GOG má zimní výprodej a zdarma nabízí Full Throttle Remastered

GOG má zimní výprodej a zdarma nabízí Full Throttle Remastered
, , aktualita
Více než dost času máme na rozhodnutí o tom, zda využijeme něco z nabídky zimních slev na obchodu GOG. Ten odstartoval svou Winter Sale, která potrvá až do 3. ledna a navíc přihodil pro všechny zdarma Full Throttle Remastered.
reklama
Full Throttle Remastered je do modernější podoby přepracovaná motorkářská adventura od Lucas Arts z roku 1995, která svého času zaznamenala slušný úspěch. Ostatně na ní pracoval veterán klasických adventur, a sice Tim Schafer, který do té doby měl za sebou práci na hrách The Secret of Monkey Island (1990), Monkey Island 2: LeChuck's Revenge (1991) nebo Day of the Tentacle (1993) a Full Throttle byla první hra, jejíž vývoj sám vedl. Pokud ale máte zájem o tuto hru zdarma, pak vězte, že tato nabídka platí pro pouze první dva dny, čili do soboty. 
 
 
GOG dále uvádí, že rozšířil i nabídku her, které se týkají jeho služby GOG Connect. To znamená, že pokud máte nějakou hru z této nabídky na Steamu, můžete si ji aktivovat zdarma i na GOGu. 
 
Samotná prodejní akce je klasická, takže tu máme vybrané tituly, a to včetně těch hlavních, které se na GOGu vyskytují, které si můžeme koupit se slevou. Za zmínku stojí Divinity II Original Sin (EE) za 30 eur, jen o trošku více stojí Pillars of Eternity II Deadfire, samozřejmě nesmí chybět série Zaklínače včetně nového Thronebreaker (-20 %), se 40% slevou je k mání český Kingdom Come: Deliverance a Torment: Tides of Numenera dokonce se 67% slevou. Celkem bylo zlevněno přes 1900 titulů, takže vybírat je z čeho. 
 
Co se týče Steamu, ten svou hlavní vánoční prodejní akci ještě nerozjel, nicméně už jsme si zvykli, že tento obchod už nabízí menší slevové akce v podstatě nepřetržitě. 
 
Zdroj: GOG


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
3D tisk: jak funguje a kde začít? 3D tisk: jak funguje a kde začít?
Tisk 3D modelů byl ještě nedávno okrajovou technologií pro nadšence. V posledních letech se však dostává do všech odvětví. Tisknou se díly do letadel, aut nebo dočasné zubní náhrady. Jaké jsou technologie 3D tisku?
Dnes, článek, redakce SHW
Výzkumníci přišli s parou poháněnou vesmírnou sondou. Opravdu Výzkumníci přišli s parou poháněnou vesmírnou sondou. Opravdu
Věk páry může být možná oficiálně za námi, ale sonda WINE ukazuje, že se i tak může dostat do kosmického věku a navíc do kosmu samotného. Jedná se navíc o prototyp zařízení, které by si mohlo samo doplňovat palivo. Tedy spíše vařivo.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Firefox 69 ve výchozím nastavení vypne Adobe Flash Firefox 69 ve výchozím nastavení vypne Adobe Flash
Adobe Flash skomírá, ale stále je mezi námi a prohlížeče postupně upouštějí od jeho podpory, ve výchozím nastavení jej blokují a podobně. To se brzy stane i u Firefoxu, který jej plánuje běžně nezobrazovat od verze Firefox 69.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
3D tisk může být stonásobně rychlejší díky pryskyřici tvrzené světlem 3D tisk může být stonásobně rychlejší díky pryskyřici tvrzené světlem
Hned na úvod je třeba upřesnit, že máme na mysli klasický 3D tisk, oproti němuž by nová metoda měla být stokrát rychlejší. To znamená postupné nanášení roztaveného plastu pomocí trysek. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
In Win ukázal svou "supervěž" 928 In Win ukázal svou "supervěž" 928
Na CES 2019 byla k vidění také počítačová skříň 928 Super Tower od společnosti In Win, na niž se nyní v krátkosti podíváme. Název naznačuje, že by mělo jít o masivní skříň pro náročné uživatele. 
Včera, aktualita, Jan Vítek