www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Lenovo ukázalo další generaci herních PC

Lenovo ukázalo další generaci herních PC
, , aktualita
Lenovo přicestovalo na E3 s náloží nových herních desktopů, které kupodivu na Computexu 2018 ukázány nebyly. My se podíváme na modely T730 a T530 typu tower a pak kostkovité C730 a C530.
reklama
Lenovo si tak nechalo představení nové generace herních PC až na E3, kde jsme se dozvěděli, že všechny budou založeny na kombinaci procesorů Intel a grafických karet NVIDIA. Jde tak pochopitelně o moderní Intel Coffee Lake a NVIDIA GeForce 10 generace Pascal. 
 
 
Lenovo Legion Tower T730 a T530 jsou vestavěny do 28litrových skříní a nabízí zmíněnou 8. generaci procesorů Core a grafické karty se stropem v podobě GeForce GTX 1060, takže o hi-end rozhodně nejde. Model T730 bude dražší s až 32 GB paměti DDR4 Corsair Vengeance a až se dvěma 512GB PCIe RAID 0 SSD nebo 2TB SATA HDD. Volitelně si můžeme vybrat také vodní chlazení od firmy Asetek a nedílnou součástí je audio Dolby Atmos.
 
 
Lenovo Legion T730 budou k dispozici za ceny od 930 USD od srpna tohoto roku. Levnější Lenovo Legion T530 přijdou alespoň na 830 USD. 
 
 
Pak tu máme "herní kostky" Legion C730 a C530 s objemem jen 19 litrů a viditelným madlem pro snadné přenášení. Skrz horní průhledný panel je vidět grafická karta a nezapomnělo se na RGB podsvícení. 
 
 
Konfigurace těchto počítačů se velice blíží modelům T730 a T530, takže tu také máme jako maximum kartu GeForce GTX 1060 a 32 GB paměti Corsair DDR4. Lenovo dále sděluje, že k těmto desktopům může dodat vhodné herní monitory stejné řady Legion, headsety s virtuálním prostorovým zvukem, klávesnice i myši. Hlavní rozdíl mezi T730 a T530 se jeví ten, že dražší model má navíc RGB podsvícení. 
 
Lenovo Legion C730 a C530 budou také k dispozici od srpna, a to za ceny od 930 a 830 USD. 
 
Zdroj: Lenovo


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Deepcool představil svou technologii proti úniku kapaliny z vodních chladičů Deepcool představil svou technologii proti úniku kapaliny z vodních chladičů
Společnosti Deepcool se povedlo patentovat svou technologii, která má zabránit úniku chladicího média z uzavřených okruhů vodních chladičů, a tak už se odhodlala ji i blíže představit. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA: Turing RTX se v prvních osmi týdnech prodávaly mnohem lépe než Pascaly NVIDIA: Turing RTX se v prvních osmi týdnech prodávaly mnohem lépe než Pascaly
Společnost NVIDIA rozhodně nezažila z hlediska financí úžasný půlrok, ale nyní přišla s informacemi o tom, jak se prodávaly karty Turing série RTX v prvních osmi týdnech oproti Pascalům. Bylo to téměř o polovinu lepší. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Wikipedia protestuje proti EU a jejím Článkům 11 a 13, nefunguje ve 4 státech Wikipedia protestuje proti EU a jejím Článkům 11 a 13, nefunguje ve 4 státech
Už jen 5 dní zbývá do toho, kdy se možná evropský internet obrátí naruby. EU si totiž chystá vysoce kontroverzní Články 11 a 13, které mohou do značné míry ovlivnit to, co budeme moci na webu dělat i existenci nejednoho webu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Beresheet přistane příští měsíc poblíž Apolla 15 a 17 Beresheet přistane příští měsíc poblíž Apolla 15 a 17
Izraelský Beresheet dokázal překonat své potíže s počítačem, které zhatily první velký zážeh a nyní je na cestě k Měsíci, na jehož povrch přistane v dubnu. Shodou okolností to přitom bude poblíž míst přistání misí Apollo 15 a 17. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Epic Store se spojí s Humble a exkluzivně nabídne The Outer Worlds a Remedy's Control Epic Store se spojí s Humble a exkluzivně nabídne The Outer Worlds a Remedy's Control
Společnost Epic Games vyhlásila válku Steamu, neboť jinak se to ani už nedá napsat. Dozvídáme se o dalších dvou exkluzivitách, které budou Steamu alespoň na rok upřeny a pak i o propojení s Humble Store. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře