Jedi: Fallen Order přijde v listopadu

Jedi: Fallen Order přijde v listopadu
, , aktualita
Očekávaný titul pro jednoho hráče v podobě Jedi: Fallen Order ze světa Star Wars bude opravdu uveden na trh ještě letos. Jeho první oficiální představení veřejnosti přitom nevytáhlo všechna esa z rukávu, ale něco jsme se přece jen dozvěděli. 
K oblíbeným
reklama
V sobotu večer jsme se mohli podívat na představení titulu Jedi: Fallen Order, který bude po dlouhé době představovat hru pro jednoho hráče ze světa Star Wars. Dostaneme se do kůže Cala Kestise (v podání Camerona Monaghana), který by mohl být adeptem na rytíře Jedi, ale jen obtížně ve světě, kde byl jejich řád provedením Rozkazu 66 zničen. 
 
 
Cal tak namísto toho pracuje na vrakovišti jako obvyklý nuzák, na jehož bedrech nakonec spočine osud celé galaxie. Vedle sebe má svého malého droida BD-1, který vypadá tak trochu jako projektor na nožičkách a Debra Wilson mu zahraje nezbytného mentora, bývalou rytířku Jedi. 
 
 
Potvrzuje se, že půjde o akční titul, a to nejspíše s prvky RPG. Respawn Entertainment slibují systém boje, který bude na jednu stranu jednoduchý jako systém, ale na stranu druhou bude těžké jej zcela ovládnout. Dle tvůrců to znamená, že budeme muset využít všemožné schopnosti, které budou k dispozici, abychom v soubojích uspěli. Říci by se to dalo i tak, že prostě nebude stačit co nejrychleji řezat do dvou tlačítek.
 
 
Hra nám také dokáže rozšířit univerzum Star Wars, a to o nové planety i postavy, na čemž měli vývojáři spolupracovat s Disney a Lucasfilm, takže s těmito novinkami bychom se pak mohli potkat i ve filmech. Bojovat budeme proti novým Purge Troopers, elitním Stormtrooperům vycvičeným na boj zblízka, kteří mají za úkol likvidovat poslední přeživší rytíře Jedi. 
 
Už dříve také společnost EA slíbila, že tato hra nebude zahrnovat žádné mikrotransakce a loot boxy, ale to je tak nějak samozřejmé, když jde o titul pouze pro jednoho hráče. Respawn tuto skutečnost ve své prezentaci jen potvrdili a stejně tak to, že hra bude založena na Unreal Engine 4. Vývoj vede Stig Asmussen, který má za sebou třeba God of War III. 
 
Star Wars Jedi: Fallen Order bude k dispozici na PS4, Xbox One a PC od 15. listopadu 2019. Na video ukazující záběr přímo ze hry je tak ještě dost času, ovšem už nyní jsou nabízeny dvě verze - standardní a deluxe. Pokud si připlatíme a předobjednáme, získáme unikátní kosmetickou výbavu plus další drobnosti, ovšem pak tu je také jistý bonusový obsah. Otázka je, co to bude a zda se to vyplatí. 
 
Zdroj: Kotaku


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková