Google Chrome vylepší systém karet a synchronizaci

Google Chrome vylepší systém karet a synchronizaci
, , aktualita
Oblíbený internetový prohlížeč Google Chrome se v průběhu podzimu dočká několika užitečných vylepšení. Především to bude správa otevřených karet, odkazů, ale také jejich synchronizace napříč různými zařízeními.
K oblíbeným
reklama
Google na svém blogu oznámil, že se v průběhu podzimu chystá předělat některé vlastnosti oblíbeného internetového prohlížeče Chrome. Zapracuje se např. na synchronizaci odkazů mezi zařízeními, takže je půjde jednodušeji posílat z telefonu na počítač nebo naopak. Do adresního řádku v desktopové verzi i variantě pro Android bude zabudováno rovnou vyhledávání z Googlu. Našeptávat se tak budou rovnou odpovědi na některé otázky, aniž byste museli přecházet na výsledky vyhledávání.
 
Logo Google Chrome
 
Chrome také nabídne větší možnosti úpravy vzhledů, takže si můžete vybírat barvu okna dle libosti. Už tedy nemusíte mít jen nudnou šedivou. Pokud máte otevřenou spoustu oken, obvykle jdou vidět jen ikonky, ale už ne text (název webu a podobně). Nově se bude při najetí na kartu zobrazovat níže panel s tímto názvem, takže bude jasné, o kterou kartu jde, aniž byste ji museli otevírat.
 
Změny se odehrají i v mobilních verzích pro Android a iOS. Otevřené karty se budou na všech systémech zobrazovat s náhledy, takže bude jednodušší poznat, co na které kartě je a přetažením jedné karty na druhou bude možné vytvářet skupiny karet (podobně, jak to lze dělat se seskupováním aplikací).
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NVIDIA Ampere má skutečně využít nové 12pinové napájecí konektory NVIDIA Ampere má skutečně využít nové 12pinové napájecí konektory
Už dříve se objevily zprávy o tom, že GeForce generace Ampere využijí alespoň v některých případech nový napájecí konektor. Nyní se objevují další takové zprávy, které již konkrétně udávají, že půjde o 12pinový typ. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD Navy Flounder: Navi 22 se ukázalo v ovladačích Linuxu AMD Navy Flounder: Navi 22 se ukázalo v ovladačích Linuxu
Dosud jsme slyšeli o kódovém názvu pro GPU Navi 21, aneb Sienna Cichlid, což by mělo být ono vytoužené "velké Navi", které si konečně podá i hi-end firmy NVIDIA. Tedy konkrétně dnešní hi-end. Nyní se ale ukázal jistý Navy Flounder. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Watch Dogs: Legion s ray tracingem vypadají na hardwarově náročnou hru Watch Dogs: Legion s ray tracingem vypadají na hardwarově náročnou hru
Watch Dogs: Legion je dalším želízkem v ohni firmy Ubisoft, která si jinak chystá i nový Far Cry 6 a Assassin's Creed Valhalla. Watch Dogs nás nyní zavedou do Londýna a už z toho se dá uhodnout, o čem bude podporovaný ray tracing.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
QNAP uvádí NASy TS-hx86 s QuTS a až 128 GB ECC paměti QNAP uvádí NASy TS-hx86 s QuTS a až 128 GB ECC paměti
Společnost QNAP v posledních týdnech představuje jednu novinku za druhou a tentokrát jde o nové NASy řady TS-hx86. Ty mají operační systémem QuTS pro podnikové nasazení, který umí např. SnapSync v reálném čase a další.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
AMD Ryzen Threadripper PRO vstupují na trh s osmikanálovými DDR4 AMD Ryzen Threadripper PRO vstupují na trh s osmikanálovými DDR4
AMD se nakonec opravdu rozhodlo vyslat na trh procesory Ryzen Threadripper PRO, které se mohou oproti původním verzím pochlubit především tím, že nabídnou osmikanálové kontrolery pro DDR4. A co víc?
Dnes, aktualita, Jan Vítek