LG uvede exoskeleteon CLOi SuitBot

LG uvede exoskeleteon CLOi SuitBot
, , aktualita
Společnost LG oznámila, že během příštího týdne představí nový exoskeleton CLOi SuitBot, který bude schopen se přizpůsobovat různým postavám a bude svým uživatelům pomáhat snižovat velkou zátěž na nohy.
K oblíbeným
reklama
Už příští týden na IFA 2018 chce společnost LG představit nový exoskeleton CLOi SuitBot. Na rozdíl od mnoha robotů, které už LG představilo, SuitBot není ani tak robot jako podpůrný exoskeleton. Pomáhá tak tedy pracovníkům snižovat zátěž na nohy a umožnit více uvolněný pohyb. Tento exoskeleton byl vyvinut ve spolupráci se startupem SG Robotics. Zajímavostí je schopnost exoskeletonu se přizpůsobovat různým lidem. "Boty" jsou tak spíše ve formě sandálů, které se automaticky přizpůsobí velikosti chodidla člověka, který chce exoskeleton používat.
 
LG CLOi SuitBot
 
Velké využití mohou podobné exoskeletony najít např. v továrnách při výrobě, ale také v různých odvětvích logistiky a distribuce. Roboty a exoskeletony CLOi jsou navíc vybaveny systémem umělé inteligence, takže se postupem času na základě analýzy biometrických dat, údajů o okolí a provedených pohybů samy učí, jak svou práci dále vylepšit. Jak již bylo řečeno, novinka bude představena na veletrhu IFA 2018, který se koná od 31. srpna do 5. září.
 
LG CLOi SuitBot
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD
Sony minulý týden konečně zveřejnila dlouho očekávaný software, který uživatelům umožní využít běžně dostupná SSD pro rozšíření kapacity konzolí PlayStation 5. Prozatím jde o betaverzi, ale už tu máme slibné výsledky. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny
Nová megabaterie Victoria Big Battery v Austrálii koncem minulého týdne zachvátil požár. Jde o jedno z největších akumulátorových úložišť na světě, které zde pomáhá vykrývat špičky a řešit zásahy FCAS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck
AMD nebylo nikdy úspěšnějším výrobcem konzolového hardwaru, než je dnes. Za to aktuálně platí uživatelé PC, kteří nemají k dispozici tolik hardwaru od AMD, kolik by si mohli přát, ale s tím se nedá nic dělat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik? Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik?
Těžba Etherea dnes už pro mnohé není výdělečný podnik kvůli nepříznivému mixu nákladů na energie, výši odměn a hodnoty samotného Etherea. To má svůj vliv i na cenu pamětí GDDR5 či především GDDR6 na trhu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu
Společnost CATL dosáhla dalšího významného milníku. Sodíkové akumulátory se jí podařilo vyvinout do takové podoby, že by se už brzy měly dostat na trh. Zajímavé mají být např. vyšší odolností vůči chladu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře