www.svethardware.cz
>
>
>

Logitech uvádí mechanickou klávesnici s novou technologií Lightsync

Logitech uvádí mechanickou klávesnici s novou technologií Lightsync
, , aktualita
Logitech si připravil nové periferie spadající do jeho herní řady. Máme tu Logitech G513 Mechanical Gaming Keyboard s novou technologií Lightsync a pak ještě můžeme zmínit také repro G560 PC Gaming Speakers. 
K oblíbeným
reklama
Logitech G513 Mechanical Gaming Keyboard tak má nabídnout především technologii Lightsync, což je její hlavní novinka a lze se snadno dovtípit, že to bude mít leccos společného s RGB podsvícením a jeho synchronizací. Vedle toho tu máme také na výběr dva typy mechanických tlačítek Romer-G, které Logitech obvykle využívá ve svých herních klávesnicích a přidává také opěrku pro zápěstí. Společně s reprosoustavou Logitech G560 PC Gaming Speakers má tato klávesnice tvořit společnost myši Logitech G502 Tunable Gaming Mouse (recenze).
 
 
Logitech G513 tak nabízí RGB podsvícená tlačítka Romer-G Tactile a Romer-G Linear, takže jde jako obvykle o verzi s hmatovou odezvou, nebo s lineárním stiskem, čili ekvivalent Cherry MX Blue/Brown a Red/Black. Stisk je zde zaznamenán v hloubce 1,5 mm a odpor při něm je 45 gramů. Rozmístění kláves je standardní a krom základní nabídky tu nemáme žádné speciální. 
 
 
Horní část těla je vyrobena z hliníku s kartáčovaným povrchem a vedle toho má klávesnice také průchozí USB port pro napojení třeba Flash disku nebo jiného zařízení. A co se týče technologie Lightsync, ta opravdu slouží k synchronizaci, a to podsvícení klávesnice se zvukem. Tím jsou ostatně také vybaveny reproduktory G560. 
 
 
Logitech G560 je klasická 2.1 reprosoustava s jedním subwooferem a dvěma satelity, které mají také RGB podsvícení, jímž budou reagovat na hudbu. Celá soustava má výkon 240 wattů ve špičce či 120 wattů RMS. 3D zvuk emuluje technologie DTS:X Ultra 1.0 a pro připojení reprosoustavy můžeme využít tři způsoby - klasický 3,5mm audio konektor, USB nebo i Bluetooth.
 
 
Díky Logitech Easy-Switch pak budeme moci snadno a rychle přepínat mezi různými zdroji zvuku, které mohou být až čtyři. 
 
Reprosoustava Logitech G560 i klávesnice G513 bude k dispozici od začátku dubna za doporučené ceny 6250 a 4490 Kč. Klávesnice bude k dispozici ve světlém i tmavém provedení. To světlé však bude mít pouze tlačítka Romer-G Tactile. 

Zdroj: Logitech


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
QNAP přichází s NASy TVS-h1288X a TVS-h1688X s 6jádrovým Xeonem QNAP přichází s NASy TVS-h1288X a TVS-h1688X s 6jádrovým Xeonem
Od společnosti QNAP jsme se dočkali dalších novinek na trhu NASů. Tentokrát jde o vysoce výkonné modely TVS-h1288X a TVS-h1688X s 12 nebo 16 pozicemi pro disky, podporou ZFS i dvěma 10Gbit porty.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Video: ray tracing v Cyberpunku 2077 bude především o odrazech Video: ray tracing v Cyberpunku 2077 bude především o odrazech
Vydání Cyberpunku 2077 se blíží a společně s tím sílí i marketingová kampaň, jíž v podstatě stačí vypouštět do světa nová videa a o zbytek se postarají média, z nichž některým už bylo umožněno si hru na několik hodin vyzkoušet. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Intel ukazuje výhody nového napájecího standardu ATX12VO Intel ukazuje výhody nového napájecího standardu ATX12VO
Intel se chce postarat, aby počítače PC v dohledné době přešly na nový napájecí standard zvaný ATX12VO, který už ve svém označení má to hlavní: půjde o napájení desek pouze pomocí 12 voltů. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Manli potvrzuje specifikace GeForce RTX 3060 Ti Manli potvrzuje specifikace GeForce RTX 3060 Ti
Společnost Manli, která je u nás už relativně neznámá, ale dříve měla své karty běžně v nabídce českých obchodů, potvrdila specifikace chystané grafické karty NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti. Ta se stále více jeví jako mainstreamový hit. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Gigabyte Aorus Gaming Box: vodou chlazené RTX 3080 a RTX 3090 v krabici Gigabyte Aorus Gaming Box: vodou chlazené RTX 3080 a RTX 3090 v krabici
Gigabyte se rozhodl nabídnout nové verze svých externích grafických karet založených na desktopových modelech. Je tu tak Aorus RTX 3090 či 3080 Gaming Box využívající vodní chlazení.  
Dnes, aktualita, Jan Vítek