GOG má zimní výprodej a zdarma nabízí Full Throttle Remastered

GOG má zimní výprodej a zdarma nabízí Full Throttle Remastered
, , aktualita
Více než dost času máme na rozhodnutí o tom, zda využijeme něco z nabídky zimních slev na obchodu GOG. Ten odstartoval svou Winter Sale, která potrvá až do 3. ledna a navíc přihodil pro všechny zdarma Full Throttle Remastered.
K oblíbeným
reklama
Full Throttle Remastered je do modernější podoby přepracovaná motorkářská adventura od Lucas Arts z roku 1995, která svého času zaznamenala slušný úspěch. Ostatně na ní pracoval veterán klasických adventur, a sice Tim Schafer, který do té doby měl za sebou práci na hrách The Secret of Monkey Island (1990), Monkey Island 2: LeChuck's Revenge (1991) nebo Day of the Tentacle (1993) a Full Throttle byla první hra, jejíž vývoj sám vedl. Pokud ale máte zájem o tuto hru zdarma, pak vězte, že tato nabídka platí pro pouze první dva dny, čili do soboty. 
 
 
GOG dále uvádí, že rozšířil i nabídku her, které se týkají jeho služby GOG Connect. To znamená, že pokud máte nějakou hru z této nabídky na Steamu, můžete si ji aktivovat zdarma i na GOGu. 
 
Samotná prodejní akce je klasická, takže tu máme vybrané tituly, a to včetně těch hlavních, které se na GOGu vyskytují, které si můžeme koupit se slevou. Za zmínku stojí Divinity II Original Sin (EE) za 30 eur, jen o trošku více stojí Pillars of Eternity II Deadfire, samozřejmě nesmí chybět série Zaklínače včetně nového Thronebreaker (-20 %), se 40% slevou je k mání český Kingdom Come: Deliverance a Torment: Tides of Numenera dokonce se 67% slevou. Celkem bylo zlevněno přes 1900 titulů, takže vybírat je z čeho. 
 
Co se týče Steamu, ten svou hlavní vánoční prodejní akci ještě nerozjel, nicméně už jsme si zvykli, že tento obchod už nabízí menší slevové akce v podstatě nepřetržitě. 
 
Zdroj: GOG


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Intel má firmě VLSI zaplatit 2,2 miliardy dolarů za porušení patentů Intel má firmě VLSI zaplatit 2,2 miliardy dolarů za porušení patentů
A výsledná částka může být ještě mnohem vyšší, neboť VLSI žaluje firmu Intel ve více státech, přičemž ten se pochopitelně brání a chystá se odvolat. O co konkrétně v tomto případu ovšem jde a které patenty měly být porušeny?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál? Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál?
Dobře víme, že rover NASA Perseverance se trefil na předem určené místo přistání v kráteru Jezeru, ovšem kde to přesně je? Na to se můžeme nyní podívat i díky tomu, že si rover i další části sestupového zařízení našla družice TGO. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC představilo tři pracovní monitory řady P2 AOC představilo tři pracovní monitory řady P2
AOC uvádí na trh tři nové monitory řady P2. Bude obsahovat dva nové 31,5" modely U32P2 a Q32P2, kde ten první nabídne UHD 4K rozlišení, druhý zas 75Hz frekvenci. Rozlišením 4K bude disponovat i 28%" verze U28P2A.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Včera, aktualita, Jan Vítek