www.svethardware.cz
>
>
>
>

HyperX uvádí interní Fury RGB SSD a externí Savage Exo

HyperX uvádí interní Fury RGB SSD a externí Savage Exo
, , aktualita
Nabídka SSD disků byla rozšířena o dvě novinky společnosti Kingston. V prvním případě jde o interní SSD Fury RGB s LED osvětlením, v druhém případě pak o externí USB 3.1 disk Savage Exo. Těšit se můžete na kapacity až 960 GB.
K oblíbeným
reklama
Společnost HyperX rozšířila nabídku SSD disků o dva nové kousky. Oba umožňují výrazně zrychlit počítač ve srovnání s klasickými pevnými disky, např. načítání aplikací a her. V obou případech výrobce použil paměťové čipy 3D TLC NAND. První novinkou jsou interní SSD disky Fury RGB. Ty nabídnou rychlost čtení až 550 MB/s a 480 MB/s u zápisu (využit je řadič Marvell 88SS1074). HyperX použil také RGB LED, takže disk může svítit a být synchronizován i s dalšími RGB zařízeními, které jsou dnes velmi v módě.
 
HyperX Fury RGB SSD
 
Fury RGB SSD bude k sehnání s kapacitami 240 GB, 480 GB a dokonce i 960 GB, životnost je v pořadí uvedených kapacit 120 TBW, 240 TBW a 480 TBW. V balení najdete i upgrade kit, tedy krabičku s USB 3.1 Type A - miniUSB kabelem, 3,5" redukci, šroubky, RGB i SATA kabel. Nebude dokonce chybět ani software pro klonování disků. Spotřeba disku v idle režimu činí jen 0,2 W, při čtení je to pak 1,2 W a při zápisu 2,5 W. Rozměry jsou 100,14×69,86×9,5 mm a váží 165 gramů.
 
HyperX Savage Exo SSD
 
V případě externího disku Savage Exo SSD očekávejte trochu nižší rychlosti 500 MB/s u čtení a 400 MB/s u zápisu. K počítači se připojuje pomocí rozhraní USB-C 3.1 Gen 2. Váží pouhých 56 gramů a půjde sehnat s kapacitou 480 GB nebo 960 GB. Rozměry tohoto externího disku činí 123,82×48,61×10,24 mm. Kompatibilní je např. i s herními konzolemi XBOX One a PS4, kde výrobce slibuje o 20 % rychlejší načítání dat. Na oba dva disky bude poskytována 3letá záruka.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Britská MET hackerovi zabavila Bitcoiny za 920.000 GBP, vrátí je obětem Britská MET hackerovi zabavila Bitcoiny za 920.000 GBP, vrátí je obětem
Mladý hacker Grant West souhlasil s tím, aby se jemu zabavené Bitcoiny prodaly a s jejich pomocí vyplatily prostředky zpět obětem, které hackersky napadl. Jinak by totiž ve vězení strávil ještě několik let navíc.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080 Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080
Ze všemožných výrobců grafických čipů pro PC nám zůstaly už jen dvě společnosti, které udávají krok a ty zde není třeba jmenovat. Nicméně jedna čínská firma se bude snažit o to, aby se mezi ne protlačila. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň
Společnost Lian Li specializující se na hliníkové skříně nám přináší v obvyklém černém a stříbrném provedení nové skříně, a to TU150. Jde o základ pro skutečně přenosné počítače, což poznáme dle vestavěného madla. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů
Superpočítač Ocelote na Univerzitě v Arizoně posloužil pro vytvoření tzv. Universe Machine. Ta vytvořila miliony virtuálních vesmírů a sledovala jejich vývoj, aby se výsledky daly porovnat s tím, co můžeme vidět na vlastní oči. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Partneři Microsoftu naslouchali záznamům pořízeným Xboxy, je to ovšem problém? Partneři Microsoftu naslouchali záznamům pořízeným Xboxy, je to ovšem problém?
Už od roku 2014 dodavatelé společnosti Microsoft, kteří měli co do činění s Xboxem, nahrávali audio záznamy pořízené v domácnostech herními konzolemi. To probíhalo ve snaze vylepšit funkce hlasových příkazů, ovšem ne vždy.
Včera, aktualita, Jan Vítek