www.svethardware.cz
>
>
>
>

Lenovo uvádí přenosný USB-C monitor ThinkVision 14M

Lenovo uvádí přenosný USB-C monitor ThinkVision 14M
, , aktualita
Velmi zajímavým produktem společnosti Lenovo je přenosný monitor ThinkVision 14M, který v lehkém balení přináší Full HD obrazovku, pomocí které si můžete rozšířit svou pracovní plochu např. i u notebooku.
K oblíbeným
reklama
Vedle mnoha nových notebooků představila společnost Lenovo na MWC 2019 také přenosný monitor ThinkVision M14. Vypadá jako velký tablet se stojánkem a je určen k tomu, abyste si mohli snadno rozšiřovat pracovní plochu o další obrazovku a přitom netahat nějak obrovské zařízení. Jde totiž o relativně malý 14" monitor, což je sice málo pro doplnění obrazovky k PC, ale naprosto ideální k notebooku. Navíc jej díky stojánku lze polohovat tak, že obě obrazovky mohou být přibližně ve stejné výši.
 
Lenovo ThinkVision M14
 
Rozlišení IPS displeje je Full HD, tedy 1920×1080 pixelů. Jeho maximální jas dosahuje 300 nitů a výrobce slibuje pokrytí 72% barevného prostoru NTSC. Není to sice nějaký rychlík, odezvy činí 6 ms, ale na hraní si ho jistě nikdo nebude pořizovat. Jsou zde dva porty USB-C 3.1, což slouží k napájení i jako obrazový vstup (DP1.2). Jsou na obou stranách, takže je jedno, zda se rozhodnete ho dát na pravou nebo levou stranou hlavního displeje. Displej lze naklonit v úhlu 10° až 90°, navíc je tu možnost si ho jemně přizvednout. Hmotnost zařízení je pouhých 595 gramů a tloušťka činí jen velmi tenkých 4,6 mm. Cena monitoru by měla činit $249.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Google od roku 2005 ukládal hesla uživatelů G Suite v plaintextu Google od roku 2005 ukládal hesla uživatelů G Suite v plaintextu
Také Google má nyní velký bezpečnostní průšvih. Ukázalo se totiž, že podnikoví uživatelé balíku aplikací G Suite mohli mít svá hesla uložená na serverech společnosti v textové podobě bez zahashování.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Závodní GRID zažije reboot v září, GRID 2 je zdarma Závodní GRID zažije reboot v září, GRID 2 je zdarma
Codemasters si pro nás chystají reboot závodní série GRID, jejíž novodobý první díl dorazí na PC a konzole během letošního září. Podívat se už můžeme na první trailer a také na další informace o aktuálních slevách starších dílů. GRID 2 je rovnou zdarma.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Gigabyte nabízí sadu desky s Core i9-9900K na 5,1 GHz Gigabyte nabízí sadu desky s Core i9-9900K na 5,1 GHz
Společnost Gigabyte zkouší zaujmout prodávanou sadou základní desky a procesoru, kterýžto produkt nese označení Z390 Aorus Xtreme Waterforce 5G Premium Edition Bundle. Zákazník si tak velice jednoduše může pořídit už přetaktovaný systém.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Náš pochroumaný Měsíc asi byl v minulosti zasažen trpasličí planetou Náš pochroumaný Měsíc asi byl v minulosti zasažen trpasličí planetou
Lidstvo zná podobu odvrácené strany Měsíce až od 60. let minulého století, kdy se na ni podívaly nejdříve sondy a pak i samotní astronauti NASA. Nyní se ukazuje, že Měsíc měl velice pohnutou historii i po svém dramatickém vzniku. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Nové záplaty pro staré Windows si nerozumí s antiviry, systémy nebootují Nové záplaty pro staré Windows si nerozumí s antiviry, systémy nebootují
Microsoft se pochlapil a minulý týden přinesl záplaty pro závažné bezpečnostní chyby i pro své již dávno nepodporované systémy jako Windows XP. Jenomže se asi moc nevěnoval jejich testování, jak se nyní ukazuje. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář