www.svethardware.cz
>
>
>
>

Lenovo uvádí přenosný USB-C monitor ThinkVision 14M

Lenovo uvádí přenosný USB-C monitor ThinkVision 14M
, , aktualita
Velmi zajímavým produktem společnosti Lenovo je přenosný monitor ThinkVision 14M, který v lehkém balení přináší Full HD obrazovku, pomocí které si můžete rozšířit svou pracovní plochu např. i u notebooku.
K oblíbeným
reklama
Vedle mnoha nových notebooků představila společnost Lenovo na MWC 2019 také přenosný monitor ThinkVision M14. Vypadá jako velký tablet se stojánkem a je určen k tomu, abyste si mohli snadno rozšiřovat pracovní plochu o další obrazovku a přitom netahat nějak obrovské zařízení. Jde totiž o relativně malý 14" monitor, což je sice málo pro doplnění obrazovky k PC, ale naprosto ideální k notebooku. Navíc jej díky stojánku lze polohovat tak, že obě obrazovky mohou být přibližně ve stejné výši.
 
Lenovo ThinkVision M14
 
Rozlišení IPS displeje je Full HD, tedy 1920×1080 pixelů. Jeho maximální jas dosahuje 300 nitů a výrobce slibuje pokrytí 72% barevného prostoru NTSC. Není to sice nějaký rychlík, odezvy činí 6 ms, ale na hraní si ho jistě nikdo nebude pořizovat. Jsou zde dva porty USB-C 3.1, což slouží k napájení i jako obrazový vstup (DP1.2). Jsou na obou stranách, takže je jedno, zda se rozhodnete ho dát na pravou nebo levou stranou hlavního displeje. Displej lze naklonit v úhlu 10° až 90°, navíc je tu možnost si ho jemně přizvednout. Hmotnost zařízení je pouhých 595 gramů a tloušťka činí jen velmi tenkých 4,6 mm. Cena monitoru by měla činit $249.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Neschopnost Facebooku: síť ukládala hesla v plaintextu Neschopnost Facebooku: síť ukládala hesla v plaintextu
Sociální síť Facebook má za poslední rok opravdu hodně obrovských průšvihů a očividně to jen tak neskončí. Nyní se zjistilo, že stovky milionů uživatelů mělo svá hesla uložena v plaintextu a zaměstnanci společnosti k nim mohli mít přístup.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA vypustila první Creator Ready Drivers: více výkonu pro práci NVIDIA vypustila první Creator Ready Drivers: více výkonu pro práci
NVIDIA už dlouho nabízí své Game Ready Driver, které vždy ve své nové verzi reagují na nabídku nejdůležitějších herních novinek. Nyní tu máme Creator Ready Driver a je jasné, že půjde o stejnou věc, jen ne pro hry, ale pro jiné aplikace. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Facebook ohlásil nový Oculus Rift S pro PC, přijde na jaře Facebook ohlásil nový Oculus Rift S pro PC, přijde na jaře
Na GDC byl představen další model headsetu Oculus Rift, který dostal prosté označení S. Jde o přímého následovníka původního modelu Oculus Rift, který stále vyžaduje kabely, ale nabízí vyšší rozlišení a schopnost se sám orientovat v prostoru. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel GT2 Gen11 v detailech, aneb 64 EU v mainstreamu Intel GT2 Gen11 v detailech, aneb 64 EU v mainstreamu
Intel se odhodlal po řadě let zásadním způsobem vylepšit své běžné integrované grafické čipy. Chystá si 11. generaci grafické architektury a pro běžné GT2 to bude znamenat především jednu věc. Počet jednotek EU se navýší z 24 na 64. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GPU Intelu dostala nové Graphics Command Centre GPU Intelu dostala nové Graphics Command Centre
Intel se také účastní GDC a je připraven se s námi podělit o své inovace v oblasti PC grafiky. Dozvíme se tak o Graphics Command Centre, které bude sloužit nastavení grafiky ve hrách či o komunitě The Odyssey nebo programu GameDev Boost.
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře