Jaké bude Halo Master Chief Collection?

Jaké bude Halo Master Chief Collection?
, , aktualita
Již brzy by měla i na Steamu vyjít Halo Master Chief Collection, čili sbírka řady her série Halo, které se dosud na PC nikdy nedostaly. Na Redditu nyní probíhala s vývojáři diskuse o tom, co můžeme očekávat, takže se můžeme podívat, co bylo prozrazeno.
K oblíbeným
reklama
Uživatelé PC se tak konečně dočkají toho, co si mohli dosud užívat jen hráči na Xboxu. Už dříve jsme se dozvěděli, že připravovaný titul Halo Infinite bude i na PC, což se dalo očekávat vzhledem ke snahám Microsoftu propojit platformy Windows a Xbox. Halo Master Chief Collection je ale milé překvapení od studia 343 Industries, které na sebe vzalo portování starších titulů na PC. 
 
 
Co nového se ale dozvídáme? Přijde sice celá kolekce her, ale ne najednou, nýbrž postupně počínaje titulem Halo Reach. Zatím se ale nedozvíme ani přibližné datum vypuštění první hry ze série a i když je na Steamu uvedeno, že vychází brzy, zástupci studia na dotazy odvětili jen "až to bude, tak to bude". 
 
Potvrzeno ale bylo alespoň to, že práce na Halo Reach a Halo: Combat Evolved probíhají současně a že se chystá betatestování Reach pro veřejnost. I na výsledku betatestů pak bude záviset kadence vypouštění jednotlivých titulů na trh. Ty si budeme moci kupovat jednotlivě, anebo rovnou zaplatit za celý balíček. 
 
Studio 343 Industries má také na vývoji "blízce spolupracovat se členy moddingové komunity", což čítá třeba členy týmu EIDewrito. To znamená, že se pracuje na oficiální podpoře modifikací, která ale nebude k dispozici hned, protože prioritou je vydat samotné hry v použitelném stavu. To platí i pro různé režimy jako Forge a Theatre, které by měly být k dispozici až v době, kdy přijdou Halo 3 a Halo 4. 
 
Co se týče omezení snímkovací frekvence, žádné se neplánuje, což platí pro všechny jednotlivé tituly. Nicméně zaručeno to nebylo, takže pokud vývojáři narazí na problémy spojené s neomezenými FPS, mohli by jim dát strop. 
 
Betatest Halo Reach by mohl být spuštěn brzy. Hra už na PC prý běží a aktuálně se ladí její ovládání a uživatelské rozhraní. Až to bude dokončeno, přijde betatest. 
 
Zdroj: Reddit, KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Microsoft chce do Windows 10 dostat aplikace z Androidu Microsoft chce do Windows 10 dostat aplikace z Androidu
V roce 2021 by mohl světlo světa spatřit „Project Latte“ od Microsoftu. Cílem je přinést aplikace z Androidu do Windows 10. Pokud se vše povede, mohly by být aplikace dostupné v Microsoft Store.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Apple M1X prý nabídne 12 procesorových jader Apple M1X prý nabídne 12 procesorových jader
Společnost Apple se se vší vážností pustila do vývoje vlastních procesorů založených na architektuře ARM, které mohou zcela nahradit hardware od společnosti Intel či potažmo AMD. Nyní tu máme model M1X. 
Včera, aktualita, Jan Vítek10 komentářů
Papírově silnější Xbox Series X zatím s PS5 prohrává v reálném výkonu Papírově silnější Xbox Series X zatím s PS5 prohrává v reálném výkonu
Dle specifikací je nová Xbox Series X sice výkonnější než PlayStation 5, ale jak jsme se mohli už kolikrát přesvědčit, údaje o výkonu v TFLOPS a megahertze nemusí ve výsledku rozhodovat. Na co ukazuje praxe?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Další Super Mario Bros. zlomil rekord, hra byla vydražena za 156 tisíc USD Další Super Mario Bros. zlomil rekord, hra byla vydražena za 156 tisíc USD
Mít původní balení hry ze série Super Mario Bros. je v dnešní době velmi výnosné. Letos už některý díl této hry podruhé překonal všechny předchozí rekordy. Ten nynější se dostal na částku 156 tisíc USD, tedy zhruba 3,4 mil. Kč.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
NVIDIA prý prodala těžařům Ampere za 175 milionů dolarů NVIDIA prý prodala těžařům Ampere za 175 milionů dolarů
Těžba kryptoměn opět začíná ohrožovat trh s grafickými kartami, a to v tu nejméně vhodnou dobu. Do toho přichází zpráva, že NVIDIA měla přímo těžařům prodat nové Ampere v hodnotě 175 milionů dolarů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek14 komentářů