Ke každé GeForce RTX nyní Call of Duty: Modern Warfare zdarma

Ke každé GeForce RTX nyní Call of Duty: Modern Warfare zdarma
, , aktualita
NVIDIA rozjela novou akci na podporu prodeje karet GeForce RTX. Ve spolupráci s Activision nabízí k těmto kartám zdarma hru Call of Duty: Modern Warfare. Respektive teprve nabídne, protože tato novinka přijde až v říjnu. 
K oblíbeným
reklama
Call of Duty: Modern Warfare přijde na trh 25. října, takže s pořízením nové karty s tímto bonusem není třeba kvůli této hře spěchat, i když jak se to vezme, brzy totiž startuje betatestování. Aktivační kód přitom dostane každý, kdo si ve vybraných prodejnách pořídí jednu z karet GeForce RTX 2080 Ti, 2080 SUPER, 2080, 2070 SUPER, 2070, 2060 SUPER nebo 2060, čili akce platí pro celou řadu GeForce RTX. 
 
 
NVIDIA si pro GeForce RTX pochopitelně vybrala takový titul, který nabídne podporu ray tracingu, přičemž sama se již dříve stala partnerem pro vývoj samotné hry Call of Duty:Modern Warfare, díky čemuž tu najdeme třeba i podporu NVIDIA Adaptive Shading. 
 
 
Hra sice přichází na trh až ke konci října, ale už zítra startuje otevřené betatestování, pro které si NVIDIA připravila nové Game Ready ovladače. Registrovat se můžete zde.
 
Co se týče koupě karty, pro kterou bude daná akce platit, pak se v případě zájmu musíte poohlédnout v nabídce prodejců CZC.cz, TSBohemia.cz nebo Alza.cz.
 
Zdroj: NVIDIA


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
BenQ uvádí novou řadu herních monitorů Mobiuz. Známe české ceny BenQ uvádí novou řadu herních monitorů Mobiuz. Známe české ceny
Pod označeními EX2710 a EX2510 se skrývají první dva zástupci ze série BenQ Mobiuz, která byla vytvořena na míru hráčům. Monitory podporují technologii HDRi a používají elektrostatické reproduktory.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
NTU vyvinulo perovskitový solární panel s nebývalou 18,1% účinností NTU vyvinulo perovskitový solární panel s nebývalou 18,1% účinností
Také na Nanyang Technological University, Singapore (NTU Singapore) se věnují vývoji perovskitových solárních panelů, které vypadají být slibným zdrojem elektrické energie do budoucna. Jejich verze dosáhla 18,1% účinnosti.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Porsche a Mahle testují 3D tisk pístů: přidávají 30 koní Porsche a Mahle testují 3D tisk pístů: přidávají 30 koní
Společnosti Porsche a Mahle zkouší inovativní metodu výroby pístů do spalovacích motorů. Pomocí 3D tisku lze vyrobit lehčí písty, díky čemuž mohou zvýšit výkon motoru. První testy ukazují nárůst až 30 koní.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Apple prý Samsungu zaplatí pokutu 950 mil. USD, koupil málo OLED displejů Apple prý Samsungu zaplatí pokutu 950 mil. USD, koupil málo OLED displejů
Pokud nesplníte smluvní závazky, obvykle nastanou nepříjemné důsledky. Podle neoficiálních informací mělo toto postihnout společnost Apple, která má Samsungu zaplatit na pokutách okolo 950 mil. USD.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Softbank zvažuje prodej firmy Arm Holdings, ve hře je i primární emise akcií Softbank zvažuje prodej firmy Arm Holdings, ve hře je i primární emise akcií
Společnost Softbank dle The Wall Street Journal (TWSJ) začala zvažovat možnost prodeje Arm Holdings, který přitom vlastní jen čtyři roky. Alternativou pro to může být primární emise cenných papírů, čili Initial Public Offering. 
Včera, aktualita, Jan Vítek