GOG má zimní výprodej a zdarma nabízí Full Throttle Remastered

GOG má zimní výprodej a zdarma nabízí Full Throttle Remastered
, , aktualita
Více než dost času máme na rozhodnutí o tom, zda využijeme něco z nabídky zimních slev na obchodu GOG. Ten odstartoval svou Winter Sale, která potrvá až do 3. ledna a navíc přihodil pro všechny zdarma Full Throttle Remastered.
K oblíbeným
reklama
Full Throttle Remastered je do modernější podoby přepracovaná motorkářská adventura od Lucas Arts z roku 1995, která svého času zaznamenala slušný úspěch. Ostatně na ní pracoval veterán klasických adventur, a sice Tim Schafer, který do té doby měl za sebou práci na hrách The Secret of Monkey Island (1990), Monkey Island 2: LeChuck's Revenge (1991) nebo Day of the Tentacle (1993) a Full Throttle byla první hra, jejíž vývoj sám vedl. Pokud ale máte zájem o tuto hru zdarma, pak vězte, že tato nabídka platí pro pouze první dva dny, čili do soboty. 
 
 
GOG dále uvádí, že rozšířil i nabídku her, které se týkají jeho služby GOG Connect. To znamená, že pokud máte nějakou hru z této nabídky na Steamu, můžete si ji aktivovat zdarma i na GOGu. 
 
Samotná prodejní akce je klasická, takže tu máme vybrané tituly, a to včetně těch hlavních, které se na GOGu vyskytují, které si můžeme koupit se slevou. Za zmínku stojí Divinity II Original Sin (EE) za 30 eur, jen o trošku více stojí Pillars of Eternity II Deadfire, samozřejmě nesmí chybět série Zaklínače včetně nového Thronebreaker (-20 %), se 40% slevou je k mání český Kingdom Come: Deliverance a Torment: Tides of Numenera dokonce se 67% slevou. Celkem bylo zlevněno přes 1900 titulů, takže vybírat je z čeho. 
 
Co se týče Steamu, ten svou hlavní vánoční prodejní akci ještě nerozjel, nicméně už jsme si zvykli, že tento obchod už nabízí menší slevové akce v podstatě nepřetržitě. 
 
Zdroj: GOG


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Elon Musk slibuje delší testovací dráhu pro příští soutěže Hyperloopů Elon Musk slibuje delší testovací dráhu pro příští soutěže Hyperloopů
Elon Musk a jeho společnost SpaceX pořádá soutěž, ve které spolu soupeří vozy pro systém Hyperloop. Pro příští ročník se Musk rozhodl, že vybuduje novou a delší testovací dráhu. Ta by měla být dlouhá deset kilometrů. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Origin Big O: desktop kombinující PC, Xbox One X, PS4 Pro i Nintendo Switch Origin Big O: desktop kombinující PC, Xbox One X, PS4 Pro i Nintendo Switch
Origin Big O by se dal marketingovou řečí označit za ultimátní herní stanici, která v sobě kombinuje čtyři platformy, abychom se nemuseli rozhodovat, k čemu se posadíme. Máme tu tak jednak výkonné PC a k němu tři konzole. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
AMD Ryzen 5 3400G: nejvýkonnější APU v testu, vyplatí se? AMD Ryzen 5 3400G: nejvýkonnější APU v testu, vyplatí se?
Mezi novými 7nm procesory Ryzen 3000 byla do stejné série propašována také dvě nová 12nm APU, z nichž to lepší v podobě Ryzen 5 3400G je zároveň nejvýkonnější APU, jaké je k dispozici. Co nabídne?
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Temné hvězdy: vodík a trošku temné hmoty jako zárodek supermasivních černých děr? Temné hvězdy: vodík a trošku temné hmoty jako zárodek supermasivních černých děr?
Teorie o mladém vesmíru zahrnují exotické objekty, mezi něž rozhodně patří i temné hvězdy. Tyto hypotetické objekty by se mohly stát zárodky pozdějších supermasivních černých děr jako vůbec první hvězdy vesmíru. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD: NVIDIA nám spadla do cenové pasti AMD: NVIDIA nám spadla do cenové pasti
Dle vyjádření jednoho z vedoucích pracovníků firmy AMD byly ceny nových Radeonů s jejich pozdějším snížením ještě před vypuštěním na trh předem pečlivě připravená akce. Alespoň to se dozvídáme z úst Scotta Herkelmana. 
Včera, aktualita, Jan Vítek11 komentářů