www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Logitech uvedl bezdrátovou myš G603 a klávesnici G613 s Lightspeed

Logitech uvedl bezdrátovou myš G603 a klávesnici G613 s Lightspeed
, , aktualita
Logitech představil nové herní periferie. Tou první je bezdrátová myš G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse s novým senzorem HERO, druhou pak klávesnice G613 Lightspeed Wireless Mechanical Gaming Keyboard s 1ms odezvou.
K oblíbeným
reklama
Od společnosti Logitech jsme se dočkali nových bezdrátových periferií. Patří do herní série G a jde o set bezdrátové herní myši a klávesnice (lze je zakoupit i zvlášť) a přikoupit lze dokonce i speciální podložku pod myš. Herní myš G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse je vybavena novým optickým senzorem HERO (High Efficiency Rated Optical), který nabídne rozlišení od 200 do 12.000 dpi, přičemž má 10× nižší spotřebu elektřiny než předchozí snímač.
 
Logitech G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse
 
Výdrž se dvěma bateriemi může dosahovat 500 hodin nepřetržitého hraní v režimu Hi (vysoká rychlost, krátké odezvy) a v režimu Lo se předpokládá, že výměna baterie by měla nastat až po zhruba 18 měsících. Data se posílají pro každou z os v 16 bitech. Odezva je přes rozhraní Lightspeed pouhá 1 ms (1000 Hz) v režimu Hi a 8 ms (125 Hz) v režimu Lo. Pokud využijete přenos přes Bluetooth, připravte se na odezvy od 7,5 ms (133 Hz) do 11,25 ms (88 Hz).
 
Myš má vydržet 20 milionů kliknutí a disponuje šesti programovatelnými tlačítky. Její rozměry jsou 124×68×43 mm a váží 88,9 gramů. Se dvěma AA články, jejichž pozici lze v zájmu o změnu vyvážení měnit, se hmotnost vyšplhá na 135,7 gramů, klidně ale můžete použít jen jednu baterii a hmotnost se pak zastaví na 112,3 gramů. Cena novinky byla stanovena na 1999 Kč.
 
Logitech G613 Lightspeed Wireless Mechanical Gaming Keyboard
 
Druhou novinkou je bezdrátová klávesnice G613 Lightspeed Wireless Mechanical Gaming Keyboard. Ta má rovněž odezvu pouhou 1 milisekundu a na 2 AA baterie vydrží v provozu až 18 měsíců, při poklesu nabití pod 15 % vás klávesnice informuje. Má 6 programovatelných G kláves, kterým lze přiřadit složitější kombinace kláves a můžete mít různé profily pro různé aplikace.
 
Mechanické klávesy Romer-G mají zdvih 3,0 milimetru, přičemž aktivační dráha je 1,5 mm a aktivační síla pak 45 gramů. To vše přináší dle výrobce zrychlení o 25 % proti konkurenčním mechanickým klávesnicím. Klávesy mají dle výrobce životnost na 70 milionů stisků. Rozměry klávesnice činí 478×216×33 mm a bez baterií váží 1410 gramů. S bateriemi se pak hmotnost vyšplhá na 1460 gramů. I zde je k dispozici rozhraní Lightspeed nebo Bluetooth. Cena klávesnice byla stanovena na 3890 Kč.
 
Jako poslední tu máme velkou podložku Logitech G840 Extra-Large Mouse Pad. Na tu lze položit myš i klávesnici. Cena je v tomto případě 1300 Kč.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu
Na trh příští měsíc vstoupí čtveřice monitorů od AOC z nové řady V4: U27V4EA, Q32V4, Q27V4EA3 a Q24V4EA. Nabízí modely s rozlišením QHD či UHD a úhlopříčkami od 23,8" do 31,5". Zaujmout by mohly hlavně zákazníky zaměřené na design a cenu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Upcycling v praxi: baterky z koloběžek Lime skončí v reproduktorech Gomi Upcycling v praxi: baterky z koloběžek Lime skončí v reproduktorech Gomi
Doprava přechází na elektřinu a s tím se také objevují otázky, co s akumulátory, které už dosloužily. V případě elektrických koloběžek Lime je jednou z možností upcycling. Svůj druhý život mají najít v Bluetooth reproduktorech Gomi.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Samsung dosáhl rekordních 5,23 Gbps na 5G síti Samsung dosáhl rekordních 5,23 Gbps na 5G síti
Společnosti Samsung se povedlo překonat rekord v přenosové rychlosti na 5G síti. Konkrétně jde o přenos na jedno zařízení, kdy bylo dosaženo 5,23 Gbps. Navíc šlo o běžně dostupný telefon na trhu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
JWST prošel 17denními finálními funkčními testy, říjnový start stále platí JWST prošel 17denními finálními funkčními testy, říjnový start stále platí
Čím více se blíží říjnový termín startu James Webb Space Telescope (JWST), tím pravděpodobnější je, že už nenastane žádné další zdržení. Nyní navíc přichází dobrá zpráva, a sice potvrzení o dokončení finálních funkčních testů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek9 komentářů