www.svethardware.cz
>
>
>
>

Kindle Kids Edition: elektronická čtečka knih pro děti

Kindle Kids Edition: elektronická čtečka knih pro děti
, , aktualita
Amazon vydává další model svých oblíbených elektronických čteček knih. Tentokrát jde o variantu určenou pro děti nazvanou Kindle Kids Edition. Ta přichází i s ročním předplatným FreeTime Unlimited zdarma.
K oblíbeným
reklama
Amazon chce naučit děti si číst místo toho, aby strávili čas jen hraním na obrazovkách tabletů a telefonů. Představuje tak novou elektronickou čtečku knih Kindle Kids Edition, která by měla směřovat právě na dětské publikum. Součástí tak budou odznaky za splnění čtenářských cílů, funkce Word Wise pak má vysvětlovat složitá slova i trénování pomocí tzv. flashcards, ale zatím nevíme, zda podobný slovník bude k dispozici i v češtině. Vylepšení se dočkalo i vyhledávání knih.
 
Amazon Kindle Kids Edition
 
Zajímavostí je i roční předplatné služby FreeTime Unlimited zdarma, které obsahuje zhruba 20 tisíc dětských knih a aplikací (opět, toto platí pro anglickou verzi). Pokud chcete tuto službu ke stávajícímu předplatnému Prime, půjde o příplatek $2,99 měsíčně, jinak stojí $4,99 za měsíc. Čtečka postavená na základě 10.generace Kindlů má 6" displej s hustotou bodů 167 ppi a 16 úrovněmi šedi. Její rozměry činí 162×119×14 mm a váží 288 gramů. Vnitřní paměť má kapacitu 8 GB a baterie má vydržet na 4 týdny provozu (při půl hodině čtení denně). Nabita je pak za 4 hodiny pomocí 5W nabíječky. K dispozici je nejen USB 2.0 připojení, ale také bezdrátová Wi-Fi 802.11b/g/n. Černá čtečka může mít růžový nebo modrý obal. Cena byla stanovena na $109, což je o $20 více než za výchozí "dospělácký" model.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple nedoporučuje zakrývat webkameru MacBooku. Kvůli poškození displeje Apple nedoporučuje zakrývat webkameru MacBooku. Kvůli poškození displeje
Na oficiálních stránkách podpory se objevilo doporučení, ve kterém Apple uživatelům radí nepoužívat kryty pro kameru na svých MacBoocích. Místo toho doporučuje spoléhat na diodu indikující aktivní kameru.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik3 komentáře
Konec zpoceným dlaním. Herní myš Zephyr obsahuje ventilátor Konec zpoceným dlaním. Herní myš Zephyr obsahuje ventilátor
Méně známý výrobce si dal za cíl vyřešit věčný problém řady hráčů. Uvnitř počítačové myši Mindshunter Zephyr se totiž nachází malý ventilátor, který by měl ochlazovat povrch dlaně a zabraňovat pocení.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Nejdražší hra světa: Super Mario Bros. vydražen za 114 tisíc dolarů Nejdražší hra světa: Super Mario Bros. vydražen za 114 tisíc dolarů
V internetové aukci padl nový rekord. Neznámý zákazník se rozhodl utratit v přepočtu několik milionů korun za hru Super Mario Bros. z roku 1985. Tím došlo k překonání loňského rekordu, který držel stejný titul.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Přenosný monitor Lenovo ThinkVision M14t lze ovládat aktivním stylusem Přenosný monitor Lenovo ThinkVision M14t lze ovládat aktivním stylusem
Lenovo představilo nový přenosný monitor s dotykovým ovládáním, který si klade za cíl usnadni pracovní povinnosti mimo kancelář. K interakci lze využít také aktivní digitální pero. Připojení k počítači zajišťuje USB-C.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Creative Live! Cam Sync 1080p: oblíbená webkamera přichází s vyšším rozlišením Creative Live! Cam Sync 1080p: oblíbená webkamera přichází s vyšším rozlišením
Poptávka po webkamerách se v posledních měsících výrazně zvýšila a společnost Creative při této příležitosti přináší nástupce pro populární model Live! Cam Sync HD. K dispozici je integrovaná krytka objektivu nebo možnost připojení k tripodu.
11.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář