www.svethardware.cz
>
>
>
>

HyperX Pulsefire FPS Pro RGB: herní myš pro střílečky

HyperX Pulsefire FPS Pro RGB: herní myš pro střílečky
, , aktualita
HyperX Pulsefire FPS Pro RGB je nová myš určená hráčům akčních 3D her, kterou si připravil pod svou herní značkou Kingston. Zákazníci se dočkají tlačítek Omron, senzoru Pixart, programovatelných tlačítek i palubní paměti. 
K oblíbeným
reklama
Počítačová myš HyperX Pulsefire FPS Pro RGB samozřejmě nemůže postrádat ani, to co se jí usídlilo už v názvu, a sice RGB podsvícení. To je zde ale spíše decentní a týká se pouze kolečka a loga HyperX na hřbetu. Poslouží nám především k tomu, abychom mohli poznat, jaký byl zvolen profil, takže taková věc rozhodně má svůj praktický význam. 
 
 
Už z prvního pohledu na zpracování myši je zřejmé, že ta má souměrný tvar, ale přesto není určena pro levou i pravou ruku. Na levé straně jsou totiž tlačítka, která bychom prsty levé ruky mačkali jen těžko. Výrobce mluví o šesti tlačítkách, takže z toho je jasné, že jde o dvě hlavní, dvě postranní, kolečko a tlačítko nad ním. Všechna můžeme programovat dle libosti. 
 
 
Do dané rodiny tak patří už tři myši, a sice nová Pulsefire FPS Pro RGB, pak Pulsefire FPS a Pulsefire Surge. Novinka představuje vrchol své řady a vybavena je senzorem Pixart 3389 s volitelným rozlišením mezi 800, 1600 a 3200 dpi, přičemž specifikace trošku podivně udávají, že nativní dpi dosahuje až 16000, ale takové nepatří mezi přednastavené volby. 
 
 
Nastavení tlačítek a jiné volby se dají uložit do paměti myši, takže pro využití tohoto nastavení není třeba instalovat software. Jde o známý NGenuity, který umožní nastavení všeho obvyklého včetně senzoru a jeho rozlišení nebo vytvoření maker. Podsvícení myši lze zvolit z celé RGB palety se 4 úrovněmi jasu. 
 
Nakonec můžeme zmínit rozhraní USB 2.0 s dotazovací frekvencí 1000 Hz (1,8metrový kabel), rozměry 127,6 x 41,9 x 71,1 mm a hmotnost 130 gramů. Cena byla stanovena na 60 dolarů. 
 
Zdroj: HyperX


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Alphabet vlastnící Google dosáhl hodnoty 1 bilionu USD Alphabet vlastnící Google dosáhl hodnoty 1 bilionu USD
Společnost Alphabet, pod níž spadá i Google, je čtvrtou americkou společností, která dosáhla na hodnotu jednoho bilionu USD. Doplňuje tak předchozí trojici v podobě Applu, Amazonu a společnosti Microsoft.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
PigeonBot: dron, který je inspirován holubem PigeonBot: dron, který je inspirován holubem
Výzkumný tým ze Stanfordovy univerzity se zabývá vývojem dronu, který by měl nabídnout lepší manévrovací schopnosti při letu. Při navrhování bezpilotního letounu jim inspirací byla holubí křídla. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Corsair K95 RGB Platinum XT: mechanika pro hráče i streamery Corsair K95 RGB Platinum XT: mechanika pro hráče i streamery
Corsair si připravil novou verzi své již známé klávesnice K95, a sice model s celkovým označením K95 RGB Platinum XT Mechanical Keyboard. Ten slibuje velice dobrou výbavu, která má vyhovovat i streamerům.
17.1.2020, aktualita, Jan Vítek
Grafenové baterie Real Graphene pomalu míří na trh Grafenové baterie Real Graphene pomalu míří na trh
Máme zde další průlom ve světě akumulátorů. Společnost Real Graphene totiž slibuje už velmi brzký příchod grafenových baterií, které se mají rychle nabíjet, být bezpečnější a vydržet mnohem více nabíjecích cyklů.
17.1.2020, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Mojo Vision připravuje kontaktní čočky s rozšířenou realitou Mojo Vision připravuje kontaktní čočky s rozšířenou realitou
Už i lehké brýle schopné poskytovat rozšířenou realitu je výkřik techniky, který zatím není připraven pro široký trh a Mojo Vision chce přitom nabídnout něco podobného prostřednictvím kontaktních čoček. 
17.1.2020, aktualita, Jan Vítek