www.svethardware.cz
>
>
>
>

HyperX uvádí interní Fury RGB SSD a externí Savage Exo

HyperX uvádí interní Fury RGB SSD a externí Savage Exo
, , aktualita
Nabídka SSD disků byla rozšířena o dvě novinky společnosti Kingston. V prvním případě jde o interní SSD Fury RGB s LED osvětlením, v druhém případě pak o externí USB 3.1 disk Savage Exo. Těšit se můžete na kapacity až 960 GB.
K oblíbeným
reklama
Společnost HyperX rozšířila nabídku SSD disků o dva nové kousky. Oba umožňují výrazně zrychlit počítač ve srovnání s klasickými pevnými disky, např. načítání aplikací a her. V obou případech výrobce použil paměťové čipy 3D TLC NAND. První novinkou jsou interní SSD disky Fury RGB. Ty nabídnou rychlost čtení až 550 MB/s a 480 MB/s u zápisu (využit je řadič Marvell 88SS1074). HyperX použil také RGB LED, takže disk může svítit a být synchronizován i s dalšími RGB zařízeními, které jsou dnes velmi v módě.
 
HyperX Fury RGB SSD
 
Fury RGB SSD bude k sehnání s kapacitami 240 GB, 480 GB a dokonce i 960 GB, životnost je v pořadí uvedených kapacit 120 TBW, 240 TBW a 480 TBW. V balení najdete i upgrade kit, tedy krabičku s USB 3.1 Type A - miniUSB kabelem, 3,5" redukci, šroubky, RGB i SATA kabel. Nebude dokonce chybět ani software pro klonování disků. Spotřeba disku v idle režimu činí jen 0,2 W, při čtení je to pak 1,2 W a při zápisu 2,5 W. Rozměry jsou 100,14×69,86×9,5 mm a váží 165 gramů.
 
HyperX Savage Exo SSD
 
V případě externího disku Savage Exo SSD očekávejte trochu nižší rychlosti 500 MB/s u čtení a 400 MB/s u zápisu. K počítači se připojuje pomocí rozhraní USB-C 3.1 Gen 2. Váží pouhých 56 gramů a půjde sehnat s kapacitou 480 GB nebo 960 GB. Rozměry tohoto externího disku činí 123,82×48,61×10,24 mm. Kompatibilní je např. i s herními konzolemi XBOX One a PS4, kde výrobce slibuje o 20 % rychlejší načítání dat. Na oba dva disky bude poskytována 3letá záruka.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Elon Musk tvrdí, že kdo používá lidar, míří do záhuby Elon Musk tvrdí, že kdo používá lidar, míří do záhuby
Na Autonomy Day, kde automobilka Tesla hovořila o svých autonomních technologiích, se Elon Musk vyjádřil nelichotivě i na adresu lidaru. Podle něj je tento senzor pro autonomní auta cestou k záhubě.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Zaklínač 3 může díky novým nástrojům nabídnout ambiciózní modifikace Zaklínač 3 může díky novým nástrojům nabídnout ambiciózní modifikace
Pokud jde o modifikace nadšených fanoušků her, titul Zaklínač 3 na tom nikdy nebyl tak, jako třeba Skyrim ze série The Elder Scrolls. Modifikace to tak byly spíše kosmetické, ale nyní se otevírá úplně nová cesta. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Tesla se zbavila NVIDIE, už má nasazeny vlastní AI čipy Tesla se zbavila NVIDIE, už má nasazeny vlastní AI čipy
Vypadá to, že Tesla se s konečnou platností zbaví hardwaru firmy NVIDIA pro své AI systémy pro řízení vozů. Mluvilo se o tom už minulý rok a nyní tu máme informace o čipu Tesla FSD, který má nabídnout 21násobek výkonu NVIDIA DGX. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Výroční Ryzen 7 2700X potvrzen, přijde i speciální Radeon VII Výroční Ryzen 7 2700X potvrzen, přijde i speciální Radeon VII
Samotná společnost AMD už potvrdila, že se opravdu chystá oslavit své 50leté výročí i pomocí speciální edice procesorů Ryzen 7 2700X. Navíc se dozvídáme, že k nim přibudou také karty Radeon VII, ale ukázalo se konečně, v čem budou zvláštní?
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
NASA chystá misi na Psyche, jeden z nejzajímavějších známých asteroidů NASA chystá misi na Psyche, jeden z nejzajímavějších známých asteroidů
Už dříve jsme se mohli dozvědět o misi Discovery, která se týká asteroidu 16 Psyche, což by mohlo být ve skutečnosti jádro protoplanety. Jde o asteroid typu M, který je tak i potenciálním zdrojem surovin v hodnotě kvadrilionů dolarů.
Včera, aktualita, Jan Vítek