www.svethardware.cz
>
>
>

Marvell přináší první 400Gb/s ethernetové řešení

Marvell přináší první 400Gb/s ethernetové řešení
, , aktualita
Společnost Marvell je mezi výrobci síťových řešení dobře známá, stejně jako její produkty. Mezi ně nyní přidává 88X7120, nejnovější přírůstek do rodiny Alaska C. Jde tak o vysokorychlostní ethernetový čip pro až 400Gb/s síť. 
reklama
Marvell Alaska C 88X7120 tak patří mezi ethernetovou PHY, čili fyzickou vrstvu a určen je především pro datová centra. Zajistit má přechod z 25GbE a 100 GbE na 50GbE, 200GbE a dokonce 400GbE, aby takto rychlé ethernetové rozhraní mohlo posloužit zvláště pro nové stroje určené pro strojové učení a umělou inteligenci. Právě ty budou nejvíce potřebovat rychlé datové přenosy. 
 
 
Nový síťový čip nabídne podporu 16 portů rozhraní 50Gbe, čtyři porty tvořící rozhraní 200Gb2 a dva porty 400GbE s využitím 50G modulace PAM4. Znamená to, že jde také o první PHY na trhu s plnou podporou standardů IEEE 802.3cd, které právě definují 50GbE porty založené na PAM4. 
 
 
Podporovány jsou také porty QSFP-DD (Quad Small Form Factor Pluggable - Double Density) and OSFP (Octal Small Form Factor Pluggable) určené právě pro rozhraní 50GbE, 200GbE a 400GbE. 
 
Novou technologii dle tiskové zprávy už přivítala i společnost LinkedIn, která oceňuje možnost přechodu z 25Gb/s metalických a 100Gb/s optických sítí na až 400Gb Ethernet. Dle Linley Group by měl celý ekosystém 50Gb Ethernetu přijít na trh v roce 2019 
 
Zdroj: TZ Marvell


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
ADATA uvádí své nejrychlejší SSD pro běžné sestavy: XPG SX8200 ADATA uvádí své nejrychlejší SSD pro běžné sestavy: XPG SX8200
Dosud nejrychlejším modelem SSD určeným pro běžné počítače se pochlubila společnost ADATA, která jej vysílá na trh pod označením XPG SX8200. Jde pochopitelně o model pro NVMe, který využívá výkon rozhraní PCIe 3.0. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Pevný disk Seagate Exos vytáhne propustnost až na 480 MB/s Pevný disk Seagate Exos vytáhne propustnost až na 480 MB/s
Seagate dokazuje, že pevné disky ještě neřekly poslední slovo ani z hlediska datové propustnosti. Uvádí totiž heliem plněné disky Exos, které slibují sekvenční přenosy dat až 480 MB/s, což je na HDD velice slušné. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
SpaceX prý postaví svou BFR v Los Angeles ve zbrusu novém zařízení SpaceX prý postaví svou BFR v Los Angeles ve zbrusu novém zařízení
Nedávno jsme přinesli informaci, že společnost SpaceX chce už přibližně za rok poprvé otestovat svou raketu BFR. Je tak už na čase, aby ta byla ve výstavbě, a to dle všeho v Los Angeles, z čehož ale prý nemají radost někteří členové Kongresu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Postavte si "Commodore 64" z Raspberry Pi Postavte si "Commodore 64" z Raspberry Pi
Už tento měsíc se má na trh dostat miniverze počítače Commodore 64 za oficiální cenu 70 dolarů. Pokud si ale chcete jeho obdobu postavit sami, můžete využít návod, který popisuje, jak si jej vytvořit doma za ještě nižší částku. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Profesor kosmologie objevil Mars Profesor kosmologie objevil Mars
Profesor Peter Dunsby z Univerzity v Kapském městě ohlásil objev velice jasného pohybujícího se objektu, který v dané oblasti sledování předtím nebyl. Ohlásil jej jako objekt ATel 11448, což by později jistě velice rád chtěl vzít zpět. 
Včera, aktualita, Jan Vítek