GOG startuje letní výprodej a rozdává Obduction zdarma

GOG startuje letní výprodej a rozdává Obduction zdarma
, , aktualita
Herní platforma GOG ohlásila spuštění Summer Sale, čili letního výprodeje a abychom byli na tuto nabídku nalákáni, součástí akce je i hra zdarma. Jedná se o titul Obduction, vysoce hodnocenou 3D adventuru. 
K oblíbeným
reklama
Obduction si tak můžeme po přihlášení ke svému účtu na GOGu zaregistrovat doslova během několik sekund. Stačí si tuto nabídku najít na hlavní stránce obchodu a stisknout jedno tlačítko.  
 
 
Jak už bylo řečeno Obduction je 3D adventura, v níž se vžijeme do kůže člověka, kterého ze Země unesli mimozemšťané a přenesli jej na cizí svět, z nějž se budeme snažit dostat domů. Dříve se ale dostaneme na řadu dalších světů, které nakonec nebudou působit tak cize a na své cestě budeme řešit logické hádanky a dělat rozhodnutí, která ovlivní konec hry. To vše z pohledu hlavní postavy a s využitím klasického point & click systému. A ještě něco je třeba zmínit. Titul Obduction nám přinesli ti samí vývojáři, kteří stojí i za adventurou Myst. Hra bude k dispozici zdarma do zítřejšího poledne. 
 
V rámci slev byly jako obvykle připraveny balíčky her: 
  • Arctic Mages + The Banner Saga trilogie - 27,99$/27,99€
  • Mechanical Brothers, Into the Breach, Hob a >observer_ - 20$/17,99€
  • Alien Plant Farm, Stellaris, Surviving Mars a Aven Colony - 20$/17,99€
  • The Scary Family + Mafia trilogie - 15$/15€
  • Masters of Bullets + Soldier of Fortune trilogie - 15$/13,49€
  • The Indienerds, Tower of Time, Sundered a Iconoclasts - 15$/13,49€
  • Die Auslanders a 5 titulů X-Com - 5$/5€
Nesmí chybět ani bleskové nabídky slev trvající pouhý den. Aktuálně to jsou stále tituly CHUCHEL Cherry Edition (-70%), Titan Quest Anniversary Edition (-80%), Inquisitor (-90%), Ori and the Blind Forest: Definitive Edition (-50%), Shadows: Awakening (-70%) a Ys VIII: Lacrimosa of DANA (-30%). Slev je ale daleko více, a to přes 2000, takže je třeba hledat už na vlastní triko.
 
Výprodej bude pokračovat až do 17. června. 
 
Zdroj: GOG


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Přehled desktopových procesorů Přehled desktopových procesorů
V článku jsou zastoupeny procesory Intel a AMD do desktopových socketů. Tento přehled bude i nadále pravidelně aktualizován. Dnes přinášíme upravenou verzi obohacenou o nové procesory AMD Ryzen 3000. 
Dnes, článek, Jan Vítek, Petr Popelka98 komentářů
Studie tvrdí, že výpadek GPS by stál miliardu USD denně Studie tvrdí, že výpadek GPS by stál miliardu USD denně
Spojené státy americké zadaly studii, která měla vyhodnotit ekonomické dopady GPS systému. Hodnotil se finanční přínos i hrozba toho, co by se stalo při výpadku. Vyšlo, že výpadek by stál ekonomiku jednu miliardu USD denně.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Pilotování dronů pod vlivem alkoholu se v Japonsku stává trestným Pilotování dronů pod vlivem alkoholu se v Japonsku stává trestným
Japonsko má novou legislativu, která se týká provozu dronů. Zatímco jiné země řeší především licence pro piloty, Japonsko řeší nezodpovědné létání pod vlivem alkoholu, které se nově bude trestat.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Autonomní elektrotrucky Volvo Vera bez kabiny míří na silnice Autonomní elektrotrucky Volvo Vera bez kabiny míří na silnice
Automobilka Volvo nedávno představila pozoruhodná autonomní nákladní vozidla Volvo Vera. Ty jsou nejen elektrická, ale především zaujmou tím, že jsou autonomní a dokonce ani nemají kabinu pro řidiče.
15.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
MSI ukázalo "světově první prohnutou herní skříň" MSI ukázalo "světově první prohnutou herní skříň"
Mezi dozvuky Computexu patří MEG Alchemy 700X od společnosti MSI, která si asi řekla, že když můžeme mít prohnuté displeje monitorů, proč by takové nemohly být i skříně. Jak to ale lze skloubit s úložištěm pro běžné komponenty? 
14.6.2019, aktualita, Jan Vítek9 komentářů