GOG má výprodej, zlevněno je na 150 titulů

GOG má výprodej, zlevněno je na 150 titulů
, , aktualita
Prodejní platforma GOG je známa svou zásadou o nepoužívání jakýchkoliv DRM, a proto si zaslouží velkou pozornost. Nyní na ní probíhá velký výprodej, který se týká více než 150 titulů, takže co je v nabídce zajímavého?
reklama
GOG je sice zásadová platforma, ale právě kvůli tomu na ní nenajdeme řadu her, jejichž tvůrci prostě a jednoduše nejsou ochotni je vypouštět na trh bez DRM ochrany. Proto je nabídka her velice omezená a ochuzená především o největší AAA tituly, a to až na výjimky. 
 

 
Mezi nimi je nejznámější série Zaklínače, kterou však vytvořilo studio CD Projekt Red, jež vede i samotný obchod GOG. Právě hry o Zaklínačovi tak nesmí chybět snad v žádném výprodeji a nyní si jejich Enhanced Edition nebo Game of the Year Edition můžeme koupit přinejmenším se 60% slevou. 
 
Dále stojí za zmínku Shadow Warrior 2 s 50% slevou nebo Divinity: Original Sin 2 s 15% slevou. A pokud vám unikly RPG legendy jako Baldur's Gate, můžete si nyní oba díly pořídit v podobě Enhanced Edition pro moderní počítače, a to se 75% slevou, což dělá jen něco málo přes 4 eura. 
 
Nový Most Wanted Sale na GOGu čítá jako obvykle také celé balíky her za zvýhodněné ceny a my si můžeme vybírat až do 23. dubna, kdy výprodej končí.
 
Zdroj: GOG


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Robot Omron Forpheus na CES 2019 učil hraní ping-pongu Robot Omron Forpheus na CES 2019 učil hraní ping-pongu
Umělá inteligence byla na letošním veletrhu CES 2019 velkým hitem. Jednou z mnoha velkých zajímavostí byl robot Omron Morpheus, který umí hrát ping-pong a jeho úkolem je dokonce to naučit i jiné.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
V noci nastane úplné zatmění Měsíce, počasí nahrává jeho sledování V noci nastane úplné zatmění Měsíce, počasí nahrává jeho sledování
V těchto dnech zažíváme po dlouhé době jasné počasí, které nám v noci umožní dobře sledovat úplné zatmění Měsíce. Musíte však vydržet do druhé poloviny noci, nebo si spíše naopak přivstat.  
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Anketa: Souhrnné e-maily o nových článcích? Anketa: Souhrnné e-maily o nových článcích?
V rámci rozvoje našich magazínů bychom rádi zjistili, zda máte nadále zájem o e-mailové rozesílky o nových článcích z jednotlivých magazínů, když lze mít to stejné v jednom souhrnném e-mailu.
Včera, anketa, Karel Polívka1 komentář
Tesla chce snížit náklady, propustí 7 % zaměstnanců Tesla chce snížit náklady, propustí 7 % zaměstnanců
Hospodaření automobilky Tesla je velmi bedlivě sledováno, a aby i další čtvrtletí bylo ziskové, rozhodla se společnost dát sbohem 7 % svých zaměstnanců. Potřebuje totiž zlevnit výrobu Modelu 3 a přijít se základní verzí elektromobilu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Objevila se 87GB databáze uniklých hesel. Zjistěte, zda někdo zná to vaše Objevila se 87GB databáze uniklých hesel. Zjistěte, zda někdo zná to vaše
Každou chvíli dochází k nějakému bezpečnostnímu úniku a nyní se na Internetu objevila obrovská 87GB databáze e-mailů a přihlašovacích hesel. Chcete vědět, zda je mezi nimi i vaše heslo k některé službě?
18.1.2019, aktualita, Milan Šurkala27 komentářů