Jedi: Fallen Order přijde v listopadu

Jedi: Fallen Order přijde v listopadu
, , aktualita
Očekávaný titul pro jednoho hráče v podobě Jedi: Fallen Order ze světa Star Wars bude opravdu uveden na trh ještě letos. Jeho první oficiální představení veřejnosti přitom nevytáhlo všechna esa z rukávu, ale něco jsme se přece jen dozvěděli. 
K oblíbeným
reklama
V sobotu večer jsme se mohli podívat na představení titulu Jedi: Fallen Order, který bude po dlouhé době představovat hru pro jednoho hráče ze světa Star Wars. Dostaneme se do kůže Cala Kestise (v podání Camerona Monaghana), který by mohl být adeptem na rytíře Jedi, ale jen obtížně ve světě, kde byl jejich řád provedením Rozkazu 66 zničen. 
 
 
Cal tak namísto toho pracuje na vrakovišti jako obvyklý nuzák, na jehož bedrech nakonec spočine osud celé galaxie. Vedle sebe má svého malého droida BD-1, který vypadá tak trochu jako projektor na nožičkách a Debra Wilson mu zahraje nezbytného mentora, bývalou rytířku Jedi. 
 
 
Potvrzuje se, že půjde o akční titul, a to nejspíše s prvky RPG. Respawn Entertainment slibují systém boje, který bude na jednu stranu jednoduchý jako systém, ale na stranu druhou bude těžké jej zcela ovládnout. Dle tvůrců to znamená, že budeme muset využít všemožné schopnosti, které budou k dispozici, abychom v soubojích uspěli. Říci by se to dalo i tak, že prostě nebude stačit co nejrychleji řezat do dvou tlačítek.
 
 
Hra nám také dokáže rozšířit univerzum Star Wars, a to o nové planety i postavy, na čemž měli vývojáři spolupracovat s Disney a Lucasfilm, takže s těmito novinkami bychom se pak mohli potkat i ve filmech. Bojovat budeme proti novým Purge Troopers, elitním Stormtrooperům vycvičeným na boj zblízka, kteří mají za úkol likvidovat poslední přeživší rytíře Jedi. 
 
Už dříve také společnost EA slíbila, že tato hra nebude zahrnovat žádné mikrotransakce a loot boxy, ale to je tak nějak samozřejmé, když jde o titul pouze pro jednoho hráče. Respawn tuto skutečnost ve své prezentaci jen potvrdili a stejně tak to, že hra bude založena na Unreal Engine 4. Vývoj vede Stig Asmussen, který má za sebou třeba God of War III. 
 
Star Wars Jedi: Fallen Order bude k dispozici na PS4, Xbox One a PC od 15. listopadu 2019. Na video ukazující záběr přímo ze hry je tak ještě dost času, ovšem už nyní jsou nabízeny dvě verze - standardní a deluxe. Pokud si připlatíme a předobjednáme, získáme unikátní kosmetickou výbavu plus další drobnosti, ovšem pak tu je také jistý bonusový obsah. Otázka je, co to bude a zda se to vyplatí. 
 
Zdroj: Kotaku


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Kryptoměna IOTA opět hacknuta, systém transakcí byl zastaven Kryptoměna IOTA opět hacknuta, systém transakcí byl zastaven
Kryptoměny jsou zde pořád s námi a s tím i hackerské útoky. Další z nich dopadl na kryptoměnu IOTA, jejíž systémy byly hacknuty už podruhé a nyní to vedlo k zastavení systému. IOTA tak teď nefunguje a nelze potvrzovat transakce.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA připravila zvláštní edici karet pro Cyberpunk 2077 NVIDIA připravila zvláštní edici karet pro Cyberpunk 2077
Aktualizováno: Během víkendu proběhla zajímavá výměna Tweetů mezi oficiálním účtem hry Cyberpunk 2077 a NVIDIA GeForce. Můžeme z toho vyčíst, že se snad chystá speciální verze herních karet právě pro tuto hru. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Týdenní šance o mobilní NAS QNAP QGenie (17.2. - 23.2.) Týdenní šance o mobilní NAS QNAP QGenie (17.2. - 23.2.)
Chcete získat hodnotnou cenu za zodpovězení 3 otázek? Taková je naše Týdenní šance, tentokrát se společností QNAP. Odpovězte do 23.2. na soutěžní otázky a zařaďte se do slosování o mobilní NAS QNAP QGenie QG-103N.
Včera, soutěž, Karel Polívka
Tesla pozastavila výstavbu neměcké Gigafactory kvůli ekoaktivistům Tesla pozastavila výstavbu neměcké Gigafactory kvůli ekoaktivistům
Ekologičtí aktivisté jakoby se nemohli shodnout na tom, co je vlastně ekologické. Na jednu stranu by moc chtěli elektrická auta, ale nechtějí, aby se pro ně stavěly továrny. Tesla tak musí pozastavit výrobu německé Gigafactory.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Mobilní GeForce MX330 a MX350 přichází s více CUDA jádry Mobilní GeForce MX330 a MX350 přichází s více CUDA jádry
Jak se šuškalo, tak se i stalo a společnost Nvidia skutečně přišla s novými mobilními čipy GeForce MX330 a MX350. Ty jsou postaveny na architektuře Pascal a znatelně zvyšují počty svých CUDA jader.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář