GOG startuje letní výprodej a rozdává Obduction zdarma

GOG startuje letní výprodej a rozdává Obduction zdarma
, , aktualita
Herní platforma GOG ohlásila spuštění Summer Sale, čili letního výprodeje a abychom byli na tuto nabídku nalákáni, součástí akce je i hra zdarma. Jedná se o titul Obduction, vysoce hodnocenou 3D adventuru. 
K oblíbeným
reklama
Obduction si tak můžeme po přihlášení ke svému účtu na GOGu zaregistrovat doslova během několik sekund. Stačí si tuto nabídku najít na hlavní stránce obchodu a stisknout jedno tlačítko.  
 
 
Jak už bylo řečeno Obduction je 3D adventura, v níž se vžijeme do kůže člověka, kterého ze Země unesli mimozemšťané a přenesli jej na cizí svět, z nějž se budeme snažit dostat domů. Dříve se ale dostaneme na řadu dalších světů, které nakonec nebudou působit tak cize a na své cestě budeme řešit logické hádanky a dělat rozhodnutí, která ovlivní konec hry. To vše z pohledu hlavní postavy a s využitím klasického point & click systému. A ještě něco je třeba zmínit. Titul Obduction nám přinesli ti samí vývojáři, kteří stojí i za adventurou Myst. Hra bude k dispozici zdarma do zítřejšího poledne. 
 
V rámci slev byly jako obvykle připraveny balíčky her: 
  • Arctic Mages + The Banner Saga trilogie - 27,99$/27,99€
  • Mechanical Brothers, Into the Breach, Hob a >observer_ - 20$/17,99€
  • Alien Plant Farm, Stellaris, Surviving Mars a Aven Colony - 20$/17,99€
  • The Scary Family + Mafia trilogie - 15$/15€
  • Masters of Bullets + Soldier of Fortune trilogie - 15$/13,49€
  • The Indienerds, Tower of Time, Sundered a Iconoclasts - 15$/13,49€
  • Die Auslanders a 5 titulů X-Com - 5$/5€
Nesmí chybět ani bleskové nabídky slev trvající pouhý den. Aktuálně to jsou stále tituly CHUCHEL Cherry Edition (-70%), Titan Quest Anniversary Edition (-80%), Inquisitor (-90%), Ori and the Blind Forest: Definitive Edition (-50%), Shadows: Awakening (-70%) a Ys VIII: Lacrimosa of DANA (-30%). Slev je ale daleko více, a to přes 2000, takže je třeba hledat už na vlastní triko.
 
Výprodej bude pokračovat až do 17. června. 
 
Zdroj: GOG


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Dell odhalil prohnutý Alienware 34 s WQHD IPS Dell odhalil prohnutý Alienware 34 s WQHD IPS
Včera jsme se dozvěděli o novém monitoru Alienware od firmy Dell, který nabízí 55" panel typu OLED a jde spíše než o monitor pro PC o náhradu televizoru pro herní konzole. Nyní ale už přichází nefalšované LCD pro PC.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Walmart žaluje Teslu, její solární panely působí požáry Walmart žaluje Teslu, její solární panely působí požáry
Tesla míří k soudu. Posílá ji tam řetězec obchodů Walmart, který si stěžuje na její solární panely. Kvůli naprosto odbyté instalaci a kvalitě totiž mělo vyhořet už sedm obchodů a řetězec toho začíná mít dost.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
AMD EPYC Rome: architektura překonávající limity litografie AMD EPYC Rome: architektura překonávající limity litografie
Řada testů procesorů EPYC druhé generace už prokázala, že ty se společnosti AMD mimořádně povedly a Intel na ně dnes jednoduše nemá odpověď. My se ale nyní nebudeme věnovat výkonu, jako spíše samotným procesorům a jejich platformě.
Dnes, článek, Jan Vítek1 komentář
Tesla Roadster Elona Muska dokončil první oběh kolem Slunce Tesla Roadster Elona Muska dokončil první oběh kolem Slunce
Starman společně s červeným Tesla Roadsterem je už nejspíš stálým obyvatelem vesmíru. Od jeho vynesení do vesmíru uplynul už více než rok a půl a nedávno Muskovo vozidlo dokončilo oběh kolem Slunce. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková2 komentáře
Paměti HyperX Fury nyní i jako 64GB sety s 3466 MHz Paměti HyperX Fury nyní i jako 64GB sety s 3466 MHz
HyperX aktualizuje nabídku svých operačních pamětí a představuje inovované moduly Fury a Fury RGB. Nabídnou automatické přetaktování a budou k dispozici i jako velké 64GB sety s frekvencí 3466 MHz.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář