Jaké bude Halo Master Chief Collection?

Jaké bude Halo Master Chief Collection?
, , aktualita
Již brzy by měla i na Steamu vyjít Halo Master Chief Collection, čili sbírka řady her série Halo, které se dosud na PC nikdy nedostaly. Na Redditu nyní probíhala s vývojáři diskuse o tom, co můžeme očekávat, takže se můžeme podívat, co bylo prozrazeno.
K oblíbeným
reklama
Uživatelé PC se tak konečně dočkají toho, co si mohli dosud užívat jen hráči na Xboxu. Už dříve jsme se dozvěděli, že připravovaný titul Halo Infinite bude i na PC, což se dalo očekávat vzhledem ke snahám Microsoftu propojit platformy Windows a Xbox. Halo Master Chief Collection je ale milé překvapení od studia 343 Industries, které na sebe vzalo portování starších titulů na PC. 
 
 
Co nového se ale dozvídáme? Přijde sice celá kolekce her, ale ne najednou, nýbrž postupně počínaje titulem Halo Reach. Zatím se ale nedozvíme ani přibližné datum vypuštění první hry ze série a i když je na Steamu uvedeno, že vychází brzy, zástupci studia na dotazy odvětili jen "až to bude, tak to bude". 
 
Potvrzeno ale bylo alespoň to, že práce na Halo Reach a Halo: Combat Evolved probíhají současně a že se chystá betatestování Reach pro veřejnost. I na výsledku betatestů pak bude záviset kadence vypouštění jednotlivých titulů na trh. Ty si budeme moci kupovat jednotlivě, anebo rovnou zaplatit za celý balíček. 
 
Studio 343 Industries má také na vývoji "blízce spolupracovat se členy moddingové komunity", což čítá třeba členy týmu EIDewrito. To znamená, že se pracuje na oficiální podpoře modifikací, která ale nebude k dispozici hned, protože prioritou je vydat samotné hry v použitelném stavu. To platí i pro různé režimy jako Forge a Theatre, které by měly být k dispozici až v době, kdy přijdou Halo 3 a Halo 4. 
 
Co se týče omezení snímkovací frekvence, žádné se neplánuje, což platí pro všechny jednotlivé tituly. Nicméně zaručeno to nebylo, takže pokud vývojáři narazí na problémy spojené s neomezenými FPS, mohli by jim dát strop. 
 
Betatest Halo Reach by mohl být spuštěn brzy. Hra už na PC prý běží a aktuálně se ladí její ovládání a uživatelské rozhraní. Až to bude dokončeno, přijde betatest. 
 
Zdroj: Reddit, KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková