GoPro se vrací s dronem Karma, už nebude padat z nebe

GoPro se vrací s dronem Karma, už nebude padat z nebe
, , aktualita
Dron Karma měl být velkým útokem společnosti GoPro, které se poslední dobou moc nedaří. Jenže ten byl naopak spíše dalším hřebíčkem do rakve, neboť GoPro podcenilo jeho konstrukci a dron pak padal z nebe. Chyba by ale měla být již opravena.
K oblíbeným
reklama
Kamerky GoPro se staly synonymem pro akční videokamery, nicméně v dnešní době společnost hodně zaspala. Konkurence přinesla nezřídka lepší produkty za podstatně méně peněz, případně sice horší, ale dramaticky levnější, a tak není divu, že se prodeje začaly dost snižovat. Jedním z produktů, který měl GoPro postavit na nohy, byl dron Karma. Bohužel společnosti GoPro to ani trochu nevyšlo a naopak se stal produktem, který firmu stáhnul dolů ještě více. Dron totiž z neznámých příčin začal padat z nebe. Letěl ve výšce, když najednou přestal fungovat a spadnul, což mohlo mít velké negativní následky.

Dron GoPro Karma
GoPro tedy stáhlo dron z prodeje a nyní po čtvrt roce práce a vyšetřování uvádí inovovanou verzi, která by již neměla trpět tímto problémem. Za vše mohla pojistka baterie, která ji nedržela dostatečně pevně a při letu tak docházelo k uvolnění akumulátoru, nedostatečnému kontaktu, následně ztrátě napájení a pádu dronu na zem. Nová verze dronu s kamerou Hero5 Session nebo Hero4 Black bude stát $799,99, varianta s kamerou Hero5 Black pak bude k dispozici za $1099,99. Prodej byl zatím spuštěn v USA, do dalších zemích pak zamíří na jaře.

Zdroj: gopro.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
AMD na Mindfactory drtí Intel, získává 86% tržní podíl AMD na Mindfactory drtí Intel, získává 86% tržní podíl
Od největšího německého prodejce elektroniky Mindfactory máme další čísla prodejů procesorů AMD a Intel. Zatímco díky serverům, sestavám a notebookům celosvětově Intel i nadále drtí AMD, v prodejích kusových procesorů je tomu naopak.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Raspberry Pi 4 v nové revizi má opravený USB C Raspberry Pi 4 v nové revizi má opravený USB C
Už loni v červenci jsme se dozvěděli o tom, že Raspberry Pi 4 má chybně implementovaný port USB C, což bohužel nebyl jediný problém tohoto zařízení. Nyní ale přichází nová revize, která už by měla mít napájecí USB v pořádku. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC představuje rychlý monitor AG273QZ se 27" panelem AOC představuje rychlý monitor AG273QZ se 27" panelem
AOC představuje dle svých slov vysoce výkonný monitor AG273QZ, který nabídne především rychlý panel s úhlopříčkou 27". A i když jde o TN, výrobce mluví o nové generaci s kvalitními barvami, jak naznačují i specifikace.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Igor's Lab: NVIDIA Ampere v březnu ještě nečekejme Igor's Lab: NVIDIA Ampere v březnu ještě nečekejme
Nové informace šířící se o generaci Ampere přinášejí očekávání toho, co NVIDIA chce za měsíc představit na své GDC 2020. Optimisté očekávají Ampere a ti největší optimisté dokonce herní Ampere. A jak to vidí v Igorově laboratoři?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Jaký bude "velký Radeon Navi"? Prý až 5120 jader a 2TB/s propustnost Jaký bude "velký Radeon Navi"? Prý až 5120 jader a 2TB/s propustnost
Fámy kolují nejen o očekávaných čipech NVIDIA Ampere, ale také kolem "velkých Navi", jak se označuje hi-end, který si má AMD připravovat pro letošní rok. Nové informace mají mít původ ve firmě SK Hynix.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář