www.svethardware.cz
>
>
>

Homeworld 3 ohlášen na PAX West

Homeworld 3 ohlášen na PAX West
, , aktualita
Black Bird Interactive složení z autorů původního Homeworld a dalších veteránů herního průmyslu si pro nás připravují titul Homeworld 3, který byl ohlášen na PAX West. Představen byl jako "opravdové pokračování legendární vesmírné RTS".
K oblíbeným
reklama
Studio Black Bird Interactive se tak má aktuálně skládat jednak z lidí, kteří pracovali na původním titulu Homeworld a pak v něm jsou i další, kteří se podíleli na Homeworld Remastered Collection od Gearbox Publishing.
 
 
Zveřejněný filmově pojatý trailer nám toho zatím moc neřekne, takže se musíme obrátit na jiné zdroje informací. Dle Gearbox se dočkáme návratu ke kořenům série a slíben byl poutavý příběh, respektive jeho pokračování, dále plně trojrozměrné souboje a klasické RTS prvky, které bychom očekávali.  
 
A aby Gearbox získali na vývoj další prostředky a zároveň zvedli zájem o novou hru, spustili crowdfundingovou kampaň, přičemž drobní investoři mohou přispívat již částkou od jednoho dolaru. Za to dostanou možnost se formou průzkumů podílet na vývoji hry, respektive na směřování tohoto vývoje.
 
 
Hra samotná tak je ještě daleko před dokončením a řádný vývoj ji teprve čeká. Odehrávat se bude po událostech následujících hned po ukončení příběhu druhého dílu. Slíben byl režim pro více hráčů plus nové herní režimy. 
 
Pokud se rozhodnete podpořit autory ve vývoji, můžete pokračovat na server Fig. Jak už bylo řečeno, tam lze poslat autorům třeba jen dolar, ale pokud budete chtít mít zaplacenou už svou kopii, bude třeba zaplatit alespoň 50 dolarů. Vedle možnosti podílet se na vývoji svým názorem k tomu získáte ještě přístup do kanálu na Discordu a také raný přístup k titulu Homeworld Mobile. Za dalších 10 dolarů to bude ještě Homeworld Remastered Collection a titul Deserts of Kharak z roku 2016. 
 
 
Už nyní byl ale stanoven alespoň rok, kdy má Homeworld 3 přijít na trh, a sice 2022. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vyšel prohlížeč Brave, za sledování reklamy vám zaplatí kryptoměnou Vyšel prohlížeč Brave, za sledování reklamy vám zaplatí kryptoměnou
Zakladatel Mozilly Brendan Eich přichází s dalším svým zajímavým produktem. Představil finální verzi prohlížeče Brave, který cílí nejen na soukromí, ale také na reklamy. Za jejich sledování vám bude platit vlastní kryptoměnou.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
AMD je skoupé na poskytování vzorků R9 3950X a nových Threadripperů AMD je skoupé na poskytování vzorků R9 3950X a nových Threadripperů
Ochota firem se dělit o testovací vzorky svého nového hardwaru se případ od případu značně liší. AMD s velkou ochotou poskytovalo celé testovací sestavy v případě prvních dvou generací Ryzenů. Nyní je to už mnohem horší. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
NUC s Ryzeny se konečně ukazují: čtyři jádra a Vega 11 NUC s Ryzeny se konečně ukazují: čtyři jádra a Vega 11
O NUC v podání firmy AMD bychom asi správně neměli mluvit, neboť to je formát vymyšlený Intelem pro jeho vlastní minipočítače. Nicméně označení NUC už se vžilo pro malé desktopy určité velikosti a ty nyní konečně dorazí s Ryzeny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
IBM: naši zaměstnanci s Apple Mac podávají lepší výkony než ti s Windows IBM: naši zaměstnanci s Apple Mac podávají lepší výkony než ti s Windows
Společnost IBM zveřejnila závěry svého interního experimentu, který zkoumal výkon zaměstnanců vybavených počítači Mac s příslušným operačním systémem a klasickými PC se systémem Windows. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Rockstar reaguje na stížnosti a slibuje vylepšit výkon a stabilitu RDR2 Rockstar reaguje na stížnosti a slibuje vylepšit výkon a stabilitu RDR2
Rockstar Games tentokrát nepředvedli bezproblémové vypuštění přeportovaného titulu z konzolí na PC. K tomu má nová hra Red Dead Redemption 2 pro osobní počítače daleko. Slíbena byla ale náprava. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře