www.svethardware.cz
>
>
>
>

HP Omen X 65: BFGD hraní před "televizorem" se 750W zdrojem

HP Omen X 65: BFGD hraní před "televizorem" se 750W zdrojem
, , aktualita
NVIDIA si bohužel nepřipravila pro představení na letošním CES novou generaci herních GPU, ale alespoň tu máme jiné novinky jako herní displeje BFGD (Big Format Gaming Display). Jeden takový ukázala společnost HP. 
reklama
HP Omen X 65 patří do první generace Big Format Gaming Display (BFGD) a jde skutečně o zajímavé zařízení, v jehož případě je zřejmé, že nebude určeno pro všechny. Jak NVIDIA už uvedla, půjde o displeje s rozlišením 4K, podporou HDR10 a úhlopříčkou 40 palců a více. Podporovat budou také sychronizaci obrazu G-Sync a NVIDIA Shield. 
 
 
NVIDIA se zaměřuje především na hraní v obývacích pokojích, takže chce proniknout na výsostné území herních konzolí. Nicméně HP Omen X 65 byl prezentován tak, jako bychom jej měli využívat především posazený na stole namísto běžného monitoru a je otázka, zda sledování tak velké plochy z takové blízkosti bude vůbec příjemné. 
 
 
Na HP Omen X 65 mohlo návštěvníky CES 2018 také zaujmout, že bylo napájeno 750W zdrojem, a to klasickým ATX pro PC. Nicméně jak se ukázalo, to neznamená, že by toto zobrazovadlo potřebovalo tak mohutné napájení nebo že by HP nemělo napájení vyřešeno. Vysvětlení je prosté, někdo zapomněl přibalit napájecí adaptér, který však poskytuje 12 voltů, takže mohla být zařízena tato malá improvizace. 
 
Displeje jako HP Omen X 65 však nebudou zaměřeny do herního mainstreamu, však kombinace 65 palců, 4K, HDR a G-Sync jasně vypovídá o tom, že cena nebude nízká. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Gigabyte pracuje na deskách pro 28jádrový Intel a připomíná takt 5 GHz Gigabyte pracuje na deskách pro 28jádrový Intel a připomíná takt 5 GHz
Pozoruhodnou tiskovou zprávu si připravila společnost Gigabyte. Ta mluví o spojenectví s Intelem za účelem taktování procesorů XCC. Jde o modely s nejvyšším počtem jader, jaké Intel nabízí a Gigabyte přitom mluví o taktech i přes 5 GHz. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Cooler Master uvádí C700P Carbon: speciál s uhlíkovým vláknem Cooler Master uvádí C700P Carbon: speciál s uhlíkovým vláknem
Cooler Master si ve spolupráci s Mark's Fabrications připravil speciální verzi skříně C700P, která využívá uhlíková vlákna na nejviditelnějších místech. Jde ovšem o opravdovou tkaninu z uhlíkových vláken, ne o napodobeninu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Qualcomm má první čipset pro Wi-Fi 802.11ay v 60GHz pásmu Qualcomm má první čipset pro Wi-Fi 802.11ay v 60GHz pásmu
Vyznat se mezi jednotlivými verzemi rozhraní 802.11 už není jednoduché. Po příchodu verze ac se s nimi roztrhl pytel a nyní tu máme už první čipsety pro 802.11ay. Ty přináší společnost Qualcomm. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Oprava, NVIDIA nechystá GeForce RTX 2070 Ti Oprava, NVIDIA nechystá GeForce RTX 2070 Ti
Gigabyte ve své pozvánce prozradil, že se na trh dostane také grafická karta NVIDIA GeForce RTX 2070 Ti. My jsme tak řešili, na jakém čipu bude tato karta založena a co vůbec může nabídnout. Nicméně jsme to řešili marně.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Singleplayer v Battlefieldu V, jaký bude? Singleplayer v Battlefieldu V, jaký bude?
Série Battlefield je dobře známá svým zaměřením na multiplayer, a tak v ní mohou působit kampaně pro jednoho hráče možná až nepatřičně. Ovšem Battlefield V je nabídne, a to snad ve snaze dokázat, že singleplayer neumírá. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek