www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

KFA2 zveřejnila specifikace a fotky své GeForce GTX 1070 Ti

KFA2 zveřejnila specifikace a fotky své GeForce GTX 1070 Ti
, , aktualita
Společnost NVIDIA patrně nebude zrovna nadšená přístupem firmy KFA2, která již stačila na svých stránkách ukázat kartu GeForce GTX 1070 Ti EX včetně jejích specifikací. Nyní již stránky nefungují, ale to už je vcelku jedno, protože Internet. 
K oblíbeným
reklama
Specifikace NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti už ale stejně unikly na web dříve, takže byly jako obvykle několik dní před oficiálním představení veřejným tajemstvím, takže KFA2 se zase tak moc neprohřešila. Alespoň nám ale potvrzuje to, na co jsme čekali. 
 
 
Produktové stránky karty GeForce GTX 1070 Ti EX už sice byly z webu staženy, ale zde si stále můžeme stáhnout zazipovaný soubor s řadou fotografií tohoto modelu. 
 
 
Specifikace známé již řadu dní byly potvrzeny, a to včetně použití pamětí GDDR5 na 256bitové sběrnici a taktu 8 Gb/s, což dává 256GB/s propustnosti a jde o naprosto stejnou nabídku, jakou má i původní GeForce GTX 1070. 
 
GPU však má 2432 CUDA jader, což je výrazně více než na GTX 1070 (1920 CUDA jader) a taktováno je v případě karty KFA2 na dříve udávaných 1607 až 1683 MHz. Právě nad takty se vznášela největší otázka, neboť se proslýchalo, že ty budou snad dokonce uzamčené. Právě tato karta tyto informace spíše potvrzuje, než aby je vyvracela. Když se totiž podíváme na model KFA2 GeForce GTX 1070 EX, ten je prezentován jako přetaktovaná karta a skutečně zvyšené takty má, takže bychom očekávali, že GTX 1070 Ti EX na tom bude podobně. 
 
Server Videocardz navíc uvádí, že má i informace o jiných nereferenčních modelech GTX 1070 Ti a žádný z nich není přetaktován, takže to vypadá, že NVIDIA to skutečně neumožnila. Zbývá otázka, zda se to týká pouze výrobců, nebo snad bude přetaktování znemožněno i samotným majitelům. 
 
Co se týče zbylé výbavy modelu od KFA2, ten nese DVI-D, HDMI, tři DisplayPorty 1.4 a pro napájení také po jednom šestipinovém a osmipinovém konektoru PCIe. Doporučen je 500W zdroj. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Core i5-9600KF výrazně zlevňuje, co ostatní Intely? Core i5-9600KF výrazně zlevňuje, co ostatní Intely?
Cena procesoru Core i5-9600KF v zahraničí i u nás výrazně a skokově klesla, což ukazuje na to, že nejde jen o nějakou akci prodejců. Za kolik si tak můžeme pořídit toto čisté šestijádro a jak na tom jsou jiné Intely?
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
BBC varuje před deepfakes, vytvořila umělé video s Borisem Johnsonem BBC varuje před deepfakes, vytvořila umělé video s Borisem Johnsonem
Deepfakes jsou čím dál tím větším problémem. Varuje před nimi stabice BBC, která se podílela na tvorbě falešného videa s Borisem Johnsonem a Jeremy Corbynem. Ukazuje, že je stále snazší udělat věrohodný podvrh.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
SpaceX po přestávce vypustilo další kopu satelitů Starlink SpaceX po přestávce vypustilo další kopu satelitů Starlink
Satelity Starlink jsou malé a skladné, a tak si jich jeden Falcon 9 může vzít na palubu celou kopu, čili šedesát. Nyní se přitom podařilo další takovou várku dostat na oběžnou dráhu a učinit další krok ke zprovoznění připravované sítě.
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Noctua uvádí na trh nové ventilátory a příslušenství řady Chromax Noctua uvádí na trh nové ventilátory a příslušenství řady Chromax
Noctua nedávno dostala na trh nové procesorové chladiče Chromax Black a nyní je doplňují ventilátory a příslušenství Chromax. Máme tu konkrétně modely NF-A20, NF-A12x15, NF-A9, NF-A9x14 či NF-A8.
Včera, aktualita, Jan Vítek
InWin 925: mohutný tower se silným chlazením pro E-ATX InWin 925: mohutný tower se silným chlazením pro E-ATX
InWin si připravuje pod prostým označením 925 velkou skříň formátu Full Tower, která je tak určena pro výkonné PC sestavy. Sama nabídne krom potřebného místa mohutné tělo z broušeného hliníku. 
Včera, aktualita, Jan Vítek