www.svethardware.cz
>
>
>
>

LG na CES 2018 představí nové Nano IPS monitory

LG na CES 2018 představí nové Nano IPS monitory
, , aktualita
Společnost LG za dva týdny na veletrhu CES 2018 představí dvojici nových Nano IPS monitorů. Ty mají zajistit velmi dobrou reprodukci barev. Půjde o 32" 4K monitor 32UK950 a 34" extrémně širokoúhlý 21:9 5K monitor 34WK95U. 
K oblíbeným
reklama
Počátkem ledna se bude konat veletrh elektroniky CES 2018. LG si pro tuto příležitost přichystalo dvojici nových monitorů s technologií Nano IPS. Ta znamenal aplikaci nanočástic na LED monitoru, které absorbují některé nechtěné vlnové délky světla. Ve výsledku by to mělo zajistit větší věrnost a čistotu barev. Oba dva modely mají také port Thunderbolt 3. U 32" verze je schopen poskytnout až 60W a můžete si tak z monitoru nabíjet třeba notebook. 
 
LG 32UK950
 
Levnějším modelem bude již zmiňovaná 32" verze 32UK950. Ta disponuje 4K rozlišením a díky Thuderboltu 3 umožňuje také snadnou konfiguraci a spojení dvou těchto 4K monitorů. Novinka bude schopna zobrazit 98 % gamutu DCI-P3, podporuje HDR600 a nabídne jas až 600 cd/m2.
 
 LG 34WK95U
 
Ještě o něco zajímavější bude nový 34" monitor 34WK95U. Ten totiž nabídne extrémně širokoúhlý poměr stran 21:9 a 5K rozlišení 5120x2160 pixelů. I zde najdete podporu HDR 600 a díky Thunderboltu 3 si monitor i při přenosu 5K obrazu při 60 Hz vystačí s jediným kabelem. Oba monitory mají 4-Side Edge Borderless Design, tedy s opravdu miniaturními rámečky. Technologii Nano IPS pak dostane i herní monitor 34GK950G s funkcí G-Sync.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 % Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 %
Herní počítače byly po začátku PC krize ostrůvkem naděje, který neustále klesající prodeje neohrožovaly. Není divu, že se běžně dostupný hardware už zcela běžně označuje za herní, nicméně aktuální krize celého polovodičového průmyslu ovlivnila i herní PC.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý
V úterý se dle VideoCardz konečně dozvíme, co si NVIDIA připravila v rámci nové řady GeForce RTX 2000 SUPER, nebo jak se tyto karty budou nakonec jmenovat. Na tom ani tak nezáleží, jako spíše na jejich specifikacích a cenách.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
3DMark dostal benchmark testující PCI Express 3DMark dostal benchmark testující PCI Express
Benchmarkovací software 3DMark už patří pod společnost UL, která pokračuje s jeho vývojem a nyní přišel čas také na PCI Express feature test. Ten tak přichází v pravý čas, aby si lidé mohli ověřit, co jim přinese PCI Express 4.0. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch
Raketa Falcon Heavy byla už potřetí a opět úspěšně vypuštěna do vesmíru, ovšem nyní to byl pro ni první noční start. Falcon Heavy letěl včera v rámci mise STP-2 a zákazníkem bylo US Air Force. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Robot Astrobee od NASA se sám poprvé proletěl ve vesmíru Robot Astrobee od NASA se sám poprvé proletěl ve vesmíru
Robot jménem Bumble, který je jedním z Astrobee od NASA, měl nedávno první možnost se sám proletět vesmírem a vypořádat se se stavem beztíže. Test robota proběhl na palubě Mezinárodní vesmírné stanice. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková