www.svethardware.cz
>
>
>
>

Logitech MX Anywhere 3: nová myš se superrychlým skrolováním

Logitech MX Anywhere 3: nová myš se superrychlým skrolováním
, , aktualita
Společnost Logitech přichází na trh s novou počítačovou myší MX Anywhere 3, která přináší superrychlé skrolování díky kolečku MagSpeed. Dle výrobce by měla zvládnout prolétnout 1000 řádků za sekundu.
K oblíbeným
reklama
Na trhu počítačových myší se nově objevuje model Logitech MX Anywhere 3. Ten přináší novou generaci skrolovacího kolečka MagSpeed, které dovoluje tiše proletět 1000 řádků za sekundu a automaticky přepíná mezi standardním a superrychlým režimem. Myš využívá bezdrátového spojení, které má fungovat až na vzdálenost 10 metrů.
 
Logitech MX Anywhere 3
 
Pomocí portu USB-C se má myš velmi rychle nabíjet a za pouhou minutu nabít na další 3 hodiny práce. Na plné nabití by měla vydržet 70 dní. Myš je možné pomocí Bluetooth spárovat se třemi různými počítači a mezi nimi je možné přepínat se pomocí tlačítka. Samozřejmostí je i možnost vytvářet uživatelské profily specificky pro jednotlivé aplikace. Verze pro Windows i Mac má stát $79,99 a do prodeje půjde ještě v průběhu září.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
TDK, SDK a Toshiba představují MAS-MAMR a cestu za 30TB+ HDD TDK, SDK a Toshiba představují MAS-MAMR a cestu za 30TB+ HDD
Společnosti TDK, SDK a Toshiba společně vyvíjí technologie pro pevné disky blízké budoucnosti. Další slibnou technologií je MAS-MAMR, který díky mikrovlnnému působení opět o něco zvyšuje hustotu dat.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
MrBeast je podle Forbesu nejlépe placeným youtuberem MrBeast je podle Forbesu nejlépe placeným youtuberem
Pozice nejlépe placeného youtubera se pro rok 2021 změnila a vítězem se stal MrBeast. Jeho videa dosud nasbírala přes 14 miliard zhlédnutí a za rok si vydělá desítky milionů dolarů. Ty ale zpravidla rozdává.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Block Jacka Dorseyho chce více decentralizovat Bitcoin Block Jacka Dorseyho chce více decentralizovat Bitcoin
Jacka Dorseyho známe především z Twitteru, ten ale nedávno opustil. Věnovat se chce nyní kryptoměnám a jeho firma Block hodlá vrátit těžbu Bitcoinu zase k běžným lidem a více ji decentralizovat.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Intel Raptor Lake: nejen více jader, ale i podstatně objemnější cache? Intel Raptor Lake: nejen více jader, ale i podstatně objemnější cache?
Většina procesorů Alder Lake je právem považována za horké novinky, a přitom ještě letos mají na trh nastoupit procesory Raptor Lake, které jsme dříve viděli spíše jako "Alder Lake Refresh", ale postupně se ukazuje něco jiného. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Intel vypustil do světa NUC 11 Essential s procesory Jasper Lake Intel vypustil do světa NUC 11 Essential s procesory Jasper Lake
Už označení NUC 11 Essential nám napovídá, že tu nepůjde o nejmodernější mikroarchitekturu a ani ne o výkonné počítače. Máme tu však i tak relativně nové procesory Jasper Lake v podobě Pentií a Celeronů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek