Ke každé GeForce RTX nyní Call of Duty: Modern Warfare zdarma

Ke každé GeForce RTX nyní Call of Duty: Modern Warfare zdarma
, , aktualita
NVIDIA rozjela novou akci na podporu prodeje karet GeForce RTX. Ve spolupráci s Activision nabízí k těmto kartám zdarma hru Call of Duty: Modern Warfare. Respektive teprve nabídne, protože tato novinka přijde až v říjnu. 
K oblíbeným
reklama
Call of Duty: Modern Warfare přijde na trh 25. října, takže s pořízením nové karty s tímto bonusem není třeba kvůli této hře spěchat, i když jak se to vezme, brzy totiž startuje betatestování. Aktivační kód přitom dostane každý, kdo si ve vybraných prodejnách pořídí jednu z karet GeForce RTX 2080 Ti, 2080 SUPER, 2080, 2070 SUPER, 2070, 2060 SUPER nebo 2060, čili akce platí pro celou řadu GeForce RTX. 
 
 
NVIDIA si pro GeForce RTX pochopitelně vybrala takový titul, který nabídne podporu ray tracingu, přičemž sama se již dříve stala partnerem pro vývoj samotné hry Call of Duty:Modern Warfare, díky čemuž tu najdeme třeba i podporu NVIDIA Adaptive Shading. 
 
 
Hra sice přichází na trh až ke konci října, ale už zítra startuje otevřené betatestování, pro které si NVIDIA připravila nové Game Ready ovladače. Registrovat se můžete zde.
 
Co se týče koupě karty, pro kterou bude daná akce platit, pak se v případě zájmu musíte poohlédnout v nabídce prodejců CZC.cz, TSBohemia.cz nebo Alza.cz.
 
Zdroj: NVIDIA


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Corsair přichází s DDR4-5000 moduly Vengeance LPX Corsair přichází s DDR4-5000 moduly Vengeance LPX
Na trhu s paměťovými moduly se objevují nové extrémně rychlé paměti od společnosti Corsair, modely Vengeance LPX ve verzi DDR4-5000. Ty tak dosahují velmi vysoké frekvence 5000 MHz, vyžadují však vysoké napětí 1,5 V.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Prodeje PC jsou na vzestupu, přijde příznivý závěr roku? Prodeje PC jsou na vzestupu, přijde příznivý závěr roku?
Někteří analytici předpovídali, že trh s počítači PC nečeká dobré období a že jej bude ovlivňovat nedostatečná nabídka Intelu i obchodní válka USA s Činou a rostoucí cla. Ale jsou tu i pozitivní dopady.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD má v ovladačích kód pro ray tracing už od července AMD má v ovladačích kód pro ray tracing už od července
Společnost AMD oficiálně ray tracing na svých grafických kartách nepodporuje a ani nečekáme, že by se to mělo v případě dnes dostupných modelů měnit. Ovšem AMD se obecně na podporu ray tracingu připravuje, to je jisté.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Zen 3 prý nabídne 8% nárůst IPC a o 200 MHz vyšší takty Zen 3 prý nabídne 8% nárůst IPC a o 200 MHz vyšší takty
Poměrně slušný pokrok by měly nabídnout procesory AMD založené na architektuře Zen 3, a tedy 7nm+ výrobním procesu firmy TSMC. Dle nezaručených informací máme očekávat asi o 200 MHz vyšší takty a 8% zvýšení IPC.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Chystá Intel velkou cenovou ofenzívu proti AMD? Chystá Intel velkou cenovou ofenzívu proti AMD?
Intel by mohl brzy spustit to, co od něj řada lidí očekávala již podstatně dříve, a sice téměř celoplošné zlevňování svých procesorů kvůli nástupu konkurence. V tomto ohledu tu ovšem máme zatím jen fámy.
Dnes, aktualita, Jan Vítek10 komentářů