GOG má výprodej, zlevněno je na 150 titulů

GOG má výprodej, zlevněno je na 150 titulů
, , aktualita
Prodejní platforma GOG je známa svou zásadou o nepoužívání jakýchkoliv DRM, a proto si zaslouží velkou pozornost. Nyní na ní probíhá velký výprodej, který se týká více než 150 titulů, takže co je v nabídce zajímavého?
reklama
GOG je sice zásadová platforma, ale právě kvůli tomu na ní nenajdeme řadu her, jejichž tvůrci prostě a jednoduše nejsou ochotni je vypouštět na trh bez DRM ochrany. Proto je nabídka her velice omezená a ochuzená především o největší AAA tituly, a to až na výjimky. 
 

 
Mezi nimi je nejznámější série Zaklínače, kterou však vytvořilo studio CD Projekt Red, jež vede i samotný obchod GOG. Právě hry o Zaklínačovi tak nesmí chybět snad v žádném výprodeji a nyní si jejich Enhanced Edition nebo Game of the Year Edition můžeme koupit přinejmenším se 60% slevou. 
 
Dále stojí za zmínku Shadow Warrior 2 s 50% slevou nebo Divinity: Original Sin 2 s 15% slevou. A pokud vám unikly RPG legendy jako Baldur's Gate, můžete si nyní oba díly pořídit v podobě Enhanced Edition pro moderní počítače, a to se 75% slevou, což dělá jen něco málo přes 4 eura. 
 
Nový Most Wanted Sale na GOGu čítá jako obvykle také celé balíky her za zvýhodněné ceny a my si můžeme vybírat až do 23. dubna, kdy výprodej končí.
 
Zdroj: GOG


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Facebook brzy vypustí satelity pro golbální internet Facebook brzy vypustí satelity pro golbální internet
Především chudé země mají velký problém s pokrytím internetem i jeho cenou. Facebook se to už dlouho snaží vyřešit a nyní to vypadá, že použije satelity systému Athena na nízké orbitě. Ty by se mohly objevit už velmi brzy.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Doporučené PC sestavy: červenec 2018 Doporučené PC sestavy: červenec 2018
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek52 komentářů
Microsoft Identity Bounty Program, za nalezení chyby až $100 000 Microsoft Identity Bounty Program, za nalezení chyby až $100 000
Microsoft spustil Identity Bounty Program, kdy za nalezení závažné chyby v systémech přihlašování u vybraných služeb Microsoftu můžete dostat nemalou peněžní odměnu. Ta může činit až 100 tisíc dolarů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Hackeři z MoneyTaker ukradli v ruské bance 20 mil. Kč Hackeři z MoneyTaker ukradli v ruské bance 20 mil. Kč
Nesprávně nastavený a neaktualizovaný router stál za úspěšným útokem hackerské skupiny MoneyTaker na ruskou banku PIR Bank. Hackeři byli schopni převést a vybrat peníze v hodnotě téměř 20 milionů korun.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Samsung uvádí obří 43" zakřivený monitor C43J89 Samsung uvádí obří 43" zakřivený monitor C43J89
Samsung představil nový obrovský 43" monitor C43J89, který pochopitelně disponuje zakřivenou obrazovkou s poměrem stran 32:10. Díky VA panelu potěší vysokým kontrastem 3000:1 a nabídne i 120Hz frekvenci.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář