www.svethardware.cz
>
>
>
>

GeForce GTX 2080 se objevila v Ashes of The Singularity

GeForce GTX 2080 se objevila v Ashes of The Singularity
, , aktualita
Údajná grafická karta NVIDIA GeForce GTX 2080 Ti se objevila v benchmarcích Ashes of the Singularity, což samozřejmě ihned vyvolalo pozornost, ale také pochyby. Vedle toho se podíváme na očekávaný vývoj cen Pascalů. 
reklama
Na celé věci jsou podivné dvě věci. Jednak je mnohem pravděpodobnější, že nová série karet GeForce bude mít označení 1100 a ne 2000 a pak jsme čekali spíše nástup karet 1180 a 1170 než 1180 Ti (nebo 2080 Ti), což je očekávaná vlajková loď nové série, která by měla dorazit někdy později. Samozřejmě ale není vyloučeno, že si ji NVIDIA opravdu přichystala. 
 
 
Benchmark do databáze hry Ashes of the Singularity dostal uživatel Nagato, který testoval na Core i7-7700K, a to zmíněnou kartu, která měla označení speciální dodávky pro GSS. A co má znamenat tato zkratka? Má jít o GRUS Sparse Solver.
 
 
 
Na výsledcích je podivné, že FPS se na nastavení Crazy moc neliší od nastavení Low, však jde o skóre 5300 vs. 5200. Pokud jde skutečně o reálné testy reálného raného kousku karty, pak je zřejmé, že byla zkoušena na zcela neoptimalizovaných ovladačích. A ostatně samotná skóre nejsou nijak úžasná na to, že má jít o to nejlepší z nové generace GeForce. 
 
 
Samozřejmě ale může jít pouze o to, že si někdo pohrál s ID grafické karty, aby vyvolal pozdvižení, takže si musíme počkat na to, jestli se neobjeví údajná GeForce GTX 2080 Ti ještě někde jinde. 
 
Nakonec se podíváme na ceny karet GeForce, které se opravdu nemají k tomu, aby klesaly, ačkoliv se množí zprávy o tom, že AIB partnery firem AMD a NVIDIA čekají opravdu hubené měsíce. Ceny se víceméně vrátily na úroveň z první poloviny minulého roku, ale už neklesají a dle wccftech ani klesat nebudou, a to do té doby, než na trh nastoupí nová generace karet. Tu můžeme očekávat někdy na konci prázdnin, ale velkou otázkou je jejich reálná dostupnost. Tu lze v širokém měřítku očekávat až ve čtvrtém kvartálu. 
 
Takže to vypadá, že nyní se opravdu nevyplatí kupovat novou grafickou kartu. Pascalů je na trhu dost, že je spíše problém s jejich odbytem, a tak by se mohly rýsovat zajímavé slevy, zvláště pokud bude NVIDIA a prodejci opravdu do poslední chvíle držet ceny na dnešní úrovni. 
 
Zdroj: wccftech


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Plně autonomní Tesla bude už v roce 2020, tvrdí Musk Plně autonomní Tesla bude už v roce 2020, tvrdí Musk
Elon Musk se opět rozpovídal o tom, co chystá jeho automobilka Tesla. Podle něj by se už brzy měl objevit autopilot v takové podobě, že půjde o plně autonomní vozy. Dočkat se máme prý už v příštím roce.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Singapore Airlines terčem kritiky, sedadla mají kamery Singapore Airlines terčem kritiky, sedadla mají kamery
Soukromí uživatelů je poslední dobou čím dál víc probírané téma a čím dál víc také narušováno. Singapore Airlines to teď schytaly za instalaci kamer mířících přímo na pasažéry každého cestujícího v letadle.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Valve na Steamu ruší video sekci Valve na Steamu ruší video sekci
Společnost Valve nezačala rok 2019 dobře. Na konci minulého roku se najednou objevila konkurence v podobě Epic Games Store, která rychle vyrostla ve vážnou hrozbu a nyní tu máme zprávu o zrušené video sekci. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Exploitů jako Spectre už se moderní procesory možná nikdy zcela nezbaví Exploitů jako Spectre už se moderní procesory možná nikdy zcela nezbaví
Výzkumníci firmy Google se zaměřili na podstatu exploitů Spectre a Meltdown, aby zodpověděli otázku, nakolik představují problém nejen pro Intel, ale i jiné společnosti ne nutně vyrábějící procesory x86. Co k tomu mohou říci?
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Sphero RVR: jezdící robot pro Raspberry Pi a Arduino Sphero RVR: jezdící robot pro Raspberry Pi a Arduino
Společnost Sphero rozjela na Kickstarteru kampaň, která se týká financování dálkově ovládaného autíčka, které bude kompatibilní s minipočítači Raspberry Pi, Arduino i BBC micro:bit. Zájem je obrovský a cílová částka padla během chvíle. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek