GOG má výprodej, zlevněno je na 150 titulů

GOG má výprodej, zlevněno je na 150 titulů
, , aktualita
Prodejní platforma GOG je známa svou zásadou o nepoužívání jakýchkoliv DRM, a proto si zaslouží velkou pozornost. Nyní na ní probíhá velký výprodej, který se týká více než 150 titulů, takže co je v nabídce zajímavého?
reklama
GOG je sice zásadová platforma, ale právě kvůli tomu na ní nenajdeme řadu her, jejichž tvůrci prostě a jednoduše nejsou ochotni je vypouštět na trh bez DRM ochrany. Proto je nabídka her velice omezená a ochuzená především o největší AAA tituly, a to až na výjimky. 
 

 
Mezi nimi je nejznámější série Zaklínače, kterou však vytvořilo studio CD Projekt Red, jež vede i samotný obchod GOG. Právě hry o Zaklínačovi tak nesmí chybět snad v žádném výprodeji a nyní si jejich Enhanced Edition nebo Game of the Year Edition můžeme koupit přinejmenším se 60% slevou. 
 
Dále stojí za zmínku Shadow Warrior 2 s 50% slevou nebo Divinity: Original Sin 2 s 15% slevou. A pokud vám unikly RPG legendy jako Baldur's Gate, můžete si nyní oba díly pořídit v podobě Enhanced Edition pro moderní počítače, a to se 75% slevou, což dělá jen něco málo přes 4 eura. 
 
Nový Most Wanted Sale na GOGu čítá jako obvykle také celé balíky her za zvýhodněné ceny a my si můžeme vybírat až do 23. dubna, kdy výprodej končí.
 
Zdroj: GOG


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Gigabyte pracuje na deskách pro 28jádrový Intel a připomíná takt 5 GHz Gigabyte pracuje na deskách pro 28jádrový Intel a připomíná takt 5 GHz
Pozoruhodnou tiskovou zprávu si připravila společnost Gigabyte. Ta mluví o spojenectví s Intelem za účelem taktování procesorů XCC. Jde o modely s nejvyšším počtem jader, jaké Intel nabízí a Gigabyte přitom mluví o taktech i přes 5 GHz. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Cooler Master uvádí C700P Carbon: speciál s uhlíkovým vláknem Cooler Master uvádí C700P Carbon: speciál s uhlíkovým vláknem
Cooler Master si ve spolupráci s Mark's Fabrications připravil speciální verzi skříně C700P, která využívá uhlíková vlákna na nejviditelnějších místech. Jde ovšem o opravdovou tkaninu z uhlíkových vláken, ne o napodobeninu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Qualcomm má první čipset pro Wi-Fi 802.11ay v 60GHz pásmu Qualcomm má první čipset pro Wi-Fi 802.11ay v 60GHz pásmu
Vyznat se mezi jednotlivými verzemi rozhraní 802.11 už není jednoduché. Po příchodu verze ac se s nimi roztrhl pytel a nyní tu máme už první čipsety pro 802.11ay. Ty přináší společnost Qualcomm. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Oprava, NVIDIA nechystá GeForce RTX 2070 Ti Oprava, NVIDIA nechystá GeForce RTX 2070 Ti
Gigabyte ve své pozvánce prozradil, že se na trh dostane také grafická karta NVIDIA GeForce RTX 2070 Ti. My jsme tak řešili, na jakém čipu bude tato karta založena a co vůbec může nabídnout. Nicméně jsme to řešili marně.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Singleplayer v Battlefieldu V, jaký bude? Singleplayer v Battlefieldu V, jaký bude?
Série Battlefield je dobře známá svým zaměřením na multiplayer, a tak v ní mohou působit kampaně pro jednoho hráče možná až nepatřičně. Ovšem Battlefield V je nabídne, a to snad ve snaze dokázat, že singleplayer neumírá. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek