www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Gigabyte se pochlubil dvojicí vodou chlazených RTX 2080 SUPER WaterForce

Gigabyte se pochlubil dvojicí vodou chlazených RTX 2080 SUPER WaterForce
, , aktualita
Gigabyte si pro uživatele spoléhající se na vodní chlazení připravil dvě nové karty, a sice Aorus GeForce RTX 2080 Super Waterforce 8G a Aorus GeForce RTX 2080 Super WB 8G. Obě jsou připraveny zapojit se do vodního okruhu.
K oblíbeným
reklama
Grafické karty Gigabyte Aorus GeForce RTX 2080 Super Waterforce 8G a Aorus GeForce RTX 2080 Super WB 8G jsou tak určeny pro náročnější zákazníky, kteří chtějí mít jednak tichý počítač, jenž může být zároveň i výkonný a schopný přetaktování. To ale bude pochopitelně velice záviset i na zbytku vodního okruhu, do nějž bude karta napojena. 
 
 
Tyto karty se od sebe liší ovšem už tím, že první z nich je připravena jako již hotové řešení, takže je sama vybavena AiO chladičem s uzavřeným okruhem a 240mm radiátorem. Pro ten si tak jen nalezneme místo ve skříni, kartu zasuneme do slotu a můžeme hrát.
 
 
Aorus GeForce RTX 2080 Super WB 8G je "pouze" vybavena vodním blokem, který bude chladit GPU, paměti i VRM a pro to už budeme potřebovat jinak vlastní systém chlazení. 
 
 
Dvojice karet nabídne i velice slušnou nadílku obrazových konektorů. Máme tu tři HDMI i tři DisplayPort plus jeden USB C. 
 
 
Oba modely pak mají shodné to, že pracují na základním taktu 1860 MHz (referenční je 1815 MHz), paměti pracují na standardních 15,5 GT/s, přičemž Gigabyte uvádí, že pro ně pomocí procesu GPU Gauntlet vybral jen ta nejpovedenější GPU, jaká od NVIDIE získal. K tomu se pak bude hodit 12+2fázové napájení, takže na taktu 1860 MHz bychom se rozhodně neměli zastavit. Chybět pak samozřejmě nemůže ani barevné podsvícení, a sice systém RGB Fusion 2.0. 
 
Gigabyte na tyto modely poskytuje rozšířenou čtyřletou záruku, ovšem zatím se nedozvíme, kdy by měly dorazit na trh a s jakými cenami. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Microsoft uvádí Secure-core PC, prevenci proti infekcím firmwaru Microsoft uvádí Secure-core PC, prevenci proti infekcím firmwaru
Společnost Microsoft spustila novou iniciativu Secure-core PC, která by měla zajišťovat vyšší bezpečnost počítačů. Má zajistit to, že operační systém naběhne s ověřeným firmwarem, který nebyl napaden malwarem.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
NordVPN potvrdilo napadení "svého" datového centra NordVPN potvrdilo napadení "svého" datového centra
Oblíbená aplikace NordVPN zaznamenala v minulém roce nepříjemnou událost. Jedno z datových center bylo napadeno a útočníci se dostali k TLS klíčům, což mohlo mít velmi vážné důsledky na bezpečnost.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Bohatý podzim: kdy přijdou nové procesory a grafické karty? Bohatý podzim: kdy přijdou nové procesory a grafické karty?
Během příštích dvou týdnů bude představena či rovnou i vypuštěna na trh řada nových produktů a my se nyní v krátkosti podíváme na to, co to bude a kdy to bude. Jde o produkty firem AMD, NVIDIA i Intel. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Specifikace GTX 1660 Super jsou na světě: za kolik a kdy bude k dispozici? Specifikace GTX 1660 Super jsou na světě: za kolik a kdy bude k dispozici?
Aktualizováno: NVIDIA by snad již dnes měla vypustit na trh přinejmenším novou GeForce GTX 1660 Super, která by měla lépe zachytit nástup nových Radeonů, i když není zrovna jasné, co můžeme od AMD čekat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Velká Británie vyšle na Měsíc pavoučího robota Velká Británie vyšle na Měsíc pavoučího robota
Velká Británie, respektive přesněji londýnská společnost Spacebit, se chystá vypustit na Měsíc chodícího robota, který bude chodit v pavoučím stylu. Namísto osmi končetin však bude mít čtyři, což jej řadí spíše vedle Spider Mastermind.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře