www.svethardware.cz
>
>
>

Hitman 2 dostal podporu DirectX 12, projeví se?

Hitman 2 dostal podporu DirectX 12, projeví se?
, , aktualita
IO Interactive přinesli novou březnovou aktualizaci pro titul Hitman 2, který dostal především podporu API Microsoft DirectX 12 a vedle toho i další vylepšení a opravy točící se kolem platformy PC. 
K oblíbeným
reklama
Hitman 2 tak dostal March Update na verzi 2.20, která bude zajímat především PC hráče, i když extra obsah je určen pro všechny. Znovuzrozený Hitman přitom přišel na trh jako jedna z prvních her podporujících DirectX 12, takže bylo trošku překvapivé, když následující Hitman 2 nabídl pouze DirectX 11, když přišel na trh loni v listopadu. 
 
 
Co se týče nového obsahu, jde konkrétně o lokaci Hantu Port v Singapuru jako součást Expansion Pass. Bude se zde především odstřelovat a my si budeme moci zahrát buď sólo jako Agent 47, nebo online kooperaci i jako Stone nebo Knight. Z pozice odstřelovače budeme mít za úkol eliminovat všechny operativce Khandanyangu včetně třech hlavních cílů a přitom chránit rukojmí. Ideální zbraní by pro to měla být puška Druzhina 34 s různým typem střeliva včetně explozivních střel a s optikou vybavenou třemi stupni přiblížení. 
 
 
Nová aktualizace má na PC 1,8 GB a na konzolích jen asi 1 GB, což ovlivnila právě podpora DirectX 12. V požadavcích je, abychom měli GPU AMD či Intel podporující DirectX 12 a v případě NVIDIA GeForce sérii 900 (Maxwell) nebo novější. Máme tu také opravu chyb, a to konkrétně funkce motion blur, benchmarkových statistik, podpory více monitorů, spouště taseru, atd.  
 
Zajímat nás ale může především to, jaký dopad na výkon má podpora DirectX 12. Ten bude pochopitelně záviset na použitém hardwaru, ale dle DSO Gaming můžeme očekávat i 15 až 23 FPS navíc a jde především o podstatné zvýšení minimální snímkovací frekvence nebo o celkové zvýšení výkonu tam, kde tvoří úzké hrdlo síla procesoru či propustnost RAM. Nicméně prozatím není hra pod DirectX 12 prý tak stabilní jako pod DirectX 11, takže to bude chtít ještě pár záplat ku všeobecné spokojenosti. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Drony útočí. Arabské rafinérie hoří po útoku bezpilotními letouny Drony útočí. Arabské rafinérie hoří po útoku bezpilotními letouny
Drony jsou velkou hrozbou nejen v rukou nezodpovědných amatérských pilotů, ale také v rukou teroristických organizací. Několik dronů totiž o víkendu zaútočilo na Saúdskou Arábii a její rafinérie, přičemž produkce ropy tak v zemi klesla o 50 %.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
AMD EPYC Rome zvládnou v reálném čase kódovat do 8K HEVC AMD EPYC Rome zvládnou v reálném čase kódovat do 8K HEVC
Procesory AMD EPYC se mohou díky svým 64 fyzickým jádrům pochlubit nebývalým hrubým výkonem, který byl nyní použit pro enkoding videa v reálném čase do 8K HEVC. Na to stačí jediný EPYC 7742. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Anthem se dostal do levné nabídky předplacené služby Origin Access Basic Anthem se dostal do levné nabídky předplacené služby Origin Access Basic
Titulu Anthem, který měl zachránit zbytek reputace studia Bioware, kdekdo ještě před vypuštěním na trh věštil neslavný konec. A ten nyní svým způsobem také přišel a zaslouženě dle toho, jaký zájem a ohlas hra vyvolala.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Aktualizované Windows 10 mají problémy se zvukem, jak je vyřešit? Aktualizované Windows 10 mají problémy se zvukem, jak je vyřešit?
O uběhlém víkendu se řešily problémy Windows 10 s nejnovějšími záplatami, které mnohým uživatelům rozvrtaly zvuk v systému. A jako obvykle se tyto potíže lišily případ od případu, ovšem týkají se konkrétní aktualizace: KB4515384.
Dnes, aktualita, Jan Vítek14 komentářů
Výkon karet v Borderlands 3 prozkoumán, jaké jsou nároky? Výkon karet v Borderlands 3 prozkoumán, jaké jsou nároky?
Nový titul Borderlands 3 bude asi ještě nějakou dobu probírán kvůli přístupu vydavatele k recenzentům i kvůli chybám, s nimiž se hráči od minulého pátku potýkají. My se nyní můžeme podívat alespoň na to, jak si vedou grafické karty.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře