www.svethardware.cz
>
>
>

Marvell přináší první 400Gb/s ethernetové řešení

Marvell přináší první 400Gb/s ethernetové řešení
, , aktualita
Společnost Marvell je mezi výrobci síťových řešení dobře známá, stejně jako její produkty. Mezi ně nyní přidává 88X7120, nejnovější přírůstek do rodiny Alaska C. Jde tak o vysokorychlostní ethernetový čip pro až 400Gb/s síť. 
reklama
Marvell Alaska C 88X7120 tak patří mezi ethernetovou PHY, čili fyzickou vrstvu a určen je především pro datová centra. Zajistit má přechod z 25GbE a 100 GbE na 50GbE, 200GbE a dokonce 400GbE, aby takto rychlé ethernetové rozhraní mohlo posloužit zvláště pro nové stroje určené pro strojové učení a umělou inteligenci. Právě ty budou nejvíce potřebovat rychlé datové přenosy. 
 
 
Nový síťový čip nabídne podporu 16 portů rozhraní 50Gbe, čtyři porty tvořící rozhraní 200Gb2 a dva porty 400GbE s využitím 50G modulace PAM4. Znamená to, že jde také o první PHY na trhu s plnou podporou standardů IEEE 802.3cd, které právě definují 50GbE porty založené na PAM4. 
 
 
Podporovány jsou také porty QSFP-DD (Quad Small Form Factor Pluggable - Double Density) and OSFP (Octal Small Form Factor Pluggable) určené právě pro rozhraní 50GbE, 200GbE a 400GbE. 
 
Novou technologii dle tiskové zprávy už přivítala i společnost LinkedIn, která oceňuje možnost přechodu z 25Gb/s metalických a 100Gb/s optických sítí na až 400Gb Ethernet. Dle Linley Group by měl celý ekosystém 50Gb Ethernetu přijít na trh v roce 2019 
 
Zdroj: TZ Marvell


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NVIDIA i AMD získávají pozitivní ohlasy analytiků NVIDIA i AMD získávají pozitivní ohlasy analytiků
NVIDIA v poslední době nesbírala velké pochvaly od analytiků. Ovšem i mezi nimi se samozřejmě najdou různé názory a ty pozitivní přicházejí z Bank of America. Doporučení investovat se také objevila ve spojitosti s AMD. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 2080 se předvedla na suchém ledu GeForce RTX 2080 se předvedla na suchém ledu
Overclocker Der8auer se odhodlal k netradičnímu pokusu o přetaktování grafické karty, a to modelu GeForce GTX 2080 s využitím suchého ledu. Co tento pokus přinesl, na to se můžeme nyní podívat. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Chrome 69: čelní útok na naše soukromí? Chrome 69: čelní útok na naše soukromí?
Google před verzí Chrome 69 nabídl ve svém prohlížeči volitelnou možnost přihlásit se k příslušnému účtu, aby bylo možné synchronizovat třeba záložky mezi různými zařízeními. S verzí 69 se ale způsob přihlašování mění. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Japonská Hayabusa-2 odhodila roboty na povrch asteroidu Ryugu Japonská Hayabusa-2 odhodila roboty na povrch asteroidu Ryugu
Japonská JAXA v poslední době neměla moc štěstí, ale na svou sondu Hayabusa-2 zatím může být pyšná. Ta už před prázdninami dostihla asteroid Ryugu a nyní na něj z výšky jen 55 metrů shodila dva roboty. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Video: Fotbaloví fanoušci protestovali proti eSports Video: Fotbaloví fanoušci protestovali proti eSports
Nedělní zápas švýcarské fotbalové ligy musel být přerušen kvůli tenisovým míčkům a gamepadům, které na hřiště házeli nespokojení fanoušci. Důvodem jsou plány, že by každý prvoligový klub musel mít i vlastní eSports tým.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik4 komentáře