www.svethardware.cz
>
>
>

HP EliteDisplay E243d: dokovací monitor pro kancelář

HP EliteDisplay E243d: dokovací monitor pro kancelář
, , aktualita
Společnost HP si připravila zajímavý monitor, který se bude hodit především do kanceláří, kam si s sebou nosíme notebook. EliteDisplay E243d se ale může stejně dobře uplatnit v domácnosti. 
K oblíbeným
reklama
HP EliteDisplay E243d lze označit za dokovací monitor, a to díky jeho výbavě. Z hlediska zobrazovacích schopností na něm není nic moc zajímavého, však jde o 24palcový panel IPS s rozlišením Full HD, kontrastem 1000:1 a maximálním jasem 250 cd/m2. Pozorovací úhly jsou pro IPS obvyklých 178 ° v obou směrech, odezva je velice průměrných 7 ms a obnovovací frekvence základních 60 Hz. 
 
 
Z hlediska bezpečnosti se hodí integrovaná webkamera, která je umístěna ve vysunovacím modulu, takže se můžeme snadno ujistit, že nás nikdo opravdu nemůže sledovat. Vedle toho je vybaven hubem s konektory USB 3.0 typu A a přes ten může do připojeného zařízení dodávat až 65 W energie. Nakonec je ještě vybaven sluchátkovým konektorem a ethernetovým portem, takže pokud máte vhodně vybavený notebook, stačí přijít k monitoru, připojit jeden USB kabel a rázem můžete mít k dispozici desktopové pracoviště. 
 
 
Monitor je vybaven flexibilním stojanem, který umožňuje i nastavení výšky a disponuje funkcí pivot. Webkamera má rozlišení 720p a vedle toho poblíž i dva mikrofony, ethernetový kontroler nabízí propustnost 1 Gb/s a USB hub je čtyřportový. Na straně připojeného počítače se má využít rozhraní USB typu C, které právě může podporovat napájení a také přenos obrazového signálu díky DisplayPort 1.2 Alt mode. Maximální spotřeba činí 155 W, typická pak 38 W a pohotovostní 0,5 W.
 
Nicméně monitor můžeme napojit také klasicky, a to pomocí rozhraní D-Sub a HDMI 1.4. HP EliteDisplay E243d bude k dispozici od prosince za doporučenou cenu 329 dolarů. 
 
Zdroj: Anandtech 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Na obzoru jsou další GPU Navi 14, přijdou s nimi ještě nějaké karty? Na obzoru jsou další GPU Navi 14, přijdou s nimi ještě nějaké karty?
AMD nás před týdnem svým představením nových Radeonů založených na slabší verzi Navi zrovna moc nepotěšilo. V podstatě představilo jen jednu desktopovou kartu a jednu mobilní a my se nedozvěděli ani podrobnosti. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Čipset AMD B550A spatřen: PCIe 3.0 a pouze pro OEM Čipset AMD B550A spatřen: PCIe 3.0 a pouze pro OEM
AMD v poslední době najelo na OEM vlnu. V srpnu byly představeny grafické karty Radeon RX 600, což jsou opět Polaris a nedávno jsme se dozvěděli o dvou nových OEM procesorech Ryzen, z nichž je jeden navíc pouze pro Čínu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Alfatest Microsoft Flight Simulatoru začne už tento měsíc Alfatest Microsoft Flight Simulatoru začne už tento měsíc
Microsoft Flight Simulator byl naposledy vypuštěn na trh ve verzi X, která nastoupila už v roce 2006 a později nastoupila jeho Steam verze, která je sice podstatně mladší, ale technicky jen o málo vyspělejší. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Microsoft na své nové klávesnice přidal funkce pro Office a smajlíky Microsoft na své nové klávesnice přidal funkce pro Office a smajlíky
Už je to pěkná řádka let, co se řešila role Microsoftu při vývoji počítačových klávesnic. Tato firma přitom jejich funkčnost výrazně ovlivnila, i když tu byly i jiné faktory. Nyní Microsoft navazuje na svou starou roli. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Inno3D zmínila GeForce RTX 2080 Ti Super Inno3D zmínila GeForce RTX 2080 Ti Super
Společnost Inno3D na svých stránkách několikrát zmínila grafickou kartu GeForce RTX 2080 Ti Super, na niž zatím čekáme marně. Nyní se to týká prodejní akce na podporu GeForce RTX a GTX. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář