GOG má výprodej, zlevněno je na 150 titulů

GOG má výprodej, zlevněno je na 150 titulů
, , aktualita
Prodejní platforma GOG je známa svou zásadou o nepoužívání jakýchkoliv DRM, a proto si zaslouží velkou pozornost. Nyní na ní probíhá velký výprodej, který se týká více než 150 titulů, takže co je v nabídce zajímavého?
reklama
GOG je sice zásadová platforma, ale právě kvůli tomu na ní nenajdeme řadu her, jejichž tvůrci prostě a jednoduše nejsou ochotni je vypouštět na trh bez DRM ochrany. Proto je nabídka her velice omezená a ochuzená především o největší AAA tituly, a to až na výjimky. 
 

 
Mezi nimi je nejznámější série Zaklínače, kterou však vytvořilo studio CD Projekt Red, jež vede i samotný obchod GOG. Právě hry o Zaklínačovi tak nesmí chybět snad v žádném výprodeji a nyní si jejich Enhanced Edition nebo Game of the Year Edition můžeme koupit přinejmenším se 60% slevou. 
 
Dále stojí za zmínku Shadow Warrior 2 s 50% slevou nebo Divinity: Original Sin 2 s 15% slevou. A pokud vám unikly RPG legendy jako Baldur's Gate, můžete si nyní oba díly pořídit v podobě Enhanced Edition pro moderní počítače, a to se 75% slevou, což dělá jen něco málo přes 4 eura. 
 
Nový Most Wanted Sale na GOGu čítá jako obvykle také celé balíky her za zvýhodněné ceny a my si můžeme vybírat až do 23. dubna, kdy výprodej končí.
 
Zdroj: GOG


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
AMD Ryzen 2000 v testu: Zen nám dospěl AMD Ryzen 2000 v testu: Zen nám dospěl
Společnost AMD vyslala na trh své první 12nm procesory, a sice první várku Ryzen generace 2000. My si dnes můžeme vyzkoušet první dva kousky, a sice procesory Ryzen 7 2700X a Ryzen 5 2600X. 
Dnes, recenze, Jan Vítek
AMD Ryzen 2000 nastupují: co je nového? AMD Ryzen 2000 nastupují: co je nového?
AMD v Mnichově prezentovalo nové procesory Ryzen druhé generace, které přijdou na trh už velice brzy a s nimi také nové desky s čipsetem X470. Pojďme se podívat na to, co k tomu mohli říci tři zástupci této firmy.
Dnes, článek, Jan Vítek1 komentář
Exploze atomovky uprostřed Washingtonu DC: co se stane? Exploze atomovky uprostřed Washingtonu DC: co se stane?
Americké úřady se snaží připravit i na velice špatné události, a to třeba i na výbuch atomové bomby uprostřed města Washington DC. Výzkumníci pro to vytvořili velice podrobnou počítačovou simulaci, která předpovídá i konání lidí. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Call of Duty: Black Ops 4 - bez single playeru, ale s adaptací PUBG? Call of Duty: Black Ops 4 - bez single playeru, ale s adaptací PUBG?
Na Internet prosakují zprávy o tom, že společnost Activision chce vytvořit vskutku moderní hru Call of Duty: Black Ops 4, ovšem v tom smyslu, že už zcela rezignuje na režim pro jednoho hráče a namísto něj se zaměří na hraní ve stylu PUBG.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Další chyba CPU Intel umožní smazat BIOS i zablokovat jeho aktualizaci Další chyba CPU Intel umožní smazat BIOS i zablokovat jeho aktualizaci
Až se budete divit, že je pro vaši základní desku opět k dispozici nový BIOS řešící chybu procesorů Intel, pak vězte, že může jít o novou CVE-2017-5703. Ta umožní, aby malware zablokoval aktualizaci BIOSu, nebo jej rovnou smazal.
Dnes, aktualita, Jan Vítek