www.svethardware.cz
>
>
>
>

Lenovo uvádí přenosný USB-C monitor ThinkVision 14M

Lenovo uvádí přenosný USB-C monitor ThinkVision 14M
, , aktualita
Velmi zajímavým produktem společnosti Lenovo je přenosný monitor ThinkVision 14M, který v lehkém balení přináší Full HD obrazovku, pomocí které si můžete rozšířit svou pracovní plochu např. i u notebooku.
K oblíbeným
reklama
Vedle mnoha nových notebooků představila společnost Lenovo na MWC 2019 také přenosný monitor ThinkVision M14. Vypadá jako velký tablet se stojánkem a je určen k tomu, abyste si mohli snadno rozšiřovat pracovní plochu o další obrazovku a přitom netahat nějak obrovské zařízení. Jde totiž o relativně malý 14" monitor, což je sice málo pro doplnění obrazovky k PC, ale naprosto ideální k notebooku. Navíc jej díky stojánku lze polohovat tak, že obě obrazovky mohou být přibližně ve stejné výši.
 
Lenovo ThinkVision M14
 
Rozlišení IPS displeje je Full HD, tedy 1920×1080 pixelů. Jeho maximální jas dosahuje 300 nitů a výrobce slibuje pokrytí 72% barevného prostoru NTSC. Není to sice nějaký rychlík, odezvy činí 6 ms, ale na hraní si ho jistě nikdo nebude pořizovat. Jsou zde dva porty USB-C 3.1, což slouží k napájení i jako obrazový vstup (DP1.2). Jsou na obou stranách, takže je jedno, zda se rozhodnete ho dát na pravou nebo levou stranou hlavního displeje. Displej lze naklonit v úhlu 10° až 90°, navíc je tu možnost si ho jemně přizvednout. Hmotnost zařízení je pouhých 595 gramů a tloušťka činí jen velmi tenkých 4,6 mm. Cena monitoru by měla činit $249.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Gartner: nadbytek DRAM bude pokračovat a ceny klesat Gartner: nadbytek DRAM bude pokračovat a ceny klesat
Zatímco z neshod pramenící průtahy v obchodování mezi Jižní Koreou a Japonskem tlačí ceny pamětí nahoru, Gartner i tak tvrdí, že ceny DRAM v tomto roce celkově poklesnou o 42 procent. Kvůli čemu?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Apple chce údajně koupit část Intelu s 5G modemy Apple chce údajně koupit část Intelu s 5G modemy
Apple to měl poslední dobou ohledně 5G modemů hodně těžké. Soudní tahanice se společností Qualcomm nakonec dopadly dobře, nyní to však vypadá, že si 5G modemy zajistí sám. Chce prý převzít část Intelu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
GeForce RTX 2080 Super je na trhu, jak si vede? GeForce RTX 2080 Super je na trhu, jak si vede?
NVIDIA včera odpoledne konečně vyslala na trh GeForce RTX 2080 Super, poslední z ohlášených vylepšených Turingů. Stejně jako ostatní dostala více CUDA jader i jiných jednotek a jako jediná pak výše taktované paměti. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Facebook sleduje uploadované fotky přes IPTC tagy Facebook sleduje uploadované fotky přes IPTC tagy
Kauzy ohledně sledování uživatelů ve spojitosti s Facebookem neutuchají a možná se začne opět mluvit o jedné z těch, o kterých se už mluvilo i v minulosti. Facebook totiž sleduje fotografie uživatelů pomocí IPTC tagů, což může být zneužito k dalším účelům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA začala vyvíjet RTX před deseti lety, vidí v ní budoucnost NVIDIA začala vyvíjet RTX před deseti lety, vidí v ní budoucnost
Tony Tamasi z NVIDIE se rozmluvil o tom, jak celá RTX mašinerie v jeho firmě vůbec vznikla a kde se vzala. Práce na tom všem odstartovaly už před deseti lety a vyústily zatím v jádra RT architektury Turing. 
Včera, aktualita, Jan Vítek15 komentářů