www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Gigabyte se pochlubil dvojicí vodou chlazených RTX 2080 SUPER WaterForce

Gigabyte se pochlubil dvojicí vodou chlazených RTX 2080 SUPER WaterForce
, , aktualita
Gigabyte si pro uživatele spoléhající se na vodní chlazení připravil dvě nové karty, a sice Aorus GeForce RTX 2080 Super Waterforce 8G a Aorus GeForce RTX 2080 Super WB 8G. Obě jsou připraveny zapojit se do vodního okruhu.
K oblíbeným
reklama
Grafické karty Gigabyte Aorus GeForce RTX 2080 Super Waterforce 8G a Aorus GeForce RTX 2080 Super WB 8G jsou tak určeny pro náročnější zákazníky, kteří chtějí mít jednak tichý počítač, jenž může být zároveň i výkonný a schopný přetaktování. To ale bude pochopitelně velice záviset i na zbytku vodního okruhu, do nějž bude karta napojena. 
 
 
Tyto karty se od sebe liší ovšem už tím, že první z nich je připravena jako již hotové řešení, takže je sama vybavena AiO chladičem s uzavřeným okruhem a 240mm radiátorem. Pro ten si tak jen nalezneme místo ve skříni, kartu zasuneme do slotu a můžeme hrát.
 
 
Aorus GeForce RTX 2080 Super WB 8G je "pouze" vybavena vodním blokem, který bude chladit GPU, paměti i VRM a pro to už budeme potřebovat jinak vlastní systém chlazení. 
 
 
Dvojice karet nabídne i velice slušnou nadílku obrazových konektorů. Máme tu tři HDMI i tři DisplayPort plus jeden USB C. 
 
 
Oba modely pak mají shodné to, že pracují na základním taktu 1860 MHz (referenční je 1815 MHz), paměti pracují na standardních 15,5 GT/s, přičemž Gigabyte uvádí, že pro ně pomocí procesu GPU Gauntlet vybral jen ta nejpovedenější GPU, jaká od NVIDIE získal. K tomu se pak bude hodit 12+2fázové napájení, takže na taktu 1860 MHz bychom se rozhodně neměli zastavit. Chybět pak samozřejmě nemůže ani barevné podsvícení, a sice systém RGB Fusion 2.0. 
 
Gigabyte na tyto modely poskytuje rozšířenou čtyřletou záruku, ovšem zatím se nedozvíme, kdy by měly dorazit na trh a s jakými cenami. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Externí SSD i HDD WD_BLACK přichází pro herní konzole i PC Externí SSD i HDD WD_BLACK přichází pro herní konzole i PC
Společnost Western Digital si připravila novou produktovou řadu WD_BLACK, která se skládá z externích pevných disků i SSD určených pro počítače PC i herní konzole. Vybaveny jsou rychlým rozhraním a zaujmout chtějí i svým designem. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel Tiger Lake-U s grafikou 12. generace spatřen Intel Tiger Lake-U s grafikou 12. generace spatřen
Na světlo světa se dostaly záznamy o raných vzorcích procesorů generace Intel Tiger Lake, které by se měly objevit někdy v příštím roce. Vybaveny přitom mají být už 12. generací grafiky Intel, čili Xe. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Tesla začala pronajímat solární panely od 50 USD na měsíc Tesla začala pronajímat solární panely od 50 USD na měsíc
Pokud někdo nechce investovat do vlastních solárních panelů, které si namontuje třeba na střechu svého domu, může si je nyní od společnosti Tesla pronajmout. Ceny přitom začínají na 50 dolarech měsíčně. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Mléčná dráha by měla obsahovat na 5 až 10 miliard Zemi podobných planet Mléčná dráha by měla obsahovat na 5 až 10 miliard Zemi podobných planet
Díky vesmírnému teleskopu Kepler a mapovacímu Gaia jsou k dispozici informace, z nichž se dá odvodit přibližný počet planet jistého typu. A ty říkají, že naše galaxie by měla být domovem pro až 10 miliard planet srovnatelných se Zemí. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
NVIDIA vybavila servery GeForce Now podporou RTX NVIDIA vybavila servery GeForce Now podporou RTX
NVIDIA provozuje vlastní herní streamovou službu, a sice známou platformu GeForce Now. Nyní se dozvídáme, že ta nabídne i možnost hrát hry s podporou technologií RTX. Servery tak byly vybaveny příslušnými kartami.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář