www.svethardware.cz
>
>
>

Herní LCD AOC CU34G2: rychlý a rychlejší

Herní LCD AOC CU34G2: rychlý a rychlejší
, , aktualita
Společnost AOC si připravila dva velice podobné herní monitory CU34G2 a CU34G2X. Ty bychom od sebe na první pohled těžko rozeznali, a tak se můžeme podívat do specifikací, které říkají že CU34G2X je o chlup lepší. 
K oblíbeným
reklama
Model AOC CU34G2X tak nabízí vyšší obnovovací frekvenci, a to až 144 Hz, zatímco CU34G2 se omezuje na 100 Hz, ovšem i to je daleko lepší než obvyklých 60 Hz "kancelářského" monitoru. Oba monitory pak mají ve výbavě 34palcový panel (86,3 cm) s poměrem stran 21:9 a rozlišením UWQHD (3440 x 1440). I na pohled vypadají stejně, tudíž nemá smysl ukazovat je na snímcích zvlášť. 
 
 
Oba monitory jsou vybaveny panelem typu VA slibujícím živé barvy a hlubokou černou, který dosahuje odezvy 1 ms (ovšem MPRT) a svou obnovovací frekvenci může řídit díky Adaptive-Sync / FreeSync. Z fotografií je také zřejmé, že tyto panely jsou prohnuté. Jejich poloměr je 1500R.  
 
 
Pozorovací úhly jsou pochopitelně 178 stupnů v obou směrech a pak se z tiskovky dozvíme o obvyklých funkcích Flicker-Free a Low Blue Light, dále tu je AOC Game Color pro nastavení saturace barev, Dial Point, čili OSD zaměřovací kříže, ale především je třeba zmínit, že tu je i stojan s nastavitelnou výškou. 
 
Naštěstí už jsou také k dispozici specifikace na stránkách výrobce, kde se dočteme o maximálním jasu 300 nit, statickém kontrastu 3000:1 a rozhraních 2x HDMI 1.4, 1x DisplayPort 1.2, vedle nichž je tu také čtyřportový USB 3.0 hub a výstup na sluchátka. 
 
Monitory AOC CU34G2 a CU34G2X budou na trhu dostupné v lednu 2020 za doporučenou koncovou cenu 12.019 Kč (469 euro), respektive 14.829 Kč (579 euro).
 
Zdroj: TZ AOC


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Jak naštvat hráče? Narvat šest RTX 3080 do kufru BMW a těžit tam kryptoměny Jak naštvat hráče? Narvat šest RTX 3080 do kufru BMW a těžit tam kryptoměny
Simon Byrne to patrně s těžbou kryptoměn dotáhl hodně daleko, protože si může dovolit nejen elektrické BMW, ale také farmu se 78 kartami GeForce RTX 3080. Šest karet dokonce nastrkal do kufru svého auta.
Včera, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Detaily o AMD Cezanne: APU z 10,78 mld. tranzistorů Detaily o AMD Cezanne: APU z 10,78 mld. tranzistorů
Server VideoCardz přinesl prezentaci firmy AMD týkající se procesorů Cezanne, čili nových APU založených na architektuře Zen 3. AMD v ní slibuje i to, že Ryzen 9 5900XG bude o 19 % výkonnější než konkurenční Core i9-10980HK. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
AMD Nashira Summit v testu: jde už o RDNA 3? AMD Nashira Summit v testu: jde už o RDNA 3?
Ashes of the Singularity Benchmark odhalil další dosud neznámé GPU od firmy AMD, které se označuje jako Nashira Summit. Toto označení opět odkazuje na hvězdy, ovšem co nám prozradí test i leakeři?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Plánuje Samsung výstavbu továrny na čipy v Texasu? Plánuje Samsung výstavbu továrny na čipy v Texasu?
Už nějaký ten pátek víme, že TSMC se vřelou podporou americké vlády hodlá v USA postavit moderní továrnu pro výrobu 5nm čipů. Nyní se ozývá Bloomberg, že velice podobnou akci nyní plánuje i Samsung. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Gelsinger slíbil návrat starých časů velkého Intelu Gelsinger slíbil návrat starých časů velkého Intelu
Po nevýrazném Bobu Swanovi přichází do Intelu na post výkonného ředitele Patrick Gelsinger, jenž se nebojí hýřit optimismem ještě před svým opravdovým nástupem. Slíbil také návrat starých dní, na což se hodí upravené heslo "Make Intel Great Again". 
Včera, aktualita, Jan Vítek10 komentářů