Jedi: Fallen Order přijde v listopadu

Jedi: Fallen Order přijde v listopadu
, , aktualita
Očekávaný titul pro jednoho hráče v podobě Jedi: Fallen Order ze světa Star Wars bude opravdu uveden na trh ještě letos. Jeho první oficiální představení veřejnosti přitom nevytáhlo všechna esa z rukávu, ale něco jsme se přece jen dozvěděli. 
K oblíbeným
reklama
V sobotu večer jsme se mohli podívat na představení titulu Jedi: Fallen Order, který bude po dlouhé době představovat hru pro jednoho hráče ze světa Star Wars. Dostaneme se do kůže Cala Kestise (v podání Camerona Monaghana), který by mohl být adeptem na rytíře Jedi, ale jen obtížně ve světě, kde byl jejich řád provedením Rozkazu 66 zničen. 
 
 
Cal tak namísto toho pracuje na vrakovišti jako obvyklý nuzák, na jehož bedrech nakonec spočine osud celé galaxie. Vedle sebe má svého malého droida BD-1, který vypadá tak trochu jako projektor na nožičkách a Debra Wilson mu zahraje nezbytného mentora, bývalou rytířku Jedi. 
 
 
Potvrzuje se, že půjde o akční titul, a to nejspíše s prvky RPG. Respawn Entertainment slibují systém boje, který bude na jednu stranu jednoduchý jako systém, ale na stranu druhou bude těžké jej zcela ovládnout. Dle tvůrců to znamená, že budeme muset využít všemožné schopnosti, které budou k dispozici, abychom v soubojích uspěli. Říci by se to dalo i tak, že prostě nebude stačit co nejrychleji řezat do dvou tlačítek.
 
 
Hra nám také dokáže rozšířit univerzum Star Wars, a to o nové planety i postavy, na čemž měli vývojáři spolupracovat s Disney a Lucasfilm, takže s těmito novinkami bychom se pak mohli potkat i ve filmech. Bojovat budeme proti novým Purge Troopers, elitním Stormtrooperům vycvičeným na boj zblízka, kteří mají za úkol likvidovat poslední přeživší rytíře Jedi. 
 
Už dříve také společnost EA slíbila, že tato hra nebude zahrnovat žádné mikrotransakce a loot boxy, ale to je tak nějak samozřejmé, když jde o titul pouze pro jednoho hráče. Respawn tuto skutečnost ve své prezentaci jen potvrdili a stejně tak to, že hra bude založena na Unreal Engine 4. Vývoj vede Stig Asmussen, který má za sebou třeba God of War III. 
 
Star Wars Jedi: Fallen Order bude k dispozici na PS4, Xbox One a PC od 15. listopadu 2019. Na video ukazující záběr přímo ze hry je tak ještě dost času, ovšem už nyní jsou nabízeny dvě verze - standardní a deluxe. Pokud si připlatíme a předobjednáme, získáme unikátní kosmetickou výbavu plus další drobnosti, ovšem pak tu je také jistý bonusový obsah. Otázka je, co to bude a zda se to vyplatí. 
 
Zdroj: Kotaku


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Microsoft Edge dostane řadu nových funkcí včetně vertikálních karet Microsoft Edge dostane řadu nových funkcí včetně vertikálních karet
Microsoft oznámil funkce, které se během následujících měsíců dostanou do prohlížeče Edge. Nalezneme mezi nimi karty seřazené na výšku, chytré kopírování zachovávající původní formátování nebo správce hesel, který vás upozorní v případě úniku hesla.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Office 365 se mění na Microsoft 365 a přináší nové funkce Office 365 se mění na Microsoft 365 a přináší nové funkce
Microsoft se rozhodl rebrandovat své předplatné Office 365. Nově ponese název Microsoft 365 a kromě dosavadních funkcí přinese také pár novinek. Teams získají i funkce pro koncové zákazníky a aplikace Family Safety pomůže ohlídat děti.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Intel Core i9-10900K je v benchmarku Geekbench o 7-30 % rychlejší než i9-9900K Intel Core i9-10900K je v benchmarku Geekbench o 7-30 % rychlejší než i9-9900K
Máme tu další uniklé benchmarky připravovaných procesorů Intel. Konkrétně jde o nový 10jádrový procesor Intel Core i9-10900K v benchmarku Geekbench. Proti předchozímu i9-9900K nabídne o 7 až 30 % vyšší výkon.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Doom Eternal na starých či slabých grafikách: jak šlape? Doom Eternal na starých či slabých grafikách: jak šlape?
Doom Eternal se ukázal jako dobře optimalizovaná hra, již ve vysoké kvalitě i rozlišení zvládnou i karty, s nimiž bychom si na 4K obvykle netroufli. Na to jsme se už podívali, ale jak jsou na tom starší, nebo obecně slabé grafické karty?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Cadence: 2020 bude rokem pamětí DDR5 Cadence: 2020 bude rokem pamětí DDR5
Marc Greenberg ze společnosti Cadence, který se zaměřuje na trh s pamětmi, označil tento rok za rok pamětí DDR5, ačkoliv jejich standard má JEDEC stále ještě ve vývoji. Je ale už jasné, že 2020 bude v tomto ohledu přelomový.
Včera, aktualita, Jan Vítek