www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Logitech uvedl bezdrátovou myš G603 a klávesnici G613 s Lightspeed

Logitech uvedl bezdrátovou myš G603 a klávesnici G613 s Lightspeed
, , aktualita
Logitech představil nové herní periferie. Tou první je bezdrátová myš G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse s novým senzorem HERO, druhou pak klávesnice G613 Lightspeed Wireless Mechanical Gaming Keyboard s 1ms odezvou.
K oblíbeným
reklama
Od společnosti Logitech jsme se dočkali nových bezdrátových periferií. Patří do herní série G a jde o set bezdrátové herní myši a klávesnice (lze je zakoupit i zvlášť) a přikoupit lze dokonce i speciální podložku pod myš. Herní myš G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse je vybavena novým optickým senzorem HERO (High Efficiency Rated Optical), který nabídne rozlišení od 200 do 12.000 dpi, přičemž má 10× nižší spotřebu elektřiny než předchozí snímač.
 
Logitech G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse
 
Výdrž se dvěma bateriemi může dosahovat 500 hodin nepřetržitého hraní v režimu Hi (vysoká rychlost, krátké odezvy) a v režimu Lo se předpokládá, že výměna baterie by měla nastat až po zhruba 18 měsících. Data se posílají pro každou z os v 16 bitech. Odezva je přes rozhraní Lightspeed pouhá 1 ms (1000 Hz) v režimu Hi a 8 ms (125 Hz) v režimu Lo. Pokud využijete přenos přes Bluetooth, připravte se na odezvy od 7,5 ms (133 Hz) do 11,25 ms (88 Hz).
 
Myš má vydržet 20 milionů kliknutí a disponuje šesti programovatelnými tlačítky. Její rozměry jsou 124×68×43 mm a váží 88,9 gramů. Se dvěma AA články, jejichž pozici lze v zájmu o změnu vyvážení měnit, se hmotnost vyšplhá na 135,7 gramů, klidně ale můžete použít jen jednu baterii a hmotnost se pak zastaví na 112,3 gramů. Cena novinky byla stanovena na 1999 Kč.
 
Logitech G613 Lightspeed Wireless Mechanical Gaming Keyboard
 
Druhou novinkou je bezdrátová klávesnice G613 Lightspeed Wireless Mechanical Gaming Keyboard. Ta má rovněž odezvu pouhou 1 milisekundu a na 2 AA baterie vydrží v provozu až 18 měsíců, při poklesu nabití pod 15 % vás klávesnice informuje. Má 6 programovatelných G kláves, kterým lze přiřadit složitější kombinace kláves a můžete mít různé profily pro různé aplikace.
 
Mechanické klávesy Romer-G mají zdvih 3,0 milimetru, přičemž aktivační dráha je 1,5 mm a aktivační síla pak 45 gramů. To vše přináší dle výrobce zrychlení o 25 % proti konkurenčním mechanickým klávesnicím. Klávesy mají dle výrobce životnost na 70 milionů stisků. Rozměry klávesnice činí 478×216×33 mm a bez baterií váží 1410 gramů. S bateriemi se pak hmotnost vyšplhá na 1460 gramů. I zde je k dispozici rozhraní Lightspeed nebo Bluetooth. Cena klávesnice byla stanovena na 3890 Kč.
 
Jako poslední tu máme velkou podložku Logitech G840 Extra-Large Mouse Pad. Na tu lze položit myš i klávesnici. Cena je v tomto případě 1300 Kč.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080 Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080
Ze všemožných výrobců grafických čipů pro PC nám zůstaly už jen dvě společnosti, které udávají krok a ty zde není třeba jmenovat. Nicméně jedna čínská firma se bude snažit o to, aby se mezi ne protlačila. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň
Společnost Lian Li specializující se na hliníkové skříně nám přináší v obvyklém černém a stříbrném provedení nové skříně, a to TU150. Jde o základ pro skutečně přenosné počítače, což poznáme dle vestavěného madla. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů
Superpočítač Ocelote na Univerzitě v Arizoně posloužil pro vytvoření tzv. Universe Machine. Ta vytvořila miliony virtuálních vesmírů a sledovala jejich vývoj, aby se výsledky daly porovnat s tím, co můžeme vidět na vlastní oči. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Partneři Microsoftu naslouchali záznamům pořízeným Xboxy, je to ovšem problém? Partneři Microsoftu naslouchali záznamům pořízeným Xboxy, je to ovšem problém?
Už od roku 2014 dodavatelé společnosti Microsoft, kteří měli co do činění s Xboxem, nahrávali audio záznamy pořízené v domácnostech herními konzolemi. To probíhalo ve snaze vylepšit funkce hlasových příkazů, ovšem ne vždy.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD Ryzen 5 3500: to pravé pro lidové herní sestavy? AMD Ryzen 5 3500: to pravé pro lidové herní sestavy?
Tum Apisak se letmo zmínil o procesoru AMD Ryzen 5 3500, který by měl nastoupit s výbavou šesti jader bez SMT. Mohl by se tak stát velice zajímavou volbou pro herní sestavy s rozumnou cenou, ostatně dnes je pro hry šest fyzických jader vhodná výbava.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář