www.svethardware.cz
>
>
>
>

Logitech MX Anywhere 3: nová myš se superrychlým skrolováním

Logitech MX Anywhere 3: nová myš se superrychlým skrolováním
, , aktualita
Společnost Logitech přichází na trh s novou počítačovou myší MX Anywhere 3, která přináší superrychlé skrolování díky kolečku MagSpeed. Dle výrobce by měla zvládnout prolétnout 1000 řádků za sekundu.
K oblíbeným
reklama
Na trhu počítačových myší se nově objevuje model Logitech MX Anywhere 3. Ten přináší novou generaci skrolovacího kolečka MagSpeed, které dovoluje tiše proletět 1000 řádků za sekundu a automaticky přepíná mezi standardním a superrychlým režimem. Myš využívá bezdrátového spojení, které má fungovat až na vzdálenost 10 metrů.
 
Logitech MX Anywhere 3
 
Pomocí portu USB-C se má myš velmi rychle nabíjet a za pouhou minutu nabít na další 3 hodiny práce. Na plné nabití by měla vydržet 70 dní. Myš je možné pomocí Bluetooth spárovat se třemi různými počítači a mezi nimi je možné přepínat se pomocí tlačítka. Samozřejmostí je i možnost vytvářet uživatelské profily specificky pro jednotlivé aplikace. Verze pro Windows i Mac má stát $79,99 a do prodeje půjde ještě v průběhu září.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Google odhalil zero-day zranitelnost ve Windows, kterou zneužívají útočníci Google odhalil zero-day zranitelnost ve Windows, kterou zneužívají útočníci
Windows 10 i starší verze systému obsahují významnou chybu zabezpečení, o které poprvé informoval Google. Vzhledem k tomu, že chybu údajně aktivně zneužívají hackeři, se rozhodl dát Microsoftu na vyřešení pouze týden. Oprava nejspíš přijde až 10. listopadu.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Nástupce pro DJI Mavic Mini odhalen v předstihu. Nahrává ve 4K Nástupce pro DJI Mavic Mini odhalen v předstihu. Nahrává ve 4K
Výrobce DJI příští týden uvede na trh nový kompaktní dron, který v nabídce nahradí aktuální Mavic Mini. Ponese jednodušší název DJI Mini 2 a jeho parametry, design či cenu známe v předstihu již nyní.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Xbox Game Bar pro Windows 10 nyní ukáže, které aplikace zpomalují systém Xbox Game Bar pro Windows 10 nyní ukáže, které aplikace zpomalují systém
Microsoft dnes vydal nový widget pro Xbox Game Bar, který zobrazuje procesy využívající CPU, GPU a RAM. Uživatel může snadno ukončit ostatní aplikace bez opouštění hry. Další funkce potom prozradí, zda je počítač připraven na DirectX 12 Ultimate.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Google přichází se službou VPN v balíku Google One Google přichází se službou VPN v balíku Google One
Společnost Google přichází s novou službou pro své zákazníky. V rámci nejvyšší verze svého balíčku Google One zpřístupňuje uživatelům službu VPN pro zařízení s Androidem. Služba ale nebude dostupná všude.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Finanční výsledky Applu: daří se, ale iPhony a Čína dělají potíže Finanční výsledky Applu: daří se, ale iPhony a Čína dělají potíže
Společnost Apple zveřejnila své finanční výsledky. Nebyly sice zrovna špatné, ale bylo zde několik závažných propadů. Vrásky na čele způsobila především Čína, ale moc radosti nebylo ani z prodejů iPhonů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře