www.svethardware.cz
>
>
>
>

Logitech představuje nástupce herní myši MX518

Logitech představuje nástupce herní myši MX518
, , aktualita
Společnost Logitech si připravila novou herní myš Optical Gaming Mouse G400, která byla v tiskovce označena za nástupce už letitého modelu MX518. To je doposud nejprodávanější herní model této firmy. Optical Gaming Mouse G400 má být zdokonalenou...
K oblíbeným
reklama
Společnost Logitech si připravila novou herní myš Optical Gaming Mouse G400, která byla v tiskovce označena za nástupce už letitého modelu MX518. To je doposud nejprodávanější herní model této firmy.Optical Gaming Mouse G400 má být zdokonalenou verzí myši MX518, přičemž má zachovat její tvar i rozložení ovládacích prvků a zaměřit se na zdokonalení funkčnosti. Má tak nový optický senzor s rozlišením 400 až 3600 dpi, což je přesně dvojnásobek senzoru u MX518. Slibuje také rychlejší dotazovací frekvenci (1000x za sekundu) a také má o čtvrtinu lehčí kabel. Maximální akcelerace je 25 G a rychlost pohybu 70 až 140 palců za sekundu, kdy by senzor ještě měl správně reagovat.

Co se týče hmotnosti, celková je 133 gramů, tlačítka mají vydržet 10 milionů stisknutí a teflony pak mohou najezdit až 250 km. Pro její konfiguraci využijeme stejný software, jaký se dodává k jiným herním periferiím Logitech řady G. Na trh má dorazit v polovině července s cenou 1250 Kč s DPH.

Zdroj: TZ Logitech
reklama
Nejnovější články
Doporučené PC sestavy: únor 2021 Doporučené PC sestavy: únor 2021
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek4 komentáře
Metačočka z MIT umí sama ostřit bez pohyblivých částí Metačočka z MIT umí sama ostřit bez pohyblivých částí
Na univerzitě MIT vznikl nový typ optické čočky, kterou autoři označují za metačočku a uvádějí, že ta je schopna sama ostřit bez jakýchkoliv pohyblivých částí, které by ji dokázaly posouvat, naklánět či měnit její tvar. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Lenovo nabízí P40w: 40" monitor s Thunderboltem 4 a AMT Lenovo nabízí P40w: 40" monitor s Thunderboltem 4 a AMT
V záplavě nových a nových herních monitorů se objevil také jeden čistokrevný pracant, a to model z rodiny Lenovo ThinkVision. Jedná se o P40w, který nabízí rozhraní Thunderbolt 4 a také technologii Intel AMT. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Našla se konečně neutronová hvězda z nedávné exploze supernovy? Našla se konečně neutronová hvězda z nedávné exploze supernovy?
V roce 1987 byla zaznamenána exploze supernovy, která dle názoru astronomů měla po sobě zanechat s největší pravděpodobností neutronovou hvězdu. A na její hledání se pak pochopitelně zaměřili. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 3060 v 3DMarku, výsledky zatím nenadchnou GeForce RTX 3060 v 3DMarku, výsledky zatím nenadchnou
GeForce Ampere hned po svém představení zaujaly zákazníky právě velice dobrým nárůstem výkonu oproti generaci Turing. Nyní přitom očekáváme model RTX 3060, který už byl otestován v 3DMarku a výsledky jsou poněkud rozpačité. 
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů