www.svethardware.cz
>
>
>

Hitman 2 dostal podporu DirectX 12, projeví se?

Hitman 2 dostal podporu DirectX 12, projeví se?
, , aktualita
IO Interactive přinesli novou březnovou aktualizaci pro titul Hitman 2, který dostal především podporu API Microsoft DirectX 12 a vedle toho i další vylepšení a opravy točící se kolem platformy PC. 
K oblíbeným
reklama
Hitman 2 tak dostal March Update na verzi 2.20, která bude zajímat především PC hráče, i když extra obsah je určen pro všechny. Znovuzrozený Hitman přitom přišel na trh jako jedna z prvních her podporujících DirectX 12, takže bylo trošku překvapivé, když následující Hitman 2 nabídl pouze DirectX 11, když přišel na trh loni v listopadu. 
 
 
Co se týče nového obsahu, jde konkrétně o lokaci Hantu Port v Singapuru jako součást Expansion Pass. Bude se zde především odstřelovat a my si budeme moci zahrát buď sólo jako Agent 47, nebo online kooperaci i jako Stone nebo Knight. Z pozice odstřelovače budeme mít za úkol eliminovat všechny operativce Khandanyangu včetně třech hlavních cílů a přitom chránit rukojmí. Ideální zbraní by pro to měla být puška Druzhina 34 s různým typem střeliva včetně explozivních střel a s optikou vybavenou třemi stupni přiblížení. 
 
 
Nová aktualizace má na PC 1,8 GB a na konzolích jen asi 1 GB, což ovlivnila právě podpora DirectX 12. V požadavcích je, abychom měli GPU AMD či Intel podporující DirectX 12 a v případě NVIDIA GeForce sérii 900 (Maxwell) nebo novější. Máme tu také opravu chyb, a to konkrétně funkce motion blur, benchmarkových statistik, podpory více monitorů, spouště taseru, atd.  
 
Zajímat nás ale může především to, jaký dopad na výkon má podpora DirectX 12. Ten bude pochopitelně záviset na použitém hardwaru, ale dle DSO Gaming můžeme očekávat i 15 až 23 FPS navíc a jde především o podstatné zvýšení minimální snímkovací frekvence nebo o celkové zvýšení výkonu tam, kde tvoří úzké hrdlo síla procesoru či propustnost RAM. Nicméně prozatím není hra pod DirectX 12 prý tak stabilní jako pod DirectX 11, takže to bude chtít ještě pár záplat ku všeobecné spokojenosti. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Seagate uvádí rychlé SSD pro PCIe 4.0 i herní dokovací stanici Seagate uvádí rychlé SSD pro PCIe 4.0 i herní dokovací stanici
Společnost Seagate si připravila dvě zajímavé novinky, a sice jednak výkonné SSD FireCuda 520, které je určeno pro čtyři linky PCIe 4.0. Vedle něj tu pak máme 4TB FireCuda Gaming Dock. K čemu bude dobrý?
Včera, aktualita, Jan Vítek
LG představilo obří 42,5" monitor 43UN700 LG představilo obří 42,5" monitor 43UN700
Společnost LG představila obří 42,5" monitor LG 43UN700, který má najít obrovské množství využití. Má být vhodný pro tvorbu multimédií, nenáročné hraní i kancelář. Dokáže zobrazit až 4 obrazy ze 4 různých zařízení najednou.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Apple využije plné Navi 14 s 24 CU, dočkáme se i jinde? Apple využije plné Navi 14 s 24 CU, dočkáme se i jinde?
Aktualizováno: Z kuloárů se dozvídáme, že nové Apple MacBook Pro dorazí s výbavou grafických karet Radeon Pro, které ve skutečnosti využijí plnou verzi GPU Navi 14. Ta nečítá 22, ale 24 jednotek CU.  
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
NASA přispěje k evropské misi ARIEL studující atmosféru exoplanet NASA přispěje k evropské misi ARIEL studující atmosféru exoplanet
Americká NASA se rozhodla, že přispěje svým dílem k misi ARIEL, kterou připravuje primárně Evropská vesmírná agentura ESA. Mise má startovat v roce 2028 a týkat se bude studia vzdálených exoplanet. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Zítra v Londýně startuje X019: dosud největší xboxová událost Zítra v Londýně startuje X019: dosud největší xboxová událost
Microsoft zítra odstartuje X019, dosud největší událost spojenou s konzolemi Xbox, ostatně ta dostala podtitulek BIGGEST. INSIDE XBOX. EVER. Uvidíme herní novinky a možná i informace o chystané příští konzoli. 
Včera, aktualita, Jan Vítek