Jaké bude Halo Master Chief Collection?

Jaké bude Halo Master Chief Collection?
, , aktualita
Již brzy by měla i na Steamu vyjít Halo Master Chief Collection, čili sbírka řady her série Halo, které se dosud na PC nikdy nedostaly. Na Redditu nyní probíhala s vývojáři diskuse o tom, co můžeme očekávat, takže se můžeme podívat, co bylo prozrazeno.
K oblíbeným
reklama
Uživatelé PC se tak konečně dočkají toho, co si mohli dosud užívat jen hráči na Xboxu. Už dříve jsme se dozvěděli, že připravovaný titul Halo Infinite bude i na PC, což se dalo očekávat vzhledem ke snahám Microsoftu propojit platformy Windows a Xbox. Halo Master Chief Collection je ale milé překvapení od studia 343 Industries, které na sebe vzalo portování starších titulů na PC. 
 
 
Co nového se ale dozvídáme? Přijde sice celá kolekce her, ale ne najednou, nýbrž postupně počínaje titulem Halo Reach. Zatím se ale nedozvíme ani přibližné datum vypuštění první hry ze série a i když je na Steamu uvedeno, že vychází brzy, zástupci studia na dotazy odvětili jen "až to bude, tak to bude". 
 
Potvrzeno ale bylo alespoň to, že práce na Halo Reach a Halo: Combat Evolved probíhají současně a že se chystá betatestování Reach pro veřejnost. I na výsledku betatestů pak bude záviset kadence vypouštění jednotlivých titulů na trh. Ty si budeme moci kupovat jednotlivě, anebo rovnou zaplatit za celý balíček. 
 
Studio 343 Industries má také na vývoji "blízce spolupracovat se členy moddingové komunity", což čítá třeba členy týmu EIDewrito. To znamená, že se pracuje na oficiální podpoře modifikací, která ale nebude k dispozici hned, protože prioritou je vydat samotné hry v použitelném stavu. To platí i pro různé režimy jako Forge a Theatre, které by měly být k dispozici až v době, kdy přijdou Halo 3 a Halo 4. 
 
Co se týče omezení snímkovací frekvence, žádné se neplánuje, což platí pro všechny jednotlivé tituly. Nicméně zaručeno to nebylo, takže pokud vývojáři narazí na problémy spojené s neomezenými FPS, mohli by jim dát strop. 
 
Betatest Halo Reach by mohl být spuštěn brzy. Hra už na PC prý běží a aktuálně se ladí její ovládání a uživatelské rozhraní. Až to bude dokončeno, přijde betatest. 
 
Zdroj: Reddit, KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Přehled desktopových grafických čipů Přehled desktopových grafických čipů
Přinášíme komplexní přehled grafických čipů a modelů grafických karet společností ATI/AMD a NVIDIA, který průběžně doplňujeme o nové modely, abyste tak měli k dispozici i aktuální informace. Doplněno o nové Radeon RX 5500 XT a 5600 XT.
Dnes, článek, Jan Vítek, Michal Huspeka104 komentářů
Internet Explorer má vážnou zero-day chybu, oprava neexistuje Internet Explorer má vážnou zero-day chybu, oprava neexistuje
Microsoft varuje, že internetový prohlížeč Internet Explorer trpí na vážnou zero-day chybu. Ta je tedy už v praxi zneužívána, ale prozatím na ni neexistuje oprava. Jde o podobný problém, který měla před pár dny i Mozilla.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sapphire po zlevnění RTX 2060 zrychluje svůj Radeon RX 5600 XT Sapphire po zlevnění RTX 2060 zrychluje svůj Radeon RX 5600 XT
AMD a jeho AIB partner Sapphire našlo vskutku rychlou odpověď na to, že NVIDIA výrazně zlevnila karty RTX 2060, které si ze své ceny umazaly 50 dolarů. Sapphire cenu nechává, ale přidává na výkonu karet RX 5600 XT.
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
SpaceX zvládla test přerušeného startu lodi Dragon, cesta k ISS je volná SpaceX zvládla test přerušeného startu lodi Dragon, cesta k ISS je volná
Společnost SpaceX čekala jedna hlavní závěrečná zkouška před tím, než jí NASA umožní létat s lidmi na Mezinárodní vesmírnou stanici. My se nyní můžeme podívat, jak se tento test povedl při startu rakety Falcon 9.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Alphabet vlastnící Google dosáhl hodnoty 1 bilionu USD Alphabet vlastnící Google dosáhl hodnoty 1 bilionu USD
Společnost Alphabet, pod níž spadá i Google, je čtvrtou americkou společností, která dosáhla na hodnotu jednoho bilionu USD. Doplňuje tak předchozí trojici v podobě Applu, Amazonu a společnosti Microsoft.
18.1.2020, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů