www.svethardware.cz
>
>
>

Hitman 2 dostal podporu DirectX 12, projeví se?

Hitman 2 dostal podporu DirectX 12, projeví se?
, , aktualita
IO Interactive přinesli novou březnovou aktualizaci pro titul Hitman 2, který dostal především podporu API Microsoft DirectX 12 a vedle toho i další vylepšení a opravy točící se kolem platformy PC. 
K oblíbeným
reklama
Hitman 2 tak dostal March Update na verzi 2.20, která bude zajímat především PC hráče, i když extra obsah je určen pro všechny. Znovuzrozený Hitman přitom přišel na trh jako jedna z prvních her podporujících DirectX 12, takže bylo trošku překvapivé, když následující Hitman 2 nabídl pouze DirectX 11, když přišel na trh loni v listopadu. 
 
 
Co se týče nového obsahu, jde konkrétně o lokaci Hantu Port v Singapuru jako součást Expansion Pass. Bude se zde především odstřelovat a my si budeme moci zahrát buď sólo jako Agent 47, nebo online kooperaci i jako Stone nebo Knight. Z pozice odstřelovače budeme mít za úkol eliminovat všechny operativce Khandanyangu včetně třech hlavních cílů a přitom chránit rukojmí. Ideální zbraní by pro to měla být puška Druzhina 34 s různým typem střeliva včetně explozivních střel a s optikou vybavenou třemi stupni přiblížení. 
 
 
Nová aktualizace má na PC 1,8 GB a na konzolích jen asi 1 GB, což ovlivnila právě podpora DirectX 12. V požadavcích je, abychom měli GPU AMD či Intel podporující DirectX 12 a v případě NVIDIA GeForce sérii 900 (Maxwell) nebo novější. Máme tu také opravu chyb, a to konkrétně funkce motion blur, benchmarkových statistik, podpory více monitorů, spouště taseru, atd.  
 
Zajímat nás ale může především to, jaký dopad na výkon má podpora DirectX 12. Ten bude pochopitelně záviset na použitém hardwaru, ale dle DSO Gaming můžeme očekávat i 15 až 23 FPS navíc a jde především o podstatné zvýšení minimální snímkovací frekvence nebo o celkové zvýšení výkonu tam, kde tvoří úzké hrdlo síla procesoru či propustnost RAM. Nicméně prozatím není hra pod DirectX 12 prý tak stabilní jako pod DirectX 11, takže to bude chtít ještě pár záplat ku všeobecné spokojenosti. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Účty WhatsAppu lidí z Kašmíru ruší kvůli neaktivitě, nemají totiž Internet Účty WhatsAppu lidí z Kašmíru ruší kvůli neaktivitě, nemají totiž Internet
Odebrání autonomie Kašmíru v Indii má důsledky i na zdejší online život. Vláda zde totiž vypnula internet, aby se lidé nemohli radikalizovat na sociálních sítích, což v důsledku ruší  lidem účty na nich kvůli neaktivitě.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Intel vrací ze záhrobí na trh stařičké 22nm Pentium G3420 Intel vrací ze záhrobí na trh stařičké 22nm Pentium G3420
Nedostatek 14nm procesorů od Intelu se dá řešit třeba i tím, že se odvolá ukončení výroby stařičkých 22nm procesorů. Intel tak do hry vrací více než 6 let staré Pentium G3420, které se bude opět vyrábět.
Včera, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Elon Musk vyhrál soud, záchranář svých 190 mil. USD nedostane Elon Musk vyhrál soud, záchranář svých 190 mil. USD nedostane
Soudní proces mezi Elonem Muskem a záchranářem Vernem Unsworthem skončil. Tweet s nařčením z pedofilie soud neshledal takovým, aby Unsworth vyhrál a s tím i získal až 190 mil. USD, které žádal jako odškodnění.
7.12.2019, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den
Sociální síť TikTok, to je jeden problém za druhým. Jde zejména o získávání osobních údajů od dětí. Skupina rodičů tak na síť podala žalobu, která ale neměla dlouhého trvání. Za pouhý jeden den došlo k dohodě.
6.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře
Microsoft nabízí už několik balíčků Microsoft 365, které kombinují operačním systém Windows 10, kancelářský balík Office a další funkce v jednom předplatném. Nově má být i pro běžné spotřebitele.
6.12.2019, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů