www.svethardware.cz
>
>
>

HP EliteDisplay E243d: dokovací monitor pro kancelář

HP EliteDisplay E243d: dokovací monitor pro kancelář
, , aktualita
Společnost HP si připravila zajímavý monitor, který se bude hodit především do kanceláří, kam si s sebou nosíme notebook. EliteDisplay E243d se ale může stejně dobře uplatnit v domácnosti. 
K oblíbeným
reklama
HP EliteDisplay E243d lze označit za dokovací monitor, a to díky jeho výbavě. Z hlediska zobrazovacích schopností na něm není nic moc zajímavého, však jde o 24palcový panel IPS s rozlišením Full HD, kontrastem 1000:1 a maximálním jasem 250 cd/m2. Pozorovací úhly jsou pro IPS obvyklých 178 ° v obou směrech, odezva je velice průměrných 7 ms a obnovovací frekvence základních 60 Hz. 
 
 
Z hlediska bezpečnosti se hodí integrovaná webkamera, která je umístěna ve vysunovacím modulu, takže se můžeme snadno ujistit, že nás nikdo opravdu nemůže sledovat. Vedle toho je vybaven hubem s konektory USB 3.0 typu A a přes ten může do připojeného zařízení dodávat až 65 W energie. Nakonec je ještě vybaven sluchátkovým konektorem a ethernetovým portem, takže pokud máte vhodně vybavený notebook, stačí přijít k monitoru, připojit jeden USB kabel a rázem můžete mít k dispozici desktopové pracoviště. 
 
 
Monitor je vybaven flexibilním stojanem, který umožňuje i nastavení výšky a disponuje funkcí pivot. Webkamera má rozlišení 720p a vedle toho poblíž i dva mikrofony, ethernetový kontroler nabízí propustnost 1 Gb/s a USB hub je čtyřportový. Na straně připojeného počítače se má využít rozhraní USB typu C, které právě může podporovat napájení a také přenos obrazového signálu díky DisplayPort 1.2 Alt mode. Maximální spotřeba činí 155 W, typická pak 38 W a pohotovostní 0,5 W.
 
Nicméně monitor můžeme napojit také klasicky, a to pomocí rozhraní D-Sub a HDMI 1.4. HP EliteDisplay E243d bude k dispozici od prosince za doporučenou cenu 329 dolarů. 
 
Zdroj: Anandtech 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Microsoft Flight Simulator 2020: brzy začne betatestování Microsoft Flight Simulator 2020: brzy začne betatestování
Na Microsoft Flight Simulator 2020 čekají mnozí fanoušci žánru se zasněným pohledem a slinou v koutku úst, kterou si zaslouží především grafické zpracování spojené s vymodelováním reálného světa. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Linus Torvalds přeje instrukcím AVX-512 bolestivou smrt Linus Torvalds přeje instrukcím AVX-512 bolestivou smrt
Minulý týden jsme probírali instrukce AVX na budoucích procesorech Intelu, respektive to, že generace Alder Lake-S je v podobě AVX-512 nemusí nabídnout kvůli své hybridní architektuře. Nyní se k AVX-512 poněkud nelichotivě vyjádřil Linus Torvalds.
Včera, aktualita, Jan Vítek18 komentářů
AMD EPYC Milan se Zen 3 se ukázal: 3 GHz na raných vzorcích AMD EPYC Milan se Zen 3 se ukázal: 3 GHz na raných vzorcích
AMD chce ještě letos vyslat na trh nové procesory s architekturou Zen 3, a to i (nebo především) serverové procesory EPYC s kódovým označením Milan. Ty nabídnou stále stejný počet 64 jader, ale co takty?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Ubisoft ohlásil Far Cry 6: v srdci moderní revoluce Ubisoft ohlásil Far Cry 6: v srdci moderní revoluce
Ubisoft nám oficiálně představil nový Far Cry 6, který vyvíjí konkrétně studio Ubisoft Toronto a chystá si jej pro příští rok. Podíváme se do fiktivního místa Latinské Ameriky současnosti, kde probíhá "guerillová revoluce". 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NVIDIA prý zastavuje výrobu výkonnějších RTX 2000, ceny mají stoupat NVIDIA prý zastavuje výrobu výkonnějších RTX 2000, ceny mají stoupat
Dle čínského serveru ITHome už NVIDIA přikročila k zastavení výroby všech výkonných herních karet GeForce RTX 2000 až do verze 2070. To by tak ukazovalo na blížící se vypuštění nové generace.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář