www.svethardware.cz
>
>
>
>

GeForce GTX 2080 se objevila v Ashes of The Singularity

GeForce GTX 2080 se objevila v Ashes of The Singularity
, , aktualita
Údajná grafická karta NVIDIA GeForce GTX 2080 Ti se objevila v benchmarcích Ashes of the Singularity, což samozřejmě ihned vyvolalo pozornost, ale také pochyby. Vedle toho se podíváme na očekávaný vývoj cen Pascalů. 
reklama
Na celé věci jsou podivné dvě věci. Jednak je mnohem pravděpodobnější, že nová série karet GeForce bude mít označení 1100 a ne 2000 a pak jsme čekali spíše nástup karet 1180 a 1170 než 1180 Ti (nebo 2080 Ti), což je očekávaná vlajková loď nové série, která by měla dorazit někdy později. Samozřejmě ale není vyloučeno, že si ji NVIDIA opravdu přichystala. 
 
 
Benchmark do databáze hry Ashes of the Singularity dostal uživatel Nagato, který testoval na Core i7-7700K, a to zmíněnou kartu, která měla označení speciální dodávky pro GSS. A co má znamenat tato zkratka? Má jít o GRUS Sparse Solver.
 
 
 
Na výsledcích je podivné, že FPS se na nastavení Crazy moc neliší od nastavení Low, však jde o skóre 5300 vs. 5200. Pokud jde skutečně o reálné testy reálného raného kousku karty, pak je zřejmé, že byla zkoušena na zcela neoptimalizovaných ovladačích. A ostatně samotná skóre nejsou nijak úžasná na to, že má jít o to nejlepší z nové generace GeForce. 
 
 
Samozřejmě ale může jít pouze o to, že si někdo pohrál s ID grafické karty, aby vyvolal pozdvižení, takže si musíme počkat na to, jestli se neobjeví údajná GeForce GTX 2080 Ti ještě někde jinde. 
 
Nakonec se podíváme na ceny karet GeForce, které se opravdu nemají k tomu, aby klesaly, ačkoliv se množí zprávy o tom, že AIB partnery firem AMD a NVIDIA čekají opravdu hubené měsíce. Ceny se víceméně vrátily na úroveň z první poloviny minulého roku, ale už neklesají a dle wccftech ani klesat nebudou, a to do té doby, než na trh nastoupí nová generace karet. Tu můžeme očekávat někdy na konci prázdnin, ale velkou otázkou je jejich reálná dostupnost. Tu lze v širokém měřítku očekávat až ve čtvrtém kvartálu. 
 
Takže to vypadá, že nyní se opravdu nevyplatí kupovat novou grafickou kartu. Pascalů je na trhu dost, že je spíše problém s jejich odbytem, a tak by se mohly rýsovat zajímavé slevy, zvláště pokud bude NVIDIA a prodejci opravdu do poslední chvíle držet ceny na dnešní úrovni. 
 
Zdroj: wccftech


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Bing se zlepšuje, řeší matematické rovnice, má i OCR Bing se zlepšuje, řeší matematické rovnice, má i OCR
Vyhledávač Microsoft Bing u nás není příliš populární, nicméně dostal pár vylepšení, které by jeho popularitu mohly o něco zvýšit. Je to např. systém pro řešení matematických rovnic nebo vylepšené vyhledávání podle obrázku.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Cooler Master CK550: bez nesmyslů a kompromisů? Cooler Master CK550: bez nesmyslů a kompromisů?
Žádné nesmysly ani kompromisy, pod tímto heslem Cooler Master nabízí svou novou podsvícenou klávesnici CK550 a my můžeme vytušit, že se tak snaží poukazovat na jednoduchou a kvalitní mechanickou klávesnici.
Dnes, recenze, Jan Vítek
Vyhledávač Googlu pro Čínu sváže dotazy s telefonními čísly Vyhledávač Googlu pro Čínu sváže dotazy s telefonními čísly
Šušká se, že Google vytváří speciální aplikaci vyhledávače pro Čínu, která bude cenzurovaná a neumožní vyhledávat např. dotazy k lidským právům. Navíc ale všechny dotazy prováže s telefonním číslem jeho autora.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Recenze GeForce RTX 2080 a 2080 Ti jsou tu Recenze GeForce RTX 2080 a 2080 Ti jsou tu
NVIDIA konečně umožnila vypustit do světa recenze svých nových karet GeForce RTX 2080 a 2080 Ti, a to oproti staršímu plánu pěkně společně. Můžeme se tak už podívat na to, zda tyto karty konečně stojí za to koupit. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Firefox Reality je browser pro AR a VR, zatím toho moc neumí Firefox Reality je browser pro AR a VR, zatím toho moc neumí
Podobně tomu, jak pomalu se rozjíždí celý trh s virtuální, smíšenou a rozšířenou realitou na PC se rozjíždí i webový prohlížeč Firefox Reality. Zatím mají stát celé roky vývoje a zkoumání toho, co jako uživatelé chceme. Co tedy?
Včera, aktualita, Jan Vítek