www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

KFA2 zveřejnila specifikace a fotky své GeForce GTX 1070 Ti

KFA2 zveřejnila specifikace a fotky své GeForce GTX 1070 Ti
, , aktualita
Společnost NVIDIA patrně nebude zrovna nadšená přístupem firmy KFA2, která již stačila na svých stránkách ukázat kartu GeForce GTX 1070 Ti EX včetně jejích specifikací. Nyní již stránky nefungují, ale to už je vcelku jedno, protože Internet. 
K oblíbeným
reklama
Specifikace NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti už ale stejně unikly na web dříve, takže byly jako obvykle několik dní před oficiálním představení veřejným tajemstvím, takže KFA2 se zase tak moc neprohřešila. Alespoň nám ale potvrzuje to, na co jsme čekali. 
 
 
Produktové stránky karty GeForce GTX 1070 Ti EX už sice byly z webu staženy, ale zde si stále můžeme stáhnout zazipovaný soubor s řadou fotografií tohoto modelu. 
 
 
Specifikace známé již řadu dní byly potvrzeny, a to včetně použití pamětí GDDR5 na 256bitové sběrnici a taktu 8 Gb/s, což dává 256GB/s propustnosti a jde o naprosto stejnou nabídku, jakou má i původní GeForce GTX 1070. 
 
GPU však má 2432 CUDA jader, což je výrazně více než na GTX 1070 (1920 CUDA jader) a taktováno je v případě karty KFA2 na dříve udávaných 1607 až 1683 MHz. Právě nad takty se vznášela největší otázka, neboť se proslýchalo, že ty budou snad dokonce uzamčené. Právě tato karta tyto informace spíše potvrzuje, než aby je vyvracela. Když se totiž podíváme na model KFA2 GeForce GTX 1070 EX, ten je prezentován jako přetaktovaná karta a skutečně zvyšené takty má, takže bychom očekávali, že GTX 1070 Ti EX na tom bude podobně. 
 
Server Videocardz navíc uvádí, že má i informace o jiných nereferenčních modelech GTX 1070 Ti a žádný z nich není přetaktován, takže to vypadá, že NVIDIA to skutečně neumožnila. Zbývá otázka, zda se to týká pouze výrobců, nebo snad bude přetaktování znemožněno i samotným majitelům. 
 
Co se týče zbylé výbavy modelu od KFA2, ten nese DVI-D, HDMI, tři DisplayPorty 1.4 a pro napájení také po jednom šestipinovém a osmipinovém konektoru PCIe. Doporučen je 500W zdroj. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
MSI Cubi ve dvou nových verzích: mini PC s Comet Lake či Gemini Lake MSI Cubi ve dvou nových verzích: mini PC s Comet Lake či Gemini Lake
MSI oznámilo dvojici desktopů Cubi 5 10M a Cubi N, které se vyznačují velmi malými rozměry. První z nich nabídne procesor Comet Lake, zatímco druhý pouze Gemini Lake, ale v kombinaci s pasivním chlazením.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Objevila se nikdy nevydaná hra SimRefinery od Maxisu Objevila se nikdy nevydaná hra SimRefinery od Maxisu
Maxis má na svědomí známé herní pecky jako např. SimCity. V 90. letech byla ve vývoji ale i další "hra" SimRefinery, která se teprve teď objevila volně na Internetu. Bezmála 30 let nedokončenou hru si nyní můžete zahrát i v prohlížeči.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
EA přináší někdejší exkluzivity z Originu na Steam EA přináší někdejší exkluzivity z Originu na Steam
Společnost Electronic Arts se rozhodla ještě více prohloubit spolupráci s Valve a její platformou Steam. Už dříve se odhodlala na ní nabídnout svůj úspěšný titul Jedi: Fallen Order a nyní přišla řada i na starší exkluzivity platformy Origin. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
ASRock si chystá celou řadu desek s AMD A520 ASRock si chystá celou řadu desek s AMD A520
Ukazuje se, že možná ještě do nástupu letošního podzimu se opravdu dočkáme od AMD dalšího nového čipsetu po desky s paticí AM4, a to A520. Ten se již několikrát objevil a nyní i v záznamech EEC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
LG 38WN95C-W: 38" širokoúhlý a dobře vybavený Nano IPS LG 38WN95C-W: 38" širokoúhlý a dobře vybavený Nano IPS
Společnost LG zařazuje do své nabídky 38palcový herní monitor 38WN95C-W, který za oficiální cenu 1600 USD nabídne zajímavé vlastnosti. Můžeme jej označit za rychlý panel, který slibuje navíc i kvalitní zobrazení. 
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů