www.svethardware.cz
>
>
>
>

Kindle Kids Edition: elektronická čtečka knih pro děti

Kindle Kids Edition: elektronická čtečka knih pro děti
, , aktualita
Amazon vydává další model svých oblíbených elektronických čteček knih. Tentokrát jde o variantu určenou pro děti nazvanou Kindle Kids Edition. Ta přichází i s ročním předplatným FreeTime Unlimited zdarma.
K oblíbeným
reklama
Amazon chce naučit děti si číst místo toho, aby strávili čas jen hraním na obrazovkách tabletů a telefonů. Představuje tak novou elektronickou čtečku knih Kindle Kids Edition, která by měla směřovat právě na dětské publikum. Součástí tak budou odznaky za splnění čtenářských cílů, funkce Word Wise pak má vysvětlovat složitá slova i trénování pomocí tzv. flashcards, ale zatím nevíme, zda podobný slovník bude k dispozici i v češtině. Vylepšení se dočkalo i vyhledávání knih.
 
Amazon Kindle Kids Edition
 
Zajímavostí je i roční předplatné služby FreeTime Unlimited zdarma, které obsahuje zhruba 20 tisíc dětských knih a aplikací (opět, toto platí pro anglickou verzi). Pokud chcete tuto službu ke stávajícímu předplatnému Prime, půjde o příplatek $2,99 měsíčně, jinak stojí $4,99 za měsíc. Čtečka postavená na základě 10.generace Kindlů má 6" displej s hustotou bodů 167 ppi a 16 úrovněmi šedi. Její rozměry činí 162×119×14 mm a váží 288 gramů. Vnitřní paměť má kapacitu 8 GB a baterie má vydržet na 4 týdny provozu (při půl hodině čtení denně). Nabita je pak za 4 hodiny pomocí 5W nabíječky. K dispozici je nejen USB 2.0 připojení, ale také bezdrátová Wi-Fi 802.11b/g/n. Černá čtečka může mít růžový nebo modrý obal. Cena byla stanovena na $109, což je o $20 více než za výchozí "dospělácký" model.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Overclocker obohatil své chlazení o ledového draka vyfukujícího dusík Overclocker obohatil své chlazení o ledového draka vyfukujícího dusík
Při chlazení tekutým dusíkem se obecně na estetiku nehraje, ostatně jde vesměs o pokusy či snahy o překonání rekordů, takže důraz se klade především na funkčnost a většinou postačí kus vhodně tvarovaného kovu. Max Parisotto je ale jiného názoru.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
16jádrový Ryzen 9 3950X vyjde na polovinu ceny hypotetického monolitu 16jádrový Ryzen 9 3950X vyjde na polovinu ceny hypotetického monolitu
AMD se v případě architektury Zen vydala cestou vícečipových procesorů, což od generace Ryzen 3000 poznali i uživatelé běžných desktopů. Dosud ale nebylo jasné, kolik přesně může AMD tímto přístupem ušetřit. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD na Mindfactory drtí Intel, získává 86% tržní podíl AMD na Mindfactory drtí Intel, získává 86% tržní podíl
Od největšího německého prodejce elektroniky Mindfactory máme další čísla prodejů procesorů AMD a Intel. Zatímco díky serverům, sestavám a notebookům celosvětově Intel i nadále drtí AMD, v prodejích kusových procesorů je tomu naopak.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Raspberry Pi 4 v nové revizi má opravený USB C Raspberry Pi 4 v nové revizi má opravený USB C
Už loni v červenci jsme se dozvěděli o tom, že Raspberry Pi 4 má chybně implementovaný port USB C, což bohužel nebyl jediný problém tohoto zařízení. Nyní ale přichází nová revize, která už by měla mít napájecí USB v pořádku. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC představuje rychlý monitor AG273QZ se 27" panelem AOC představuje rychlý monitor AG273QZ se 27" panelem
AOC představuje dle svých slov vysoce výkonný monitor AG273QZ, který nabídne především rychlý panel s úhlopříčkou 27". A i když jde o TN, výrobce mluví o nové generaci s kvalitními barvami, jak naznačují i specifikace.
Dnes, aktualita, Jan Vítek