www.svethardware.cz
>
>
>

IMDb Freedive, služba pro legální sledování filmů zdarma

IMDb Freedive, služba pro legální sledování filmů zdarma
, , aktualita
Amazon, který vlastní populární server IMDb, nyní spouští další streamovací službu. Tentokrát je to pod hlavičkou již zmíněného IMDb jako služba Freedive, kde bude možné sledovat filmy legálně a především zdarma.
K oblíbeným
reklama
Streamovací služby rostou jako houby po dešti a stále více se hovoří i o těch, které nejsou placeny přímo penězi uživatelů, ale pomocí vkládaných reklam. Takto před dvěma měsíci spustil sledování filmů YouTube a nyní se přidává Amazon a jeho server IMDb. Nová služba nese název IMDb Freedive a je dostupná přes webové stránky serveru nebo přes televize Fire TV (tam už by se měla nyní objevovat v menu nabídce).
 
IMDb logo
 
Nabídka filmů a seriálů je pochopitelně omezená a zahrnuje spíše starší tituly. Doplněny jsou však o různé dokumenty k filmům, trailery i interview s tvůrci a podobně. IMDb Freedive totiž podporuje i funkci X-Ray, kterou má Amazon u své streamovací služby Prime, a která může zobrazovat další podpůrné informace k filmům nebo hercům. Na serveru IMDb pak budou mít filmy, které jsou přístupné přes Freedive, rovnou i odkaz pro jeho sledování. Aby něco takového ale bylo možné, je třeba být přihlášen. Jak už bylo řečeno, bude je sice možné pouštět zdarma, ale bude v nich zobrazována reklama.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Spoluzakladatel Alienware odchází do AMD na pozici Chief Gaming Officer Spoluzakladatel Alienware odchází do AMD na pozici Chief Gaming Officer
V průběhu dnešního dne se objevila informace, že spoluzakladatel firmy Alienware Frank Azor odchází z pozice viceprezidenta a generálního manažera. Později jsme se dozvěděli, že jeho cílem je společnost AMD. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Původní konektory USB jsou jednostranné kvůli tlakům výrobců na cenu Původní konektory USB jsou jednostranné kvůli tlakům výrobců na cenu
Specifikace rozhraní USB 1.0 byly zveřejněny už na začátku roku 1996, takže toto rozhraní je tu s námi přes 20 let a teprve nedávno se začal prosazovat oboustranný konektor USB typu C. Proč něco podobného nepřišlo hned?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Everspin začíná vyrábět 1Gb paměti STT-MRAM Everspin začíná vyrábět 1Gb paměti STT-MRAM
Společnost Everspin splňuje svůj slib a začíná s výrobou pamětí typu STT-MRAM, což jsou nové nadějné Spin-transfer Torque Magnetoresistive RAM. Využije přitom k tomu služeb společnosti GlobalFoundries.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Intel přidá do grafické výbavy nevyhlazované škálování obrazu Intel přidá do grafické výbavy nevyhlazované škálování obrazu
Lisa Pearce z Intelu dnes oznámila, že požadavky uživatelů byly vyslyšeny, a to alespoň v případě využití funkce Integer Scaling týkající se obrazu. To by mělo potěšit především fanoušky emulátorů starých konzolí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
AMD Ryzen 5 3600 v recenzi na platformě X470 AMD Ryzen 5 3600 v recenzi na platformě X470
Dnes se opět můžeme zaměřit na procesor AMD Ryzen 5 3600 a jeho testy, které tentokrát přichází ze serveru Elchapuzasinformatico. Můžeme a nemusíme jim věřit, ale aspoň se na ně můžeme podívat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek