www.svethardware.cz
>
>
>
>

Mechanická klávesnice Corsair K86 RGB s IP32 odolností

Mechanická klávesnice Corsair K86 RGB s IP32 odolností
, , aktualita
Corsair představil novou mechanickou klávesnici K86 RGB. Ta má již dle názvu RGB podsvícení a mnohé potěší i odolnými mechanickými klávesami Cherry MX Red. Je také odolná vůči vodě, splňuje IP32 rating.
reklama
Společnost Corsair inovovala nabídku svých klávesnic a představila nový model K86 RGB. Jde o variantu již známé verze K86, která však dostala RGB podsvícení. To je možné navíc sladit s dalšími produkty značky Corsair, které jsou postavené na stejné platformě podsvícení. Podporuje několik různých efektů, např. Rainbow Wave (přecházení všech barev ve vlně), Color Pulse (totéž, ale bez vlnění, celá klávesnice podsvícena vždy stejným odstínem) a Type Lighting (podsvícení právě zmáčknuté klávesy). Nechybí ani možnost programování podsvícení pomocí CORSAIR Utility Engine (CUE).
 
Corsair K86 RGB
 
Je odolná vůči prachu a vodě, což je vyjádřeno ratingem IP32 (proti polití vodou), klávesy také potěší nadprůměrnou odolností. Jde totiž o mechanickou klávesnici s mechanickými klávesami Cherry MX Red, které mají vydržet minimálně na 50 milionů stisknutí. Slibuje také vysoký výkon díky 1000Hz frekvenci a 100% Anti-Ghosting, takže každá klávesa by i při velmi rychlém mačkání měla být správně zaregistrována.
 
Corsair K86 RGB klávesnice
 
Na horní straně jsou i multimediální tlačítka pro rychlé ovládání zvuku. Potěší i podložka pod zápěstí. Rozměry klávesnice činí 455×170×39 mm a váží 1,41 kilogramu. Cena klávesnice byla stanovena na 199,99 EUR včetně DPH.
 
Corsair K86 RGB klávesy
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Revoluce: Google spouští streamování her Stadia, zakládá i herní studio Revoluce: Google spouští streamování her Stadia, zakládá i herní studio
Google dnes zahájil revoluci ve světě počítačových her. Už nebude potřeba kupovat drahé procesory, spoustu RAM a výkonná GPU. Google Stadia je streamovací platformou, kdy si hry zahrajete na PC, notebooku, telefonu nebo televizi.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Firefox 66 konečně nepřehrává automaticky zvuky, umí i Windows Hello Firefox 66 konečně nepřehrává automaticky zvuky, umí i Windows Hello
Nová verze internetového prohlížeče Mozilla Firefox 66 přináší několik velmi užitečných vylepšení. Předně je to fakt, že už konečně nepřehrává automaticky zvuky. Přináší také podporu Windows Helo.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Nvidia Jetson Nano, výkonný výpočetní modul pro AI Nvidia Jetson Nano, výkonný výpočetní modul pro AI
Malé počítače pro vývojáře a ovládání nejrůznějších robotů jsou hodně populární a prim v tomto hrají počítače Raspberry. Nvidia nechce zůstávat pozadu a mimo průmyslových Jetsonů přichází i s levnější variantou Jetson Nano.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Noctua uvádí výkonný chladič NH-U12A s moderními ventilátory ze Sterroxu Noctua uvádí výkonný chladič NH-U12A s moderními ventilátory ze Sterroxu
Ventilátory NF-A12x25 z materiálu Sterrox se uplatní na novém chladiči NH-U12A společnosti Noctua. Ten nabídne rovnou dva, takže slibuje i vysoký výkon, ovšem pochopitelně to nebude levné. Co tu tedy máme?
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Star Wars: Dark Forces čeká remake od vývojáře z Obsidianu Star Wars: Dark Forces čeká remake od vývojáře z Obsidianu
Star Wars: Dark Forces je letitý titul od LucasArts, který nás v roce 1995 bavil svým 3D prostředím ve stylu Doomu a byl veřejností přijat velice vřele jako kvalitní hra. Ta nyní bude přepracována a stojí za tím zkušený vývojář ze studia Obsidian. 
Včera, aktualita, Jan Vítek