www.svethardware.cz
>
>
>
>

Herní monitor HP Omen X 27: TN s kvalitou IPS

Herní monitor HP Omen X 27: TN s kvalitou IPS
, , aktualita
HP představilo nový herní monitor Omen X 27. Jde o velmi rychlý 240Hz HDR monitor, který využívá displej s technologií TN. Přesto ale zákazníkům slibuje, že nabídne kvalitu obrazu typickou spíše pro IPS displeje.
K oblíbeným
reklama
V nabídce společnosti HP se nově objevuje herní monitor Omen X 27, který doplňuje nedávno představené 25" modely Omen X 25 a Omen X 25f. Tento 27" displej je vybaven technologií TN (pozorovací úhly 170°/160°), nicméně výrobce slibuje, že se kvalitou vyrovná IPS displejům. Faktem je, že dokáže zobrazit 90 % barevného gamutu DCI-P3, což vůbec není špatné. Jde o 8bitový monitor s typickým kontrastem 1000:1. Rozlišení displeje činí 2560×1440 pixelů, má 0,233mm pixely. Hráče jistě potěší maximální frekvence 240 Hz.
 
HP Omen X 27
 
Maximální jas činí 300 nitů, v HDR režimu pak dosahuje 400 nitů (podporována je rovněž funkce AMD Radeon FreeSync 2 HDR). Podsvícení má na starosti technologie LED. Monitor má jeden port HDMI 2.0, DisplayPort 1.4, dva USB 3.0 porty a výstup na sluchátka. Pokud jde o polohovatelnost, tak náklon je možný v rozsahu -5° až +23°, výškově je pak nastavitelný ve 130mm rozsahu. Využít lze také destičku pro namontování monitoru na zeď nebo rameno (VESA). Prodej monitoru Omen X27 začne v říjnu za cenu $650.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Collider natočil Deepfake s falešným Cruisem, Downey Jr. a dalšími Collider natočil Deepfake s falešným Cruisem, Downey Jr. a dalšími
Filmový server Collider natočil zajímavé deepfake video. V něm se setkal falešný Robert Downey, Jr., George Lucas, Tom Cruise, Ewan McGregor a Jeff Goldblum u kulatého stolu k 15minutovému, neméně tak falešnému rozhovoru.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Star Wars Jedi: Fallen Order a testy výkonu grafických karet Star Wars Jedi: Fallen Order a testy výkonu grafických karet
Po dlouhé době se dočkáváme singleplayerového titulu ze světa Hvězdných válek a je jím Star Wars Jedi: Fallen Order od Respawn, jimž prý lidé z Electronic Arts nechali při vývoji víceméně volnou ruku. My se ovšem zaměříme hlavně na výkon. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Microsoft připravil podporu x86-64 pro Windows on ARM Microsoft připravil podporu x86-64 pro Windows on ARM
Microsoft dle Neowin připravuje podporu softwaru pro x86-64 na zařízeních označovaných jako Windows on ARM. Jde tak o již známé mobilní počítače, na nichž běží plnohodnotné Windows s příslušnými aplikacemi, ale ne na procesorech x86. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Výzkumníci využili 3D klimatické modely pro odhad obyvatelnosti planet Výzkumníci využili 3D klimatické modely pro odhad obyvatelnosti planet
Povědomí o tom, že v blízkém vesmíru je přítomnost planet ve hvězdných systémech zcela běžný jev, nám přinesl především vesmírný teleskop Kepler americké NASA. V mnoha ohledech se ale musíme spoléhat na odhady.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Google raději rozšířil úvodní nabídku her pro Stadia Google raději rozšířil úvodní nabídku her pro Stadia
Společnost Google zrovna nenadchla veřejnost úvodní nabídkou 12 her pro streamovací službu Stadia. Většinou to byly málo známé tituly a také se neobjevila vůbec žádná opravdová hlavní novinka, snad až na RDR2. Google ale na kritiku zareagoval. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře