madpavel

Registrace: 6.7.2006
Komentářů: 155, score 1.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 17.4.2019 s hodnocením +9:
Hm... chtějí změnit ­"monopol­" a zavádějí jiný monopol, si nevidí do huby...
Komentář z 10.8.2019 s hodnocením +8:
AAA vývojáře toto trápit nemusí, ti mají bohužel termín daný a odklady se nekonají, prostě se to většinou vydá rozbité...
Komentář z 5.2.2019 s hodnocením +8:
Podporují to, kde dostanou lepší servis, služby a relativně volný prodej, to něco stojí. Steam nikomu nezakazuje prodávat jinde a člověk si může vybrat, na rozdíl od Epic Storu.
A podporovat vývojáře... docela k smíchu jak to každý vytahuje, když na ně další den bude plivat za mikrotransakce, atd.
Mně osobně je klient ukradenej, ale Epic Store a jejich praktiky podporovat nebudu a klidně si počkám, budu to pak stejně mít levnější a opravené.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 14.9.2020 s hodnocením -12:
No jsem na to zvědavý... Po dlouhé době jsem se koukal na testy CPU, jelikož budu upgradovat z 8700K a AMD je na tom s herním výkonem pořád za Intelem, tak snad se to teď nějak pohne.
Docela bych rád koupil AMD, ale jestli bude herní výkon stále nižší, tak mě asi nic jiného nezbude a bude to zase Intel. Sice má AMD víc jader, ale to stejně nevyužiji, jde mi primárně o herní výkon, který bude k RTX 3090 potřeba.
Komentář z 14.9.2020 s hodnocením -10:
Už jsem psal v původním příspěvku, že více jader nevyužiji, jde mi čistě o herní výkon a SSD na PCIe 4.0 je pro mě také zbytečnost, nahrávací časy to proti stávajícímu SSD změní jen o jednotky sekund v nejlepším případě, to nepovažuji za vhodnou investici.
Komentář z 17.7.2017 s hodnocením -8:
Akorát by to chtělo opravit ten nadpis... AMD je červené, Nvidia je zelená.