www.svethardware.cz
>
>
>

Herní LCD AOC CU34G2: rychlý a rychlejší

Herní LCD AOC CU34G2: rychlý a rychlejší
, , aktualita
Společnost AOC si připravila dva velice podobné herní monitory CU34G2 a CU34G2X. Ty bychom od sebe na první pohled těžko rozeznali, a tak se můžeme podívat do specifikací, které říkají že CU34G2X je o chlup lepší. 
K oblíbeným
reklama
Model AOC CU34G2X tak nabízí vyšší obnovovací frekvenci, a to až 144 Hz, zatímco CU34G2 se omezuje na 100 Hz, ovšem i to je daleko lepší než obvyklých 60 Hz "kancelářského" monitoru. Oba monitory pak mají ve výbavě 34palcový panel (86,3 cm) s poměrem stran 21:9 a rozlišením UWQHD (3440 x 1440). I na pohled vypadají stejně, tudíž nemá smysl ukazovat je na snímcích zvlášť. 
 
 
Oba monitory jsou vybaveny panelem typu VA slibujícím živé barvy a hlubokou černou, který dosahuje odezvy 1 ms (ovšem MPRT) a svou obnovovací frekvenci může řídit díky Adaptive-Sync / FreeSync. Z fotografií je také zřejmé, že tyto panely jsou prohnuté. Jejich poloměr je 1500R.  
 
 
Pozorovací úhly jsou pochopitelně 178 stupnů v obou směrech a pak se z tiskovky dozvíme o obvyklých funkcích Flicker-Free a Low Blue Light, dále tu je AOC Game Color pro nastavení saturace barev, Dial Point, čili OSD zaměřovací kříže, ale především je třeba zmínit, že tu je i stojan s nastavitelnou výškou. 
 
Naštěstí už jsou také k dispozici specifikace na stránkách výrobce, kde se dočteme o maximálním jasu 300 nit, statickém kontrastu 3000:1 a rozhraních 2x HDMI 1.4, 1x DisplayPort 1.2, vedle nichž je tu také čtyřportový USB 3.0 hub a výstup na sluchátka. 
 
Monitory AOC CU34G2 a CU34G2X budou na trhu dostupné v lednu 2020 za doporučenou koncovou cenu 12.019 Kč (469 euro), respektive 14.829 Kč (579 euro).
 
Zdroj: TZ AOC


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Zmatené testování: recenze Radeonu RX 5600 XT jsou tu Zmatené testování: recenze Radeonu RX 5600 XT jsou tu
Pokud by se AMD po vzoru NVIDIE zlevnit své karty Radeon RX 5600 XT, a to v jeho případě ještě dříve, než dorazí na trh, bylo by to jednoduché. Jenomže namísto toho se zvyšovaly takty a to už tak jednoduché není. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Apokalyptická Dying Light 2 nepřijde na jaře, ale výrazně později Apokalyptická Dying Light 2 nepřijde na jaře, ale výrazně později
Nedávno jsme se dozvěděli o tom, že CD Projekt Red bude potřebovat více času na dokončení hry Cyberpunk 2077 a nyní přichází podobná zpráva o Dying Light 2. V případě této hry může být zpoždění ještě výrazně delší. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Noctua uvádí nízký černočerný CPU chladič NH-L9a-AM4 chromax.black Noctua uvádí nízký černočerný CPU chladič NH-L9a-AM4 chromax.black
Rakouská Noctua si připravila nový nízkoprofilový chladič NH-L9a-AM4, který patří do rodiny chromax.black. Má tak celé své tělo i s ventilátorem černé a hodit se bude zvláště do HTPC a celkově nízkých či tenkých sestav.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Radiohead uvádí Public Library, veřejný archiv svého obsahu Radiohead uvádí Public Library, veřejný archiv svého obsahu
Zatímco spousta hudebních skupin si úzkostlivě chrání všechen svůj obsah, britští Radiohead ho už několikrát dali k dispozici všem zadarmo. Nyní spouští Radiohead Public Library, stránku obsahující i vzácný obsah.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Gigabyte a Incooling pracují na chlazení serverů s možností přetaktování Gigabyte a Incooling pracují na chlazení serverů s možností přetaktování
Gigabyte si chystá novou serverovou platformu, která dostala označení R161 Series a nabídne možnost přetaktování. K tomu bude ale zapotřebí kvalitní chlazení a právě o to se postará společnost Incooling. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek