www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Logitech uvedl bezdrátovou myš G603 a klávesnici G613 s Lightspeed

Logitech uvedl bezdrátovou myš G603 a klávesnici G613 s Lightspeed
, , aktualita
Logitech představil nové herní periferie. Tou první je bezdrátová myš G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse s novým senzorem HERO, druhou pak klávesnice G613 Lightspeed Wireless Mechanical Gaming Keyboard s 1ms odezvou.
K oblíbeným
reklama
Od společnosti Logitech jsme se dočkali nových bezdrátových periferií. Patří do herní série G a jde o set bezdrátové herní myši a klávesnice (lze je zakoupit i zvlášť) a přikoupit lze dokonce i speciální podložku pod myš. Herní myš G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse je vybavena novým optickým senzorem HERO (High Efficiency Rated Optical), který nabídne rozlišení od 200 do 12.000 dpi, přičemž má 10× nižší spotřebu elektřiny než předchozí snímač.
 
Logitech G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse
 
Výdrž se dvěma bateriemi může dosahovat 500 hodin nepřetržitého hraní v režimu Hi (vysoká rychlost, krátké odezvy) a v režimu Lo se předpokládá, že výměna baterie by měla nastat až po zhruba 18 měsících. Data se posílají pro každou z os v 16 bitech. Odezva je přes rozhraní Lightspeed pouhá 1 ms (1000 Hz) v režimu Hi a 8 ms (125 Hz) v režimu Lo. Pokud využijete přenos přes Bluetooth, připravte se na odezvy od 7,5 ms (133 Hz) do 11,25 ms (88 Hz).
 
Myš má vydržet 20 milionů kliknutí a disponuje šesti programovatelnými tlačítky. Její rozměry jsou 124×68×43 mm a váží 88,9 gramů. Se dvěma AA články, jejichž pozici lze v zájmu o změnu vyvážení měnit, se hmotnost vyšplhá na 135,7 gramů, klidně ale můžete použít jen jednu baterii a hmotnost se pak zastaví na 112,3 gramů. Cena novinky byla stanovena na 1999 Kč.
 
Logitech G613 Lightspeed Wireless Mechanical Gaming Keyboard
 
Druhou novinkou je bezdrátová klávesnice G613 Lightspeed Wireless Mechanical Gaming Keyboard. Ta má rovněž odezvu pouhou 1 milisekundu a na 2 AA baterie vydrží v provozu až 18 měsíců, při poklesu nabití pod 15 % vás klávesnice informuje. Má 6 programovatelných G kláves, kterým lze přiřadit složitější kombinace kláves a můžete mít různé profily pro různé aplikace.
 
Mechanické klávesy Romer-G mají zdvih 3,0 milimetru, přičemž aktivační dráha je 1,5 mm a aktivační síla pak 45 gramů. To vše přináší dle výrobce zrychlení o 25 % proti konkurenčním mechanickým klávesnicím. Klávesy mají dle výrobce životnost na 70 milionů stisků. Rozměry klávesnice činí 478×216×33 mm a bez baterií váží 1410 gramů. S bateriemi se pak hmotnost vyšplhá na 1460 gramů. I zde je k dispozici rozhraní Lightspeed nebo Bluetooth. Cena klávesnice byla stanovena na 3890 Kč.
 
Jako poslední tu máme velkou podložku Logitech G840 Extra-Large Mouse Pad. Na tu lze položit myš i klávesnici. Cena je v tomto případě 1300 Kč.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
Včera, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková