www.svethardware.cz
>
>
>
>

Mechanická klávesnice Corsair K86 RGB s IP32 odolností

Mechanická klávesnice Corsair K86 RGB s IP32 odolností
, , aktualita
Corsair představil novou mechanickou klávesnici K86 RGB. Ta má již dle názvu RGB podsvícení a mnohé potěší i odolnými mechanickými klávesami Cherry MX Red. Je také odolná vůči vodě, splňuje IP32 rating.
reklama
Společnost Corsair inovovala nabídku svých klávesnic a představila nový model K86 RGB. Jde o variantu již známé verze K86, která však dostala RGB podsvícení. To je možné navíc sladit s dalšími produkty značky Corsair, které jsou postavené na stejné platformě podsvícení. Podporuje několik různých efektů, např. Rainbow Wave (přecházení všech barev ve vlně), Color Pulse (totéž, ale bez vlnění, celá klávesnice podsvícena vždy stejným odstínem) a Type Lighting (podsvícení právě zmáčknuté klávesy). Nechybí ani možnost programování podsvícení pomocí CORSAIR Utility Engine (CUE).
 
Corsair K86 RGB
 
Je odolná vůči prachu a vodě, což je vyjádřeno ratingem IP32 (proti polití vodou), klávesy také potěší nadprůměrnou odolností. Jde totiž o mechanickou klávesnici s mechanickými klávesami Cherry MX Red, které mají vydržet minimálně na 50 milionů stisknutí. Slibuje také vysoký výkon díky 1000Hz frekvenci a 100% Anti-Ghosting, takže každá klávesa by i při velmi rychlém mačkání měla být správně zaregistrována.
 
Corsair K86 RGB klávesnice
 
Na horní straně jsou i multimediální tlačítka pro rychlé ovládání zvuku. Potěší i podložka pod zápěstí. Rozměry klávesnice činí 455×170×39 mm a váží 1,41 kilogramu. Cena klávesnice byla stanovena na 199,99 EUR včetně DPH.
 
Corsair K86 RGB klávesy
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
AMD tvrdí, že Radeonů VII má připraveno dost AMD tvrdí, že Radeonů VII má připraveno dost
Včera se objevily nepotvrzené informace, že AMD bude mít v první vlně připraveno ani ne pět tisíc kusů karet Radeon VII a že na nich nebude vydělávat, ale dokonce prodělávat. Samotná firma se nyní vůči tomu ohradila. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sapphire připravuje Radeon RX 570 se 16 GB paměti, proč? Sapphire připravuje Radeon RX 570 se 16 GB paměti, proč?
Karta formátu Radeon RX 570 se 16 GB paměti na palubě je hezky česky řečeno slušný overkill. Nejde o oficiální SKU nabídnuté společností AMD, ale jen počin samotného Sapphire. Jaký má smysl? Bude se těžit. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel přestane nabízet Core+, sady CPU a Optane Intel přestane nabízet Core+, sady CPU a Optane
Intel se rozhodl, že přestane nabízet sady procesorů Core s paměťovými zařízeními Optane, které byly známy jako Core+. Uplyne však ještě řada měsíců, než Core+ z nabídky zmizí. Důvod je ale nepřekvapivý, malý zájem. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sluneční systém: pořádek, který vznikl z chaosu Sluneční systém: pořádek, který vznikl z chaosu
Sluneční soustavu bereme jako neměnné uspořádání planet, planetek či pásů asteroidů, do nějž občas z vnějších částí zavítají komety. Tento pořádek ale musel vzniknout, a to z chaosu, který byl větší, než si řada lidí myslí. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Ceny pamětí RAM v tomto čtvrtletí výrazně klesnou, říká TrendForce Ceny pamětí RAM v tomto čtvrtletí výrazně klesnou, říká TrendForce
Už v minulém roce se mluvilo o tom, že výrobci pamětí RAM omezují investice ve snaze nenavyšovat budoucí výrobu ve snaze udržet ceny na vyšších úrovních. To se ale nemůže projevit hned jako náhlý pokles poptávky a s ním půjdou dolů i ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář