Gigabyte chystá GeForce RTX 2060 v 6 konfiguracích pamětí

Gigabyte chystá GeForce RTX 2060 v 6 konfiguracích pamětí
, , aktualita
Registrace názvů v EEC (Eurasian Economic Commission) prozradily, že společnost Gigabyte už brzy uvede nové grafické karty GeForce RTX 2060. Celkově půjde o 6 různých konfigurací pamětí na téměř 40 různých variantách karet.
K oblíbeným
reklama
Nová GeForce RTX 2060 je už na spadnutí. Prozrazují to také jména karet registrovaných v EEC (Eurasian Economic Commission), které čítají 39 různých modelů. Podle údajů zveřejněných na serveru Videocardz by se měla objevit nejen verze s kapacitou 6 GB a 3 GB jako u nynější GTX 1060, ale hovoří se také o modelu se 4GB kapacitou. Záznamy také hovoří o dvou variantách čipů, měly by se totiž objevit GDDR5 i GDDR6 verze pro všechny kapacity. Celkem tu tak máme 6 různých konfigurací, čímž by se jemněji pokryl celý rozsah (cenový i výkonnostní).
 
Gigabyte GeForce RTX
 
Seznam verzí obsahuje snad všechny myslitelné verze, Mini ITX, WindForce 2X i 3X, Gaming, Aorus i Aorus Extreme a spousta z nich bude i v přetaktované verzi OC. Bohužel ty nejdůležitější údaje, jako jsou počty CUDA jader, jejich takty i frekvence pamětí, zůstávají stále zahaleny tajemstvím. Vypadá to však, že by karty mohly mít 30 RT a s nimi tedy 1920 CUDA jader.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
Dnes, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková