www.svethardware.cz
>
>
>

Homeworld 3 ohlášen na PAX West

Homeworld 3 ohlášen na PAX West
, , aktualita
Black Bird Interactive složení z autorů původního Homeworld a dalších veteránů herního průmyslu si pro nás připravují titul Homeworld 3, který byl ohlášen na PAX West. Představen byl jako "opravdové pokračování legendární vesmírné RTS".
K oblíbeným
reklama
Studio Black Bird Interactive se tak má aktuálně skládat jednak z lidí, kteří pracovali na původním titulu Homeworld a pak v něm jsou i další, kteří se podíleli na Homeworld Remastered Collection od Gearbox Publishing.
 
 
Zveřejněný filmově pojatý trailer nám toho zatím moc neřekne, takže se musíme obrátit na jiné zdroje informací. Dle Gearbox se dočkáme návratu ke kořenům série a slíben byl poutavý příběh, respektive jeho pokračování, dále plně trojrozměrné souboje a klasické RTS prvky, které bychom očekávali.  
 
A aby Gearbox získali na vývoj další prostředky a zároveň zvedli zájem o novou hru, spustili crowdfundingovou kampaň, přičemž drobní investoři mohou přispívat již částkou od jednoho dolaru. Za to dostanou možnost se formou průzkumů podílet na vývoji hry, respektive na směřování tohoto vývoje.
 
 
Hra samotná tak je ještě daleko před dokončením a řádný vývoj ji teprve čeká. Odehrávat se bude po událostech následujících hned po ukončení příběhu druhého dílu. Slíben byl režim pro více hráčů plus nové herní režimy. 
 
Pokud se rozhodnete podpořit autory ve vývoji, můžete pokračovat na server Fig. Jak už bylo řečeno, tam lze poslat autorům třeba jen dolar, ale pokud budete chtít mít zaplacenou už svou kopii, bude třeba zaplatit alespoň 50 dolarů. Vedle možnosti podílet se na vývoji svým názorem k tomu získáte ještě přístup do kanálu na Discordu a také raný přístup k titulu Homeworld Mobile. Za dalších 10 dolarů to bude ještě Homeworld Remastered Collection a titul Deserts of Kharak z roku 2016. 
 
 
Už nyní byl ale stanoven alespoň rok, kdy má Homeworld 3 přijít na trh, a sice 2022. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat
Titul Anthem za sebou nemá dobrý start. Po jeho vypuštění bylo jasně patrné, že přišel nedokončený a nebylo ani jasné, kam a jak jej tvůrci chtějí rozvíjet. Postupně se to vyjasnilo, ale nyní přichází zásadní změna. Co nám ale ukazuje?
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Corsair iCue 465X RGB: chytrá skříň? Corsair iCue 465X RGB: chytrá skříň?
Corsair si připravil počítačovou skříň iCue 465X, kterou označil za Smart Case, čili chytrou skříň. My se tak podíváme i na to, čím si to měl tento model zasloužit, ale také na jiné jeho vlastnosti.  
Včera, aktualita, Jan Vítek
Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma
Společnost Rockstar Games vyvíjí hry především pro konzole, nicméně to by se mohlo změnit. Aktuálně čekáme především na to, zda a spíše kdy přijde PC verze Red Dead Redemption 2 a zatím tu máme nový launcher a navíc hru zdarma.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC
Společnost Dell EMC přichází na trh s novými servery PowerEdge, které jsou založeny na nové generaci 7nm procesorů AMD EPYC. Výrobce se už chlubí nově dosaženými rekordy a AMD zase zájmem předního výrobce.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
HP S430c: 43,4" monitor, který nahradí KVM switch HP S430c: 43,4" monitor, který nahradí KVM switch
HP dnes představilo velmi zajímavý monitor EliteDisplay S430c. Jde o velký 43,4" zahnutý monitor, který podporuje vstupy ze dvou různých zařízení najednou. Dokonce lze s pomocí monitoru mezi nimi kopírovat soubory.
Včera, aktualita, Milan Šurkala