www.svethardware.cz
>
>
>
>

HyperX uvádí interní Fury RGB SSD a externí Savage Exo

HyperX uvádí interní Fury RGB SSD a externí Savage Exo
, , aktualita
Nabídka SSD disků byla rozšířena o dvě novinky společnosti Kingston. V prvním případě jde o interní SSD Fury RGB s LED osvětlením, v druhém případě pak o externí USB 3.1 disk Savage Exo. Těšit se můžete na kapacity až 960 GB.
reklama
Společnost HyperX rozšířila nabídku SSD disků o dva nové kousky. Oba umožňují výrazně zrychlit počítač ve srovnání s klasickými pevnými disky, např. načítání aplikací a her. V obou případech výrobce použil paměťové čipy 3D TLC NAND. První novinkou jsou interní SSD disky Fury RGB. Ty nabídnou rychlost čtení až 550 MB/s a 480 MB/s u zápisu (využit je řadič Marvell 88SS1074). HyperX použil také RGB LED, takže disk může svítit a být synchronizován i s dalšími RGB zařízeními, které jsou dnes velmi v módě.
 
HyperX Fury RGB SSD
 
Fury RGB SSD bude k sehnání s kapacitami 240 GB, 480 GB a dokonce i 960 GB, životnost je v pořadí uvedených kapacit 120 TBW, 240 TBW a 480 TBW. V balení najdete i upgrade kit, tedy krabičku s USB 3.1 Type A - miniUSB kabelem, 3,5" redukci, šroubky, RGB i SATA kabel. Nebude dokonce chybět ani software pro klonování disků. Spotřeba disku v idle režimu činí jen 0,2 W, při čtení je to pak 1,2 W a při zápisu 2,5 W. Rozměry jsou 100,14×69,86×9,5 mm a váží 165 gramů.
 
HyperX Savage Exo SSD
 
V případě externího disku Savage Exo SSD očekávejte trochu nižší rychlosti 500 MB/s u čtení a 400 MB/s u zápisu. K počítači se připojuje pomocí rozhraní USB-C 3.1 Gen 2. Váží pouhých 56 gramů a půjde sehnat s kapacitou 480 GB nebo 960 GB. Rozměry tohoto externího disku činí 123,82×48,61×10,24 mm. Kompatibilní je např. i s herními konzolemi XBOX One a PS4, kde výrobce slibuje o 20 % rychlejší načítání dat. Na oba dva disky bude poskytována 3letá záruka.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple ztrácí titul největšího inovátora, padá na 17. místo Apple ztrácí titul největšího inovátora, padá na 17. místo
Společnost Apple má za sebou zvláštní období. Finančně je na tom dobře, ale prodeje iPhonů dost spadly a v tradičně vyhlašovaném seznamu nejvíce inovativních společností se nyní propadla z 1. na 17. místo.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA oficiálně představila GeForce GTX 1660 Ti, jak si vede? NVIDIA oficiálně představila GeForce GTX 1660 Ti, jak si vede?
Dle očekávání se dnes, a to úderem 15. hodiny našeho času dostaly na svět informace o kartě GeForce GTX 1660 Ti. Téměř vše už bylo řečeno, ale zbývalo vyřešit podstatné věci kolem výkonu a také podpory technologií. Takže jak to je? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
NVIDIA GeForce GTX 1180: chyba, nebo reálná karta? NVIDIA GeForce GTX 1180: chyba, nebo reálná karta?
V dokumentaci firmy HP byla spatřena karta GTX 1180, která vyvolala nové spekulace a otázky o tom, jestli se nám NVIDIA chystá opravdu zamotat hlavu. Karta se měla dostat do počítačů HP Obelisk GTX 1180.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
SK Hynix zveřejnil detaily o pamětech DDR5, investovat bude přes 100 miliard USD SK Hynix zveřejnil detaily o pamětech DDR5, investovat bude přes 100 miliard USD
Na obzoru už je nová generace pamětí nejen pro naše počítače. Jde o DDR5, od nichž očekáváme logicky především vyšší pracovní frekvence, a tedy i propusnost při sníženém napětí a spotřebě. Co k tomu může říci SK Hynix?
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Prodeje NAND Flash se propadly, není poptávka Prodeje NAND Flash se propadly, není poptávka
Stejně jako v případě pamětí DRAM si mohou výrobci stěžovat na nízkou poptávku zákazníků po pamětech NAND Flash. Jejich prodeje se na konci minulého roku propadly a z toho bychom měli těžit právě my, zákazníci. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek