www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Lenovo ukázalo další generaci herních PC

Lenovo ukázalo další generaci herních PC
, , aktualita
Lenovo přicestovalo na E3 s náloží nových herních desktopů, které kupodivu na Computexu 2018 ukázány nebyly. My se podíváme na modely T730 a T530 typu tower a pak kostkovité C730 a C530.
reklama
Lenovo si tak nechalo představení nové generace herních PC až na E3, kde jsme se dozvěděli, že všechny budou založeny na kombinaci procesorů Intel a grafických karet NVIDIA. Jde tak pochopitelně o moderní Intel Coffee Lake a NVIDIA GeForce 10 generace Pascal. 
 
 
Lenovo Legion Tower T730 a T530 jsou vestavěny do 28litrových skříní a nabízí zmíněnou 8. generaci procesorů Core a grafické karty se stropem v podobě GeForce GTX 1060, takže o hi-end rozhodně nejde. Model T730 bude dražší s až 32 GB paměti DDR4 Corsair Vengeance a až se dvěma 512GB PCIe RAID 0 SSD nebo 2TB SATA HDD. Volitelně si můžeme vybrat také vodní chlazení od firmy Asetek a nedílnou součástí je audio Dolby Atmos.
 
 
Lenovo Legion T730 budou k dispozici za ceny od 930 USD od srpna tohoto roku. Levnější Lenovo Legion T530 přijdou alespoň na 830 USD. 
 
 
Pak tu máme "herní kostky" Legion C730 a C530 s objemem jen 19 litrů a viditelným madlem pro snadné přenášení. Skrz horní průhledný panel je vidět grafická karta a nezapomnělo se na RGB podsvícení. 
 
 
Konfigurace těchto počítačů se velice blíží modelům T730 a T530, takže tu také máme jako maximum kartu GeForce GTX 1060 a 32 GB paměti Corsair DDR4. Lenovo dále sděluje, že k těmto desktopům může dodat vhodné herní monitory stejné řady Legion, headsety s virtuálním prostorovým zvukem, klávesnice i myši. Hlavní rozdíl mezi T730 a T530 se jeví ten, že dražší model má navíc RGB podsvícení. 
 
Lenovo Legion C730 a C530 budou také k dispozici od srpna, a to za ceny od 930 a 830 USD. 
 
Zdroj: Lenovo


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Kontrola daní po řecku: místo účtenkovky kontrola drony Kontrola daní po řecku: místo účtenkovky kontrola drony
V několika evropských zemích se vybírání daní kontroluje účtenkovými loteriemi včetně té naší. Řekové si ale na vybraná podnikání jako jsou turistické lodě posvítili i jinak. Vydávání a přiznávání účtenek totiž budou sledovat pomocí dronů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA i AMD získávají pozitivní ohlasy analytiků NVIDIA i AMD získávají pozitivní ohlasy analytiků
NVIDIA v poslední době nesbírala velké pochvaly od analytiků. Ovšem i mezi nimi se samozřejmě najdou různé názory a ty pozitivní přicházejí z Bank of America. Doporučení investovat se také objevila ve spojitosti s AMD. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 2080 se předvedla na suchém ledu GeForce RTX 2080 se předvedla na suchém ledu
Overclocker Der8auer se odhodlal k netradičnímu pokusu o přetaktování grafické karty, a to modelu GeForce GTX 2080 s využitím suchého ledu. Co tento pokus přinesl, na to se můžeme nyní podívat. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Chrome 69: čelní útok na naše soukromí? Chrome 69: čelní útok na naše soukromí?
Google před verzí Chrome 69 nabídl ve svém prohlížeči volitelnou možnost přihlásit se k příslušnému účtu, aby bylo možné synchronizovat třeba záložky mezi různými zařízeními. S verzí 69 se ale způsob přihlašování mění. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Japonská Hayabusa-2 odhodila roboty na povrch asteroidu Ryugu Japonská Hayabusa-2 odhodila roboty na povrch asteroidu Ryugu
Japonská JAXA v poslední době neměla moc štěstí, ale na svou sondu Hayabusa-2 zatím může být pyšná. Ta už před prázdninami dostihla asteroid Ryugu a nyní na něj z výšky jen 55 metrů shodila dva roboty. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek