www.svethardware.cz
>
>
>

Hitman 2 dostal podporu DirectX 12, projeví se?

Hitman 2 dostal podporu DirectX 12, projeví se?
, , aktualita
IO Interactive přinesli novou březnovou aktualizaci pro titul Hitman 2, který dostal především podporu API Microsoft DirectX 12 a vedle toho i další vylepšení a opravy točící se kolem platformy PC. 
K oblíbeným
reklama
Hitman 2 tak dostal March Update na verzi 2.20, která bude zajímat především PC hráče, i když extra obsah je určen pro všechny. Znovuzrozený Hitman přitom přišel na trh jako jedna z prvních her podporujících DirectX 12, takže bylo trošku překvapivé, když následující Hitman 2 nabídl pouze DirectX 11, když přišel na trh loni v listopadu. 
 
 
Co se týče nového obsahu, jde konkrétně o lokaci Hantu Port v Singapuru jako součást Expansion Pass. Bude se zde především odstřelovat a my si budeme moci zahrát buď sólo jako Agent 47, nebo online kooperaci i jako Stone nebo Knight. Z pozice odstřelovače budeme mít za úkol eliminovat všechny operativce Khandanyangu včetně třech hlavních cílů a přitom chránit rukojmí. Ideální zbraní by pro to měla být puška Druzhina 34 s různým typem střeliva včetně explozivních střel a s optikou vybavenou třemi stupni přiblížení. 
 
 
Nová aktualizace má na PC 1,8 GB a na konzolích jen asi 1 GB, což ovlivnila právě podpora DirectX 12. V požadavcích je, abychom měli GPU AMD či Intel podporující DirectX 12 a v případě NVIDIA GeForce sérii 900 (Maxwell) nebo novější. Máme tu také opravu chyb, a to konkrétně funkce motion blur, benchmarkových statistik, podpory více monitorů, spouště taseru, atd.  
 
Zajímat nás ale může především to, jaký dopad na výkon má podpora DirectX 12. Ten bude pochopitelně záviset na použitém hardwaru, ale dle DSO Gaming můžeme očekávat i 15 až 23 FPS navíc a jde především o podstatné zvýšení minimální snímkovací frekvence nebo o celkové zvýšení výkonu tam, kde tvoří úzké hrdlo síla procesoru či propustnost RAM. Nicméně prozatím není hra pod DirectX 12 prý tak stabilní jako pod DirectX 11, takže to bude chtít ještě pár záplat ku všeobecné spokojenosti. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Další IT útok na nemocnice, napaden byl americký řetězec UHS Další IT útok na nemocnice, napaden byl americký řetězec UHS
Není to dávno, co jsme zaznamenali útok pomocí ransomwaru na německou nemocnici, v důsledku čehož měla zemřít jedna pacientka. Nyní byl napaden řetězec mnoha nemocnic od UHS ve Spojených státech.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Xbox si rezervuje 20 % z SSD pro systém, Microsoft s vývojem konzolí nekončí Xbox si rezervuje 20 % z SSD pro systém, Microsoft s vývojem konzolí nekončí
Zákazníci se musí připravit na to, že nové konzole Xbox si rezervují nezanedbatelné procento ze svého 1TB SSD pro systém. Vedle toho se podíváme i na téma dalšího vývoje herních konzolí a jejich možný konec.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC uvádí velká LCD série E2 s FreeSync AOC uvádí velká LCD série E2 s FreeSync
Společnost AOC si připravila trojici nových monitorů série E2, které sice vyloženě nepatří mezi herní modely, ale i tak všechny podporují Adaptive-Sync, čili primárně FreeSync. Jde o 31,5" a 34" panely. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Folding@Home dostal podporu CUDA s nárůstem výkonu až o 30 % Folding@Home dostal podporu CUDA s nárůstem výkonu až o 30 %
Z nové tiskové zprávy se dozvídáme, že Folding@home získává přímou podporu technologie NVIDIA CUDA, z čehož si můžeme slibovat výkonnostní bonus mezi 15 a 30 procenty. Vyšší výkon tak bude k dispozici i pro hledání léku na Covid-19. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Gigabyte reaguje na otázku kondenzátorů na kartách RTX 3000 Gigabyte reaguje na otázku kondenzátorů na kartách RTX 3000
Dosud jsme se věnovali mnohým z výrobců grafických karet, kteří mohou mít problémy s napájením a stabilitou RTX 3080 i RTX 3090. Mluví se ale především o RTX 3080 a nyní tu máme reakci dosud opomíjeného Gigabytu.
Dnes, aktualita, Jan Vítek7 komentářů