www.svethardware.cz
>
>
>

IMDb Freedive, služba pro legální sledování filmů zdarma

IMDb Freedive, služba pro legální sledování filmů zdarma
, , aktualita
Amazon, který vlastní populární server IMDb, nyní spouští další streamovací službu. Tentokrát je to pod hlavičkou již zmíněného IMDb jako služba Freedive, kde bude možné sledovat filmy legálně a především zdarma.
reklama
Streamovací služby rostou jako houby po dešti a stále více se hovoří i o těch, které nejsou placeny přímo penězi uživatelů, ale pomocí vkládaných reklam. Takto před dvěma měsíci spustil sledování filmů YouTube a nyní se přidává Amazon a jeho server IMDb. Nová služba nese název IMDb Freedive a je dostupná přes webové stránky serveru nebo přes televize Fire TV (tam už by se měla nyní objevovat v menu nabídce).
 
IMDb logo
 
Nabídka filmů a seriálů je pochopitelně omezená a zahrnuje spíše starší tituly. Doplněny jsou však o různé dokumenty k filmům, trailery i interview s tvůrci a podobně. IMDb Freedive totiž podporuje i funkci X-Ray, kterou má Amazon u své streamovací služby Prime, a která může zobrazovat další podpůrné informace k filmům nebo hercům. Na serveru IMDb pak budou mít filmy, které jsou přístupné přes Freedive, rovnou i odkaz pro jeho sledování. Aby něco takového ale bylo možné, je třeba být přihlášen. Jak už bylo řečeno, bude je sice možné pouštět zdarma, ale bude v nich zobrazována reklama.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Objevila se 87GB databáze uniklých hesel. Zjistěte, zda někdo zná to vaše Objevila se 87GB databáze uniklých hesel. Zjistěte, zda někdo zná to vaše
Každou chvíli dochází k nějakému bezpečnostnímu úniku a nyní se na Internetu objevila obrovská 87GB databáze e-mailů a přihlašovacích hesel. Chcete vědět, zda je mezi nimi i vaše heslo k některé službě?
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
G.Skill uvedl moduly Trident Z DDR4-3466 pro AMD G.Skill uvedl moduly Trident Z DDR4-3466 pro AMD
Výrobce pamětí G.Skill představil nové paměťové moduly Trident Z RGB DDR4-3466 ideální pro platformu AMD X399. Nabídne tedy vysokou frekvenci, RGB osvětlení a balení se čtyřmi moduly pro 4kanálové zapojení.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
USA vyšetřuje Huawei za krádež průmyslových tajemství od T-Mobile USA vyšetřuje Huawei za krádež průmyslových tajemství od T-Mobile
Huawei to opravdu nemá jednoduché. V USA jej totiž federální úřady vyšetřují v souvislostí s krádeží průmyslových tajemství z roku 2014. U civilního soudu byl za totéž přitom odsouzen už před dvěma lety.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
ECS SF110-A320 tenký desktop a HTPC s APU Ryzen ECS SF110-A320 tenký desktop a HTPC s APU Ryzen
Na CES 2019 se také objevil zajímavý počítač od firmy ECS, a sice model SF110-A320. Ten se řadí mezi PC formátu UCFF, čili ultra-compact form-factor a jako takový se bude hodit třeba na místo HTPC vybaveného APU Ryzen
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Asteroidy narážejí do Země více než dvakrát častěji než před 290 miliony lety Asteroidy narážejí do Země více než dvakrát častěji než před 290 miliony lety
Doba permu byla dle vědců studujících dopady asteroidů v minulosti mnohem klidnější než pozdější doba. Jak na to přišli? Jednoduše tím, že se podívali na povrch Měsíce, který tím odhaluje svou historii. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek