Jaké bude Halo Master Chief Collection?

Jaké bude Halo Master Chief Collection?
, , aktualita
Již brzy by měla i na Steamu vyjít Halo Master Chief Collection, čili sbírka řady her série Halo, které se dosud na PC nikdy nedostaly. Na Redditu nyní probíhala s vývojáři diskuse o tom, co můžeme očekávat, takže se můžeme podívat, co bylo prozrazeno.
K oblíbeným
reklama
Uživatelé PC se tak konečně dočkají toho, co si mohli dosud užívat jen hráči na Xboxu. Už dříve jsme se dozvěděli, že připravovaný titul Halo Infinite bude i na PC, což se dalo očekávat vzhledem ke snahám Microsoftu propojit platformy Windows a Xbox. Halo Master Chief Collection je ale milé překvapení od studia 343 Industries, které na sebe vzalo portování starších titulů na PC. 
 
 
Co nového se ale dozvídáme? Přijde sice celá kolekce her, ale ne najednou, nýbrž postupně počínaje titulem Halo Reach. Zatím se ale nedozvíme ani přibližné datum vypuštění první hry ze série a i když je na Steamu uvedeno, že vychází brzy, zástupci studia na dotazy odvětili jen "až to bude, tak to bude". 
 
Potvrzeno ale bylo alespoň to, že práce na Halo Reach a Halo: Combat Evolved probíhají současně a že se chystá betatestování Reach pro veřejnost. I na výsledku betatestů pak bude záviset kadence vypouštění jednotlivých titulů na trh. Ty si budeme moci kupovat jednotlivě, anebo rovnou zaplatit za celý balíček. 
 
Studio 343 Industries má také na vývoji "blízce spolupracovat se členy moddingové komunity", což čítá třeba členy týmu EIDewrito. To znamená, že se pracuje na oficiální podpoře modifikací, která ale nebude k dispozici hned, protože prioritou je vydat samotné hry v použitelném stavu. To platí i pro různé režimy jako Forge a Theatre, které by měly být k dispozici až v době, kdy přijdou Halo 3 a Halo 4. 
 
Co se týče omezení snímkovací frekvence, žádné se neplánuje, což platí pro všechny jednotlivé tituly. Nicméně zaručeno to nebylo, takže pokud vývojáři narazí na problémy spojené s neomezenými FPS, mohli by jim dát strop. 
 
Betatest Halo Reach by mohl být spuštěn brzy. Hra už na PC prý běží a aktuálně se ladí její ovládání a uživatelské rozhraní. Až to bude dokončeno, přijde betatest. 
 
Zdroj: Reddit, KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Specifikace PCI-Express 6.0 je tu, x16 slot dá 256 GB/s Specifikace PCI-Express 6.0 je tu, x16 slot dá 256 GB/s
Nové verze rozhraní PCI-Express zpravidla navyšují datovou propustnost na dvojnásobek. PCI-SIG kouká daleko do budoucnosti a zveřejnila specifikace nové verze rozhraní PCI-Express 6.0. To by mělo na x16 slotu nabídnout neuvěřitelných 256 GB/s.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
10nm Intel Ice Lake ukázal v benchmarku vysoký výkon 10nm Intel Ice Lake ukázal v benchmarku vysoký výkon
V databázi testů procesoru provedených v PassMark Performance Test se objevil také 10nm mobilní procesor Core i7-1065G7 architektury Ice Lake. A dosažený výkon má rozhodně více než solidní.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Autonomní auta Volvo využijí HW od Nvidie Autonomní auta Volvo využijí HW od Nvidie
Pro fungování autonomních aut je potřeba mít spoustu senzorů a výkonný hardware, který tyto vstupy dokáže rychle zpracovat. Automobilka Volvo nyní oznamuje, že k tomu bude využívat platformu Nvidia Drive.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Pandora u soudu za porušení copyrightu, zobrazovala texty písní Pandora u soudu za porušení copyrightu, zobrazovala texty písní
Streamovací služba Pandora u nás není moc známá jako např. Spotify, nicméně má stejný problém. Společnost Wixen ji zažalovala, tentokrát za zobrazování textů písní u jejích autorů bez příslušné licence.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Mozilla Firefox 67.0.3 opravuje vážnou zero-day chybu Mozilla Firefox 67.0.3 opravuje vážnou zero-day chybu
Od Mozilly jsme se dočkali urychleného vydání nové verze prohlížeče Firefox 67.0.3. Starší verze totiž trpí na závažnou zero-day chybu. Tu totiž už útočníci s úspěchem využívají k napadání obětí.
Včera, aktualita, Milan Šurkala