www.svethardware.cz
>
>
>
>

GeForce GTX 2080 se objevila v Ashes of The Singularity

GeForce GTX 2080 se objevila v Ashes of The Singularity
, , aktualita
Údajná grafická karta NVIDIA GeForce GTX 2080 Ti se objevila v benchmarcích Ashes of the Singularity, což samozřejmě ihned vyvolalo pozornost, ale také pochyby. Vedle toho se podíváme na očekávaný vývoj cen Pascalů. 
reklama
Na celé věci jsou podivné dvě věci. Jednak je mnohem pravděpodobnější, že nová série karet GeForce bude mít označení 1100 a ne 2000 a pak jsme čekali spíše nástup karet 1180 a 1170 než 1180 Ti (nebo 2080 Ti), což je očekávaná vlajková loď nové série, která by měla dorazit někdy později. Samozřejmě ale není vyloučeno, že si ji NVIDIA opravdu přichystala. 
 
 
Benchmark do databáze hry Ashes of the Singularity dostal uživatel Nagato, který testoval na Core i7-7700K, a to zmíněnou kartu, která měla označení speciální dodávky pro GSS. A co má znamenat tato zkratka? Má jít o GRUS Sparse Solver.
 
 
 
Na výsledcích je podivné, že FPS se na nastavení Crazy moc neliší od nastavení Low, však jde o skóre 5300 vs. 5200. Pokud jde skutečně o reálné testy reálného raného kousku karty, pak je zřejmé, že byla zkoušena na zcela neoptimalizovaných ovladačích. A ostatně samotná skóre nejsou nijak úžasná na to, že má jít o to nejlepší z nové generace GeForce. 
 
 
Samozřejmě ale může jít pouze o to, že si někdo pohrál s ID grafické karty, aby vyvolal pozdvižení, takže si musíme počkat na to, jestli se neobjeví údajná GeForce GTX 2080 Ti ještě někde jinde. 
 
Nakonec se podíváme na ceny karet GeForce, které se opravdu nemají k tomu, aby klesaly, ačkoliv se množí zprávy o tom, že AIB partnery firem AMD a NVIDIA čekají opravdu hubené měsíce. Ceny se víceméně vrátily na úroveň z první poloviny minulého roku, ale už neklesají a dle wccftech ani klesat nebudou, a to do té doby, než na trh nastoupí nová generace karet. Tu můžeme očekávat někdy na konci prázdnin, ale velkou otázkou je jejich reálná dostupnost. Tu lze v širokém měřítku očekávat až ve čtvrtém kvartálu. 
 
Takže to vypadá, že nyní se opravdu nevyplatí kupovat novou grafickou kartu. Pascalů je na trhu dost, že je spíše problém s jejich odbytem, a tak by se mohly rýsovat zajímavé slevy, zvláště pokud bude NVIDIA a prodejci opravdu do poslední chvíle držet ceny na dnešní úrovni. 
 
Zdroj: wccftech


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple iCloud pro Čínu běží na čínských kontrolovaných serverech Apple iCloud pro Čínu běží na čínských kontrolovaných serverech
Čínská vláda je posedlá kontrolou svých obyvatel a Applu dala nepříjemné ultimatum, které jde proti firemní politice. Ta ctila soukromí svých uživatelů, nicméně Čína vyžadovala, aby měla kontrolu nad daty čínských uživatelů v iCloudu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Příští Ryzeny by mohly mít až 16 jader Příští Ryzeny by mohly mít až 16 jader
Dle serveru WCCFTech by AMD mohlo začít ještě víc tlačit na pilu. Obecně se očekává, že se počet jader v procesorech Ryzen v rámci další generace zvýší. Otázka je, o kolik a nyní se mluví až o 16 jádrech pro nová desktopová CPU.
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
I nové GeForce se budou podílet na výrazném růstu tržeb TSMC I nové GeForce se budou podílet na výrazném růstu tržeb TSMC
Společnost TSMC se těší na opětovný růst tržeb, které jí mimo jiné zajistí také výroba nové generace grafických čipů GeForce. Poslední období přitom pro TSMC nepatřilo mezi nejlepší, takže nyní se chce firma zahojit. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
World of Warcraft si už nemusíme kupovat, stačí předplatné World of Warcraft si už nemusíme kupovat, stačí předplatné
World of Warcraft postihla jedna významná změna, která se dotkne peněženek hráčů, a to v pozitivním slova smyslu. Nebude už nutné si kupovat přímo hru a její expanze, takže nám postačí si pořídit jen předplatné.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
CHKO Brdy úspěšně chrání policejní dron CHKO Brdy úspěšně chrání policejní dron
Drony nejsou vždy určeny jen k zábavě, ale najdou využití i u záchranných složek. Policie CŘ je např. používá k ochraně CHKO Brdy, kde pomáhá hledat nelegální tábořiště. Dle zkušeností se ji to daří.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů