www.svethardware.cz
>
>
>
>

LG na CES 2018 představí nové Nano IPS monitory

LG na CES 2018 představí nové Nano IPS monitory
, , aktualita
Společnost LG za dva týdny na veletrhu CES 2018 představí dvojici nových Nano IPS monitorů. Ty mají zajistit velmi dobrou reprodukci barev. Půjde o 32" 4K monitor 32UK950 a 34" extrémně širokoúhlý 21:9 5K monitor 34WK95U. 
K oblíbeným
reklama
Počátkem ledna se bude konat veletrh elektroniky CES 2018. LG si pro tuto příležitost přichystalo dvojici nových monitorů s technologií Nano IPS. Ta znamenal aplikaci nanočástic na LED monitoru, které absorbují některé nechtěné vlnové délky světla. Ve výsledku by to mělo zajistit větší věrnost a čistotu barev. Oba dva modely mají také port Thunderbolt 3. U 32" verze je schopen poskytnout až 60W a můžete si tak z monitoru nabíjet třeba notebook. 
 
LG 32UK950
 
Levnějším modelem bude již zmiňovaná 32" verze 32UK950. Ta disponuje 4K rozlišením a díky Thuderboltu 3 umožňuje také snadnou konfiguraci a spojení dvou těchto 4K monitorů. Novinka bude schopna zobrazit 98 % gamutu DCI-P3, podporuje HDR600 a nabídne jas až 600 cd/m2.
 
 LG 34WK95U
 
Ještě o něco zajímavější bude nový 34" monitor 34WK95U. Ten totiž nabídne extrémně širokoúhlý poměr stran 21:9 a 5K rozlišení 5120x2160 pixelů. I zde najdete podporu HDR 600 a díky Thunderboltu 3 si monitor i při přenosu 5K obrazu při 60 Hz vystačí s jediným kabelem. Oba monitory mají 4-Side Edge Borderless Design, tedy s opravdu miniaturními rámečky. Technologii Nano IPS pak dostane i herní monitor 34GK950G s funkcí G-Sync.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
BenQ Zowie XL2746S: 240Hz LCD pro eSports s pouze 0,5ms odezvou BenQ Zowie XL2746S: 240Hz LCD pro eSports s pouze 0,5ms odezvou
Společnost BenQ si připravila nový LCD monitor pro zákazníky, kteří jsou ochotni obětovat mnohé na oltář obnovovací frekvence a především odezvy. Jde tak o monitor s pouze 0,5ms GtG odezvou, ale panelem TN.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Star Trek: Voyager se převleče do 4K. Díky AI a fanouškovi Star Trek: Voyager se převleče do 4K. Díky AI a fanouškovi
Po 25 letech se seriál Star Trek: Voyager dočká nové verze s vyšší kvalitou obrazu. Postará se o ni jeden z fanoušků, který k tomu využije software založený na strojovém učení. Podívejte se na první ukázku.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Intel po celém roce aktualizoval Kaby Lake-G, ovšem prostřednictvím AMD Intel po celém roce aktualizoval Kaby Lake-G, ovšem prostřednictvím AMD
Procesory Intel Kaby Lake-G byly a stále jsou velice zajímavé díky své výbavě v podobě GPU Vega M a paměti HBM2. Lze tak říci, že jde o dosud nejvýkonnější integrovanou grafiku, která ale získala žalostnou podporu. Co se změnilo?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Microsoft hlásí 775% nárůst zájmu o své cloudové služby Microsoft hlásí 775% nárůst zájmu o své cloudové služby
Množství lidí pracujících z domu se kvůli koronavirové pandemii extrémně rychle navýšilo. Společnost Microsoft tak dokonce zaznamenala 775% nárůst využití cloudových služeb v zemích, kde je omezeno vycházení.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Lidé zapínají staré počítače, jak ukázal nárůst podílu starších verzí Windows 10 Lidé zapínají staré počítače, jak ukázal nárůst podílu starších verzí Windows 10
Data sítě AdDuplex ukazují na to, že postupem času se rychlost rozšiřování nových verzí Windows 10 zpomalila a nejnověji se dokonce tento trend nakrátko obrátil. To ale neznamená, že lidé začali přecházet na starší verze. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek