www.svethardware.cz
>
>
>
>

Mechanická klávesnice Corsair K86 RGB s IP32 odolností

Mechanická klávesnice Corsair K86 RGB s IP32 odolností
, , aktualita
Corsair představil novou mechanickou klávesnici K86 RGB. Ta má již dle názvu RGB podsvícení a mnohé potěší i odolnými mechanickými klávesami Cherry MX Red. Je také odolná vůči vodě, splňuje IP32 rating.
K oblíbeným
reklama
Společnost Corsair inovovala nabídku svých klávesnic a představila nový model K86 RGB. Jde o variantu již známé verze K86, která však dostala RGB podsvícení. To je možné navíc sladit s dalšími produkty značky Corsair, které jsou postavené na stejné platformě podsvícení. Podporuje několik různých efektů, např. Rainbow Wave (přecházení všech barev ve vlně), Color Pulse (totéž, ale bez vlnění, celá klávesnice podsvícena vždy stejným odstínem) a Type Lighting (podsvícení právě zmáčknuté klávesy). Nechybí ani možnost programování podsvícení pomocí CORSAIR Utility Engine (CUE).
 
Corsair K86 RGB
 
Je odolná vůči prachu a vodě, což je vyjádřeno ratingem IP32 (proti polití vodou), klávesy také potěší nadprůměrnou odolností. Jde totiž o mechanickou klávesnici s mechanickými klávesami Cherry MX Red, které mají vydržet minimálně na 50 milionů stisknutí. Slibuje také vysoký výkon díky 1000Hz frekvenci a 100% Anti-Ghosting, takže každá klávesa by i při velmi rychlém mačkání měla být správně zaregistrována.
 
Corsair K86 RGB klávesnice
 
Na horní straně jsou i multimediální tlačítka pro rychlé ovládání zvuku. Potěší i podložka pod zápěstí. Rozměry klávesnice činí 455×170×39 mm a váží 1,41 kilogramu. Cena klávesnice byla stanovena na 199,99 EUR včetně DPH.
 
Corsair K86 RGB klávesy
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
AMD Radeon Navi se konečně objevují v online benchmarcích AMD Radeon Navi se konečně objevují v online benchmarcích
Nedočkavci už dlouho pročesávají online databáze známých benchmarků, zda v nich nezachytí testy chystaných GPU Navi od AMD. Nyní se takové čipy objevily s označením 731F:C1 a 7310:00, takže o co konkrétního jde?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Aktivní chlazení čipových sad se vrací s nástupem X570 Aktivní chlazení čipových sad se vrací s nástupem X570
Základní desky pro nové procesory AMD Ryzen 3000 budou mít v řadě případů aktivně chlazenou čipovou sadu X570. Donedávna se objevila pouze jedna, ale nyní už tu máme dvě další, které ukazují na to, že takové chlazení rozhodně nebude výjimečné.
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Bethesda z Rage 2 odstranila Denuvo Bethesda z Rage 2 odstranila Denuvo
Bethesda Softworks se sama zasloužila o to, že se ihned po vypuštění titulu Rage 2 na trh mohly na internetu objevit její fungující pirátské kopie. Doslova obejít Denuvo v tomto případě bylo velice snadné, a to tak nyní zmizí i ze steamové verze.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Gigabyte na deskách s X470 a B450 nabídne podporu PCIe 4.0 Gigabyte na deskách s X470 a B450 nabídne podporu PCIe 4.0
Můžeme očekávat, že společnost Gigabyte nebude či už není sama, která nabídne na svých starších deskách podporu moderního rozhraní PCI Express 4.0. V případě modelů Gigabyte s X470 a B450 k tomu stačí jen nový BIOS. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Akce Epic Mega Sale odstartovala, 2K Games v reakci stáhli z nabídky Borderlands 3 Akce Epic Mega Sale odstartovala, 2K Games v reakci stáhli z nabídky Borderlands 3
Společnost Epic na svém herním obchodu o víkendu odstartovala vůbec první svou akci Mega Sale, která pro hráče představuje velice zajímavou nabídku. Ale asi ne tak zajímavou pro firmu 2K Games, která z ní aktuálně stáhla své Borderlands 3.
Včera, aktualita, Jan Vítek10 komentářů