www.svethardware.cz
>
>
>
>

Lexar uvádí externí disky SL100 Portable SSD pro profíky

Lexar uvádí externí disky SL100 Portable SSD pro profíky
, , aktualita
Zejména pro grafiky a fotografy jsou určené nové přenosné SSD disky společnosti Lexar s USB-C rozhraním. Nesou jméno SL100 Pro Portable SSD a dle výrobce slibují přenosové rychlosti až 950 MB/s.
K oblíbeným
reklama
Společnost Lexar je známá především jako výrobce paměťových zařízení pro profesionální grafiky a fotografy. Jedná se obvykle o paměťové karty a čtečky pro ně. V nabídce jsou ale i externí disky, přičemž novinkou je tu model SL100 Pro Portable SSD. Tento SSD disk využívá velmi rychlého rozhraní USB-C 3.1 Gen2, díky čemuž výrobce hovoří o přenosových rychlostech až 950 MB/s u čtení a 900 MB/s u zápisu. Pro ochranu dat je tu software DataVault Lite a 256bitové šifrování AES.
 
Lexar SL100 Pro Portable SSD
 
K dispozici bude pouze v černé barvě s kapacitami 250 GB, 500 GB nebo 1 TB. Rozměry disku činí 55x73,4x10,8 mm a bez kabelu váží jen 70,5 gramu. Pracovat je schopen při teplotách 0 °C až 70 °C, skladování je pak možné dokonce v rozsahu -40 °C až 85 °C. K dispozici je také malá LED, která ukazuje aktivitu disku. Cena byla v pořadí uvedených kapacit stanovena na $99,99, $149,99 a $279,99, v prodeji budou už v průběhu tohoto dubna. V balení je jak kabel USB-C na USB-C, tak i USB-C na USB-A.
 
Lexar SL100 Pro Portable SSD
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
BBC varuje před deepfakes, vytvořila umělé video s Borisem Johnsonem BBC varuje před deepfakes, vytvořila umělé video s Borisem Johnsonem
Deepfakes jsou čím dál tím větším problémem. Varuje před nimi stabice BBC, která se podílela na tvorbě falešného videa s Borisem Johnsonem a Jeremy Corbynem. Ukazuje, že je stále snazší udělat věrohodný podvrh.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
SpaceX po přestávce vypustilo další kopu satelitů Starlink SpaceX po přestávce vypustilo další kopu satelitů Starlink
Satelity Starlink jsou malé a skladné, a tak si jich jeden Falcon 9 může vzít na palubu celou kopu, čili šedesát. Nyní se přitom podařilo další takovou várku dostat na oběžnou dráhu a učinit další krok ke zprovoznění připravované sítě.
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Noctua uvádí na trh nové ventilátory a příslušenství řady Chromax Noctua uvádí na trh nové ventilátory a příslušenství řady Chromax
Noctua nedávno dostala na trh nové procesorové chladiče Chromax Black a nyní je doplňují ventilátory a příslušenství Chromax. Máme tu konkrétně modely NF-A20, NF-A12x15, NF-A9, NF-A9x14 či NF-A8.
Včera, aktualita, Jan Vítek
InWin 925: mohutný tower se silným chlazením pro E-ATX InWin 925: mohutný tower se silným chlazením pro E-ATX
InWin si připravuje pod prostým označením 925 velkou skříň formátu Full Tower, která je tak určena pro výkonné PC sestavy. Sama nabídne krom potřebného místa mohutné tělo z broušeného hliníku. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Acer Predator CG437K P: 43 palců s velice dobrou výbavou Acer Predator CG437K P: 43 palců s velice dobrou výbavou
Acer na trh přináší monitor Predator CG437K P, který je určen pro ty nejnáročnější hráče. O tom ostatně svědčí už jeho úhlopříčka, ale vedle ní je tu i řada velice zajímavých specifikací a bohatá výbava.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář