www.svethardware.cz
>
>
>
>

HyperX Pulsefire FPS Pro RGB: herní myš pro střílečky

HyperX Pulsefire FPS Pro RGB: herní myš pro střílečky
, , aktualita
HyperX Pulsefire FPS Pro RGB je nová myš určená hráčům akčních 3D her, kterou si připravil pod svou herní značkou Kingston. Zákazníci se dočkají tlačítek Omron, senzoru Pixart, programovatelných tlačítek i palubní paměti. 
K oblíbeným
reklama
Počítačová myš HyperX Pulsefire FPS Pro RGB samozřejmě nemůže postrádat ani, to co se jí usídlilo už v názvu, a sice RGB podsvícení. To je zde ale spíše decentní a týká se pouze kolečka a loga HyperX na hřbetu. Poslouží nám především k tomu, abychom mohli poznat, jaký byl zvolen profil, takže taková věc rozhodně má svůj praktický význam. 
 
 
Už z prvního pohledu na zpracování myši je zřejmé, že ta má souměrný tvar, ale přesto není určena pro levou i pravou ruku. Na levé straně jsou totiž tlačítka, která bychom prsty levé ruky mačkali jen těžko. Výrobce mluví o šesti tlačítkách, takže z toho je jasné, že jde o dvě hlavní, dvě postranní, kolečko a tlačítko nad ním. Všechna můžeme programovat dle libosti. 
 
 
Do dané rodiny tak patří už tři myši, a sice nová Pulsefire FPS Pro RGB, pak Pulsefire FPS a Pulsefire Surge. Novinka představuje vrchol své řady a vybavena je senzorem Pixart 3389 s volitelným rozlišením mezi 800, 1600 a 3200 dpi, přičemž specifikace trošku podivně udávají, že nativní dpi dosahuje až 16000, ale takové nepatří mezi přednastavené volby. 
 
 
Nastavení tlačítek a jiné volby se dají uložit do paměti myši, takže pro využití tohoto nastavení není třeba instalovat software. Jde o známý NGenuity, který umožní nastavení všeho obvyklého včetně senzoru a jeho rozlišení nebo vytvoření maker. Podsvícení myši lze zvolit z celé RGB palety se 4 úrovněmi jasu. 
 
Nakonec můžeme zmínit rozhraní USB 2.0 s dotazovací frekvencí 1000 Hz (1,8metrový kabel), rozměry 127,6 x 41,9 x 71,1 mm a hmotnost 130 gramů. Cena byla stanovena na 60 dolarů. 
 
Zdroj: HyperX


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Cryptojacking našli už i v audio souborech WAV Cryptojacking našli už i v audio souborech WAV
Skripty pro tajnou těžbu kryptoměn se dnes do počítačů mohou dostat mnoha různými způsoby. Nečekaným způsobem je dokonce skrytí skriptů do zvukových souborů WAV. Takto se zde dají ale ukrýt i jiné typy malwaru.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
G.Skill uvádí paměti DDR4-4000 s CL15 G.Skill uvádí paměti DDR4-4000 s CL15
Společnost G.Skill opět posouvá schopnosti operačních pamětí RAM o kousek dále. Představuje paměti Trident Z a Trident Z Royal, které při frekvenci DDR4-4000 dosahují rekordního časování CL15.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Autonomní loď MAS sama překoná Atlantik, oslaví 400 let lodi Mayflower Autonomní loď MAS sama překoná Atlantik, oslaví 400 let lodi Mayflower
Po 400 letech od slavného vyplutí lodě Mayflower s osadníky z anglického Plymouthu do toho amerického vypluje loď Mayflower Autonomous Ship (MAS) na stejnou trasu. Bude ale plně autonomní a prozkoumá problematiku plastů v oceánech.
19.10.2019, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Microsoft vyzývá uživatele Windows 7 Pro k přechodu na W10 Microsoft vyzývá uživatele Windows 7 Pro k přechodu na W10
Konec podpory Windows 7 se blíží a Microsoft tak začne vyzývat uživatele Windows 7 Pro k přechodu na novější operační systém Windows 10 Pro. Už brzy se tak začne v systému zobrazovat okno s výzvou.
18.10.2019, aktualita, Milan Šurkala48 komentářů
Zuckerberg nechce cenzurovat politické reklamy, i kdyby byly zavádějící Zuckerberg nechce cenzurovat politické reklamy, i kdyby byly zavádějící
Mark Zuckerberg se v jedné z jeho přednášek vyjádřil, že nepovažuje za správné kontrolovat závadnost politických reklam a na Facebooku tak bude všechno možné. Tedy i reklamy se zavádějícím obsahem.
18.10.2019, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů