www.svethardware.cz
>
>
>
>

GeForce GTX 2080 se objevila v Ashes of The Singularity

GeForce GTX 2080 se objevila v Ashes of The Singularity
, , aktualita
Údajná grafická karta NVIDIA GeForce GTX 2080 Ti se objevila v benchmarcích Ashes of the Singularity, což samozřejmě ihned vyvolalo pozornost, ale také pochyby. Vedle toho se podíváme na očekávaný vývoj cen Pascalů. 
reklama
Na celé věci jsou podivné dvě věci. Jednak je mnohem pravděpodobnější, že nová série karet GeForce bude mít označení 1100 a ne 2000 a pak jsme čekali spíše nástup karet 1180 a 1170 než 1180 Ti (nebo 2080 Ti), což je očekávaná vlajková loď nové série, která by měla dorazit někdy později. Samozřejmě ale není vyloučeno, že si ji NVIDIA opravdu přichystala. 
 
 
Benchmark do databáze hry Ashes of the Singularity dostal uživatel Nagato, který testoval na Core i7-7700K, a to zmíněnou kartu, která měla označení speciální dodávky pro GSS. A co má znamenat tato zkratka? Má jít o GRUS Sparse Solver.
 
 
 
Na výsledcích je podivné, že FPS se na nastavení Crazy moc neliší od nastavení Low, však jde o skóre 5300 vs. 5200. Pokud jde skutečně o reálné testy reálného raného kousku karty, pak je zřejmé, že byla zkoušena na zcela neoptimalizovaných ovladačích. A ostatně samotná skóre nejsou nijak úžasná na to, že má jít o to nejlepší z nové generace GeForce. 
 
 
Samozřejmě ale může jít pouze o to, že si někdo pohrál s ID grafické karty, aby vyvolal pozdvižení, takže si musíme počkat na to, jestli se neobjeví údajná GeForce GTX 2080 Ti ještě někde jinde. 
 
Nakonec se podíváme na ceny karet GeForce, které se opravdu nemají k tomu, aby klesaly, ačkoliv se množí zprávy o tom, že AIB partnery firem AMD a NVIDIA čekají opravdu hubené měsíce. Ceny se víceméně vrátily na úroveň z první poloviny minulého roku, ale už neklesají a dle wccftech ani klesat nebudou, a to do té doby, než na trh nastoupí nová generace karet. Tu můžeme očekávat někdy na konci prázdnin, ale velkou otázkou je jejich reálná dostupnost. Tu lze v širokém měřítku očekávat až ve čtvrtém kvartálu. 
 
Takže to vypadá, že nyní se opravdu nevyplatí kupovat novou grafickou kartu. Pascalů je na trhu dost, že je spíše problém s jejich odbytem, a tak by se mohly rýsovat zajímavé slevy, zvláště pokud bude NVIDIA a prodejci opravdu do poslední chvíle držet ceny na dnešní úrovni. 
 
Zdroj: wccftech


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
3D tiskárny rizikem pro zdraví, emitují nebezpečné nanočástice 3D tiskárny rizikem pro zdraví, emitují nebezpečné nanočástice
Technologie 3D tisku začne být asi brzy posuzována i ze zdravotního hlediska. Další studie totiž ukázala, že jsou při 3D tisku uvolňovány nebezpečné nanočástice, což trápí např. i přímovstřikové motory v autech.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
AMD EPYC "Milan" a NVIDIA "Volta-Next" společně vytvoří superpočítač Perlmutter AMD EPYC "Milan" a NVIDIA "Volta-Next" společně vytvoří superpočítač Perlmutter
AMD nedávno představilo své procesory EPYC s kódovým označením Rome, ale my se nyní můžeme z Říma přesunout do Milána a přibrat na cestu následovníka Volty od firmy NVIDIA. Tato kombinace bude tvořit Perlmutter pro DOE.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
SpaceX získala od NASA certifikaci pro vypouštění nejdůležitějších misí SpaceX získala od NASA certifikaci pro vypouštění nejdůležitějších misí
SpaceX se svými raketami Falcon 9 nemá zcela "čistý rejstřík" ovšem v poslední době si není na co stěžovat. Na cestě je také certifikace pro vynášení astronautů na Mezinárodní vesmírnou stanici, ale SpaceX nyní získala jinou.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Windows 10 October 2018 Update už je opět v distribuci Windows 10 October 2018 Update už je opět v distribuci
Microsoft se konečně odhodlal opět vypustit na trh Windows 10 October 2018 Update (verze 1809), který původně přišel už před měsícem, ale rychle zase musel být stažen kvůli závažné chybě. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
V Malém Magellanově oblaku rychle dochází vodík, hrozí jeho zánik V Malém Magellanově oblaku rychle dochází vodík, hrozí jeho zánik
Malý Magellanův oblak se měl v minulosti srazit s Velkým Magellanovým oblakem a tato trpasličí galaxie má dle nejnovějších pozorování nyní rapidně přicházet o vodík, a to větším tempem, než by měla být jeho spotřeba díky hvězdotvorbě. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek