www.svethardware.cz
>
>
>
>

Lenovo uvádí přenosný USB-C monitor ThinkVision 14M

Lenovo uvádí přenosný USB-C monitor ThinkVision 14M
, , aktualita
Velmi zajímavým produktem společnosti Lenovo je přenosný monitor ThinkVision 14M, který v lehkém balení přináší Full HD obrazovku, pomocí které si můžete rozšířit svou pracovní plochu např. i u notebooku.
K oblíbeným
reklama
Vedle mnoha nových notebooků představila společnost Lenovo na MWC 2019 také přenosný monitor ThinkVision M14. Vypadá jako velký tablet se stojánkem a je určen k tomu, abyste si mohli snadno rozšiřovat pracovní plochu o další obrazovku a přitom netahat nějak obrovské zařízení. Jde totiž o relativně malý 14" monitor, což je sice málo pro doplnění obrazovky k PC, ale naprosto ideální k notebooku. Navíc jej díky stojánku lze polohovat tak, že obě obrazovky mohou být přibližně ve stejné výši.
 
Lenovo ThinkVision M14
 
Rozlišení IPS displeje je Full HD, tedy 1920×1080 pixelů. Jeho maximální jas dosahuje 300 nitů a výrobce slibuje pokrytí 72% barevného prostoru NTSC. Není to sice nějaký rychlík, odezvy činí 6 ms, ale na hraní si ho jistě nikdo nebude pořizovat. Jsou zde dva porty USB-C 3.1, což slouží k napájení i jako obrazový vstup (DP1.2). Jsou na obou stranách, takže je jedno, zda se rozhodnete ho dát na pravou nebo levou stranou hlavního displeje. Displej lze naklonit v úhlu 10° až 90°, navíc je tu možnost si ho jemně přizvednout. Hmotnost zařízení je pouhých 595 gramů a tloušťka činí jen velmi tenkých 4,6 mm. Cena monitoru by měla činit $249.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Studie MIT: použité akumulátory z EV vhodným úložištěm pro solární farmy Studie MIT: použité akumulátory z EV vhodným úložištěm pro solární farmy
Elektromobilita přinese obrovské množství vysloužilých akumulátorů, které jsou obrovskou hrozbou pro životní prostředí. Dle studie MIT jsou ale současně vhodným úložištěm pro obnovitelnou energii.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
NVIDIA GameGAN: umělá inteligence vytvořila hru Pac-Man, engine nepotřebovala NVIDIA GameGAN: umělá inteligence vytvořila hru Pac-Man, engine nepotřebovala
Experimenty společnosti NVIDIA s různými typy umělých inteligencí jsou dobře známé a nyní tu máme další počin v podobě hry Pac-Man. Tu vytvořily dvě soupeřící GameGAN AI, které ani nepotřebovaly jako základ herní engine. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Atmosféra Pluta náhle mizí, jaká je příčina? Atmosféra Pluta náhle mizí, jaká je příčina?
Atmosféra Pluta byla spatřena již v roce 1988 a od té doby mohli astronomové pozorovat, že je plynný obal této tehdy ještě planety stále hustší. Ovšem nedávno přišel obrat a Pluto od roku 2016 ztratilo celou pětinu své atmosféry.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Grafika Xe v procesorech Tiger Lake: jaká bude? Grafika Xe v procesorech Tiger Lake: jaká bude?
Leaker @momomo_us zveřejnil nové údaje o procesorech Intel Tiger Lake, které se týkají především jejich grafiky Xe. Ta má představovat velký pokrok i v porovnání s 11. generací, s níž se přitom dosud málokdo setkal. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Biostar odhalil sestavu desktopových AMD Renoir Biostar odhalil sestavu desktopových AMD Renoir
Desktopová APU generace Renoir by už neměla na sebe nechávat dlouho čekat, jak můžeme usuzovat dle toho, jaké veškeré informace se o nich v poslední době objevují. Nyní k tomu přispěla i společnost Biostar.
Dnes, aktualita, Jan Vítek