Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Hitman Episode 2: Sapienza je do 3. dubna zdarma

23.3.2018, Jan Vítek, aktualita
Hitman Episode 2: Sapienza je do 3. dubna zdarma
Herní titul Hitman z roku 2016 byl distribuován netradičním způsobem, a sice po samostatně hratelných epizodách. Těch bylo včetně úvodního balíčku celkem šest a nyní si můžeme druhou epizodu Sapienza stáhnout zdarma. 
Konkrétně je k dispozici na Steamu zdarma Hitman Spring Pack ve verzích pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Stáhnout, nainstalovat a hrát jej můžete už dnes a nabídka platí do 3. dubna, přičemž jeho hlavní součástí je Sapienza, která se dá označit za druhou epizodu hitmanovské ságy z roku 2016. Přesněji řečeno, do 3. dubna si můžete tuto hru zařadit do steamovské knihovny, v níž poté už zůstane.
 
 
Společně s tím ale získáme také přístup k prequelu, který obsahuje dvě mise se známým nemluvným sympaťákem s ikonickým čárkovým kódem na hlavě. A jako obvykle, pokud se rozhodnete, že si hru nakonec pořídíte celou, o svůj postup nepřijdete, takže výběr epizody Sapienza měl svůj smysl. Zároveň jde ale o jednu z nejlépe hodnocených epizod celé hry a na PC vůbec nejlépe hodnocené. 
 
IO Interactive ale už v prosinci nabízeli první epizodu Hitmana a pokud jste si ji přidali do své knihovny na Steamu, možná prý narazíte na problémy s registrací druhé epizody do knihovny. V takovém případě by ale mělo stačit vstoupit na stránky SteamDB a kliknout na tlačítko Free pro stažení a instalaci Spring Packu. 
 
Vedle hlavního příběhu Sapienzy máme získat přístup k veškerému s ním spojeného obsahu, což platí i pro Escalation Contracts, Challenge Packs a Featured Contracts.