www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Gigabyte se pochlubil dvojicí vodou chlazených RTX 2080 SUPER WaterForce

Gigabyte se pochlubil dvojicí vodou chlazených RTX 2080 SUPER WaterForce
, , aktualita
Gigabyte si pro uživatele spoléhající se na vodní chlazení připravil dvě nové karty, a sice Aorus GeForce RTX 2080 Super Waterforce 8G a Aorus GeForce RTX 2080 Super WB 8G. Obě jsou připraveny zapojit se do vodního okruhu.
K oblíbeným
reklama
Grafické karty Gigabyte Aorus GeForce RTX 2080 Super Waterforce 8G a Aorus GeForce RTX 2080 Super WB 8G jsou tak určeny pro náročnější zákazníky, kteří chtějí mít jednak tichý počítač, jenž může být zároveň i výkonný a schopný přetaktování. To ale bude pochopitelně velice záviset i na zbytku vodního okruhu, do nějž bude karta napojena. 
 
 
Tyto karty se od sebe liší ovšem už tím, že první z nich je připravena jako již hotové řešení, takže je sama vybavena AiO chladičem s uzavřeným okruhem a 240mm radiátorem. Pro ten si tak jen nalezneme místo ve skříni, kartu zasuneme do slotu a můžeme hrát.
 
 
Aorus GeForce RTX 2080 Super WB 8G je "pouze" vybavena vodním blokem, který bude chladit GPU, paměti i VRM a pro to už budeme potřebovat jinak vlastní systém chlazení. 
 
 
Dvojice karet nabídne i velice slušnou nadílku obrazových konektorů. Máme tu tři HDMI i tři DisplayPort plus jeden USB C. 
 
 
Oba modely pak mají shodné to, že pracují na základním taktu 1860 MHz (referenční je 1815 MHz), paměti pracují na standardních 15,5 GT/s, přičemž Gigabyte uvádí, že pro ně pomocí procesu GPU Gauntlet vybral jen ta nejpovedenější GPU, jaká od NVIDIE získal. K tomu se pak bude hodit 12+2fázové napájení, takže na taktu 1860 MHz bychom se rozhodně neměli zastavit. Chybět pak samozřejmě nemůže ani barevné podsvícení, a sice systém RGB Fusion 2.0. 
 
Gigabyte na tyto modely poskytuje rozšířenou čtyřletou záruku, ovšem zatím se nedozvíme, kdy by měly dorazit na trh a s jakými cenami. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
QNAP QTS 4.4.1: funkcemi nabitý systém pro váš NAS QNAP QTS 4.4.1: funkcemi nabitý systém pro váš NAS
V dnešní recenzi se podíváme na schopnosti operačního systému QTS 4.4.1 pro NASy od QNAPu. Možnosti tohoto systému totiž daleko přesahují jen prosté ukládání dat na síťový disk a základní multimediální funkce.
Dnes, recenze, Milan Šurkala
Intel Core i5-10300H ukázal v benchmarku solidní výkon Intel Core i5-10300H ukázal v benchmarku solidní výkon
Už brzy bychom se měli dočkat nových mobilních procesorů Intel Core 10. generace na architektuře Comet-Lake H. Jedním z procesorů by měl být i Core i5-10300H, který ukázal v uniklém benchmarku velmi slušný výkon.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Databáze Microsoftu s 250 miliony údaji se volně válela na Internetu Databáze Microsoftu s 250 miliony údaji se volně válela na Internetu
Společnost Microsoft oznámila, že kvůli špatně nakonfigurované databázi vytvořila nechtěný bezpečnostní problém. Databáze zhruba 250 milionů případů z uživatelské podpory se totiž volně objevila na Internetu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nvidia má chystat mobilní čipy GeForce MX330 a MX350 s Pascalem Nvidia má chystat mobilní čipy GeForce MX330 a MX350 s Pascalem
Na Internetu se začínají objevovat zprávy o připravovaných grafických čipech Nvidie pro mobilní zařízení, GeForce MX330 a MX350. Tyto čipy by měly být stále ještě postaveny na architektuře Pascal.
25.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Amazon Music útočí na Apple Music, má už 55 milionů předplatitelů Amazon Music útočí na Apple Music, má už 55 milionů předplatitelů
I když streamovací služba Amazon Music není tak známá jako např. Spotify nebo Apple Music, je docela dobře možné, že se v tomto roce stane dvojkou a předběhne službu od Applu. Dosáhla už totiž na 55 milionů platících předplatitelů.
24.1.2020, aktualita, Milan Šurkala