www.svethardware.cz
>
>
>
>

Kindle Kids Edition: elektronická čtečka knih pro děti

Kindle Kids Edition: elektronická čtečka knih pro děti
, , aktualita
Amazon vydává další model svých oblíbených elektronických čteček knih. Tentokrát jde o variantu určenou pro děti nazvanou Kindle Kids Edition. Ta přichází i s ročním předplatným FreeTime Unlimited zdarma.
K oblíbeným
reklama
Amazon chce naučit děti si číst místo toho, aby strávili čas jen hraním na obrazovkách tabletů a telefonů. Představuje tak novou elektronickou čtečku knih Kindle Kids Edition, která by měla směřovat právě na dětské publikum. Součástí tak budou odznaky za splnění čtenářských cílů, funkce Word Wise pak má vysvětlovat složitá slova i trénování pomocí tzv. flashcards, ale zatím nevíme, zda podobný slovník bude k dispozici i v češtině. Vylepšení se dočkalo i vyhledávání knih.
 
Amazon Kindle Kids Edition
 
Zajímavostí je i roční předplatné služby FreeTime Unlimited zdarma, které obsahuje zhruba 20 tisíc dětských knih a aplikací (opět, toto platí pro anglickou verzi). Pokud chcete tuto službu ke stávajícímu předplatnému Prime, půjde o příplatek $2,99 měsíčně, jinak stojí $4,99 za měsíc. Čtečka postavená na základě 10.generace Kindlů má 6" displej s hustotou bodů 167 ppi a 16 úrovněmi šedi. Její rozměry činí 162×119×14 mm a váží 288 gramů. Vnitřní paměť má kapacitu 8 GB a baterie má vydržet na 4 týdny provozu (při půl hodině čtení denně). Nabita je pak za 4 hodiny pomocí 5W nabíječky. K dispozici je nejen USB 2.0 připojení, ale také bezdrátová Wi-Fi 802.11b/g/n. Černá čtečka může mít růžový nebo modrý obal. Cena byla stanovena na $109, což je o $20 více než za výchozí "dospělácký" model.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Autonomní loď MAS sama překoná Atlantik, oslaví 400 let lodi Mayflower Autonomní loď MAS sama překoná Atlantik, oslaví 400 let lodi Mayflower
Po 400 letech od slavného vyplutí lodě Mayflower s osadníky z anglického Plymouthu do toho amerického vypluje loď Mayflower Autonomous Ship (MAS) na stejnou trasu. Bude ale plně autonomní a prozkoumá problematiku plastů v oceánech.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft vyzývá uživatele Windows 7 Pro k přechodu na W10 Microsoft vyzývá uživatele Windows 7 Pro k přechodu na W10
Konec podpory Windows 7 se blíží a Microsoft tak začne vyzývat uživatele Windows 7 Pro k přechodu na novější operační systém Windows 10 Pro. Už brzy se tak začne v systému zobrazovat okno s výzvou.
Včera, aktualita, Milan Šurkala14 komentářů
Zuckerberg nechce cenzurovat politické reklamy, i kdyby byly zavádějící Zuckerberg nechce cenzurovat politické reklamy, i kdyby byly zavádějící
Mark Zuckerberg se v jedné z jeho přednášek vyjádřil, že nepovažuje za správné kontrolovat závadnost politických reklam a na Facebooku tak bude všechno možné. Tedy i reklamy se zavádějícím obsahem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Trailer ukazuje detaily PC verze Red Dead Redemption 2 Trailer ukazuje detaily PC verze Red Dead Redemption 2
Na závěr pracovního týdne si můžeme zaslintat nad PC verzí hry Red Dead Redemption 2. Ta byla vylepšena i z grafického hlediska právě s ohledem na možnosti a výkon moderních osobních počítačů. A je to vidět.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Ray tracing ve World of Tanks: jak funguje a jaký má vliv na výkon? Ray tracing ve World of Tanks: jak funguje a jaký má vliv na výkon?
Autoři hry World of Tanks se nedávno pochlubili tím, že do své hry implementovali ray tracing, který bude moci pracovat pod DirectX 11 a nebude potřebovat žádný zvláštní hardware, čili GeForce RTX. Jak to funguje? 
Včera, recenze, Jan Vítek7 komentářů