Jaké bude Halo Master Chief Collection?

Jaké bude Halo Master Chief Collection?
, , aktualita
Již brzy by měla i na Steamu vyjít Halo Master Chief Collection, čili sbírka řady her série Halo, které se dosud na PC nikdy nedostaly. Na Redditu nyní probíhala s vývojáři diskuse o tom, co můžeme očekávat, takže se můžeme podívat, co bylo prozrazeno.
K oblíbeným
reklama
Uživatelé PC se tak konečně dočkají toho, co si mohli dosud užívat jen hráči na Xboxu. Už dříve jsme se dozvěděli, že připravovaný titul Halo Infinite bude i na PC, což se dalo očekávat vzhledem ke snahám Microsoftu propojit platformy Windows a Xbox. Halo Master Chief Collection je ale milé překvapení od studia 343 Industries, které na sebe vzalo portování starších titulů na PC. 
 
 
Co nového se ale dozvídáme? Přijde sice celá kolekce her, ale ne najednou, nýbrž postupně počínaje titulem Halo Reach. Zatím se ale nedozvíme ani přibližné datum vypuštění první hry ze série a i když je na Steamu uvedeno, že vychází brzy, zástupci studia na dotazy odvětili jen "až to bude, tak to bude". 
 
Potvrzeno ale bylo alespoň to, že práce na Halo Reach a Halo: Combat Evolved probíhají současně a že se chystá betatestování Reach pro veřejnost. I na výsledku betatestů pak bude záviset kadence vypouštění jednotlivých titulů na trh. Ty si budeme moci kupovat jednotlivě, anebo rovnou zaplatit za celý balíček. 
 
Studio 343 Industries má také na vývoji "blízce spolupracovat se členy moddingové komunity", což čítá třeba členy týmu EIDewrito. To znamená, že se pracuje na oficiální podpoře modifikací, která ale nebude k dispozici hned, protože prioritou je vydat samotné hry v použitelném stavu. To platí i pro různé režimy jako Forge a Theatre, které by měly být k dispozici až v době, kdy přijdou Halo 3 a Halo 4. 
 
Co se týče omezení snímkovací frekvence, žádné se neplánuje, což platí pro všechny jednotlivé tituly. Nicméně zaručeno to nebylo, takže pokud vývojáři narazí na problémy spojené s neomezenými FPS, mohli by jim dát strop. 
 
Betatest Halo Reach by mohl být spuštěn brzy. Hra už na PC prý běží a aktuálně se ladí její ovládání a uživatelské rozhraní. Až to bude dokončeno, přijde betatest. 
 
Zdroj: Reddit, KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080 Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080
Ze všemožných výrobců grafických čipů pro PC nám zůstaly už jen dvě společnosti, které udávají krok a ty zde není třeba jmenovat. Nicméně jedna čínská firma se bude snažit o to, aby se mezi ne protlačila. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň
Společnost Lian Li specializující se na hliníkové skříně nám přináší v obvyklém černém a stříbrném provedení nové skříně, a to TU150. Jde o základ pro skutečně přenosné počítače, což poznáme dle vestavěného madla. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů
Superpočítač Ocelote na Univerzitě v Arizoně posloužil pro vytvoření tzv. Universe Machine. Ta vytvořila miliony virtuálních vesmírů a sledovala jejich vývoj, aby se výsledky daly porovnat s tím, co můžeme vidět na vlastní oči. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Partneři Microsoftu naslouchali záznamům pořízeným Xboxy, je to ovšem problém? Partneři Microsoftu naslouchali záznamům pořízeným Xboxy, je to ovšem problém?
Už od roku 2014 dodavatelé společnosti Microsoft, kteří měli co do činění s Xboxem, nahrávali audio záznamy pořízené v domácnostech herními konzolemi. To probíhalo ve snaze vylepšit funkce hlasových příkazů, ovšem ne vždy.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD Ryzen 5 3500: to pravé pro lidové herní sestavy? AMD Ryzen 5 3500: to pravé pro lidové herní sestavy?
Tum Apisak se letmo zmínil o procesoru AMD Ryzen 5 3500, který by měl nastoupit s výbavou šesti jader bez SMT. Mohl by se tak stát velice zajímavou volbou pro herní sestavy s rozumnou cenou, ostatně dnes je pro hry šest fyzických jader vhodná výbava.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář