www.svethardware.cz
>
>
>
>
>
>

Lenovo uvádí ThinkSmart Bar a Cam pro kvalitní 4K video konference

Lenovo uvádí ThinkSmart Bar a Cam pro kvalitní 4K video konference
, , aktualita
V dnešní době jsou video konference obvyklou součástí životů mnoha lidí. Lenovo přináší řešení v podobě soundbaru ThinkSmart Bar a 4K videokamery ThinkSmart Cam pro kvalitnější přenosy při týmové spolupráci.
K oblíbeným
reklama
Práce z domu, video konference a dálková komunikace týmů nad projekty je čím dál častější. Společnost Lenovo tak přichází s novým řešením Lenovo ThinkSmart Bar a Cam pro kvalitní video konference. Ty mají zajistit nadprůměrný záznam obrazu i zvuku včetně jeho reprodukce. ThinkSmart Cam je totiž webkamera, která je schopná až 4K HDR video záznamu při 30 fps díky připojení přes USB 3.2. Nabídne 125° diagonální úhel záběru, 100° horizontálně a 68° vertikálně. Díky VPU (Vision Processing Unit) a systému umělé inteligence nabídne funkce, jako je automatické zoomování a rámování, počítání osob, sledování mluvící osoby a rozpoznání tabule. Podporuje Microsoft Teams Rooms a Zoom Rooms, je kompatibilní s aplikací ThinkSmart Manager a váží jen 242 gramů.
 
Lenovo ThinkSmart Cam
 
ThinkSmart Bar je soundbar se čtyřmi reproduktorovými jednotkami 20W+20W a schopností dosáhnout až 100 dB. Nechybí ale ani čtyři mikrofony pokrývající celých 180° před soundbarem a k dispozici jsou i další dva mobilní mikrofony pro až 10metrový dosah. K dispozici je zabudovaný procesor DSP a systémy pro potlačení šumu a ozvěny. K dispozici je připojení přes USB-C, USB-A 2.0 nebo bezdrátově přes Bluetooth 5.0. Rozměry soundbaru jsou 800×56×90 mm a váží méně než 8 liber (3,6 kg).
 
Lenovo ThinkSmart Bar
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Opět je to jinak: procesory Samsung Exynos s GPU od AMD prý už letos Opět je to jinak: procesory Samsung Exynos s GPU od AMD prý už letos
Tzv. rumors se umí občas pěkně rozcházet a velmi dobře to jde vidět na procesoru Samsung Exynos 9925. Ten by měl přinést do mobilních procesorů Samsung výkonnou grafiku od AMD. Už poněkolikáté se mění předpokládané datum uvedení.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Philips uvedl 10bitový 4K monitor 288E2UAE Philips uvedl 10bitový 4K monitor 288E2UAE
Společnost Philips uvádí do nabídky svých monitorů novinku v podobě modelu 288E2UAE. Jde o 28" monitor, který nabízí 4K rozlišení a 10bitové zpracování barev. Přitom má jít o poměrně levnou variantu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
LAVO: vodíkové úložiště energie pro domácnost LAVO: vodíkové úložiště energie pro domácnost
Společnost LAVO přichází na trh s novým úložištěm elektrické energie. Nebude ji ale ukládat primárně v akumulátoru, ale ve vodíku. Její úložiště totiž bude provádět elektrolýzu vody a chybět nebude palivový článek.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
QNAP varuje před malwarem, který napadá jeho NAS a těží kryptoměny QNAP varuje před malwarem, který napadá jeho NAS a těží kryptoměny
Společnost QNAP varuje své zákazníky před dvěma malwary, které na jejích zařízení těží kryptoměny. Jde o Dovecat a dedpma, které se poslední dobou šíří Internetem a mohou napadat i jiná zařízení s Linuxem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Nové grafické karty Intel Iris Xe nebudou fungovat s procesory AMD Nové grafické karty Intel Iris Xe nebudou fungovat s procesory AMD
Intel včera představil další grafické karty, které budou po více než dvou dekádách od dob modelu Intel 740 nabídnuty na trhu. Ukazuje se ale, že si je nebudeme moci koupit samostatně a ani vyzkoušet na sestavě s procesorem AMD. Proč? 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře