Ke každé GeForce RTX nyní Call of Duty: Modern Warfare zdarma

Ke každé GeForce RTX nyní Call of Duty: Modern Warfare zdarma
, , aktualita
NVIDIA rozjela novou akci na podporu prodeje karet GeForce RTX. Ve spolupráci s Activision nabízí k těmto kartám zdarma hru Call of Duty: Modern Warfare. Respektive teprve nabídne, protože tato novinka přijde až v říjnu. 
K oblíbeným
reklama
Call of Duty: Modern Warfare přijde na trh 25. října, takže s pořízením nové karty s tímto bonusem není třeba kvůli této hře spěchat, i když jak se to vezme, brzy totiž startuje betatestování. Aktivační kód přitom dostane každý, kdo si ve vybraných prodejnách pořídí jednu z karet GeForce RTX 2080 Ti, 2080 SUPER, 2080, 2070 SUPER, 2070, 2060 SUPER nebo 2060, čili akce platí pro celou řadu GeForce RTX. 
 
 
NVIDIA si pro GeForce RTX pochopitelně vybrala takový titul, který nabídne podporu ray tracingu, přičemž sama se již dříve stala partnerem pro vývoj samotné hry Call of Duty:Modern Warfare, díky čemuž tu najdeme třeba i podporu NVIDIA Adaptive Shading. 
 
 
Hra sice přichází na trh až ke konci října, ale už zítra startuje otevřené betatestování, pro které si NVIDIA připravila nové Game Ready ovladače. Registrovat se můžete zde.
 
Co se týče koupě karty, pro kterou bude daná akce platit, pak se v případě zájmu musíte poohlédnout v nabídce prodejců CZC.cz, TSBohemia.cz nebo Alza.cz.
 
Zdroj: NVIDIA


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Populární Microsoft Teams nyní i pro Linux Populární Microsoft Teams nyní i pro Linux
Komunikátor a kolaborativní nástroj Microsoft Teams se těší velké popularitě a počet uživatelů se stále zvyšuje. Nově je k dispozici i pro operační systém Linux a doplňuje tak spoustu jiných operačních systémů, pro které je již k dispozici.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Avantek uvádí pracovní stanici s procesorem Ampere eMAG Avantek uvádí pracovní stanici s procesorem Ampere eMAG
I když serverovému trhu drtivě vládne Intel, drápky začíná vytahovat i AMD a snaží se i společnost Ampere Computing. Její procesor eMAG si právě našel cestu do pracovních stanic od Avanteku.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Intel uvádí RealSense L515: miniaturní laserový radar Intel uvádí RealSense L515: miniaturní laserový radar
Intel RealSense L515 byl výrobcem označena za světově nejmenší a energeticky nejefektivnější lidar s vysokým rozlišením. Jde tak o zařízení, které dokáže laserovými paprsky ohmatávat prostředí. K čemu přijde vhod? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Half-Life Alyx bude dle vývojáře záležitost čistě pro jednoho hráče Half-Life Alyx bude dle vývojáře záležitost čistě pro jednoho hráče
Half Life: Alyx představuje návrat společnosti Valve na herní výsluní, i když pouze pro majitele příslušných VR headsetů a samozřejmě nemůžeme automaticky předpokládat, že to bude návrat úspěšný. Co nového se ale dozvíme?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Jaká je budoucnost extrémní ultrafialové litografie? Jaká je budoucnost extrémní ultrafialové litografie?
Extrémní ultrafialová litografie (EUVL) přichází ještě včas na to, aby výrobci čipů už nemuseli využívat stále složitější způsoby obcházení limitů hlubokého ultrafialového spektra (DUV). Jaký dopad bude EUVL mít? 
Včera, aktualita, Jan Vítek