www.svethardware.cz
>
>
>
>

In-Win D-Frame: trubkovitá skříň nyní v levnějším provedení

In-Win D-Frame: trubkovitá skříň nyní v levnějším provedení
, , aktualita
Počítačová skříň D-Frame Mini byla představena už v roce 2014 a nyní je zpět, ovšem v levnějším provedení. Tato skříň se bude hodit pro základní desky formátu Mini-ITX a jde o speciál právě díky své trubkovité konstrukci. 
K oblíbeným
reklama
Krátce řečeno, skříně In-Win D-Frame jsou vytvořeny ze svařovaného trubkového rámu a mají spíše otevřenou konstrukci, což je vidět na první pohled. Pokud tak máte rádi nevšední design, je to jedna z nejoriginálnějších skříní na trhu, ale pokud spíše preferujete skříně, které dokáží dobře odhlučnit vnitřní komponenty a filtrují prach ze vzduchu tahaného dovnitř ventilátory, podívejte se po jiné. D-Frame Mini byla představena už před lety, ale nyní se vrací s nižší cenou a ve více barevných verzích.
 
 
Společnost In-Win už také ohlásila, že její D-Frame Mini už je k dispozici za 199 dolarů, ovšem v britských obchodech je prodávána spíše za 250 liber, což stále není zrovna přívětivá cena. Ostatně i při prostém přepočtu z dolarové ceny by se D-Frame Mini rozhodně zařadila mezi ty dražší. 
 
 
Jak už bylo řečeno, tato novinka je určena pro základní desky formátu Mini-ITX, takže jde o menší model, ale i tak s rozměry 405 x 230 x 501 mm, což v případě klasických skříní odpovídá spíše modelům pro desky ATX. K dispozici bude v různých barevných verzích, jaké ukazuje obrázek nahoře. 
 
 
Kovový rám je vyrobený z hliníku stejně jako tray pro základní desku a pak tu máme boční panel z temperovaného skla. dovnitř budeme moci umístit až tři 3,5" / 2,5" zařízení a k těmto pozicím tu jsou ještě dvě 2,5". Vejde se sem také klasický ATX zdroj s hloubkou do 220 mm, vepředu máme klasickou výbavu dvou USB 3.0 (USB typu C bohužel chybí) a HD audia a slot pro karty je tu samozřejmě jeden. Podporuje ale široké karty zabírající dvě záslepky s výškou do 150 mm a délkou až 340 mm. 
 
Pro chlazení komponent můžeme využít dvě spodní 120mm ventilátorové pozice, které umožní instalovat také radiátor vodního chlazení a procesorový chladič může být vysoký až 165 mm, což umožní instalovat většinu věžovitých modelů se 120mm ventilátorem. Čistá hmotnost skříně je 5,25 kg. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Google od roku 2005 ukládal hesla uživatelů G Suite v plaintextu Google od roku 2005 ukládal hesla uživatelů G Suite v plaintextu
Také Google má nyní velký bezpečnostní průšvih. Ukázalo se totiž, že podnikoví uživatelé balíku aplikací G Suite mohli mít svá hesla uložená na serverech společnosti v textové podobě bez zahashování.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Závodní GRID zažije reboot v září, GRID 2 je zdarma Závodní GRID zažije reboot v září, GRID 2 je zdarma
Codemasters si pro nás chystají reboot závodní série GRID, jejíž novodobý první díl dorazí na PC a konzole během letošního září. Podívat se už můžeme na první trailer a také na další informace o aktuálních slevách starších dílů. GRID 2 je rovnou zdarma.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Gigabyte nabízí sadu desky s Core i9-9900K na 5,1 GHz Gigabyte nabízí sadu desky s Core i9-9900K na 5,1 GHz
Společnost Gigabyte zkouší zaujmout prodávanou sadou základní desky a procesoru, kterýžto produkt nese označení Z390 Aorus Xtreme Waterforce 5G Premium Edition Bundle. Zákazník si tak velice jednoduše může pořídit už přetaktovaný systém.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Náš pochroumaný Měsíc asi byl v minulosti zasažen trpasličí planetou Náš pochroumaný Měsíc asi byl v minulosti zasažen trpasličí planetou
Lidstvo zná podobu odvrácené strany Měsíce až od 60. let minulého století, kdy se na ni podívaly nejdříve sondy a pak i samotní astronauti NASA. Nyní se ukazuje, že Měsíc měl velice pohnutou historii i po svém dramatickém vzniku. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Nové záplaty pro staré Windows si nerozumí s antiviry, systémy nebootují Nové záplaty pro staré Windows si nerozumí s antiviry, systémy nebootují
Microsoft se pochlapil a minulý týden přinesl záplaty pro závažné bezpečnostní chyby i pro své již dávno nepodporované systémy jako Windows XP. Jenomže se asi moc nevěnoval jejich testování, jak se nyní ukazuje. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář