Google Chrome vylepší systém karet a synchronizaci

Google Chrome vylepší systém karet a synchronizaci
, , aktualita
Oblíbený internetový prohlížeč Google Chrome se v průběhu podzimu dočká několika užitečných vylepšení. Především to bude správa otevřených karet, odkazů, ale také jejich synchronizace napříč různými zařízeními.
K oblíbeným
reklama
Google na svém blogu oznámil, že se v průběhu podzimu chystá předělat některé vlastnosti oblíbeného internetového prohlížeče Chrome. Zapracuje se např. na synchronizaci odkazů mezi zařízeními, takže je půjde jednodušeji posílat z telefonu na počítač nebo naopak. Do adresního řádku v desktopové verzi i variantě pro Android bude zabudováno rovnou vyhledávání z Googlu. Našeptávat se tak budou rovnou odpovědi na některé otázky, aniž byste museli přecházet na výsledky vyhledávání.
 
Logo Google Chrome
 
Chrome také nabídne větší možnosti úpravy vzhledů, takže si můžete vybírat barvu okna dle libosti. Už tedy nemusíte mít jen nudnou šedivou. Pokud máte otevřenou spoustu oken, obvykle jdou vidět jen ikonky, ale už ne text (název webu a podobně). Nově se bude při najetí na kartu zobrazovat níže panel s tímto názvem, takže bude jasné, o kterou kartu jde, aniž byste ji museli otevírat.
 
Změny se odehrají i v mobilních verzích pro Android a iOS. Otevřené karty se budou na všech systémech zobrazovat s náhledy, takže bude jednodušší poznat, co na které kartě je a přetažením jedné karty na druhou bude možné vytvářet skupiny karet (podobně, jak to lze dělat se seskupováním aplikací).
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samsung investuje 11 miliard dolarů do panelů QD-OLED Samsung investuje 11 miliard dolarů do panelů QD-OLED
Panely typu OLED se bohužel doposud navzdory očekávání před řadou let moc nerozšířily a nevypadá to, že by to brzy mělo být lepší. Nicméně v případě panelů QD-OLED by to mohlo být lepší, ale o co jde?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Larian zastavuje práci na Divinity: Fallen Heroes, na co se soustředí? Larian zastavuje práci na Divinity: Fallen Heroes, na co se soustředí?
Larian Studios můžeme vidět jako novodobé Black Isle a právě i díky němu je žánr cRPG stále živý a zdravý. Nicméně to si asi nebudou myslet lidé, kteří čekali na Divinity: Fallen Heroes chystané už na příští měsíc.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Threadripper 3000: jak se budou jmenovat a které lze očekávat? Threadripper 3000: jak se budou jmenovat a které lze očekávat?
Dle nejnovějších informací můžeme soudit, že AMD se s nástupem Threadripperů třetí generace možná odhodlá udělat tlustou čáru mezi ní a předchozími dvěma. Nyní se můžeme zaměřit na jednotlivé modely. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Specifikace PCI Express Gen 6.0 mají být dokončeny v roce 2021 Specifikace PCI Express Gen 6.0 mají být dokončeny v roce 2021
Vývoj rozhraní PCI Express v posledních letech znatelně nabral na obrátkách a vypadá to, že ty ani v příštích letech jen tak neklesnou. Však tu ještě pořádně ani nemáme PCI Express 4.0 a už se pomalu chystá verze 6.0. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Internet Archive nově nabízí 2500 klasických her pro DOS Internet Archive nově nabízí 2500 klasických her pro DOS
Internet Archive právě do své nabídky zařadil velké potěšení pro příznivce klasických her pro DOS. Přímo v prohlížeči si jich můžeme zahrát na 2.500 a ve většině případů jsou k dispozici i manuály. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře