www.svethardware.cz
>
>
>
>

HyperX Pulsefire FPS Pro RGB: herní myš pro střílečky

HyperX Pulsefire FPS Pro RGB: herní myš pro střílečky
, , aktualita
HyperX Pulsefire FPS Pro RGB je nová myš určená hráčům akčních 3D her, kterou si připravil pod svou herní značkou Kingston. Zákazníci se dočkají tlačítek Omron, senzoru Pixart, programovatelných tlačítek i palubní paměti. 
K oblíbeným
reklama
Počítačová myš HyperX Pulsefire FPS Pro RGB samozřejmě nemůže postrádat ani, to co se jí usídlilo už v názvu, a sice RGB podsvícení. To je zde ale spíše decentní a týká se pouze kolečka a loga HyperX na hřbetu. Poslouží nám především k tomu, abychom mohli poznat, jaký byl zvolen profil, takže taková věc rozhodně má svůj praktický význam. 
 
 
Už z prvního pohledu na zpracování myši je zřejmé, že ta má souměrný tvar, ale přesto není určena pro levou i pravou ruku. Na levé straně jsou totiž tlačítka, která bychom prsty levé ruky mačkali jen těžko. Výrobce mluví o šesti tlačítkách, takže z toho je jasné, že jde o dvě hlavní, dvě postranní, kolečko a tlačítko nad ním. Všechna můžeme programovat dle libosti. 
 
 
Do dané rodiny tak patří už tři myši, a sice nová Pulsefire FPS Pro RGB, pak Pulsefire FPS a Pulsefire Surge. Novinka představuje vrchol své řady a vybavena je senzorem Pixart 3389 s volitelným rozlišením mezi 800, 1600 a 3200 dpi, přičemž specifikace trošku podivně udávají, že nativní dpi dosahuje až 16000, ale takové nepatří mezi přednastavené volby. 
 
 
Nastavení tlačítek a jiné volby se dají uložit do paměti myši, takže pro využití tohoto nastavení není třeba instalovat software. Jde o známý NGenuity, který umožní nastavení všeho obvyklého včetně senzoru a jeho rozlišení nebo vytvoření maker. Podsvícení myši lze zvolit z celé RGB palety se 4 úrovněmi jasu. 
 
Nakonec můžeme zmínit rozhraní USB 2.0 s dotazovací frekvencí 1000 Hz (1,8metrový kabel), rozměry 127,6 x 41,9 x 71,1 mm a hmotnost 130 gramů. Cena byla stanovena na 60 dolarů. 
 
Zdroj: HyperX


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
Včera, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková