILL vypouští nejrychlejší dvoukanálovou sadu Trident RGB DDR4
, , aktualita
Společnost G.SKILL si připravila paměťovou sadu pro velice náročné zákazníky, i když jak se to vezme. Jde totiž o dvoukanálovou sadu pro běžné PC systémy, která dosahuje efektivní taktovací frekvence až 4700 MHz.
K oblíbeným
reklama
Na jednu stranu jde o hi-end produkt, ovšem na druhou by se dalo říci, že opravdu nároční zákazníci sahají spíše po ještě vícekanálových sadách a také po pamětech s ECC, takže to je jako v mnoha případech relativní. G.SKILL DDR4-4700MHz Trident Z RGB tak bude patřit mezi to nejlepší pro běžné PC sestavy s procesory Core i7 či Ryzen 7 a jak už název napovídá, nezapomíná se zde na RGB podsvícení. 
 
 
Nás by ale mělo spíše zajímat to, že paměti dokáží efektivně pracovat na taktu 4700 MHz, takže fyzický bude poloviční, jak ukazuje i následující výpis utility CPU-Z. Tam se také dozvíme, že to bude s časováním CL19-19-19-39 při 1,45 V napájecího napětí. A co se týče kapacity modulů, jde 2x 8 GB. 
 
 
Společnost G.SKILL pro výrobu těchto pamětí využila čipy Samsung DDR4 B-die a úspěšně je vyzkoušela na desce MSI Z370I GAMING PRO CARBON AC s procesorem Intel Core i7-8700K v zátěžových testech.
 
Jde tak o vysoce výkonné paměti, které představují posun z maximálního taktu 4266 MHz, jehož paměti Trident Z RGB dosáhly na konci roku 2016. Samozřejmostí je zde podpora profilů Intel XMP 2.0. 
 
Nové G.SKILL Trident Z RGB s taktem 4700 MHz budou k dispozici na trhu od druhého letošního kvartálu. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Prototyp Starship explodoval při tlakové zatěžkávací zkoušce Prototyp Starship explodoval při tlakové zatěžkávací zkoušce
Starship Mk1 včera prodělal tlakovou zatěžkávací zkoušku, kterou ovšem nevydržel a v horní části explodoval. Obešlo se to bez ohně i zranění obsluhy, ostatně neúspěch se dal očekávat. Co bude dál?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel se omluvil za zpožděné dodávky procesorů Intel se omluvil za zpožděné dodávky procesorů
Intel se slovy Michelle Johnston Holthaus omluvil za zpožděné dodávky procesorů x86, čili v podstatě za to, že je nestačí vyrábět v potřebném množství. Potvrzuje tím, že nedostatek jeho procesorů je stále aktuální. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Philips 439P9H: zahnutý 43" VA monitor se 100Hz Philips 439P9H: zahnutý 43" VA monitor se 100Hz
Od společnosti Philips jsme se dočkali dalšího zahnutého monitoru s obrovskou úhlopříčkou. Jde o model 439P9H, který má velký 43,4" VA panel s velmi vysokým kontrastem 3000:1. Potěší i 10bitovými barvami.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Japonská banka věří Intelu, že díky seškrtaným cenám poroste Japonská banka věří Intelu, že díky seškrtaným cenám poroste
Analytik z Mizuho Bank spoléhá na cenové škrty, které Intel odstartoval s generací Cascade Lake-X, že zvednou jeho konkurenceschopnost vůči AMD a přinesou zvyšování jeho hodnoty na trhu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NASA NICER spatřil dosud nejjasnější rentgenový záblesk NASA NICER spatřil dosud nejjasnější rentgenový záblesk
NICER je přístroj, který nám nedávno ukázal působivý snímek oblohy v rentgenovém spektru. Jde přitom o zařízení nainstalované na Mezinárodní vesmírné stanici a to nedávno spatřilo svůj nejjasnější záblesk. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek