www.svethardware.cz
>
>
>
>

HP Omen X 65: BFGD hraní před "televizorem" se 750W zdrojem

HP Omen X 65: BFGD hraní před "televizorem" se 750W zdrojem
, , aktualita
NVIDIA si bohužel nepřipravila pro představení na letošním CES novou generaci herních GPU, ale alespoň tu máme jiné novinky jako herní displeje BFGD (Big Format Gaming Display). Jeden takový ukázala společnost HP. 
reklama
HP Omen X 65 patří do první generace Big Format Gaming Display (BFGD) a jde skutečně o zajímavé zařízení, v jehož případě je zřejmé, že nebude určeno pro všechny. Jak NVIDIA už uvedla, půjde o displeje s rozlišením 4K, podporou HDR10 a úhlopříčkou 40 palců a více. Podporovat budou také sychronizaci obrazu G-Sync a NVIDIA Shield. 
 
 
NVIDIA se zaměřuje především na hraní v obývacích pokojích, takže chce proniknout na výsostné území herních konzolí. Nicméně HP Omen X 65 byl prezentován tak, jako bychom jej měli využívat především posazený na stole namísto běžného monitoru a je otázka, zda sledování tak velké plochy z takové blízkosti bude vůbec příjemné. 
 
 
Na HP Omen X 65 mohlo návštěvníky CES 2018 také zaujmout, že bylo napájeno 750W zdrojem, a to klasickým ATX pro PC. Nicméně jak se ukázalo, to neznamená, že by toto zobrazovadlo potřebovalo tak mohutné napájení nebo že by HP nemělo napájení vyřešeno. Vysvětlení je prosté, někdo zapomněl přibalit napájecí adaptér, který však poskytuje 12 voltů, takže mohla být zařízena tato malá improvizace. 
 
Displeje jako HP Omen X 65 však nebudou zaměřeny do herního mainstreamu, však kombinace 65 palců, 4K, HDR a G-Sync jasně vypovídá o tom, že cena nebude nízká. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Facebook brzy vypustí satelity pro golbální internet Facebook brzy vypustí satelity pro golbální internet
Především chudé země mají velký problém s pokrytím internetem i jeho cenou. Facebook se to už dlouho snaží vyřešit a nyní to vypadá, že použije satelity systému Athena na nízké orbitě. Ty by se mohly objevit už velmi brzy.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Doporučené PC sestavy: červenec 2018 Doporučené PC sestavy: červenec 2018
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek52 komentářů
Microsoft Identity Bounty Program, za nalezení chyby až $100 000 Microsoft Identity Bounty Program, za nalezení chyby až $100 000
Microsoft spustil Identity Bounty Program, kdy za nalezení závažné chyby v systémech přihlašování u vybraných služeb Microsoftu můžete dostat nemalou peněžní odměnu. Ta může činit až 100 tisíc dolarů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Hackeři z MoneyTaker ukradli v ruské bance 20 mil. Kč Hackeři z MoneyTaker ukradli v ruské bance 20 mil. Kč
Nesprávně nastavený a neaktualizovaný router stál za úspěšným útokem hackerské skupiny MoneyTaker na ruskou banku PIR Bank. Hackeři byli schopni převést a vybrat peníze v hodnotě téměř 20 milionů korun.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Samsung uvádí obří 43" zakřivený monitor C43J89 Samsung uvádí obří 43" zakřivený monitor C43J89
Samsung představil nový obrovský 43" monitor C43J89, který pochopitelně disponuje zakřivenou obrazovkou s poměrem stran 32:10. Díky VA panelu potěší vysokým kontrastem 3000:1 a nabídne i 120Hz frekvenci.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář