www.svethardware.cz
>
>
>
>

HyperX Pulsefire FPS Pro RGB: herní myš pro střílečky

HyperX Pulsefire FPS Pro RGB: herní myš pro střílečky
, , aktualita
HyperX Pulsefire FPS Pro RGB je nová myš určená hráčům akčních 3D her, kterou si připravil pod svou herní značkou Kingston. Zákazníci se dočkají tlačítek Omron, senzoru Pixart, programovatelných tlačítek i palubní paměti. 
K oblíbeným
reklama
Počítačová myš HyperX Pulsefire FPS Pro RGB samozřejmě nemůže postrádat ani, to co se jí usídlilo už v názvu, a sice RGB podsvícení. To je zde ale spíše decentní a týká se pouze kolečka a loga HyperX na hřbetu. Poslouží nám především k tomu, abychom mohli poznat, jaký byl zvolen profil, takže taková věc rozhodně má svůj praktický význam. 
 
 
Už z prvního pohledu na zpracování myši je zřejmé, že ta má souměrný tvar, ale přesto není určena pro levou i pravou ruku. Na levé straně jsou totiž tlačítka, která bychom prsty levé ruky mačkali jen těžko. Výrobce mluví o šesti tlačítkách, takže z toho je jasné, že jde o dvě hlavní, dvě postranní, kolečko a tlačítko nad ním. Všechna můžeme programovat dle libosti. 
 
 
Do dané rodiny tak patří už tři myši, a sice nová Pulsefire FPS Pro RGB, pak Pulsefire FPS a Pulsefire Surge. Novinka představuje vrchol své řady a vybavena je senzorem Pixart 3389 s volitelným rozlišením mezi 800, 1600 a 3200 dpi, přičemž specifikace trošku podivně udávají, že nativní dpi dosahuje až 16000, ale takové nepatří mezi přednastavené volby. 
 
 
Nastavení tlačítek a jiné volby se dají uložit do paměti myši, takže pro využití tohoto nastavení není třeba instalovat software. Jde o známý NGenuity, který umožní nastavení všeho obvyklého včetně senzoru a jeho rozlišení nebo vytvoření maker. Podsvícení myši lze zvolit z celé RGB palety se 4 úrovněmi jasu. 
 
Nakonec můžeme zmínit rozhraní USB 2.0 s dotazovací frekvencí 1000 Hz (1,8metrový kabel), rozměry 127,6 x 41,9 x 71,1 mm a hmotnost 130 gramů. Cena byla stanovena na 60 dolarů. 
 
Zdroj: HyperX


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Britská MET hackerovi zabavila Bitcoiny za 920.000 GBP, vrátí je obětem Britská MET hackerovi zabavila Bitcoiny za 920.000 GBP, vrátí je obětem
Mladý hacker Grant West souhlasil s tím, aby se jemu zabavené Bitcoiny prodaly a s jejich pomocí vyplatily prostředky zpět obětem, které hackersky napadl. Jinak by totiž ve vězení strávil ještě několik let navíc.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080 Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080
Ze všemožných výrobců grafických čipů pro PC nám zůstaly už jen dvě společnosti, které udávají krok a ty zde není třeba jmenovat. Nicméně jedna čínská firma se bude snažit o to, aby se mezi ne protlačila. 
Včera, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň
Společnost Lian Li specializující se na hliníkové skříně nám přináší v obvyklém černém a stříbrném provedení nové skříně, a to TU150. Jde o základ pro skutečně přenosné počítače, což poznáme dle vestavěného madla. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů
Superpočítač Ocelote na Univerzitě v Arizoně posloužil pro vytvoření tzv. Universe Machine. Ta vytvořila miliony virtuálních vesmírů a sledovala jejich vývoj, aby se výsledky daly porovnat s tím, co můžeme vidět na vlastní oči. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Partneři Microsoftu naslouchali záznamům pořízeným Xboxy, je to ovšem problém? Partneři Microsoftu naslouchali záznamům pořízeným Xboxy, je to ovšem problém?
Už od roku 2014 dodavatelé společnosti Microsoft, kteří měli co do činění s Xboxem, nahrávali audio záznamy pořízené v domácnostech herními konzolemi. To probíhalo ve snaze vylepšit funkce hlasových příkazů, ovšem ne vždy.
Včera, aktualita, Jan Vítek