www.svethardware.cz
>
>
>

Marvell přináší první 400Gb/s ethernetové řešení

Marvell přináší první 400Gb/s ethernetové řešení
, , aktualita
Společnost Marvell je mezi výrobci síťových řešení dobře známá, stejně jako její produkty. Mezi ně nyní přidává 88X7120, nejnovější přírůstek do rodiny Alaska C. Jde tak o vysokorychlostní ethernetový čip pro až 400Gb/s síť. 
reklama
Marvell Alaska C 88X7120 tak patří mezi ethernetovou PHY, čili fyzickou vrstvu a určen je především pro datová centra. Zajistit má přechod z 25GbE a 100 GbE na 50GbE, 200GbE a dokonce 400GbE, aby takto rychlé ethernetové rozhraní mohlo posloužit zvláště pro nové stroje určené pro strojové učení a umělou inteligenci. Právě ty budou nejvíce potřebovat rychlé datové přenosy. 
 
 
Nový síťový čip nabídne podporu 16 portů rozhraní 50Gbe, čtyři porty tvořící rozhraní 200Gb2 a dva porty 400GbE s využitím 50G modulace PAM4. Znamená to, že jde také o první PHY na trhu s plnou podporou standardů IEEE 802.3cd, které právě definují 50GbE porty založené na PAM4. 
 
 
Podporovány jsou také porty QSFP-DD (Quad Small Form Factor Pluggable - Double Density) and OSFP (Octal Small Form Factor Pluggable) určené právě pro rozhraní 50GbE, 200GbE a 400GbE. 
 
Novou technologii dle tiskové zprávy už přivítala i společnost LinkedIn, která oceňuje možnost přechodu z 25Gb/s metalických a 100Gb/s optických sítí na až 400Gb Ethernet. Dle Linley Group by měl celý ekosystém 50Gb Ethernetu přijít na trh v roce 2019 
 
Zdroj: TZ Marvell


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čína na Chaj-nanu možná zruší cenzuru internetu kvůli turismu Čína na Chaj-nanu možná zruší cenzuru internetu kvůli turismu

Turisté se i na dovolené velmi rádi připojují na internet a zejména sociální sítě. Čína jim v tomto ale dost hází klacky pod nohy svým Velkým firewallem. Na ostrově Chaj-nan jej ale kvůli turistům možná vypne.

Včera, aktualita, Milan Šurkala
Mercedes-Benz testuje elektrické SUV EQC v 50°C vedru Mercedes-Benz testuje elektrické SUV EQC v 50°C vedru
Elektromobily nemají rády přílišnou zimu, ale ani přílišné vedro. Mercedes-Benz tak chystané elektrické SUV EQC v rámci testů prohnal nejen třeskutými mrazy, ale a nyní i 50stupňovými vedry ve Španělsku.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft na starších PC bez SSE2 nebude podporovat Windows 7 Microsoft na starších PC bez SSE2 nebude podporovat Windows 7
Microsoft se v posledních letech nechová moc pěkně k uživatelům starších systémů Windows i staršího hardwaru. Dokládá to i nový fakt, že nyní byla potichu utnuta důležitá bezpečnostní podpora systému Windows 7 na starším hardwaru. 
22.6.2018, aktualita, Jan Vítek10 komentářů
NVIDII se prý ve velkém vrací nepotřebná GPU Pascal, pozdrží to nástup další generace? NVIDII se prý ve velkém vrací nepotřebná GPU Pascal, pozdrží to nástup další generace?
NVIDIA se dle nejnovějších zpráv asi poněkud přepočítala s ohledem na odbyt grafických čipů GeForce, které se jí nyní ve velkém vrací jako nepotřebné. To by mohlo logicky ohrozit očekávaný nástup další generace karet.
22.6.2018, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
Digital Key 1.0: univerzální odemykání aut smartphonem blíže realitě Digital Key 1.0: univerzální odemykání aut smartphonem blíže realitě
Automobilky i technologické společnosti se konečně spojily a vytvořily konsorcium pro vývoj digitálních klíčů pro auta. Univerzální odemykání automobilů pomocí smartphonů tak bude konečně standardizované.
22.6.2018, aktualita, Milan Šurkala