www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Lenovo ukázalo další generaci herních PC

Lenovo ukázalo další generaci herních PC
, , aktualita
Lenovo přicestovalo na E3 s náloží nových herních desktopů, které kupodivu na Computexu 2018 ukázány nebyly. My se podíváme na modely T730 a T530 typu tower a pak kostkovité C730 a C530.
K oblíbeným
reklama
Lenovo si tak nechalo představení nové generace herních PC až na E3, kde jsme se dozvěděli, že všechny budou založeny na kombinaci procesorů Intel a grafických karet NVIDIA. Jde tak pochopitelně o moderní Intel Coffee Lake a NVIDIA GeForce 10 generace Pascal. 
 
 
Lenovo Legion Tower T730 a T530 jsou vestavěny do 28litrových skříní a nabízí zmíněnou 8. generaci procesorů Core a grafické karty se stropem v podobě GeForce GTX 1060, takže o hi-end rozhodně nejde. Model T730 bude dražší s až 32 GB paměti DDR4 Corsair Vengeance a až se dvěma 512GB PCIe RAID 0 SSD nebo 2TB SATA HDD. Volitelně si můžeme vybrat také vodní chlazení od firmy Asetek a nedílnou součástí je audio Dolby Atmos.
 
 
Lenovo Legion T730 budou k dispozici za ceny od 930 USD od srpna tohoto roku. Levnější Lenovo Legion T530 přijdou alespoň na 830 USD. 
 
 
Pak tu máme "herní kostky" Legion C730 a C530 s objemem jen 19 litrů a viditelným madlem pro snadné přenášení. Skrz horní průhledný panel je vidět grafická karta a nezapomnělo se na RGB podsvícení. 
 
 
Konfigurace těchto počítačů se velice blíží modelům T730 a T530, takže tu také máme jako maximum kartu GeForce GTX 1060 a 32 GB paměti Corsair DDR4. Lenovo dále sděluje, že k těmto desktopům může dodat vhodné herní monitory stejné řady Legion, headsety s virtuálním prostorovým zvukem, klávesnice i myši. Hlavní rozdíl mezi T730 a T530 se jeví ten, že dražší model má navíc RGB podsvícení. 
 
Lenovo Legion C730 a C530 budou také k dispozici od srpna, a to za ceny od 930 a 830 USD. 
 
Zdroj: Lenovo


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů
Americké sankce dokázaly srazit na kolena i velký Huawei, a tak rozhodně mají značný dopad, který pociťují i čínští výrobci čipů jako společnost SMIC. My se nyní dozvídáme, že čínské firmy začaly skupovat starší výbavu pro své továrny. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Intel potvrzuje datum dostupnosti Rocket Lake-S, předčasný prodej se mu nelíbí Intel potvrzuje datum dostupnosti Rocket Lake-S, předčasný prodej se mu nelíbí
Na konci minulého týdne se k německým zákazníkům dostalo alespoň 120 procesor Core i7-11700K z nové generace Rocket Lake-S, která ale bude vypuštěna na trh až na konci tohoto měsíce. Co na to Intel?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
BenQ SW271C: nový 4K monitor s 16bit LUT i podporou HLG a HDR videa BenQ SW271C: nový 4K monitor s 16bit LUT i podporou HLG a HDR videa
BenQ představil nástupce svého fotografického monitoru SW271, nový model SW271C. Jak už je dnes zvykem, novinka cílí nejen na fotografy, ale i na dnes čím dál populárnější video. Umí tak HLG, HDR10 a přizpůsobit se snímkovací frekvenci videa.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala