www.svethardware.cz
>
>
>
>

HyperX Alloy Elite RGB: vedoucí model nové generace klávesnic Kingstonu

HyperX Alloy Elite RGB: vedoucí model nové generace klávesnic Kingstonu
, , aktualita
Kingston si pod značkou HyperX připravil novou mechanickou klávesnici Alloy Elite RGB, která byla představena už na veletrhu CES v letošním roce. Jde o model přímo navazující na starší HyperX Alloy Elite. 
reklama
Je tak zřejmé, že nová HyperX Alloy Elite RGB oproti starší HyperX Alloy Elite nabídne především barevné podsvícení jednotlivých kláves a jde také o herní mechanickou klávesnici přicházející společně se softwarem NGenuity.
 
 
Chlubí se pevným tělem z kovové slitiny a klasickými tlačítky Cherry MX, v jejichž případě si můžeme vybrat mezi lineárními Red a "klikacími" Blue a Brown. Každé z nich má svou RGB diodu, což je tak v představené verzi novinka a dále výrobce mluví o nově integrovaném paměťovém čipu pro uložení schemat podsvícení a změnách mezi ovládacími tlačítky pro multimédia a další speciální funkce. Krom toho je tu inovovaný Lightbar, čili podsvícený pruh nad klávesami F. 
 
 
Aplikace NGenuity slouží pro nastavení profilů klávesnice, jichž může být neomezené množství, neboť se budou ukládat na disk, ne do paměti klávesnice. Jde o obvyklé možnosti pro nastavení maker či podsvícení kláves. Nezapomnělo se zde ani na N-key rollover a herní režim, který jako obvykle ukrývá prostou deaktivaci kláves Windows, ale také může vyřadit kombinace kláves jako Alt+F4 nebo Ctrl+Tab. 
 
 
Technické specifikace HyperX Alloy Elite RGB:
 
 • CHERRY MX RGB Blue (modré): klikání, spouštěcí síla 50cN
 • CHERRY MX RGB Brown (hnědé): hmatové, spouštěcí síla 45cN
 • CHERRY MX RGB Red (rudé): lineární, spouštěcí síla 45cN
 • Podsvícení: RGB
  - Klávesy: 16 777 216 barev
  - Světelná lišta: 2 500 000 barev
  - Multimediální tlačítka: 6 000 000 barev
 • Světelné efekty: RGB nastavitelné pro jednotlivé klávesy a 4 úrovně jasu
 • Vestavěná paměť: pro 3 profily
 • Připojení: USB 2.0 (2 USB konektory)
 • Průchozí USB 2.0: Ano
 • Dotazovací frekvence: 1000 Hz
 • Anti-ghosting: 100%, režim N-key Rollover
 • Ovládání multimédií: Ano
 • Herní režim: Ano
 • Kabel: Odnímatelný, opletený s délkou 1,8 m
 • Kompatibilní OS: Windows 10, 8.1, 8, 7
 • Rozměry: 444 × 37,4 × 226,8 mm (s opěrkou pro zápěstí)
 • Hmotnost (klávesnice s opěrkou pro zápěstí a kabelem): 1467 g
 
Zdroj: Kingston


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Revoluce: Google spouští streamování her Stadia, zakládá i herní studio Revoluce: Google spouští streamování her Stadia, zakládá i herní studio
Google dnes zahájil revoluci ve světě počítačových her. Už nebude potřeba kupovat drahé procesory, spoustu RAM a výkonná GPU. Google Stadia je streamovací platformou, kdy si hry zahrajete na PC, notebooku, telefonu nebo televizi.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Firefox 66 konečně nepřehrává automaticky zvuky, umí i Windows Hello Firefox 66 konečně nepřehrává automaticky zvuky, umí i Windows Hello
Nová verze internetového prohlížeče Mozilla Firefox 66 přináší několik velmi užitečných vylepšení. Předně je to fakt, že už konečně nepřehrává automaticky zvuky. Přináší také podporu Windows Helo.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Nvidia Jetson Nano, výkonný výpočetní modul pro AI Nvidia Jetson Nano, výkonný výpočetní modul pro AI
Malé počítače pro vývojáře a ovládání nejrůznějších robotů jsou hodně populární a prim v tomto hrají počítače Raspberry. Nvidia nechce zůstávat pozadu a mimo průmyslových Jetsonů přichází i s levnější variantou Jetson Nano.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Noctua uvádí výkonný chladič NH-U12A s moderními ventilátory ze Sterroxu Noctua uvádí výkonný chladič NH-U12A s moderními ventilátory ze Sterroxu
Ventilátory NF-A12x25 z materiálu Sterrox se uplatní na novém chladiči NH-U12A společnosti Noctua. Ten nabídne rovnou dva, takže slibuje i vysoký výkon, ovšem pochopitelně to nebude levné. Co tu tedy máme?
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Star Wars: Dark Forces čeká remake od vývojáře z Obsidianu Star Wars: Dark Forces čeká remake od vývojáře z Obsidianu
Star Wars: Dark Forces je letitý titul od LucasArts, který nás v roce 1995 bavil svým 3D prostředím ve stylu Doomu a byl veřejností přijat velice vřele jako kvalitní hra. Ta nyní bude přepracována a stojí za tím zkušený vývojář ze studia Obsidian. 
Včera, aktualita, Jan Vítek