www.svethardware.cz
>
>
>

Google uvádí Home Hub: domácí informační centrum za 149 USD

Google uvádí Home Hub: domácí informační centrum za 149 USD
, , aktualita
Google si připravil pro naše domácnosti první zařízení spadající do řady Home, které je vybaveno displejem. Jde o Home Hub, které má zabudovaného Google Asistenta pro využití všemožných služeb, jaké Google nabízí. 
reklama
Google Home Hub tak nabídne především svou 7palcovou obrazovku s dotykovou vrstvou a zabudovaný Google Assistant nám umožní využívat služby jako vyhledávání, YouTube, Google Photos, Calendard, Maps atd. 
 
 
Díky displeji jsou tak možnosti zařízení Home Hub oproti starším zařízením mnohem širší. Do výbavy patří také reproduktor, který má nabídnout na celkovou velikost kvalitní a jasný zvuk a také můžeme na obrázcích vidět zpracování, které kombinuje trošku tlustší tablet umístěný na základně s textilním povrchem. K dispozici budou celkem čtyři barevné verze - vedle černé a bílé také písková a modrá.  
 
Nedávno představil Facebook svá chytrá zařízení Portal a Portal+, která jsou podobná jako Home Hub a využívají kameru schopnou sledovat lidi v pohybu. Home Hub ale žádnou kameru mít nebude, a to dle Googlu kvůli tomu, aby se lidé nezdráhali toto zařízení využívat také v soukromých prostorách. 
 
 
Co dalšího Home Hub nabídne? K displeji patří světelný senzor, aby měl displej automaticky nastaven vhodný jas a stejný senzor také bude detekovat okolní barvy, aby zobrazoval vhodnou grafiku a fotografie, které svou náladou zapadnou do okolního prostředí. 
 
 
Pro připojení do domácí sítě se využije rozhraní Wi-Fi 802.11b/g/n/ac (2.4GHz/5GHz), ale ve výbavě je také Bluetooth 5.0. S jejich pomocí budeme moci ovládat různá domácí zařízení, jako jsou termostaty, bezpečnostní kamery, svítidla a jiné produkty řady Nest. 
 
Cena byla stanovena na 149 USD nebo 139 GBP a společně s Home Hub získáme také půlroční předplatné zdarma pro YouTube Premium. Předobjednávky už začaly a na trh se tento produkt dostane 22. října. 
 
 
Vedle toho tu máme také vylepšený Chromecast, který byl poprvé představen už v roce 2013. Nyní bude nová verze k dispozici také v bílé a černé barvě, a to vybavená rychlejším procesorem. Ten slibuje o 15 % vyšší výkon, což se má odrazit především v plynulejším streamování ve Full HD při 60 snímcích za sekundu. Nová verze Chromecast bude mít stále stejnou cenu 35 dolarů jako stará. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Na dark webu jsou data 2,2 milionu platebních karet k prodeji Na dark webu jsou data 2,2 milionu platebních karet k prodeji
Velké úniky se netýkají jen samotných e-mailových účtů a hesel k nim, ale také dalších velmi “užitečných” informací, jako jsou kompletní údaje o platebních kartách. Na dark webu jsou hned tři nové databáze s nimi.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Adata přichází s TLC SSD disky SU750 Adata přichází s TLC SSD disky SU750
V nabídce SSD disků společnosti Adata se objevuje nová řada SU750 v podobě 2,5" SATA disků. Ta vychází ze stávající řady SU800. Využity jsou i nadále 3D TLC NAND čipy a kapacita může dosáhnout až 1 TB.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Apple ztrácí titul největšího inovátora, padá na 17. místo Apple ztrácí titul největšího inovátora, padá na 17. místo
Společnost Apple má za sebou zvláštní období. Finančně je na tom dobře, ale prodeje iPhonů dost spadly a v tradičně vyhlašovaném seznamu nejvíce inovativních společností se nyní propadla z 1. na 17. místo.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA oficiálně představila GeForce GTX 1660 Ti, jak si vede? NVIDIA oficiálně představila GeForce GTX 1660 Ti, jak si vede?
Dle očekávání se dnes, a to úderem 15. hodiny našeho času dostaly na svět informace o kartě GeForce GTX 1660 Ti. Téměř vše už bylo řečeno, ale zbývalo vyřešit podstatné věci kolem výkonu a také podpory technologií. Takže jak to je? 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
NVIDIA GeForce GTX 1180: chyba, nebo reálná karta? NVIDIA GeForce GTX 1180: chyba, nebo reálná karta?
V dokumentaci firmy HP byla spatřena karta GTX 1180, která vyvolala nové spekulace a otázky o tom, jestli se nám NVIDIA chystá opravdu zamotat hlavu. Karta se měla dostat do počítačů HP Obelisk GTX 1180.
Včera, aktualita, Jan Vítek