www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Lenovo ukázalo další generaci herních PC

Lenovo ukázalo další generaci herních PC
, , aktualita
Lenovo přicestovalo na E3 s náloží nových herních desktopů, které kupodivu na Computexu 2018 ukázány nebyly. My se podíváme na modely T730 a T530 typu tower a pak kostkovité C730 a C530.
reklama
Lenovo si tak nechalo představení nové generace herních PC až na E3, kde jsme se dozvěděli, že všechny budou založeny na kombinaci procesorů Intel a grafických karet NVIDIA. Jde tak pochopitelně o moderní Intel Coffee Lake a NVIDIA GeForce 10 generace Pascal. 
 
 
Lenovo Legion Tower T730 a T530 jsou vestavěny do 28litrových skříní a nabízí zmíněnou 8. generaci procesorů Core a grafické karty se stropem v podobě GeForce GTX 1060, takže o hi-end rozhodně nejde. Model T730 bude dražší s až 32 GB paměti DDR4 Corsair Vengeance a až se dvěma 512GB PCIe RAID 0 SSD nebo 2TB SATA HDD. Volitelně si můžeme vybrat také vodní chlazení od firmy Asetek a nedílnou součástí je audio Dolby Atmos.
 
 
Lenovo Legion T730 budou k dispozici za ceny od 930 USD od srpna tohoto roku. Levnější Lenovo Legion T530 přijdou alespoň na 830 USD. 
 
 
Pak tu máme "herní kostky" Legion C730 a C530 s objemem jen 19 litrů a viditelným madlem pro snadné přenášení. Skrz horní průhledný panel je vidět grafická karta a nezapomnělo se na RGB podsvícení. 
 
 
Konfigurace těchto počítačů se velice blíží modelům T730 a T530, takže tu také máme jako maximum kartu GeForce GTX 1060 a 32 GB paměti Corsair DDR4. Lenovo dále sděluje, že k těmto desktopům může dodat vhodné herní monitory stejné řady Legion, headsety s virtuálním prostorovým zvukem, klávesnice i myši. Hlavní rozdíl mezi T730 a T530 se jeví ten, že dražší model má navíc RGB podsvícení. 
 
Lenovo Legion C730 a C530 budou také k dispozici od srpna, a to za ceny od 930 a 830 USD. 
 
Zdroj: Lenovo


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čína na Chaj-nanu možná zruší cenzuru internetu kvůli turismu Čína na Chaj-nanu možná zruší cenzuru internetu kvůli turismu

Turisté se i na dovolené velmi rádi připojují na internet a zejména sociální sítě. Čína jim v tomto ale dost hází klacky pod nohy svým Velkým firewallem. Na ostrově Chaj-nan jej ale kvůli turistům možná vypne.

Včera, aktualita, Milan Šurkala
Mercedes-Benz testuje elektrické SUV EQC v 50°C vedru Mercedes-Benz testuje elektrické SUV EQC v 50°C vedru
Elektromobily nemají rády přílišnou zimu, ale ani přílišné vedro. Mercedes-Benz tak chystané elektrické SUV EQC v rámci testů prohnal nejen třeskutými mrazy, ale a nyní i 50stupňovými vedry ve Španělsku.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft na starších PC bez SSE2 nebude podporovat Windows 7 Microsoft na starších PC bez SSE2 nebude podporovat Windows 7
Microsoft se v posledních letech nechová moc pěkně k uživatelům starších systémů Windows i staršího hardwaru. Dokládá to i nový fakt, že nyní byla potichu utnuta důležitá bezpečnostní podpora systému Windows 7 na starším hardwaru. 
22.6.2018, aktualita, Jan Vítek10 komentářů
NVIDII se prý ve velkém vrací nepotřebná GPU Pascal, pozdrží to nástup další generace? NVIDII se prý ve velkém vrací nepotřebná GPU Pascal, pozdrží to nástup další generace?
NVIDIA se dle nejnovějších zpráv asi poněkud přepočítala s ohledem na odbyt grafických čipů GeForce, které se jí nyní ve velkém vrací jako nepotřebné. To by mohlo logicky ohrozit očekávaný nástup další generace karet.
22.6.2018, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
Digital Key 1.0: univerzální odemykání aut smartphonem blíže realitě Digital Key 1.0: univerzální odemykání aut smartphonem blíže realitě
Automobilky i technologické společnosti se konečně spojily a vytvořily konsorcium pro vývoj digitálních klíčů pro auta. Univerzální odemykání automobilů pomocí smartphonů tak bude konečně standardizované.
22.6.2018, aktualita, Milan Šurkala