www.svethardware.cz
>
>
>
>

In-Win D-Frame: trubkovitá skříň nyní v levnějším provedení

In-Win D-Frame: trubkovitá skříň nyní v levnějším provedení
, , aktualita
Počítačová skříň D-Frame Mini byla představena už v roce 2014 a nyní je zpět, ovšem v levnějším provedení. Tato skříň se bude hodit pro základní desky formátu Mini-ITX a jde o speciál právě díky své trubkovité konstrukci. 
K oblíbeným
reklama
Krátce řečeno, skříně In-Win D-Frame jsou vytvořeny ze svařovaného trubkového rámu a mají spíše otevřenou konstrukci, což je vidět na první pohled. Pokud tak máte rádi nevšední design, je to jedna z nejoriginálnějších skříní na trhu, ale pokud spíše preferujete skříně, které dokáží dobře odhlučnit vnitřní komponenty a filtrují prach ze vzduchu tahaného dovnitř ventilátory, podívejte se po jiné. D-Frame Mini byla představena už před lety, ale nyní se vrací s nižší cenou a ve více barevných verzích.
 
 
Společnost In-Win už také ohlásila, že její D-Frame Mini už je k dispozici za 199 dolarů, ovšem v britských obchodech je prodávána spíše za 250 liber, což stále není zrovna přívětivá cena. Ostatně i při prostém přepočtu z dolarové ceny by se D-Frame Mini rozhodně zařadila mezi ty dražší. 
 
 
Jak už bylo řečeno, tato novinka je určena pro základní desky formátu Mini-ITX, takže jde o menší model, ale i tak s rozměry 405 x 230 x 501 mm, což v případě klasických skříní odpovídá spíše modelům pro desky ATX. K dispozici bude v různých barevných verzích, jaké ukazuje obrázek nahoře. 
 
 
Kovový rám je vyrobený z hliníku stejně jako tray pro základní desku a pak tu máme boční panel z temperovaného skla. dovnitř budeme moci umístit až tři 3,5" / 2,5" zařízení a k těmto pozicím tu jsou ještě dvě 2,5". Vejde se sem také klasický ATX zdroj s hloubkou do 220 mm, vepředu máme klasickou výbavu dvou USB 3.0 (USB typu C bohužel chybí) a HD audia a slot pro karty je tu samozřejmě jeden. Podporuje ale široké karty zabírající dvě záslepky s výškou do 150 mm a délkou až 340 mm. 
 
Pro chlazení komponent můžeme využít dvě spodní 120mm ventilátorové pozice, které umožní instalovat také radiátor vodního chlazení a procesorový chladič může být vysoký až 165 mm, což umožní instalovat většinu věžovitých modelů se 120mm ventilátorem. Čistá hmotnost skříně je 5,25 kg. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NVIDIA vypustila první Creator Ready Drivers: více výkonu pro práci NVIDIA vypustila první Creator Ready Drivers: více výkonu pro práci
NVIDIA už dlouho nabízí své Game Ready Driver, které vždy ve své nové verzi reagují na nabídku nejdůležitějších herních novinek. Nyní tu máme Creator Ready Driver a je jasné, že půjde o stejnou věc, jen ne pro hry, ale pro jiné aplikace. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Facebook ohlásil nový Oculus Rift S pro PC, přijde na jaře Facebook ohlásil nový Oculus Rift S pro PC, přijde na jaře
Na GDC byl představen další model headsetu Oculus Rift, který dostal prosté označení S. Jde o přímého následovníka původního modelu Oculus Rift, který stále vyžaduje kabely, ale nabízí vyšší rozlišení a schopnost se sám orientovat v prostoru. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel GT2 Gen11 v detailech, aneb 64 EU v mainstreamu Intel GT2 Gen11 v detailech, aneb 64 EU v mainstreamu
Intel se odhodlal po řadě let zásadním způsobem vylepšit své běžné integrované grafické čipy. Chystá si 11. generaci grafické architektury a pro běžné GT2 to bude znamenat především jednu věc. Počet jednotek EU se navýší z 24 na 64. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GPU Intelu dostala nové Graphics Command Centre GPU Intelu dostala nové Graphics Command Centre
Intel se také účastní GDC a je připraven se s námi podělit o své inovace v oblasti PC grafiky. Dozvíme se tak o Graphics Command Centre, které bude sloužit nastavení grafiky ve hrách či o komunitě The Odyssey nebo programu GameDev Boost.
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Deepcool představil svou technologii proti úniku kapaliny z vodních chladičů Deepcool představil svou technologii proti úniku kapaliny z vodních chladičů
Společnosti Deepcool se povedlo patentovat svou technologii, která má zabránit úniku chladicího média z uzavřených okruhů vodních chladičů, a tak už se odhodlala ji i blíže představit. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek