www.svethardware.cz
>
>
>

IMDb Freedive, služba pro legální sledování filmů zdarma

IMDb Freedive, služba pro legální sledování filmů zdarma
, , aktualita
Amazon, který vlastní populární server IMDb, nyní spouští další streamovací službu. Tentokrát je to pod hlavičkou již zmíněného IMDb jako služba Freedive, kde bude možné sledovat filmy legálně a především zdarma.
reklama
Streamovací služby rostou jako houby po dešti a stále více se hovoří i o těch, které nejsou placeny přímo penězi uživatelů, ale pomocí vkládaných reklam. Takto před dvěma měsíci spustil sledování filmů YouTube a nyní se přidává Amazon a jeho server IMDb. Nová služba nese název IMDb Freedive a je dostupná přes webové stránky serveru nebo přes televize Fire TV (tam už by se měla nyní objevovat v menu nabídce).
 
IMDb logo
 
Nabídka filmů a seriálů je pochopitelně omezená a zahrnuje spíše starší tituly. Doplněny jsou však o různé dokumenty k filmům, trailery i interview s tvůrci a podobně. IMDb Freedive totiž podporuje i funkci X-Ray, kterou má Amazon u své streamovací služby Prime, a která může zobrazovat další podpůrné informace k filmům nebo hercům. Na serveru IMDb pak budou mít filmy, které jsou přístupné přes Freedive, rovnou i odkaz pro jeho sledování. Aby něco takového ale bylo možné, je třeba být přihlášen. Jak už bylo řečeno, bude je sice možné pouštět zdarma, ale bude v nich zobrazována reklama.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Deepcool představil svou technologii proti úniku kapaliny z vodních chladičů Deepcool představil svou technologii proti úniku kapaliny z vodních chladičů
Společnosti Deepcool se povedlo patentovat svou technologii, která má zabránit úniku chladicího média z uzavřených okruhů vodních chladičů, a tak už se odhodlala ji i blíže představit. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA: Turing RTX se v prvních osmi týdnech prodávaly mnohem lépe než Pascaly NVIDIA: Turing RTX se v prvních osmi týdnech prodávaly mnohem lépe než Pascaly
Společnost NVIDIA rozhodně nezažila z hlediska financí úžasný půlrok, ale nyní přišla s informacemi o tom, jak se prodávaly karty Turing série RTX v prvních osmi týdnech oproti Pascalům. Bylo to téměř o polovinu lepší. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Wikipedia protestuje proti EU a jejím Článkům 11 a 13, nefunguje ve 4 státech Wikipedia protestuje proti EU a jejím Článkům 11 a 13, nefunguje ve 4 státech
Už jen 5 dní zbývá do toho, kdy se možná evropský internet obrátí naruby. EU si totiž chystá vysoce kontroverzní Články 11 a 13, které mohou do značné míry ovlivnit to, co budeme moci na webu dělat i existenci nejednoho webu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Beresheet přistane příští měsíc poblíž Apolla 15 a 17 Beresheet přistane příští měsíc poblíž Apolla 15 a 17
Izraelský Beresheet dokázal překonat své potíže s počítačem, které zhatily první velký zážeh a nyní je na cestě k Měsíci, na jehož povrch přistane v dubnu. Shodou okolností to přitom bude poblíž míst přistání misí Apollo 15 a 17. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Epic Store se spojí s Humble a exkluzivně nabídne The Outer Worlds a Remedy's Control Epic Store se spojí s Humble a exkluzivně nabídne The Outer Worlds a Remedy's Control
Společnost Epic Games vyhlásila válku Steamu, neboť jinak se to ani už nedá napsat. Dozvídáme se o dalších dvou exkluzivitách, které budou Steamu alespoň na rok upřeny a pak i o propojení s Humble Store. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře